Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Wulgarna nazwa klanu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wulgarna nazwa klanu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Warcello
Newbie


images/avatars/avatar-393.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 9

Wulgarna nazwa klanu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.pl/?a=aliance&do=view&cid=1324

Nie wiem jak wam ale mnie się taka nazwa nie podoba, prosiłem grzecznie tego gracza o zmianę nazwy klanu ale nie było odpowiedzi więc zgłaszam to tutaj.

__________________
W grze mam taki sam nick.
15-12-2006 20:36 Warcello jest offline Szukaj postów użytkownika: Warcello Dodaj Warcello do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem o co chodzi... HWDP - Hugo Wraca Do Polsatu Big Grin w czyms jeszcze problem ??

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

17-12-2006 21:28 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wcześniej klan ten miał nieco inną nazwę będącą jednym z najbarwniejszych rozwinięć tego skrótu ale już została zmieniona. Sam skrót nic nie znaczy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




17-12-2006 21:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Wulgarna nazwa klanu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH