Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY trochę ten pan chyba przesadził :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony trochę ten pan chyba przesadził :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

trochę ten pan chyba przesadził :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, zamykam Big Grin

Nie będe się kłócił Big Grin

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 11-09-2008 22:07.

11-09-2008 20:44 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GRZMUCISLAW
Postać GRZMUCISLAW

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-09-2008 22:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
GRZMUCISLAW
Junior Member


Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 19
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CHWILA jak mam sie bronic skoro pan przemoJ edytowal posta...i teraz chce szybko zamknac temat zanim cos napisze.....a przed chwila na czacie ze mna pisal ze mial mnie juz przeprosic...ech......i to ma byc sprawiedliwosc.......gdzie ktos wkleja swoje racje szybko edytuje zeby odzewu nie bylo....ZENADA


co za kolo pyta czy sie "pojednamy" i wysyla tu wybiorcza wiadke...a jak ja mam wyslac cos na obrone jak zbanowany jeste,co?

i ja z tym xxxx przed chwila jeszcze normalnie rozmawialem jak z czlowiekiem....mam 55 pkt i nie jestem resetem kolo ok 200 nigdy nikomu nic zlego nie robilem......a tu widac ze wystarczu kogos zglosic i tyle...pewnie kolo teraz sie cieszy z NAIWNOSCI ce. ciekawe czy tak zalatwia zawsze swoje sprawy hipokryta pisze ze nie podoba mu sie w nas(jako klanie) ZE pokazuje w klanowkach co do mnie pisze....a teraz co....? pokazal na chwile i edytowal zeby odzewu nie bylo....... . i sie dziwi czemu wysylam klanowki...zeby wszyscy wiedzieli jak knuje i przekreca fakty a na priv kolezka chce byc...ze niby juz napisal tekst zeby przeprosic .SZKODA SLOW OBY WIECEJ TAKICH W ADEHADE.PEWNIE WAM CHWALE PRZYNOSI....przepraszam on ma uklady w htc....i jest KOZAK. odczekam te dni a pozniej wysle linka jako klanowke ....w klanie u niego jak i u mnie kilka osob zna sprawe szkoda ze kontaktu nie mam moze by sie wypowiedzieli /ly.... niech wiedza kto na zielono w adehade lata.TFU



HEHE DOPIERO TERAZ ZOBACZYLEM...JEDNAK KOLO MA UKLADY....EDYTOWAL POST 22:07



Dobra, zamykam Big Grin

Nie będe się kłócił Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: Dzisiaj, 22:07.


A CE DAL BANA 3 MINUTY POZNIEJ JAK JUZ W POSCIE BYLO TO CO CO POWYZEJ....TO ZA CO BAN CE ....?

Dobra, zamykam Big Grin

Nie będe się kłócił Big Grin
ZA TO... ?

KUMOTERSTWO!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GRZMUCISLAW: 11-09-2008 22:52.

11-09-2008 22:19 GRZMUCISLAW jest offline Szukaj postów użytkownika: GRZMUCISLAW Dodaj GRZMUCISLAW do Listy kontaktów
Astian
Double Ace


images/avatars/avatar-3777.jpg

Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie warna zgarne, ale mnie nosi

bylem swiadkiem calej sytuacji, Ce banujesz bo Przemo pokazuje to co chce pokazac

Klan w ktorym siedzi PrzemoJ dostal 2 razy z rzedu baty od klanu w ktorym jest grzmutek, mimo ze sciagneli sobie najemnika, a w drugim oblezeniu to nawet na pozyczonym sprzecie wystapili... dostali baty, stracili repke a teraz mszcza sie w jeden sposob jaki im pozostal

Przemo, ja tez Ci zagroze.

zmieniaj serwer bo na R1 nie wyjdziesz z pustakow w 5s (prosze za to o bana, najlepiej stalego)

zachowujesz sie jak nieopanowane i zbyt nerwowe dziecko, ktorego rodzice wyznaja polityke bezstresowego wychowania. totalny brak oglady i samokontroli. dla takich ludzi nie mam szacunku, bo nie mogac czegos dostac normalna droga siejesz dookola ferment.

Ce, w tym wypadku zostales potraktowany jak narzedzie przez rozwydrzone dziecko. Sprawdz prosze jeszcze raz jak dokladnie sytuacja wygladala

z checia przytoczylbym tutaj klanowki jakie Przemo wysylal, obrazajac przy tym kilkanascie osob, jednak wczorajsza awaria skutecznie je usunela ;/

pozatym... Przemo zedytowal posta ze skarga, w takim wypadku ja rowniez zglaszam skarge na takie zachowanie.

__________________
Serwer R2

Nick: Strzyga

Serwer R9

Nick: Astian
11-09-2008 23:20 Astian jest offline Szukaj postów użytkownika: Astian Dodaj Astian do Listy kontaktów
GRZMUCISLAW
Junior Member


Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 19
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DZIEKI astian ale ja mu nawet nie grozilem.....chyba on raczej ze nas slabszych bedzie farmil a jedna osobe dwa razy dziennie... no i klocka ze nie zabierze tylko dlatego ze glowny ma z nimi sojusz....(chociaz przepraszam kolo stwierdzil ze to tak tylko pisal). ja mu napisalem i to w klanowce bo gdyby na priv to by pewnie przekrecil...co sadze o kims kto pisze ze BEDZIE FARMIL SLABSZYCH PO 2 RAZY DZIENNIE I TO NIE JEGO ALE ICH PROBLEM.wiec kazdy od nich klanowke ma jesli cos w niej nie bylo prawda,lub nie poparte dowodami to moge podjac polemike. Mysle ze wiekszosc graczy napisalaby mu co mysli o takich kozakach.

zmieniloby postac rzeczy gdyby ban byl za grozby(nie wiem za co jest bo nie widze i patrzac na daty to i ce nie widzial za co bana daje Big Grin -chyba ze po edycjii tez widzi to sorka sie na komputerach nie znam).wiecjesli to za jakies grozby to co ja 55pkt godziny na forum zeby sprzet miec dobry....moglbym grozic komus kto ma takie plecy w HTC.chodz CYRAXOWI-chyba tak pisal....chluby tacy znajomi nie przynosza....
Pozdrawiam PLECY przemoJ w HTC I kolezkow z ADEHADE...zastanowcie sie panowie co za xxxx hodujecie u siebie.

prosze ce o nieuwzglednianie prosby astiana o bana dla siebie ...chlop to poczciwy i nie wytrzymal bo i nikt znajacy temat by nie wytrzymal...jeszcze jest kilka osob w bw dla ktorych biale to biale..... a przemoJ proponuje zmienic nick na TVN ...bo nie znam nic innego co potrafi tak przekrecic prawde.
12-09-2008 00:05 GRZMUCISLAW jest offline Szukaj postów użytkownika: GRZMUCISLAW Dodaj GRZMUCISLAW do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez przemo84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PROSZĘ O COFNIĘCIE TEGO BANA DLA GRZMUCISLAW'A, BO JA JESTEM (EDIT)BYŁEM JEDYNYM POSZKODOWANYM !!!

Rozmawiałem z nim na czacie i sprawę załatwiliśmy między sobą.

Poza tym, post edytowałem o 22:07, a bana przyznałeś o 22:10, czego lekko nie rozumiem.

Jeszcze raz - proszę o COFNIĘCIE tego bana.

PzdR,

Przemo

EDIT2: GRZMUCISLAW, Ty może na swoich znajomych mów plecy, ale ja tak na swoich nie mówię i nie zamierzam tak mówić, a także nie życzę sobie, by ktokolwiek na nich tak mówił. (EDIT3) A i jeszcze jedno jak już mamy sobie nicki zmieniać - dla Ciebie proponuję TV TRWAM lub Radio Maryja - najardziej obiektywne stacje w Polsce. Big Grin Big Grin Big Grin

Astian, ależ mnie wystraszyłeś tym s5! A tej wiadomości to Ty nie byłeś świadkiem, ale, jak już pisałem, rozmawiałem o tym z GRZMUSCISLAWEM indywidualnie, wyjaśniłem sobie tę sprawę i dlatego edytowałem posta.

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 12-09-2008 01:26.

12-09-2008 00:40 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
GRZMUCISLAW
Junior Member


Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 19
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i mamy dowod na dwulicowosc przemoJ wpierw przeprasza ....pozniej przeprasza ponownie a na koncu wychodzi kozak ktory niczego sie nie boi... I NIE PISZ BZDUR ZE SOBIE WYJASNILISMY bo bylismy MOZE na drodze do tego pisales ze chciales preprosic a w tym samym czasie wstawiles na forum skarge.... co to ma byc.....?
po prostu dla ciebie lzec i przekrecac fakty to tylko droga do obranego celu...bana nie zaluje...szkoda ze za darmo ,ale chociaz moze kilka osob zobaczy twoje prawdziwe ja....hmm moze powinienem zapisac twojego posta bo zaraz skasujesz i powiesz pozniej ze wcale nie przepraszales i nie prosiles o cofniecie bana.......




PROSZĘ O COFNIĘCIE TEGO BANA DLA GRZMUCISLAW'A, BO JA JESTEM (EDIT)BYŁEM JEDYNYM POSZKODOWANYM !!!

Rozmawiałem z nim na czacie i sprawę załatwiliśmy między sobą.

Poza tym, post edytowałem o 22:07, a bana przyznałeś o 22:10, czego lekko nie rozumiem.

Jeszcze raz - proszę o COFNIĘCIE tego bana.

PzdR,

Przemo

Co do przyjaciol jak mowisz moze ty ich masz(moze oni mysla ze sa twoimi przyjaciolmi) ale wg mnie to tylko twoje plecy ktore umiejetnie wykorzystujesz manipulujac nimi i pewnie piszac swoja przekrecona prawde. wykorzystujesz graczy do swoich celow i manipulujesz nimi jak ci wygodnie dlatego lubisz tak na priv ludzi meczyc...bo wiesz ze nikt nie widzi i bedziesz mogl pozniej przekrecic....to dlatego ci nieodpowiadalo jak kazdy u ciebie widzial co piszesz...pewnie kilku z htc zapewnilo cie juz ze cie obronia...stad ta twoja buta....nie sadze ze sie myle.ludki twojego pokroju tylko gdy sile za soba maja potrafia w oczy patrzec....ja patrze kazdemu,jesli wiem ze mam racje.
12-09-2008 01:51 GRZMUCISLAW jest offline Szukaj postów użytkownika: GRZMUCISLAW Dodaj GRZMUCISLAW do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

post czytałem i sprawdzałem wiadomość przed edycją, zobaczyłem ją dopiero przy trzecim poście w temacie

kara nie będzie zmniejszona lub usunięta

zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-09-2008 10:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY trochę ten pan chyba przesadził :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH