Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA proba wymuszenia przemiotu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony proba wymuszenia przemiotu 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hunter01
Junior Member


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 16
Klan: Veni Vidi Vici
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

proba wymuszenia przemiotu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam gracz Domowoj próbuje wymusić przedmiot ode mnie...najlepiej zacznę od początku...

przed rozwiązaniem klanu Your Destiny zakupiłem amulet szczęścia klanowych Punktów rozwoju było niewystarczająco do zakupienia tego itemu więc dołożyłem ze swoich przed rozwiązaniem klanu napisałem ze osoby które chca zwrot punktow rozwoju niech się zgłoszą do mnie czekałem 2 tygodnie a tu po paru miesiącach domowoj się obudził i zada ode mnie amuletu szczęścia w zamian za prki... czemu mam mu oddać sokoro napisałem ze czekam żeby się zgłosili po prki a dodatkowo do amuletu dołożyłem ze swoich?proponowałem mu w zamian inne przedmioty ale uparł się na ten proponowałem mu również dojście do klanu w którym jestem ale zignorował to... proszę któregoś z adminów do wkroczenia bo straszy mnie ze napisze iż przywłaszczyłem sobie prki do własnych celów...


P.S w ciągu tych 2 tyg nikt się nie zgłosił po odbiór prkow...

P.S2 od poniedziałku przechodzę na wymuszony urlop będę w weekend

czekam na odpowiedz tu lub na priv nick hunter

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hunter01: 06-09-2008 14:20.

06-09-2008 14:19 hunter01 jest offline Szukaj postów użytkownika: hunter01 Dodaj hunter01 do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko ciekawi mnie jedno gdzie przepadlo Klanowe Dobre AK jakos tego juz nie ujmiesz ze zostalo kupione?? pyrków wystarczylo na wszystko a niby do amuletu musiales dokladac Rozwiazales klan i zniknoles przepadles jak kamien w wode z pyrkami ktore ukradles. zadnej wiadomosci na klanowce nie bylo byla tylko informacja ze rozwiazujesz klan bo nie bedziesz mogl grac wlasnie widac jak nie mozesz grac nakupywales itemkow za klanowe pieniadze sobie i teraz swiecisz


Nadawca: hunter
Tytuł wiadomości: Re: witaj
Data wysłania: 2008-09-05 15:18:00
sluchaj narazie moge ci oddac 1k reszte ci oddam jak juz zakupie d.mp5kx2 to ci
bede oddawal... bo za to co mialm kupilem amulet szczescia i d.fn-fal... jak
kpie te mp5k to d.fn-fala moge ci oddac...


No wlasnie widac jaki z ciebie hojrak kupowanie itemkow za klanowe pieniadze i niby do amuletu musiales dokladac a juz do dobrego Fan Fala to nie??? ciekawe
06-09-2008 14:26 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
hunter01
Junior Member


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 16
Klan: Veni Vidi Vici
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hunter01
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klanowe ak ma a osoba co je kupiła ja jego nie kupowałem więc nie wiem...a te item d.mp5k kupiłem za pożyczone prki od założyciela klanu w którym jestem
jego nick Kownatti...d.fn-fala kupiłem za swoje

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez hunter01: 06-09-2008 14:56.

06-09-2008 14:36 hunter01 jest offline Szukaj postów użytkownika: hunter01 Dodaj hunter01 do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem ci tak hunter w PM piszesz co innego a tu co innego krecisz jak popadnie
06-09-2008 14:41 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
hunter01
Junior Member


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 16
Klan: Veni Vidi Vici
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hunter01
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bede z toba pisal niech admini to rozstrzygna i wcale nie krece...


mam 1 osobe ktora potwierdzi ze wysylalem taka wiadomosc nie bylo go w tedy w klanie ale do klanu poscilem taka sama...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hunter01: 06-09-2008 19:06.

06-09-2008 14:57 hunter01 jest offline Szukaj postów użytkownika: hunter01 Dodaj hunter01 do Listy kontaktów
Hubik
Member


images/avatars/avatar-23068.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 46
Klan: L_E
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam


Chcę poinformować iż otrzymałem tę wiadomość w której hunter tuż przed rozwiązaniem klanu napisał o zwrocie prków z klanowych. Nie dostałem klanowej wiadomości lecz wiadomośc prywatną ponieważ w tym czasie odbijałem kwadrat w innym klanie wraz z przyjacielem. Ponieważ był to mój dobry przyjaciel a jego finanse były już dość naciągnięte przez oddawanie punktów rozwoju innym członkom i zakupy własnej potrzeby, stwierdziłem że ta ilość nie zrobi mi dużej różnicy i mogę zapomnieć o tym. Nie napisze teraz jak brzmiała ta wiadomość, ponieważ było to bardzo dawno.

Domowoj!
Nie wiem skąd w tobie ta pazerność, ale wiedz, że mam do tego amuletu takie samo prawo jak i ty. Wiem też, że w tamtych czasach w klanowym nie było wystarczająco pr do zakupu tego amuletu i wierzę, iż hunter dołożył z wlasnych.

Na 100% otrzymałeś tę wiadomość i ja to potwierdzam, gdyż w mojej wiadomości było napisane mniej więcej tak: "nie jesteś w klanie więc pisze priv".
Niestety ciężko będzie znaleźć innych członków ponieważ ani ja, ani hunter nie pamiętamy ich, więc nie będzie z nimi kontaktu i nie napisza do nas w tym temacie. Ale prosta matma...
hunter - 1/3 prawa do amu (ponad bo dołożył swoje ale to pominełem)
domowoj - 1/3 prawa do amu
Hubik - 1/3 prawa do amu

jak wiadomo jestem za hunterem... więc mamy 2/3 prawa do amuletu!
jeśli znajedziesz jakiegoś innego członka, który potwierdzi twoją tzw. "teorię" to niech napisze... Z chęcią go wysłucham.

Adminowie!
Proszę o obiektywną ocenę sytuacji.

Wg. mnie domowoj powinien ubiegać się tylko i wyłącznie o prki które wpłacił a nie o wszystko co znajdowało się w klanie. Myślę, że hunter na pewno jest lub będzie w stanie zapłacić mu to co dał.

Jeśli przeczytałeś całe to gratulacje ;]

Pozdrawiam
Hubik

__________________

06-09-2008 19:27 Hubik jest offline Szukaj postów użytkownika: Hubik Dodaj Hubik do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

t powiedz mi gdzie sie podzialy pyrki gdyby byl w stanie zaplacic mi pyrki ktore w klanie umiescilem a malo ich nie bylo to by mi nie mowil ze moze zaplacic mi jedynie 1k PR wiec co sie stalo z pyrkami wyparowaly??? ja wiadomosci nie dostalem o zwrocie pyrkow a bynajmniej takowej nie pamietam by byla. a Wracajac do pazernosci to nie pazernosc tylko ubieganie sie o swoje bo tym samym hunter podrasowal sobie postac kozystajac z pyrkow klanowych

a i powiedz mi jeszcze czemu 1/3???? graczy w klanie bylo o wiele wiecej z tego co mi wiadomo sledzik tez sie dokladala pyrkami do kasy skladkowej??? wiec nie dzielcie sie po 1/3 tylko liczcie calosc klanowiczow bo nie tylko wy 2 jestescie jak juz mamy dzielic to dzielmy sprawiedliwie i przedstawcie wszystkie przedmioty kupione za klanowe pieniadze

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Domowoj: 06-09-2008 20:53.

06-09-2008 20:50 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hunter i Hubik - nie cwaniakujcie
kasa klanowa nie jest wasza, tylko klanu (klanowiczów)
a jak macie kłopot z dotarciem kto był w waszym klanie, to proszę do mnie - mam jeszcze rozpiski

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
06-09-2008 22:55 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
lilien
Newbie


images/avatars/avatar-13820.jpg

Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III

destiny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coz bylo nas 20 kilka osob i kazdy placil male skladki wiec trudno rozstrzygnac
ta sprawe zwlaszcza jak ktos ze skladkami zalegal wtedy..w takiej sprawie tzreba
znalezc wszystkich...ustalic zaksiegowana ilosc pr w tamtym okresie i
sprawiedliwie rozdzielic dla osob ktore placily skladki i niezalegaly..

****************************************************************

r4- sledzik
06-09-2008 23:28 lilien jest offline Szukaj postów użytkownika: lilien Dodaj lilien do Listy kontaktów
Hubik
Member


images/avatars/avatar-23068.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 46
Klan: L_E
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ja cwaniakuje?

jeśli znajdą się inne osoby to przecież mają takie same prawa do tych prków co my wszyscy...
tylko czy się znają?

wiesz czemu 1/3?
bo masz może liste wszystkoch graczy z klanu? jak tak to mi podaj... też dostaną swoją część.

a hunter z tego co wiem nie chciał ci dać 1k prków! tylko 1k + d fn-fala
a prki jak juz mówił poszły na ten amu z którego w tamtych czasach jeszcze wszyscy korzystaliśmy!

dziki_waz
proszę o rospiskę. może to w końcu zakończy tę bezsensowną klótnię i będzie można zamknąć ten temat...


Pozdrawiam
Hubik



post 2:

postawcie się wszyscy na miejscu huntera...

Wysyła wiadomość o prkach do rozdania. Część osób się zgłasza i otrzymuje obiecane punkty rozwoju.
Co dalej?
hunterowi zostały prki i amulet!
Co ma z tym zrobić? Co wy byście z tym zrobili?
hmm...
może zrobić 2 postać! Dać jej to wszystko i usunąć?
Nie!
Postąpilibyście wszyscy dokładnie tak jak on! Ja też...

domowoj!
więc jeśli tobie coś proponują w zamian za składki i to jeszcze więcej niż wpłaciłeś to bierz to. amuletu raczej nie dostaniesz...
"Dają bierz! Biorą, nie dawaj" - to moje motto
Jeśli stwierdziłeś że wyskrobiesz z huntera coś więcej niż on ci zaoferował to się grubo mylisz! Straciłeś okazję aby coś z trgo wyciągnąć.

I tak nawiasem... Znałem domowoja. Ale kimkolwiek ty jesteś na pewno nie nim. Za pewne oddał konto!

adminowie!
proponuje takie rozwiązania ale to wy macie ostatnie słowo:
-poprostu skasować ten amulet bo może tu się rozpaść wiele przyjaźni
-sprzedać go i za otrzymane prki wypłacić wszystkim składki


Jeszcze raz pozdrawiam
Hubik

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hubik: 07-09-2008 06:49.

07-09-2008 06:32 Hubik jest offline Szukaj postów użytkownika: Hubik Dodaj Hubik do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hubik jak bys nie zaluwazyl skladki wplacalem czasem i wieksze niz byly bo bylo tak ze bylo zbierane i wplacalem nawet po 500 pr tygodniowo gdzie wplacilem to jedno razowo 2k za kazdym razem jak mialem wolne pyrki wzucalem do klanu by bylo na cos co sie przyda te czasy dobrze pamietam bo jeszcze wtedy wplacalem to Tamarzea przy okazji splacalem tez kredyt zaciagniety u znajomego na Dobre AK bo wklanie byly pobrane porzyczki na dosc wysokie sumy i nie bylo wystarczajacej ilosci
07-09-2008 08:07 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
Hubik
Member


images/avatars/avatar-23068.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 46
Klan: L_E
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wiesz że cena amuletu od tamtego czasu znacznie spadła?
więc wartość twoich składek też...
to chyba jasne jest

__________________

07-09-2008 14:42 Hubik jest offline Szukaj postów użytkownika: Hubik Dodaj Hubik do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam wartosc moich skladek nie jest przeliczana na zlom wiec jak moze spasc wartosc skladek to nie gielda zeby skladki byly oprocentowane i mialy jakas wartosc wzrostowa i spadowa w klanie nie jest ta skladka ktora jest ruchoma bo sie komus tak podoba i wartosc jej spadnie wiec mnie nie rozsmieszaj
07-09-2008 17:18 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
Hubik
Member


images/avatars/avatar-23068.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 46
Klan: L_E
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ty mnie nie rozśmieszaj!

amulet został kupiny jeszcze jak klan istniał! każdy klanowicz wtedy musi być świadom, że wartość spada...
jakbyś kupił doskonałą kuszę kilka miesięcy temu to zapłaciłbyś 8k
teraz za 2k sprzedał
to było wspólne i wartość tego też spadła!

a co jeśli teraz zgłosiłoby się 10 członków po prki?
skąd hunter ma je wziąc? może ma wystawić amulet szczęścia za 100k?
ciekawe czy ktoś kupi...

to było dobro wspólne czyli wszyscy byliśmy narażeni na straty związane ze spadkiem cen na rynku

zastanów się...

__________________

07-09-2008 19:18 Hubik jest offline Szukaj postów użytkownika: Hubik Dodaj Hubik do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ha ha ha bardzo smieszne ja nie mowie tu o wartosci akurat amuletu ale co z reszta skladek jesli on kupil amulet za 10k to powiedz mi jakim cudem na rozpisce klanowiczów i stanie konta klanu mam cos takiego????
I niby go nie bylo stac na amulet to gdzie sie podzialy pyrki wyparowaly????? bo z tego co widze to wyparowaly wiec nie mow mi ze wartosi spadaja bo to jest P..... kotka za pomoca mlotka
Aktualny stan KASY:
>>> 16436 PR<<<


---------------------------------------------------
POŻYCZKI
RYWHO- 2900pr
Paolo5 - 1000 pr
dobre ak. drobcia 8000pr,pozyczka
hunter - 3500PR
najemnicy-3400pr
07-09-2008 20:49 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
Hubik
Member


images/avatars/avatar-23068.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 46
Klan: L_E
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG!

Kiedy on kupił ten amulet?

Kiedyś był warty dużo więcej!

__________________

08-09-2008 06:16 Hubik jest offline Szukaj postów użytkownika: Hubik Dodaj Hubik do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam calosc skladek potwierdzone przez skarbnika ktory byl w klanie i mial nik dariusz


a wracajac do amuletu hunter kupil go bodajze tydzien 2 przed rozwiazaniem klanu zanim powiedzial ze chwilowo nie moze grac i rozwizuje klan wiec mozna go bylo ponownie reaktywowac ale on wolalzroic co wolal darmowe pyrki kuszaSmile
08-09-2008 09:00 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz hunter ma przekazać na konto administracyjne (szeszej) wszystkie PR i przedmioty, jakie zostały mu po rozpadzie klanu (minus swój własny wkład). Przy rozwiązaniu klanu wszystkie jego przedmioty MUSZĄ być zamieniane na PR i rozdawane klanowiczom, nie może być sytuacji, w której lider przejmuje klanowe przedmioty.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-09-2008 12:45 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli byla by taka mozliwosc to ja za swoj wklad w klan + jesli miala by byc jakas doplata chcialbym wykupic ten amulet szczescia
08-09-2008 16:16 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie byłoby takiej możliwości. Proszę o kontakt ze mną na gg w tej sprawie w ciągu 2 dni. Inaczej konto zostanie zbanowane na stałe.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

09-09-2008 22:50 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
hunter01
Junior Member


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 16
Klan: Veni Vidi Vici
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hunter01
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Domowoj tylko nie pamietasz 1 ile ludzi popozyczalo prki i nie pooddawało?? jak przejolem sojusz od sledzik to ja bylem skarbikiem i wiem ile bylo pr...
12-09-2008 18:07 hunter01 jest offline Szukaj postów użytkownika: hunter01 Dodaj hunter01 do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak bys nie zaluwazyl to to wlasnie byl stan od sledzikaSmile i tam masz porzyczki jak napisal wyzej Szeszej masz sie zglosic do niego. Pozatym stan porzyczek sie nie zmienil od czasu tego co wkleilem i nie byl zroznicowany kasy na amulet starczylo z palcem w d.... ze sie tak wyraze nie milo wiec nie wypisuj farmazonow


I ciesz sie ze jestem na tyle mily i zalezy mi na tym bys mial konto ze napisalem na gg do szeszeja ze jestes nie dostepny i jak wrocisz to sie do niego odezwiesz bo jak widzisz jego wiadomosc nad twoja byl bys juz pozbawiony swojego konta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Domowoj: 12-09-2008 22:40.

12-09-2008 22:39 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
kownatti
Member


Data rejestracji: 16-09-2007
Postów: 38
Klan: Bitefight
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Jersey

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hunter01 napisał(a)
klanowe ak ma a osoba co je kupiła ja jego nie kupowałem więc nie wiem...a te item d.mp5k kupiłem za pożyczone prki od założyciela klanu w którym jestem
jego nick Kownatti...d.fn-fala kupiłem za swoje


Zgadza się.Hunter pozyczył ode mnie 9k na zakup sprzętu.
13-09-2008 01:27 kownatti jest offline Strona domowa kownatti Szukaj postów użytkownika: kownatti Dodaj kownatti do Listy kontaktów
Domowoj
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 18
Klan: BK / SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sławno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobrze porzyczal ale co z reszta PR ktore podprowadzil z klanu YD ktory rozwiazal i potem go nie zalozyl przeciez nie bylo zadnego problemu z zalozeniem klanu po tym jak nie mogl grac tylko ze hunter wolal podwedzic pr i sobie uciec i myslal ze sprawa zostanie zamknieta i nikt sie nie skapnie bo tak wyglada ta sytulacja i nikt mi nie powie ze bylo mniej pr w klanie jak wkleilem spis ile pr bylo i ile bylo w porzyczkach wiec bylo ponad 20k PR a ja sobie nie dam ukrasc PR ktore dawalem na rozwoj klanu
13-09-2008 17:37 Domowoj jest offline Szukaj postów użytkownika: Domowoj Dodaj Domowoj do Listy kontaktów Dodaj Domowoj do twojej listy kontaktowej
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PR zostaną przekazane na konto administratorskie. Temat zamykam.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

14-09-2008 21:25 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA proba wymuszenia przemiotu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH