Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » EKSPEDYCJA Anubis -Spadly mu okulary i krawat sie zmarszczyl » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Anubis -Spadly mu okulary i krawat sie zmarszczyl 12 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Anubis -Spadly mu okulary i krawat sie zmarszczyl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=892b012205

no to to przesada

grubo ponad 200 zwiny

190 sposta

jak to ugryzc ???

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

26-08-2008 16:37 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już nie wspomnę o 400 defa, więc biała 1h odpada, a z 2h nie wyciągniesz tyle zwinki :/

__________________
R3: FaZiR
26-08-2008 17:07 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
Auris69
Forum Ace


images/avatars/avatar-10682.gif

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 88

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie wielkie coś...
Anubis to mob którego może ktoś pokona za pół roku, a może za rok...
Dopóki nikt nie dropnie Doskonałej Antycznej Halabardy Smobójcy nie ma co myśleć...
Chyba że ktoś wyciągnie 200 sposta xD ^^ To go będziecie bić ;D
Powodzenia xD
10/10

__________________



26-08-2008 17:29 Auris69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Auris69 Dodaj Auris69 do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na moje oko, to jak na 3 najsilniejszego mobka jest w sam raz.

42k życia. Nie tak dużo, zbić mu 4,2k na runde... jeszcze przeżyć te 10 rund, co może być już cięższe.

I jeszcze trafiać...
No, ale na niego to ile osób się zmieści? Z 10 co najmniej?

Bądź tu teraz cwany, zbierz SAMYCH zbunkrowanych kultków, ew jednego potępieńca do przyblokowania 2 tury, żary krwi, i ...

Cóż, ciężko sobie wyobrazić rozwalenie tego czegoś. Myśle że z rok by musiał minąć, żeby pierwszy taki padł

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
26-08-2008 17:50 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Insane_Radamez
Double Ace


images/avatars/avatar-10957.gif

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 107
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i teraz wiadomo po co kultysta grac.
Tak jak Skryhull napisal zar krwi i doskonale bunkry i moze sie uda.Lub 200 sposta Big Grin

__________________
Kolejne zbanowane konto,Dzieki Ce Smile
R3=Insane_Radamez
26-08-2008 18:18 Insane_Radamez jest offline Szukaj postów użytkownika: Insane_Radamez Dodaj Insane_Radamez do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Unger
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Insane_Radamez napisał(a)
no i teraz wiadomo po co kultysta grac.
Tak jak Skryhull napisal zar krwi i doskonale bunkry i moze sie uda.Lub 200 sposta Big Grin


niby tak bunkier i zar krwi spoko
ale przy moim ponad 200 defa ten kolos bije za 450 damola

a to naprawde boli

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 26-08-2008 19:49.

26-08-2008 19:34 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Ducu-Rox
Lord


images/avatars/avatar-9824.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 490
Klan: Nie Oglądam ;)
Kraina: Moria
Skąd: Mam wiedzieć :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka mała ciekawostka Big Grin

Anubis - czyżby pierwszy mobek high level? Smile

__________________

SRY ZA ORTY Big Grin I NAPADY NERWICY
26-08-2008 19:51 Ducu-Rox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu-Rox Dodaj Ducu-Rox do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdybyście nie przechodzili o II akty to nie był by taki silny Smile bewnie byłby z 30-40% słabszy Smile ale takie bydle to i tak silne Smile jak jakis team go pierwszy ubije to będzie to najgroźniejszy team na serwerach Smile

10/10 dla anubisa za statsy Smile

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
26-08-2008 20:15 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
hong
Lord


Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 350
Klan: LoS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na niego to i tak chyba było by zamało doskonałe bunkry bo .. przeciez unger miał 200 defa a anubis i tak go walił bardzo grubo ... tu trzeba kombinować zaje.. doskonały sprzęt co zajmie moim zdaniem ok. pół roku .. rok .. no chyba ze jakiś noob ma 200 spota o_O

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hong: 26-08-2008 20:27.

26-08-2008 20:16 hong jest offline Szukaj postów użytkownika: hong Dodaj hong do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Unger
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ducu-Rox
ale co ty tu wklejasz???

to link z morii a tam ze statystykami latwiej

walniesz jakas dsk costam +5
i masz statow coniemiara

cytat:
Ale gratz wylosowania Słabszego ( jak mona go nazwać słabym ) niż Vladek


to nie to ze wyraznie slabszy
poprostu tam jest mob z morii a tu z nekro

na morii 150 zwinki nie przeraza na nekro to wypas zwina

200 defa mialem bo mi sprzet okulal zazwyczaj ponad 230

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 26-08-2008 20:22.

26-08-2008 20:17 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja powiem że bardzo dobrze

myślicie że jak zbierzecie parę osób top napożyczacie 3/4 sprzętu to wszytko można ubić

ledwo sfinxa ubiliście a już chcecie może wendiego???

jak będziecie bić bazyla we 3 osoby i w tedy w 8 nie pójdzie anubis to można zacząć myśleć

__________________
Mhael
26-08-2008 22:31 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Zbyszek_od_Winka
Lord


images/avatars/avatar-24454.jpg

Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 315
Klan: MLK
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krax12 napisał(a)
jak będziecie bić bazyla we 3 osoby i w tedy w 8 nie pójdzie anubis to można zacząć myśleć


Czyli kiedy? Nigdy? Predzej sie pokasuja niz bazyla we 3 beda mogli ubic. Anubis na nekro jest nieosiagalny. Na morii jest duze prawdopodobienstwo, ze za przynajmniej rok bedzie mozna cokolwiek mu zrobic, a to jeszcze nie ostatnia lokacja. Na ostatniej bedzie mobek z 300k hp, ktorego nikt do konca swiata nie ruszy.

__________________
r18 - ForestGrandpa
26-08-2008 22:37 Zbyszek_od_Winka jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_od_Winka Dodaj Zbyszek_od_Winka do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Unger
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krax12 napisał(a)
a ja powiem że bardzo dobrze

myślicie że jak zbierzecie parę osób top napożyczacie 3/4 sprzętu to wszytko można ubić

ledwo sfinxa ubiliście a już chcecie może wendiego???

jak będziecie bić bazyla we 3 osoby i w tedy w 8 nie pójdzie anubis to można zacząć myśleć


a co zazdroscisz ???
co czarny cie krytykiem ubil ??

wazne ze sie probuje

tak btw polowalismy na sfinksa anubis trafil sie przypadkiem
a tema jest zalozony po to zeby mozna bylo zobaczyc pierwszego anubisa na r3

i choc 7 osobowa druzyne rozlozyl jak ta lala
to warto bylo sie wybrac
chociaz raport ciekawy do kolekcji

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

27-08-2008 00:58 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius dropnie legendarna doskonala tygrysią pelerke szybkośći i reszte gratów w stylu legendarny dsk XXXXX YYYYY i zgarnie 80pkt za solówkę z bydlakiem <LOL>

a na serio to żarem go nie spali bo 10 rund z bydlęciem nie wytrzymacie nawet w bunkrach - no i on od 5 rundy miałby <50% hp więc specjlae by mógł odpalić Big Grin

drużyna potępionych na bonusie do trafienia plus kultki z żarem i łapacze na bunkier po 3k życia oraz ewent serwerowy i może do 7 rundki dożyjecie Big Grin

10/10 tyle że dla brzydala - pieknie was obskoczył Big Grin

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
27-08-2008 13:49 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
pawolok88
Member


images/avatars/avatar-9877.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 40
Klan: Red Shadow Dragon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najlepiej mieć potępionych z grozą Big Grin (jak tu jej nie kochać)

potem kultki z żarem (dmg leci Big Grin )

i łapacze na bunkier (majestat jest fajny ale Prekognicja lepsza Smile )

__________________

Moje marzenie Smile
27-08-2008 14:07 pawolok88 jest offline Szukaj postów użytkownika: pawolok88 Dodaj pawolok88 do Listy kontaktów
trolek
Member


images/avatars/avatar-9866.jpg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 34
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i łapacze na bunkier (majestat jest fajny ale Prekognicja lepsza Smile )


z krzesła spadłem Big Grin

Co do ekspy... jeszcze spoooro czasu minie zanim pierwsza ekipa go ubije.. pozostaje dropić jakieś dski ze zwiną Tongue

__________________
r3 - Naruto-Rendan

27-08-2008 14:36 trolek jest offline Szukaj postów użytkownika: trolek Dodaj trolek do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trolek, czego się spodziewasz po osobie, która pisze tylko komentarze w stylu
"gratki", "gratki oby tak dalej", "10/10 gratki ", "ja jednak wole akacza, ale i tak gratki" i tak dalej. Dosłownie "Czy jest na sali moderator?" Big Grin Ale i tak gratki Tongue

Co do samego Anubisa, to bez względu na serwer(czy to Moria, czy Nekro, czy Nekro2), przez jeszcze bardzo długi czas, nikt nie będzie miał szans na to żeby zjechać mu przeszło 40k HP. Więc póki co nie ma co biegać na nowe lokacje, tylko klepać expa i modlić się żeby taki paszczur przez jakiś czas się nie pojawiał. Co do samego czasu, kiedy można byłoby przejść się na Anubisa, to zależy właśnie od dropów doskonałych legendarności, co przy ucięciu na pielgach 10% szans będzie sporym problemem Wink
Krax, wątpię żeby kiedykolwiek ktoś poszedł w 3 na bazyla, choć są rzeczy na świecie co się fizjologom nie śniły Smile

Edit: Literufka Smile

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zybek88: 27-08-2008 15:07.

27-08-2008 15:07 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
WZP
Full Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 67
Klan: kodex
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tutaj to bunkier nie ma co ... jedyne co to trzeba mieć 1 potępionego i liczyć że on nie będzie trafiał a czym takiego bić to ja nie mam pojęcia nie wiem czy rok pomoże coś bo jednak na niego to eq to chyba doskonałe legendarne musiały by być .... masakra a i tak przy okazji to z eventem z budynkami trzeba na niego wjechać ale to i tak ponad 200 zwinki trzeba będzie mieć.....

__________________


przejmę jakiekolwiek konto na r1 albo innych ale nie na r3 i na zagranicznych kontakt na gg bardzo proszę
27-08-2008 15:23 WZP jest offline Szukaj postów użytkownika: WZP Dodaj WZP do Listy kontaktów
Celticzek
Forum Ace


images/avatars/avatar-10375.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poprostu moim zdaniem zanim taka bestia padnie miniee naaaaaprawde dlugi czas narazie nie ma co sie do niego pchac trzeba dropic nowe itemy i moze kiedys cos sie uda ;D ale na najblizszy czas nie ma nawet po co probowac go ruszac ;]

__________________

27-08-2008 15:31 Celticzek jest offline Szukaj postów użytkownika: Celticzek Dodaj Celticzek do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Unger napisał(a)
Ducu-Rox
ale co ty tu wklejasz???

to link z morii a tam ze statystykami latwiej


Ty widziałeś kiedyś Morie czy jedynie mówisz o swoich wyobrażeniach lub opowieściach kolegów?? rotfl
Na doskonały ciężko coś wbić, a Ty tu jakieś herezje siejesz. Big Grin

Ale kiedyś mówiono, ze golema się nie da ubić, a teraz to farma ekspa... Narazie ani Moria ani necro nie dorosły do Anubisa, ale i na niego przyjdzie pora.

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
27-08-2008 15:58 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Anubisek ma dość defa aby się białej 1h skutecznie oprzeć a tylko na niej można będzie dość zwiny wycisnąć Big Grin

stawiam, że będziemy strzelać do łobuza - tyle, że potępieńcy mający te +30 do trafienia będą w stanie po podbicu sposta dać radę w niego celować a żeby mu zbić tyle hapów to nie wiem ilu będzie musiało iść z dsk orchami i akaczami Big Grin

żaru wyciskali 35-36 więc musialo by być 10 kultków i każdy by musiał 10 rundek przeżyć Big Grin

poprostu jeszcze nie dorośliśmy jako serw to niego ale to sie wkrótce zmieni Big Grin

wakacje się kończą więc wiara wróci do gry i dropienia Big Grin

plus element czasowy i kiedyś się uda Big Grin

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
27-08-2008 16:44 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka bestie to mozna zjechac tylko jak sie najslabsza trafi - chyba jednak trzeba by przemyslec tego stwora

200 sposta wiec nawet potepiony go nie trafii
pozostaje zwinka - 200 da rade jeszcze wyciagnac ale... to bydle ma 400defa
tylko wiec biala 2h sie nadaje; i szanse sa tylko teoretyczne bo odechciewa sie patrzac jaki dmg zadaje...

jak dla mnie mob nie do pojechania przez najblizsze 2 lata, i to tylko jak sie event zdazy

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
27-08-2008 17:01 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kontek - ekipa potepionych ze spostem koło setki plus arkana na sposta bedzie ze 130 na wypas sprzecie do tego trafienie to już dadzą radę celować - pytanie czy dożyją momentu rozstrzelania moba Big Grin

edit:

zerknołem własnie na strone arko i w lokacji Góry Mądrości zmieści się jakieś 11-12 osób a w lokacji gdzie Anubisek jest w podstawie pewnie wejdzie z 15 osób a to juz da samego żaru 12*360 = 4320 lub 15*360=5400 na runde co sprawia że da się go upiec Big Grin

powiedzmy że zanim wykończy 15 osób przy ładnym rozłożeniu strzałów może się wyrobią <LOL>

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 27-08-2008 19:15.

27-08-2008 18:04 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
tomino
Junior Member


Data rejestracji: 27-08-2008
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak narazie nie wiedzę żadnego sposobu na zabicie tego moba.Nawet jeżeli trafi się najsłabszy to bendzie miał ok.250 obrony więc 1/2h odpada palna sam nie wiem będzie trzeba ok.100sposta.I jeszcze jego ataki...
Co do wypowied pana pawolok88...Jak masz gadać takie głupoty to lepiej wogóle nie pisz na forum.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tomino: 27-08-2008 20:39.

27-08-2008 20:36 tomino jest offline Szukaj postów użytkownika: tomino Dodaj tomino do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myslalem ze zle widze jak otworzylem ten raport....
11/10 dla tego mutanta za wszystko
a co do ubicia go to mam mniej od was bujna wyobraznie i nie wiem jakie legendarne xxx dsk xxx xxx xxx moze go ubic ,moze wyjsciem sa dobre dropy i handel no i jak ktos juz bedzie mial te 100 kkk prow to staty podnosi i ubija go, coz wiadomo sfera marzen , nie wiem ile tam osob moze isc ,jesli caly klan sie zmiesci to moze i jest mozliwe go ubic ale to i tak zgadzam sie z poprzednikami ze nie za szybko
pozdrawiam

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
27-08-2008 21:06 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurak, nie zauważyłeś jednej rzeczy.
Wątpie że nawet w przyszłości w top, znajdzie się 10-15 kultystów, lub 10 potępionych w palnej, o spoście 100(mowa o potępionych), którzy będą w stanie rozwalić to bydlę.
Nikt nie będzie w stanie zebrać takich składów, więc zostanie tylko liczyć na drop przedmiotów. No oczywiście przydatny byłby jeszcze event do tego, żeby w ogóle cokolwiek na tej expie zdziałać.

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
27-08-2008 21:49 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
Kontek - ekipa potepionych ze spostem koło setki plus arkana na sposta bedzie ze 130 na wypas sprzecie do tego trafienie to już dadzą radę celować - pytanie czy dożyją momentu rozstrzelania moba Big Grin


1) 130 sposta kontra 200 - o jakie trafianie Ci chodzi? ledwo 2/3 tego co ma mob a to spora roznica
2) z czego chcesz strzelac skoro to ma 150 odpornosci?

Ot, dziub dziub dziub i przez 10 rund taki palniak najwyzej pare k obrazen zada (pod warunkiem ze wszystko wejdzie hehe)

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
27-08-2008 23:04 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no jestem pod wielkim wrażeniem tego stwora....
faktycznie nie widze możliwosci na dzien dzisiejszy ubicia go.

190 sposta: palna odpada
401 defa białe jednoreczne out
200zwinki Tongue ma ktos u Was na serwie taką broń 2ręczną żeby to ominąć?? doskonałe elfie szorty nocy itp itd??Tongue u nas na fr niestety max to portki 35zwinki i za diabła sie nie uzbiera 200zwinki z 2ręcznymi i szybkoscią:/

No cóż a mnie pozostaje czekać na akt2 na fr

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
28-08-2008 00:03 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
pawolok88
Member


images/avatars/avatar-9877.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 40
Klan: Red Shadow Dragon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie prekognicja wymiata Big Grin wiem to z włanego doświadczenie ( a do tego groza Big Grin [jak jej nie kochać])

__________________

Moje marzenie Smile
28-08-2008 12:08 pawolok88 jest offline Szukaj postów użytkownika: pawolok88 Dodaj pawolok88 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
Czlowieku co ty piszesz ??
prekognicja??
o co ci z tym chodzi ??
Chodzi ci o czape,kask.opaske??
Ze ktos dropnie leg dos.prekognicje xxx prekognicji ??? <ironia>
Piszesz takie bzdury ze to az sie w pale nie miesci

A co do samego moba to bardzo ciekawy, zawsze jest jakies wyzwanie, co za zabawa bylo by odrazy tak wszystko ubijac Smile Przyjdzie czas na i niego Smile

Za sama walke z nim dam 10/10 bo to 1 taka na servie Smile

Ja sadze ze 1 potepiony z groza sie na niego przyda

__________________

28-08-2008 13:13 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » EKSPEDYCJA Anubis -Spadly mu okulary i krawat sie zmarszczyl

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH