Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgaryzmów tolerował nie będę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wulgaryzmów tolerował nie będę 2 Ankieta - średnia ocena: 9,002 Ankieta - średnia ocena: 9,002 Ankieta - średnia ocena: 9,002 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TomHagen
Double Ace


images/avatars/avatar-11320.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 113
Kraina: Necropolia; Moria

Wulgaryzmów tolerował nie będę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/index.php...10005608&type=1


Proszę o stosowny wymiar kary, co do słów które dobrał Pan Nello




EDIT:

Kolejny Pan domaga się wakacji

http://r2.bloodwars.interia.pl/index.php...10018713&type=1




Przypadkowo usunąłem wiadomości :/
A jak wiadomo bez tego nie mam o co się wykłócać..
Proszę o zamknięcie tematu i pozostawienie bez warna

__________________

sygna by Talerz Wink


Mam już dosyć chamskich zachowań połowy serwera r1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TomHagen: 12-09-2008 14:04.

10-09-2008 19:35 TomHagen jest offline Szukaj postów użytkownika: TomHagen Dodaj TomHagen do Listy kontaktów
Nello
Forum Ace


images/avatars/avatar-11757.jpg

Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 88
Klan: AN_K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płock

RE: Wulgaryzmów tolerował nie będę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli oto chodzi.. to tak po 1 memfisto sam zaczął wyzywać ze coś jakieś dzieci neo są w klanie.. próje się że robimy obleg na rep kiedy on był w kolejce a nie robił oblega to po 1..

a po 2 dlaczego ktoś kto nie ma prawa rządzi się w nieswoim klanie..? prosze o zrobienie czegoś mądrego..

EDIT: No to tak.. proszę o bana stałego dla tego pana dostałem przed chwila sms ze dostane wpier.. na real.. to więc... za grożenie w rl delelte hara podobno...

Dzieki I Pozdrawiam..

__________________
Lubie Placki rotfl
Gram na:
R2:Nello ID: 49032

R1:Nello ID: 113588

GyGy: 9493160

całe życie na zaraz wracam Smile piszcie jeżeli coś wygrałem kupiłem albo jak jest jakaś sprawa do mnie Wink

ErraRe HumanUm EST

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nello: 12-09-2008 10:50.

10-09-2008 20:42 Nello jest offline Strona domowa Nello Szukaj postów użytkownika: Nello Dodaj Nello do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgaryzmów tolerował nie będę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH