Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Najlepsza według was arkana » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Najlepsza według was arkana
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kenziro
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 19
Kraina: Necropolia
Skąd: Nakło nad Notecią

Najlepsza według was arkana Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka według was jest najlepsza



Łapacz Myśli

maska kaliguli
maska adonisa


Kultysta

Krew Życia
Koście Ścieżki

Ssak

Cisza Krwi
Wyssanie mocy

Władca Zwierząt

Dziki szał
Skura besti






to jest ankieta prosze nie kitować Smile

__________________
W grze nazywam sie Valerino
GG 6855074 ;P
15-12-2006 14:20 Kenziro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kenziro Dodaj Kenziro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Kenziro
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem kultysta ma najlepsze bo dają zwinnosc i zycie

__________________
R18 : PanWampir


15-12-2006 14:20 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Kenziro
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 19
Kraina: Necropolia
Skąd: Nakło nad Notecią

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kenziro
Smile Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem władcy zwierząt i kultusty potem jest łapacz myśli Smile

__________________
W grze nazywam sie Valerino
GG 6855074 ;P
15-12-2006 14:22 Kenziro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kenziro Dodaj Kenziro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Kenziro
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stefan7 napisał(a)
moim zdaniem kultysta ma najlepsze bo dają zwinnosc i zycie


Wybacz, ale nupkowe podejście. Arkana ŁM są w stanie dać o wiele więcej życia w walce niż kultysty. Jeśli zaś walczy się z przeciwnikiem, którego bronie mają kilka ataków to nawet skóra bestii daje większą oszczędność życia niż to niedorobione arkano kultysty.
Do tego do broni białej za marne 10 punktów jesteśmy w stanie o 1 podbić siłę.
Tak:
Władca Zwierząt ma imho najlepsze (przydatne niesamowicie w oblężeniach i w walce na wyższych poziomach)

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
15-12-2006 14:24 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja i tak zostane przy swoim zdaniu ze najlepsze arkana ma kultysta zaraz po nim jest wladca a pozniej lapacz

__________________
R18 : PanWampir


15-12-2006 14:36 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Ulwar
Forum Ace


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 98
Skąd: Twierdza Mgiel

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chodzi o rasy to najbardziej mi sie podobaja wladcy (na drugim miejscu lapacza)
A tak pojedynczo to:
Cisza Krwi - bo mozna nia wszystko wylaczyc Smile
Skura besti - bo uzi zadaje wtedy smieszne obrazenia Smile
Dziki szał & Maski LM - bo cios z broni bardzo boli & bo walka trwa dluugo

__________________

15-12-2006 14:43 Ulwar jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulwar Dodaj Ulwar do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziki szał, siła ponad 60 to jest to.

__________________
Mindless Self Indulgence
15-12-2006 14:52 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
Mac
Junior Member


Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 10
Skąd: Błonie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie władca zwierząt
15-12-2006 14:53 Mac jest offline Szukaj postów użytkownika: Mac Dodaj Mac do Listy kontaktów
szajboos
Forum Ace


images/avatars/avatar-6106.jpg

Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 99
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najlepsze sa wedlug mnie:

dziki szal = Kocie Ścieżki >> Maska Adonisa = Maska Kaliguli = Skóra Bestii >> Cisza Krwi > Krew Życia > Wyssanie mocy

ogolnie arkana wladcy > kultysty > lapacza >> ssaka
rekompensata arkan
szczescie: .......... 0 ........... +5 ........ +10 ....... 0 !!

wyssysanie mocy jest bezuzyteczne
15-12-2006 15:31 szajboos jest offline Szukaj postów użytkownika: szajboos Dodaj szajboos do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

imo - Władca>ŁM>Kultysta>Ssak

__________________

15-12-2006 17:16 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Według mnie nie ma najlepszych arkan.
Każde arkana są najlepsze w swojej dziedzinie. Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

15-12-2006 17:45 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oprocz arkan kultysty ktore sie nie przydaja do niczego Tongue

__________________

15-12-2006 17:47 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
fanatyk9
Triple Ace


images/avatars/avatar-2736.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 178
Klan: Shadow Light
Skąd: GKS Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja używam tylko dziki szał Tongue

__________________


n. - Fanatykoo

Zapraszam - co 3 dni nowe przedmioty
15-12-2006 17:55 fanatyk9 jest offline Szukaj postów użytkownika: fanatyk9 Dodaj fanatyk9 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wilk_szary napisał(a)
Według mnie nie ma najlepszych arkan.
Każde arkana są najlepsze w swojej dziedzinie. Wink


Nie zgodzę się z Tobą.
Ot chocby arkana modyfikującę hp w walce:
arkano krew życia kultysty
arkano skóra bestii
arkana ŁM

Jak dla mnie można spokojnie te arkana porównać i krew życia wypada najgorzej Smile Słowem nie jest ono najlepsze w swojej dziedzinie Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
15-12-2006 18:10 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cisza krwi ssaka

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

15-12-2006 18:49 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Xantor
Lord


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 495
Klan: Różne:)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Opoczno(Łódzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyssanie Mocy ssaka

__________________
Tmod działu bronie(r4) i wymiana kont

Przyjmuję zgłoszenia przez PW na forum, ew w grze(r1, r5)
15-12-2006 18:56 Xantor jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantor Dodaj Xantor do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wysysanie byłoby bezapelacyjnie najlepsze gdyby zamiast 30 kosztowało chociaż 15

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

15-12-2006 18:58 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Mnil7
Zbanowany

images/avatars/avatar-1078.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 96
Klan: X-WORLD Monsters
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Gralewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kązdy ma dobre arkany! Jedna na ataki drugie na wyprawy, każda jest dobra w swojej dziedzinie!

__________________
Nick w grze:Mnil
id:11644

Sprzedam Kolczuge Kobry!


Mam na zbyciu też!!!!!!!!Dobry demoniczny nóż zwinności!!!!!!!!
15-12-2006 19:03 Mnil7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mnil7 Dodaj Mnil7 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Mnil7
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie tak, dodam, że niestety nie każdy potrafi korzystać z arkan, dlatego dla niektórych arkana ssaka są denne Smile

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

15-12-2006 19:05 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Mnil7
Zbanowany

images/avatars/avatar-1078.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 96
Klan: X-WORLD Monsters
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Gralewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NO WŁAŚNIE np kiedy w sytuacji gdy atakuje ssaka łapacz to on bierze wyssysanie mocy! a odebranie wpływów nic nie daję! i wiele innych przykładów!

__________________
Nick w grze:Mnil
id:11644

Sprzedam Kolczuge Kobry!


Mam na zbyciu też!!!!!!!!Dobry demoniczny nóż zwinności!!!!!!!!
15-12-2006 19:08 Mnil7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mnil7 Dodaj Mnil7 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Mnil7
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no sam grałem ssakiem i dla mnie była to rewelka, gdyby ssak miał jeszcze tyle szczescia co łapacz to myśle że nie powinno być wtedy tej dyskusji, bo w moim mniemaniu byłąby bezzasadnaSmile

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

15-12-2006 19:13 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wi sie podoba arkana zwiekszająca siłe (dziki szał) i zwinnosc (kocie sciezki) gdyby te dwa arkana miała jedna postac to dla mnie było by lajtowo

__________________
R18 : PanWampir


15-12-2006 19:15 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 19 poziom mam rase władce zwierząt i korzystam z dobrej maski.
Czyli mam 156 pkt krwi , i atakuje z arkaną dziki szał na 15 (korzystam z broni białych).
Więc według mnie to najlepsze sa władcy zwierzat Smile

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
15-12-2006 21:06 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie się podobają arkana Ssaka,ale są bezużyteczne gdy np. ktoś nie używa arkan(coraz częściej sie tak robi na Ssaki). Przydatne są kiedy ten kto Ssaka atakuje(lub jest jego ofiarą) ma arkana na tym samym poziomie to wtedy blokada albo zabranie ich. W innych wypadkach dużo zabiera. Mnie kiedyś dawno podczas jednego ataku zablokował 11 na 14 Dzikiego Szału(ale wygrałem).

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

16-12-2006 17:59 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Najlepsza według was arkana

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH