Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Skryhulowa kosa powraca! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Skryhulowa kosa powraca! 13 Ankieta - średnia ocena: 3,5413 Ankieta - średnia ocena: 3,54
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Skryhulowa kosa powraca! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buu! -Ehm, znaczy się, nagła pobudka w kuźni siedmiu dup =D

Taaa... może słaba walka, a może nawet nie walka. Po prostu krytyk, i troche krewki.
Po prostu rozgrzewka przed maratonem ścieżką "rolnika" (kosiarza)


Powyginany kałachcóż... mocny kałach wprawdzie, ale nieco kulek mnie minęło...



100 hp left. I kolejny strzelec zmieciony



odwet za utrudnianie wypraw
i kolejny "sęp" dostał w dziub.



Roztrzaskanie głowy o czołg
prawie prawie... argh!
A tak niewiele brakło... jeden gupi krytyk




Deja wó?!
Hmmm. wydaje mi się, że już ktoś kiedyś chwalił się tu biciem modka, i to nie raz? Big Grin
To jakaś moda na moda?


ścięcie dziada

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 08-09-2008 18:55.

08-09-2008 18:55 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładne Krytyki no co tu mówić Tongue Krytyczki ładne Big Grin Ładnie rozwalałeś bronie Palne, krytyki w jednej walce słabiutko w innych bardzo ładnie Tongue 10\10
08-09-2008 19:03 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Skryhull ile ja czekałem na walki z tą kosąBig Grin Big Grin .

Piękne krytyki, szkodaz tylko ze z tomkiem atak nie wyszedł

No co ci moge dac? dyszka ofkorsTongue
08-09-2008 19:12 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
P.R.O.S.T.O
Triple Ace


images/avatars/avatar-10695.gif

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 150

RE: Skryhulowa kosa powraca! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nooo ujdzie w tlumie ;D przy niektorych walkach krity nie chcialy wchodzic bo jakos tak oporowo szly ;| ale jest dobrze ;D jednym slowem szkoda ze slabszych atakowales noo ale rowni i mocniejsi tez sie znalezli wiec odemnie 7/10 Smile

__________________
Jestem twoim natchnieniem , i cie natycham ! ;D
08-09-2008 19:22 P.R.O.S.T.O jest offline Szukaj postów użytkownika: P.R.O.S.T.O Dodaj P.R.O.S.T.O do Listy kontaktów
R9tardinho
Lord


images/avatars/avatar-13270.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 475
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walki ladne, wszystkie, jednak specjalne graty dla Tomka ktory pilnuje mi kloca (wiesz juz czemu nie wygrales Smile )

10/10

__________________
Nick r6 : JANEK z DWORCA
08-09-2008 19:34 R9tardinho jest offline Szukaj postów użytkownika: R9tardinho Dodaj R9tardinho do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękne walki na prawdę...
Szczególnie te gdzie bijesz dużo słabszych i tych, którzy nie leszczą 24 godziny na dobę...



Walki nudne takie same jak milion innych


EDIT:

Groza w ataku na bunkra...Sztuczna inteligencja Tongue

__________________

08-09-2008 20:13 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skryhull2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jinnn napisał(a)
Szczególnie te gdzie bijesz dużo słabszych i tych, którzy nie leszczą 24 godziny na dobę...


co miałeś na myśli?
Bo zapachniało napinką ;]
A nie wiem czy to przystoi, zwłaszcza modkowi... ;D

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
08-09-2008 21:02 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Atak na mnie był odwetem za mój atak Tongue Bardzo ładne walki, ale obroną nie wymiatasz Tongue
(Cii... co z tego, że mi zadał więcej niż ja jemu? Tongue )

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e92256458e

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
08-09-2008 21:12 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1/10 tak jak ktos juz tu pisal, ataki jak milion innych, nic ciekawego, wybrales wedlug Ciebie fajne walki, a wedlug mnie nic ciekawego w nich nie ma, kazdy wie ze 2h ma przewage nad palna a w Twoich walkach o malo co nie dostajesz od mniejszych od siebie pomimo tak dobrej 2h... a ten tekst ze Tomek to czołg... normalnie sie turlalem na podlodze, powiedz mi z ktorej strony to jest czołg bo sie nie domysle sam Wink

Ogolem mowiac moj post moze sie troche ostry wydac, nie mam oczywiscie nic do Ciebie, ale nie jestem lizusem i nie lubie ludzi ktorzy zamiast napisac cos glebszego o walkach albo sie wogole nie wypowiadac to pisza tylko "gratki" albo "10/10", bo mysla ze w ten sposob zaistnieja, albo nudzi im sie wiec musza pospamowac troche...

Edit: jesli chcesz zobaczyc prawdziwego bunkra to zobacz Zonka na oblegach rotfl

Edit2: widac krytyka zabolała... http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8d2477b3f6

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zonk_Zonk: 09-09-2008 17:15.

09-09-2008 16:49 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skryhull2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zonk_Zonk napisał(a) kazdy wie ze 2h ma przewage nad palna

no, jakby nie miał, to bym nie lazł, chyba oczywiste przy dobieraniu "taktycznym" sprzętu?

cytat:

a w Twoich walkach o malo co nie dostajesz od mniejszych od siebie pomimo tak dobrej 2h...

mało co? I o to też chodzi- walki mają emocjonować, a nie że wpada koks z dobrą szybkością i dsk demonkami xxx, na swojego sobowtóra.

Druga sprawa to losowość krytyka w dwuraku i ta niestabilność. Mogą iść same krytyki, a może nie być żadnego.
Trzeba umieć patrzeć na walki z udziałem dwuraka.



cytat:
a ten tekst ze Tomek to czołg... normalnie sie turlalem na podlodze, powiedz mi z ktorej strony to jest czołg bo sie nie domysle sam Wink

4k hp, podczas gdy "bunkry" w trójce mają niewiele więcej (jadąc na opiekunach)

cytat:
bo mysla ze w ten sposob zaistnieja, albo nudzi im sie wiec musza pospamowac troche...

aha. Bo jeszcze bardziej można zaistnieć krytykująć, bo wyróżnisz się z tłumu, zwłaszcza jak robisz to w "ostry" sposób? Chyba o tym też wiedziałeś? Tongue


cytat:
Zonk_Zonk napisał(a)
Edit2: widac krytyka zabolała... http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8d2477b3f6


znaczy się, sprawdziłem jakiż to z ciebie "kozak" skoro piszesz jakie to walki denne i wogule. Rozumiem, że moge ci się ukłonić? Czy raczej jesteś zbyt masta? [/ironia off]


A bunkierek? No, nawet nawet. Ale jeszcze dokończe dzieła ;]

No... chyba że uważasz się za "małego", którego nie powinienem atakować? (Mam nadzieje, że nie)

pozdr




EDIT: aaa, i co by nie było, to wrzucam jeszcze jedną walke. Ty wrzuciłeś pierwszą, ja drugą ;]
odpuszkowywanie... 10%... 50%... 99% ...

no, niewiele mi brakło, choć musze stwierdzić, że ładny bunkierek masz.
Jutro dokończe dzieło Tongue

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 09-09-2008 18:12.

09-09-2008 17:36 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jutro to bedzie futro, a pojutrze mnie nie bedzie juz bo urlop biore heh Tongue a pozatym jutro mnie nie zobaczysz w bunkrze bo ja praktycznie siedze 24h w wyprawkowym, ubralem sie tylko dlatego ze złapalem twoich szpiegow to pomyslalem ze sie troche wystroje na twoje przyjscie Tongue tak jak juz Ci pisalem, w 2 walce ratowala Cie twoja rasa potepionego przez +30 trafienia co dawalo Ci tyle trafien pomimo mniejszej zwinki Tongue ale kosa nadal mi sie podoba Big Grin przydalaby Ci sie szybkosc wtedy nie byloby na co narzekac Tongue

Edit: codo Tomka dalej nie przyznam Ci racji, nie wazne czy ktos ma wiecej hp czy mniej, liczy sie to na co sie nastawial, a on ubral sie pod obrone ale nie zeby zremisowac ale zeby wygrac Tongue a duza ilosc hp to oczywista sprawa w przypadku akacza, tak samo jak w ataku, tyle ze klocek tez zrobil swoje Wink pisales ze w s3 ludzie bunkrujacy sie maja tyle hp co Tomek mial w obronie, z tym tez sie nie zgodze bo ja siedzac w wyprawkowym mam bodajze cos kolo 4k hp Tongue wtedy tez bys powiedzial ze sie bunkruje ? Tongue

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zonk_Zonk: 09-09-2008 18:27.

09-09-2008 18:19 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
Nieznajomy .
Triple Ace


images/avatars/avatar-10569.jpg

Data rejestracji: 18-08-2008
Postów: 175
Kraina: Necropolia
Skąd: PoZnaN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalka że wygrasz z DejaVu ale tylko 2h dasz rade .. Big Grin .. Zjechałem go on mnie ityle Tongue
walki mi się podobały mimo iż są słabe 8/10 za wszystkie Big Grin 1 przegrana miał za dużo HP Tongue

__________________


11-09-2008 16:49 Nieznajomy . jest offline Szukaj postów użytkownika: Nieznajomy . Dodaj Nieznajomy . do Listy kontaktów
NewOrder
Lord


Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 373
Klan: HTC
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7/10 walki że tak powiem politycznie poprawneBig Grin

__________________
czytaj ze zrozumieniem, uprościsz sobie i innym życie

R9 Hermann vonRuhaufest

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NewOrder: 12-09-2008 10:30.

11-09-2008 21:48 NewOrder jest offline Szukaj postów użytkownika: NewOrder Dodaj NewOrder do Listy kontaktów
PaxiFixi
Forum Ace


images/avatars/avatar-13627.gif

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 79
Kraina: Necropolia; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takich krytykow nie widzialem, ale sie nie dziwie z takim sprzetem walczyc. 10/10

__________________
R11: Vitaly


12-09-2008 20:55 PaxiFixi jest offline Szukaj postów użytkownika: PaxiFixi Dodaj PaxiFixi do Listy kontaktów
mati89
Forum Ace


Data rejestracji: 17-10-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miło popatrzeć jak palniak dostaje od białasa
i te niektóre krytyki
9/10 :-)

__________________
R1- Mati89



Dsk. Demoniczny Topór Imperatora


Potępieniec z Dsk. Skorpionami vs Meeee
14-09-2008 10:44 mati89 jest offline Szukaj postów użytkownika: mati89 Dodaj mati89 do Listy kontaktów
WiKtor3Q88
Double Ace


images/avatars/avatar-10792.png

Data rejestracji: 14-07-2008
Postów: 123
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WgW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10

____________________________
NicK w GrzE WiKtor3Q rotfl

__________________
[IMG]http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp[/IMG]
14-09-2008 21:40 WiKtor3Q88 jest offline Szukaj postów użytkownika: WiKtor3Q88 Dodaj WiKtor3Q88 do Listy kontaktów
amig0
Full Member


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 65
Klan: AI-S
Kraina: Necropolia
Skąd: Gryfino/Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10 ładnie sieka Wink

__________________
Nick w grze Amig0 jeżeli wygrałem jakąś aukcje bądz ty wygrałeś pisac na pw Wink
14-09-2008 21:45 amig0 jest offline Szukaj postów użytkownika: amig0 Dodaj amig0 do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WiKtor3Q88, amig0 - po ostrzeżeniu za spam (złamanie pkt 4 regulaminu PB).

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

14-09-2008 23:36 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

naprawde kosa fajniutka Smile i ładnie krytyami sypie

palnicy zazwyczaj dostaja od białasa 2hWink krytyk i zamiecione.. zazwyczaj o broni 2h zwinka jest mała ;/

za całokształt 10/10

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


15-09-2008 09:22 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Skryhulowa kosa powraca!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH