Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Koncze gre.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Koncze gre.. 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
@!HyZiO!@
Forum Ace


Data rejestracji: 05-10-2007
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Poznań

Koncze gre.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzis oficialnie koncze gre Tongue Bylo milo przez te prawie 2 lata Smile ( zacząłem pod koniec grudnia 2006 roku nie wiem czy w sylwestra czy 1-2 dni wczesniej )

Konto usuwam pr rozdaje i chcialem podziekowac nastepującym osobom za to ze byli pomagali i bylo fajnie ;p :

Sztuczny - za pomoc na r3 Wink Za pozyczanie DSK Aka itp Smile

KruczoCzarny - ten z r3 i ten z r1 nie wiem czy to dwaj inni czy ten z r1 dostał konto od Krucza-moderatora czy tam tmoda ;p Kruczo z r1 za pomoc ;p Kruczo z r3 za pomoc;p - za pozyczanie D orchy jastrzebiego setu pastuchow i d mp5k Smile I za wszystko ;p

Zamur - hmm za pomoc za wszystko za przyjecie do klanu i za to ze jest ;p

Chaos - za przyjecie do klanu i pomoc

Hauru - za pomoc i pozyczanie czasami szczescia na wyprawki ;p

Igutek czy jakos tak ( Mordeth) Za to ze jest noobem ;p Nie wiem czy bylem daki dobry ze Chaos mnie wzial do PSD czy Mordeth z nim pogadal ;p

Trooper - nie wiem za co, ;p moze za to ze mnie zablokowal na gg;pp

Yowi ( ten od grafiki ) za to ze mi porobil kilka grafik do klanu w cs-ie

Gavio - za wszystko ;p

Nemcio - za wszystko ;p za to ze nie chcial mojego konta i musialem usunac :| ;p

Moczyk - kiedys mi pomagal ( chyba, nie pamietam :p ) ale teraz juz dawno z nim nie pisalem

Kontek - za to ze mi pozyczyl pr ;p i za wszystko ;p

Noomarsil - nie wiem ;p ogolnie

Nevvcomer - za to ze moglem sprzedawac jego itemy ( kilka % do mnie ;p ) i za to ze zamiast sprzedac jego gacie slonca to se wzialem ;p

Spamer - za pomoc i za wszystko ;p

Kapitanhuck - za wszystko Tongue za to ze mnie wzial do klanu i bylo fajnie ;p juz dawno z nim nie gadalem ale go lubie ;p

Lesio23 - ogolnie ;p za to ze mi nie zwinal d zwierzaka ;p

Tekjow - za to ze jest noobem i nie gra z non steamowcami Tongue

Wandalz - nie wiem za co ;p ogolnie za to ze gralem znim kiedys w SOLDATA ;p ale zal, myslalem ze troche slabszy jest,,, Tongue

Nosz szkur zapomnialem ! Che_Deva nie wiem za co ale pisalem z nim na gg i go polubilem, nie wiem czemu.. za to ze nie chcial ze mna zrobic spolki? :d Dobry jest jego tekst " Na na na na na na sytuacja przejebana..." lol ;p

A i chcialem podziekowac C47 za to ze zbanowal moje pierwsze konto bo jakis przy*** WLAMAL SIE NA NIE I POWIEDZIAL ZE MU SPRZEDALEM !! nie no bez komentarza.. wtedy akurat kupilem swoje 1 premium w bw..... i chyba 2 dniach mi sie wlamal :|

Wlamanie <<<< link do bana


Jak kogos nie wymienilem to sorry Tongue P

No i dziekuje wszystkim którym spamowalem na gg i pw i wytrzymywali ( niektorzy nie, ale niektorzy wytrzymali Smile )

Wiem ze nie bedziecie tesknic... Nie chce was wkurzac ale jak bedzie jakis nowy serv to moze zagram ;p


Pozdro Smile

__________________
R12 - Nick: HyZiO

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez @!HyZiO!@: 08-09-2008 21:38.

08-09-2008 21:21 @!HyZiO!@ jest offline Szukaj postów użytkownika: @!HyZiO!@ Dodaj @!HyZiO!@ do Listy kontaktów
Gavio
Double Ace


images/avatars/avatar-10669.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 126
Klan: Symetrical
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biedny chłopcze, i co Ty teraz poczniesz? Zanudzisz sie bez tego BW Big Grin chociaż pewnie jak znam życie za 2-3 miesiace będziesz pytał czy nie chce oddać konta Big Grin

__________________
R4 - Gavio
08-09-2008 21:36 Gavio jest offline Strona domowa Gavio Szukaj postów użytkownika: Gavio Dodaj Gavio do Listy kontaktów
Hitman71
Junior Member


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no.... ja już tęsknię Big Grin

__________________
w grze: Zamur
08-09-2008 21:44 Hitman71 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hitman71 Dodaj Hitman71 do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tam pleciesz Tongue

Nie odchodź Big Grin

__________________


08-09-2008 21:47 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wandalz - nie wiem za co ;p ogolnie za to ze gralem znim kiedys w SOLDATA ;p ale zal, myslalem ze troche slabszy jest,,, Tongue

a kto ci pushował wszystkie konta??Smile BB dude

__________________

...WANDALZ...
09-09-2008 22:12 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny weteran(,,starzec z opery'') składa broń i udaje się w swą ostatnią podróż - do krainy cieni i wiecznych krwawych łowów .

AVE ,CHWAŁA !!

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
11-09-2008 19:48 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Elemental
Triple Ace


images/avatars/avatar-20350.jpg

Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 172
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: raz tu raz tam ;) a ty zawsze wiesz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj sie Wink duzo sukcesów w życiu osobistym Wink
kolejna osoba wolna od tego nalogu. Mam nadzieje ze jeszcze zejda sie nasze drogi Big Grin Big Grin Big Grin i narozrabiamy Big Grin

__________________
ONLY THE DEAD HAVE SEEN THE END OF WAR.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Elemental: 13-09-2008 14:33.

13-09-2008 12:01 Elemental jest offline Szukaj postów użytkownika: Elemental Dodaj Elemental do Listy kontaktów YIM Account Name of Elemental: silversurfer Zobacz profil MSN Elemental
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Koncze gre..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH