Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Ile Macie lat >?? wpisywac sie!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ile Macie lat >?? wpisywac sie!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Misialek
Newbie


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 7
Klan: [K_K]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Opole

Cool Ile Macie lat >?? wpisywac sie!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam na imię Michał

i mam 13 latSmile zebyscie nie byli zdziwienii jak moi znajomi z bylego klanu Assasmici Pozdro


Kupię:

1.Spodnie Handlarza Bronią---max---1.7k PR
lub Dobre Spodnie przemytnika cena do ustalenia...xD

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Misialek: 03-09-2008 21:49.

03-09-2008 21:24 Misialek jest offline Szukaj postów użytkownika: Misialek Dodaj Misialek do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ile macie lat ?
ZAMYKAM

Ps.
Od kupowania itemów jest inny dział. Roll Eyes

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

04-09-2008 09:34 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Ile Macie lat >?? wpisywac sie!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH