Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tempo rozwoju » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Tempo rozwoju
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Tempo rozwoju Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam do Was takie pytanko:

- po ilu dniach od startu osiągnęliście 10 lvl?
- po ilu dniach udało Wam się zrobić pierwszą normalną wyprawę?

Bo jestem ciekawa, czy gra idzie mi dobrze, czy tak sobie Big Grin

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
16-08-2006 11:06 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10 poziom to gdzieś 3 dni ostrego grania 8)
20 to już gdzieś 2 tygodnie Wink
A 30 to hoho Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-08-2006 11:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no 11 poziom to 3 dni grania (2 dni grania i 1 dzień obrywania od wyższych lvl)

1 normalna wyprawa też w 3 dniu.

a tak btw kilka uwag - NIE warto za szybko awansować bo to przecież de facto nic nie daje a wręcz przeciwnie - za każdym lvl zwiększa się o 5% stopień trudności wyprawy.

Na początku najlepiej robić tylko wyprawy, szukając dobrego przedmiotu za którego sprzedaż można zając się rozbudową miasta.

Ja awansowałem ZA szybko i teraz ponoszę tego konsekwencjie kiedy osoby z pierwszej 50 zrobiły sobie ze mnie faremkę XP - ków Tongue .

Czyli reasumując jeśli nie chcesz mieć MNIEJSZEJ szansy na ukończenie wyprawy i nie chcesz być regularnie bita przez osoby które grają od początku i mają dobry sprzęt - nie awansuj Smile

IMHO

btw ponieważ jesteś blisko mnie to nie bierz tego tak na poważnie misio chętnie Cię odwiedzi Big Grin
16-08-2006 11:27 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopatruję się w wypowiedzi mojego poprzednika odrobiny perwersji.

Poza tym zgadzam się z przedmówcą. Mam leel 5 i nie mogę za cholerę ukończyć jednej wyprawy z najniższego poziomu. Jest tragicznie.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

16-08-2006 11:29 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aylinn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe.
Ja mam tylko jeden problem - zmniejszyły mi się szanse na łatwą wyprawę Frown

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
16-08-2006 11:29 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee im wyzszy poziom tym mniejsze szanse na udana wyprawe? od kiedy? czyzbym cos przeoczyl?

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

16-08-2006 11:53 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm i to już nie pierwszy raz widzę Kruczek coś umknęło Twej uwadze Big Grin
a aby to wiedzieć nie trzeba nawet czytać tylko uważnie obserwować Smile [/b]
16-08-2006 12:09 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj puchatku, tak gra po prostu ciagle mnie zaskakuje Wink
i fakt, dopiero teraz zauwazylem, ze mi sie zmniejszyla o 1% szansa na pielgrzymke Crying buuu...

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

16-08-2006 12:10 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szansa zależy od poziomu i parametrów postaci. Jeśli masz parametry spodziewane na danym poziomie to masz bazową szansę na wykonanie questu. Wszelkie itemki podnoszące parametry, jak również bonusy otrzymywane za parzyste poziomy pozwalają uzyskać wyższe parametry niż spodziewane i dzięki temu masz większe szanse na wyprawach Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-08-2006 13:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oops to ja mam parametry niższe niż spodziewane na danym (wyższym) poziomie, no jak to teraz jak już wszyscy wiedzą jak jestem słaby to mnie dopiero zaczną bić Big Grin
16-08-2006 13:34 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tempo rozwoju

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH