Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z Counter Strike 1.6 można już zamknąć » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z Counter Strike 1.6 można już zamknąć
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Attention Problem z Counter Strike 1.6 można już zamknąć Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc grałem w CS nagle gra się wyłączyła i ustawienia się poprzestawiały wszystko ustawiłem jak było oprócz jednego, mam broń w lewej ręce przyzwyczajiłem się już do prawej i źle się gra.

http://img396.imageshack.us/img396/4686/djimag632lj9.jpg

Zrobiłem zdjęcie tego przypadku, troche nie wyraźne bo robione komórką.
Może ktoś już tak miał i wie jak zmienić na prawą ręke?

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wampir 1: 09-09-2008 23:26.

08-09-2008 14:30 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
glaber
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

RE: Problem z Counter Strike 1.6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli wujek Google ci nie pomógł to ja to zrobie Big Grin

Na to jest specjalna komend ktorą wpisujesz w konsoli :

Cl_righthand 1 Tongue

Jesli to nie zadziala to nie wiem ;D
08-09-2008 14:34 glaber jest offline Szukaj postów użytkownika: glaber Dodaj glaber do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, to ide sprawdzić.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
08-09-2008 14:36 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W opcjach się to przestawia. Zaraz włącze CS i dam edita xD

Edit:
Options/Multiplayer/Advanced/Weapon aligment/Right handed

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xCannonnx: 08-09-2008 14:38.

08-09-2008 14:36 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Options/Multiplayer/Advanced/Weapon aligment/Right handed
Mam tak ustawione i nic jedynie nóż jest w prawej a broń w lewej.
A jak tą konsole otwożyć? bo chyba gdzieś indziej to wpisałem.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wampir 1: 08-09-2008 14:47.

08-09-2008 14:43 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To przestaw na left i na right powinno działać.

Konsolę masz pod przyciskiem "~"
08-09-2008 15:43 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wpisałem to do konsoli i nic nie dało. Przestwiałem już na lewą i potem na prawą i nic nawet ponownie zainstalowałem ale to samo.
Chyba musze się nauczyć grać z bronią z lewej strony.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
08-09-2008 16:50 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak masz ustawione na lewą to trzyma w prawej?

__________________

By me
08-09-2008 17:20 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
dawidkubaitp
Junior Member


Data rejestracji: 14-05-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w grze na jakims serwerze wcisnij H potem HELP a potem daj RIGHT
08-09-2008 18:21 dawidkubaitp jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidkubaitp Dodaj dawidkubaitp do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To sie chyba w grze ustawia
wciśnij podczas rozgrywki h i tam jest chyba taka opcja że waepon left albo right hand

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
08-09-2008 18:21 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli nie masz zainstalowanych botów to h weapon i right hand
08-09-2008 19:00 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prubowałem wszystkiego ale to chyba nie o ustawienia chodzi bo jak przestawie na 32bitową grafike to gra się wyłancza i grafika tak się zrąbała że du_a z gry.
Więc znalazłem rozwiązanie i gre usunołem Big Grin
Dzięki wszystkim za pomoc pewnie by podziałało ale to chyba coś z komputerem bo nawet ponowne zainstalowanie nic nie da.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
08-09-2008 19:08 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O Kurde ten sam problem miałem.Jak znajde na forum temat to wkleje linka.Jezeli dobrze pamietam to chyba w ustawieniach wideo cos trzeba bylo zobaczyc
08-09-2008 19:15 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tam właśnie przestawiałem ale jak coś przestawie to i tak jest to samo albo gra się wyłączy teraz grafika się tak zrąbała że szkoda mówić. To coś z komputerem bo jeszcze wczoraj wszystko działało. Chyba jakiś wirus.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
08-09-2008 19:23 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wampiri poszukaj mojego tematu.

Ja nadal szukam

ed
Zamknąć

na 3 stronie jest screen gdzie trzymam glocka w lewej rece

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 08-09-2008 19:30.

08-09-2008 19:25 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No widziłem dokładnie to samo ale roździelczość mam dobrą tylko że się zminiło z 32 bitów na 16 i grafika jest strasznie rozmazana jakby ją ktoś butem malował Big Grin
wogule to coś się zrąbało bo jak to przestawie na 32 to mi się gra wyłancza.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wampir 1: 08-09-2008 23:46.

08-09-2008 23:46 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poszukaj może jest jakiś patch co naprawia takie cuś
na stronach o cs można takie rzecz znaleźć jakbyś niewiedział

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
09-09-2008 08:50 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten sam problem sie u mnie ostatnio pojawil, wszystkiego prubowalem heh Wink ale na drugim kompie gra dziala normalnie Smile

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
09-09-2008 13:56 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
k0rNiCz3k
Newbie


images/avatars/avatar-5346.gif

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wampir 1 a co masz a właściwie miałeś w ustawieniach Video ?

Zrobiłem screena ;]

http://img140.imageshack.us/my.php?image=daaafaafafayu0.png

__________________


R4 k0rNiCz33k

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez k0rNiCz3k: 09-09-2008 14:27.

09-09-2008 14:27 k0rNiCz3k jest offline Szukaj postów użytkownika: k0rNiCz3k Dodaj k0rNiCz3k do Listy kontaktów Zobacz profil MSN k0rNiCz3k
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja umiem to ustawić ale to i tak się przestawia samo tak jak było. Poszukam tego patcha może on coś pomoże.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
09-09-2008 15:51 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
k0rNiCz3k
Newbie


images/avatars/avatar-5346.gif

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żaden patch tu raczej nie pomoże Smile To napisz mi jak było ustawione i na co Ty przestawiałeś Big Grin
Też kiedyś tak miałem że przez pół roku grałem na lewej stronie ;/ Wiec wiem jak to jest przestawić się z prawej ręki na lewą Big Grin

__________________


R4 k0rNiCz33k
09-09-2008 15:58 k0rNiCz3k jest offline Szukaj postów użytkownika: k0rNiCz3k Dodaj k0rNiCz3k do Listy kontaktów Zobacz profil MSN k0rNiCz3k
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam ustawione tak jak rzeście pisali i robiłem wszystko, jest napisane że mam ustawione prawą ręke a i tak jest lewa. To cos gra sie wali bo grafika też siada lub się czasem niektóre rzeczy rozmazują.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
09-09-2008 16:29 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
k0rNiCz3k
Newbie


images/avatars/avatar-5346.gif

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale mi nie chodzi o ustawienia ręki, jak masz źle ustawione video to właśnie tak jest że jest napisane że prawa ręka a jest lewa Big Grin Zobacz na tego screena co zrobiłem i napisz co miałeś tam ustawione Smile

__________________


R4 k0rNiCz33k
09-09-2008 19:20 k0rNiCz3k jest offline Szukaj postów użytkownika: k0rNiCz3k Dodaj k0rNiCz3k do Listy kontaktów Zobacz profil MSN k0rNiCz3k
cuk
Member


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 25
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Saints

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wiem w czym tkwi problem
jak masz za slaba karte graficzna mozna garc tylko na lewej rece Smile

__________________
R3: TurboKaczka

09-09-2008 19:47 cuk jest offline Szukaj postów użytkownika: cuk Dodaj cuk do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karta jest dobra, ustawienia mam dobrze ale moge ustawiać jak chce i tak będzie tak samo a jak zainstalowałem spowrotem ustawienia wracją tak jak naa początku. Więc to nie chodzi że jest źle ustawione to coś się z grą zwaiło ub komputer jakiegoś wirusa złapał.

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
09-09-2008 20:00 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
k0rNiCz3k
Newbie


images/avatars/avatar-5346.gif

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napiszesz mi w końcu co masz w tych ustawieniach ?

__________________


R4 k0rNiCz33k
09-09-2008 20:32 k0rNiCz3k jest offline Szukaj postów użytkownika: k0rNiCz3k Dodaj k0rNiCz3k do Listy kontaktów Zobacz profil MSN k0rNiCz3k
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz zrobie zdjęcie i dam link ale muwie ci przecież że ustawienia nie działają połowe nieda się zminić a drugiej tylko pisze lecz jest tak samo

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
09-09-2008 22:17 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wampir 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz zrobie zdjęcie i dam link ale muwie ci przecież że ustawienia nie działają połowe nieda się zminić a drugiej tylko pisze lecz jest tak samo

Edit: Miałem robić zdjęcie ale ostrości nie było i wtedy sobie przypomniałem o jednym ustawieniu na tym obrazie co dałeś i zminiłem i jakimś cudem zadziałało a wszystko wróciło do nromy widać że to to blokowało wszystko. Dzięki wszystkim za pomoc ide grać bo już się doczekać nie moge jeszcze raz dzięki

Video/renderer/openGl - wystarczy tak ustawić i wszystko wraca do normy.

Sory za multi ale z podniety zamiast edytować dałem nowy post

Można już zamknąć

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Wampir 1: 09-09-2008 22:30.

09-09-2008 22:28 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
k0rNiCz3k
Newbie


images/avatars/avatar-5346.gif

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próbowałem Ci to wytłumaczyć właśnie ale wmawiałeś mi że to nic nie da ;p A jednak Smile

__________________


R4 k0rNiCz33k
10-09-2008 10:58 k0rNiCz3k jest offline Szukaj postów użytkownika: k0rNiCz3k Dodaj k0rNiCz3k do Listy kontaktów Zobacz profil MSN k0rNiCz3k
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z Counter Strike 1.6 można już zamknąć

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH