Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R4:SOJUSZE,PAKTY i inne-dyskusja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za podpisaniem takiego Paktu?
Nie 89 69.53%
Tak 39 30.47%
Łącznie: 128 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony R4:SOJUSZE,PAKTY i inne-dyskusja 32 Ankieta - średnia ocena: 4,0932 Ankieta - średnia ocena: 4,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bugenwilla
Nie dość, że ruda i wredna to jeszcze wiedźma


Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 178
Kraina: Moria II
Skąd: Białogard

R4:SOJUSZE,PAKTY i inne-dyskusja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tym temacie prosiłabym aby wypowiadali się:liderzy,zastępcy oraz rady zainteresowanych klanów
Proszę bez zbędnego spamu i napinek

Uzgodnienia wstępne pomiędzy:Corso[Saints],WV[OP] i CzarnaJagoda w imieniu SL4,jeśli zostaną przyjęte większością-wówczas podpisany zostanie pakt.


Klany: Saints,Odrodzeny Phoenix i Shadow Light4 utworzą sojusz,w obrebie sojuszu bedzie panowal pokój,dozwolone umówione sparingi oraz ataki pomiędzy klanowiczami.

akademie sojusznikow czyli:CROBAR-aka.Saints,akSL4 oraz L_E jako akademia OP

takie same zasady jak pomiedzy klanami głównymi

***************************************************************
Klany pod ochroną sojuszników:
Saints:RUNE i Soesma
OP:Samurai
SL4: 300 i Siewcy

dopisuje jeszcze zaprzyjaźniony klan z SL4,który dotychczas był w sojuszu BK SQUAD,klan ten odłączył się od rodziny BK i będzie teraz pod nową nazwą BALANCE i mam nadzieję,że zostaną zaakceptowani

w obrębie tej grupy dozwolone oblężenia w których mogą brać udział wampiry z klanów sojuszu,odpowiednio do deklarowanej pomocy. W przypadku utraty kwadratu przez jeden z tych klanów na korzyść drugiego nie bedzie możliwości odbijania go w klanie sojuszu lecz tylko we własnym-oczywiscie z pomocą osobową jak i sprzętową.


Proszę o sensowne wypowiedzi oraz o propozycje zmian i uwagi.


UWAGA:do końca nie wiadomo kto ma być akademia OP czy L_E czy Samurai,wiec przepraszam jesli jest pomylka,jak sie dowiem to zmienie ewentualnie

__________________
była Zielona Wiedźma


Wiadomość od Buc, dnia 04-12-2014 17:31
zniszczyłem Twój dorobek na forum. Jak coś mogę jeszcze zrobić, to pisz

11-09-2008 22:42 Bugenwilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Bugenwilla Dodaj Bugenwilla do Listy kontaktów
Glodzilla
Member


images/avatars/avatar-10738.gif

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 47
Klan: Last BK
Kraina: Necropolia V
Skąd: thecrims.com

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zgadzam sie na BALANCE. poza tym sielanka jak nic rotfl Big Grin

__________________
Pakt pokojowy z Femme Smile
Saints sie bawi Big Grin
11-09-2008 22:48 Glodzilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Glodzilla Dodaj Glodzilla do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie

__________________

R10 Bounty_Hunter

11-09-2008 22:59 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

L_E jako akademia OP


Przepraszam ale od kiedy L_E jest jakas akademia OP ? - jaja sobie ktos robi czy jak?


Suwerenny i niezalezny klan z sojuszami. Zadna akademia.

(edit: chyba ze ja juz nic nie wiem Tongue )

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez basior: 11-09-2008 23:07.

11-09-2008 23:02 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
ltcrx
Double Ace


images/avatars/avatar-7831.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 136
Klan: Shadow Light 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie

__________________
Nick w grze:
R2:LTCRX
R4:LTCRX Big Grin
R7:Ltceerka
11-09-2008 23:11 ltcrx jest offline Szukaj postów użytkownika: ltcrx Dodaj ltcrx do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest późno, nie rozumiem sformułowania traktatu.


Co oznacza podział na grupę I i grupę II ?

Z tego co wyczytalem Saints mogą na przykład atakować akademię SL4 (bo jest w innej grupie) ale LE już akademi SL4 nie ruszy (ta sama grupa).


Jeśli się mylę - proszę poprawić.


Adana, vice LE.



EDIT: dziekuję za edit postu traktatowego. Nie do konca rozumiem, skad wynika modyfikacja traktatu, ale jestem za - jako smiertelnie zapracowany czlowiek nie mam czasu na wojny, ja i 90% procent LE gramy tu dla wyprawek i ekspedycji.

Aha - Tatanka, nie unos sie Wink Wiem, ze srednio lubisz OP, przyznaje, ze nie jestesmy ich akademia, ale wspolpracujemy na tyle blisko, ze jak zwal, tak zwal, i tak nas wszyscy z nimi utozsamiaja.

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adana: 11-09-2008 23:38.

11-09-2008 23:23 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
Bugenwilla
Nie dość, że ruda i wredna to jeszcze wiedźma


Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 178
Kraina: Moria II
Skąd: Białogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BugenDiaaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edytowalam 1 post,coby latwiej bylo zrozumiec ze akademia podlega pod klan glowny i jest nietykalna przez sojusznika

__________________
była Zielona Wiedźma


Wiadomość od Buc, dnia 04-12-2014 17:31
zniszczyłem Twój dorobek na forum. Jak coś mogę jeszcze zrobić, to pisz

11-09-2008 23:27 Bugenwilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Bugenwilla Dodaj Bugenwilla do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem zdecydowanie za Wink

Edyt: Tylko nie wiem dokładnie po co to na forum sie pojawiło Tongue Można było zrobić konferencje na gg lub ircu a potem pakt i każdy z szefów podpisałby sie pod nim Wink

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Turlacz: 11-09-2008 23:37.

11-09-2008 23:32 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nie moze zostac jak jest? Komu przeszkadza system, ktory funkcjonowal? Dlaczego mamy poddac sie zasadom, ktore za nas sie ustanawia? I z jakiej racji? Wszystko sie dzieje za naszymi plecami. Moze bedziecie jeszcze nam mowili kiedy mamy sie logowac na BW?
Sorry, ale to mnie z lekka zdenerwowalo

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
11-09-2008 23:32 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
muzgu
Member


images/avatars/avatar-4719.jpg

Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 25
Klan: N/D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Angry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a później rozciągniemy ten wypasiony układ na inne serwy

i na cały świat i zmienimy nazwę serwera na "Odrodzony Saints 4"

bo nie ma jak zniszczyć całe piękno tej gry przez takie pakty/podziały/pasjonujące sparingi/ grupy ?

a potem go zerwiemy i wymyślimy nowy pakt pozmieniamy nazwy klanów postaci i zrobimy wszystko aby po prostu nie zanudzić się na śmierć grając w tą grę !!!




ps. 3 dni gadania i to Wam wyszło no szacun !

__________________
nick w grze: R17 - muzgu
11-09-2008 23:44 muzgu jest offline Szukaj postów użytkownika: muzgu Dodaj muzgu do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie pakty usmiercaja serwer - to raz.
Nie ma zdrowej rywalizacji miedzy klanami - to dwa.

Trzy - serwer szybko stanie sie bardzo nudny i zostana tylko Ci co dropia bo dobrze "siedza". Reszta skasuje/odda postacie.

Ale to tylko moj skromny punkt widzenia.

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

11-09-2008 23:48 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
basior napisał(a)
Takie pakty usmiercaja serwer - to raz.
Nie ma zdrowej rywalizacji miedzy klanami - to dwa.



Chyba po to będą sparingi żeby sie nie nudziło Wink Więc serwer raczej nie zostanie uśmiercony

Edyt: Co do akademii myśle że każdy klan powinien mieć tylko jedną Pleased

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Turlacz: 11-09-2008 23:59.

11-09-2008 23:50 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
pony
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak i pozakladamy jeszcze po 8 akademi, wciagniemy ich do sojuszu i 2s bedzie dla jednego klanu xD

A co do sparingow to jakos nie bardzo widzi mi sie ze bedzie cos takiego organizowane, wystarczy popatrzec co bylo przy ostatnim sojuszu Saints i OP, jeden sparing - ktos zweszyl wygrana i postanowil wziasc lespze klocki. Moim zdaniem znow bedzie to samo. Sparingi to nie rozwiazanie.

Komus chyba wolne nie sluzy ;]

Zdecydowanie Nie!





_________________
R4-Mazi

__________________
R11-Mazi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pony: 12-09-2008 00:00.

11-09-2008 23:57 pony jest offline Szukaj postów użytkownika: pony Dodaj pony do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze jak zwykle wszyscy sa na nie Big Grin
Wojna nie
Pokoj nie
Sojusz nie

dlatego prosilbym aby sie wypowiadala 1 osoba z kazdego zainteresowanego klanu,tak unikniemy spamowiska.Z dniem 1 pazdziernika konczy sie pewien etap BW a mianowicie wielki rozejm serwerowy w ktorym chyba bylo ze 20 klanow Shocked
A by uniknac podobnej zadymy a rownoczesnie nie zamulic calkowicie gry jest tworzony ten sojusz alternatywa jest to ze klan A oblega B ,B oblega C,C oblega D,D idzie do A i oblega B Big Grin
A co do klockow w topce to sa one dawno rozdane i nic tego nie zmieni Big Grin
3s slabe klany jak nie mialy tak miec nie bede nic tego nie zmieni
Jezeli ktorys z zainteresowanych klanow niechce przystapic do sojuszu nikt go nie zmusza.

edit:
podzial na grupy specjalnie po to powstal aby nie bylo za duzej nudy ze wszytskie klany top20 to 1 Wielki Sojusz.
Bede w nich 3 klany glowne i po 1 akademi Tongue bez przedszkoli ,zlobkow i porodowek Big Grin

klany tu nie wymienione lub nie zainteresowane powyzszym sojuszem niech sobie utworza wlasny temat na forum lub wlasny sojusz Tongue

Tu w temacie sa napisane ustalenia ktore zostaly mniej wiecej opracowane pomiedzy przywodcami Saints,OP,SL4.

Po dopracowaniu szczegolow i zgody wszystkich wymienionych klanow sojusz zostanei podpisany i zacznie obowiazywac z dniem 1 pazdziernika po wygasnieciu rozejmu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 12-09-2008 01:23.

12-09-2008 01:09 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tu w temacie sa napisane ustalenia ktore zostaly mniej wiecej opracowane pomiedzy przywodcami Saints,OP,SL4.


Trzech przywodcow opracowalo plan, nie pytajac o zdanie innych. Nie gracie tutaj sami, a serwer nie jest WASZA wlasnoscia. Mad

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
12-09-2008 01:57 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czym jest ten temat jak nie pytaniem innych zainteresowanych(czyt.wymienionych)co o nim sadza i czy sie z nim zgadzaja Evil

My tu opracowalismy nasze stosunki Big Grin a nie Serwera Evil

Pozostale klany na serwie moga sobie wymyslac jakie chca sojusze,pakty,umowy itp .co mi do tego??

Prosze czytac uwaznie:


Klany: Saints,Odrodzeny Phoenix i Shadow Light4 utworzą sojusz,w obrebie sojuszu bedzie panowal pokój,dozwolone umówione sparingi oraz ataki pomiędzy klanowiczami.
12-09-2008 02:22 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
greeg
Member


Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co wy chcecie zrobić za serwer dla starszych pań czy co (nie ubliżając starszym panią)
gra to gra chcecie robić sobie sojusze róbcie ale co to za gra

jak dojdzie do takiego sojuszu że nie bedzie mozna zrobić oblega tak jak przez wakacje to czekam na nowy serwer i tyle albo zaczne grać na r1

ta gra nie polega na puszczaniu wypraw ale tez na zabieraniu klocków dokopaniu mocniejszym, gnębieniu słabszych, mobilizacji


kicha ten wasz pakt

a i L_E nigdy nie było akademią OP

pozdro greeg
12-09-2008 02:51 greeg jest offline Szukaj postów użytkownika: greeg Dodaj greeg do Listy kontaktów
Bugenwilla
Nie dość, że ruda i wredna to jeszcze wiedźma


Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 178
Kraina: Moria II
Skąd: Białogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BugenDiaaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhh widze ze nie wszyscy potrafia czytacze zrozumieniem,WV moje slowa przetlumaczyl juz nawet w wersji dla przedszkolakow a mimo to sa zgrzyty.

Barbel o jakim ukladzie Ty mowisz?o tym z lipca?jesli tak to klany Saints i OP dokladnie okreslily swoje stanowiska i byly za rozerwaniem dotychczasowego ukladu,dlatego powstal nowy plan w ktorym powinnas sie cieszyc,ze jako klan zostaliscie ujeci i objeci ochrona,przynajmniej molosy nie beda juz Was oblegac jak bylo w ostatnim czasie,a jesli bedziecie mieli problemy wszystkie klany poczawszy od SL4,przez 300 i BK SQUad przyjda Wam z pomoca bez zbednego wypominania np.Saints czy OP i grozenia,ze pomocnicy wyladuja na pustakach.

Ten projekt jest do dopracowania i do przemyslenia wiec takie stanowcze:NIE nam nie pomaga.Ja sama na poczatek tez bylam przeciwna ale zmienilam zdanie po wielogodzinnych rozmowach z przedstawicielami Saints i OP.
Dziekuje i Pozdrawiam

__________________
była Zielona Wiedźma


Wiadomość od Buc, dnia 04-12-2014 17:31
zniszczyłem Twój dorobek na forum. Jak coś mogę jeszcze zrobić, to pisz

12-09-2008 06:02 Bugenwilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Bugenwilla Dodaj Bugenwilla do Listy kontaktów
Agnieszka!
Triple Ace


images/avatars/avatar-10816.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 161
Kraina: Necropolia III
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak.

__________________

Konto Siostry, do swojego nie mam passow
Nabór do SAINTS r4
r1- barx_
Mikun oddany

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Agnieszka!: 12-09-2008 07:11.

12-09-2008 06:33 Agnieszka! jest offline Szukaj postów użytkownika: Agnieszka! Dodaj Agnieszka! do Listy kontaktów
KuBeN
Newbie


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 5
Klan: Legion_Etrangere
Kraina: Necropolia III
Skąd: piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem zdecydowanie na nie ! taki patk to nic wiecej jak dodatkowa NUDA Smile

__________________
R4 : KuBeNs
12-09-2008 06:53 KuBeN jest offline Szukaj postów użytkownika: KuBeN Dodaj KuBeN do Listy kontaktów
Evan
Full Member


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 60
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No na to wygląda że jaśnie nam panujący saints z jaśnie nam panującym steco mówi hop i wszyscy skaczą Big Grin
Tak ma być i nijak inaczej Smile

Klany z topki cos tam ustaliły między sobą a my albo możemy sie zgodzić albo będziemy lani i wysadzani na pustaki Big Grin

I ponieważ praktycznie wszystkie wieksze klany z topki mają być w tym "sojuszu" to cała reszta będzie skazana bo nikt im nie pomoże Smile - no bo jak tu walczyć przeciwko "swoim"

Heh cała gra traci swój urok i piękno, bo ktoś tam cierpi na przerost ambicji i ma ochote porządzić rotfl

A btw - steco ma ochote wysadzic kilka osób na pustaki i "uprzyjemnić" im gre na serwerze i nie chce zeby inne klany mu w tym przeszkadzały Big Grin tym bardziej że ostatnio pokazaliśmy że umiemy się zebrać i postawić Tongue
Stąd "piękna" idea sojuszu chytry

Steco - tak nie za tym nie po tym, co ty masz do BK , ponoć byliście naszymi sojusznikami - a raczej my waszymi bo wy korzystaliście a my dostawaliśmy po karku Smile
I ciekawi mnie kto jako kolejny wyleci z sojuszu i dostanie bilet na pustynię - bo powód sie zawsze znajdzie - choćby cichy chód po ulicy rotfl

Chociaż nasz głos ma tu małe znaczenie to jednak wyrażam swój sprzeciw za ustawianiem serwera pod dyktando.

A wy sobie róbcie co chcecie bo jak widać pozostali nie mają tu nic do powiedzenia.
I tak wszystko postanowione z góry Big Grin

"Jezeli ktorys z zainteresowanych klanow niechce przystapic do sojuszu nikt go nie zmusza"

__________________
Nick w grze : R4 BlueSpirit

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Evan: 12-09-2008 09:17.

12-09-2008 07:03 Evan jest offline Szukaj postów użytkownika: Evan Dodaj Evan do Listy kontaktów
tuan
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rad bym poznac argumenty wypowiadajacych sie osob : jestez za bo......jestem przeciwny ,bo.....
Natomiast same oswiadczenia ,ze jestem na nie ,badz jestem na tak ,to juz wewnetrzne sprawy graczy klanu.
Ostateczna decyzje i tak podejmuja liderzy i rady klanow ,przypuszczam ,ze w porozumieniu ze swoimi graczami
I to w klanach jest miejsce na lakoniczne wypowiedzi " jestem na tak/nie/ "

__________________
_________________________
nick w grze=INGO
>>NAJEMNIK <<
12-09-2008 10:26 tuan jest offline Szukaj postów użytkownika: tuan Dodaj tuan do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ehhh widze ze nie wszyscy potrafia czytacze zrozumieniem,WV moje slowa przetlumaczyl juz nawet w wersji dla przedszkolakow a mimo to sa zgrzyty.


Zgrzyty? Bo reszta ma odmienne zdanie niz TOPKA klanow?


cytat:
Barbel o jakim ukladzie Ty mowisz?o tym z lipca?jesli tak to klany Saints i OP dokladnie okreslily swoje stanowiska i byly za rozerwaniem dotychczasowego ukladu,dlatego powstal nowy plan w ktorym powinnas sie cieszyc,ze jako klan zostaliscie ujeci i objeci ochrona,przynajmniej molosy nie beda juz Was oblegac jak bylo w ostatnim czasie,a jesli bedziecie mieli problemy wszystkie klany poczawszy od SL4,przez 300 i BK SQUad przyjda Wam z pomoca bez zbednego wypominania np.Saints czy OP i grozenia,ze pomocnicy wyladuja na pustakach.


To nie ja mowie o ukladzie Jagoda, tylko WY. I wcale nie ciesze sie, ze Siewcow wzial ktos pod skrzydla, bo nawet nikt nas nie pytal czy tego chcemy. Siewcy nie sa b. silnym klanem, ale potrafimy walczyc. Sojusze, ktore mielismy do tej pory, zupelnie nam wystarczaly zeby sie zebrac i wspolnie obronic swoje klocki, nawet przed SAINTS, jak to mialo ostatnim razem. Z tego co piszesz to powinnismy sie klaniac WAM w pas, ze zechcieliscie nas uwzglednic w swoich planach i najlepiej nic tutaj nie pisac, a jesli pisac, to WAM przytakiwac.
Uzgadnialas to wszystko Jagoda ze swoim klanem, w ktorym obecnie przebywasz, czy sama wpadlas na pomysl dogadania sie z SAINTS i OP?

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
12-09-2008 11:51 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Bugenwilla
Nie dość, że ruda i wredna to jeszcze wiedźma


Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 178
Kraina: Moria II
Skąd: Białogard

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BugenDiaaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uzgadnialas to wszystko Jagoda ze swoim klanem, w ktorym obecnie przebywasz, czy sama wpadlas na pomysl dogadania sie z SAINTS i OP?

tak,uzgadnialam,nie jest to tylko moj wymysl,poza tem jesli nie chcecie jako klan byc pod nasza ochronka to trudno,powiedz to jasno i wyraznie a wykresle Was z ustalen.Tylko w takiej sytuacji jak Saints czy ktos inny bedzie Was oblegal to nie wiem czy bedzie jeszcze tylu chetnych do pomocy.
Pozdrawiam

A swoje frustracje wzgledem mnie to moze na gg wylewaj

__________________
była Zielona Wiedźma


Wiadomość od Buc, dnia 04-12-2014 17:31
zniszczyłem Twój dorobek na forum. Jak coś mogę jeszcze zrobić, to pisz

12-09-2008 11:59 Bugenwilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Bugenwilla Dodaj Bugenwilla do Listy kontaktów
Glodzilla
Member


images/avatars/avatar-10738.gif

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 47
Klan: Last BK
Kraina: Necropolia V
Skąd: thecrims.com

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BARBEL napisał(a)
Dlaczego nie moze zostac jak jest? Komu przeszkadza system, ktory funkcjonowal? Dlaczego mamy poddac sie zasadom, ktore za nas sie ustanawia? I z jakiej racji? Wszystko sie dzieje za naszymi plecami. Moze bedziecie jeszcze nam mowili kiedy mamy sie logowac na BW?
Sorry, ale to mnie z lekka zdenerwowalo


nic nam do tego kiedy bedziecie sie logowac. nie musicie podlegac tym zasadom, nikt wam nei kaze byc w klanie. ustanawiamy takie zasady sobie na mocy prawa bycia liderami klanow. nic sie nie dzieje za twoimi plecami, nie wiesz o sprawach tore Cie nie dotycza.

cytat:
BARBEL napisał(a)
cytat:
Tu w temacie sa napisane ustalenia ktore zostaly mniej wiecej opracowane pomiedzy przywodcami Saints,OP,SL4.


Trzech przywodcow opracowalo plan, nie pytajac o zdanie innych. Nie gracie tutaj sami, a serwer nie jest WASZA wlasnoscia. Mad


masz racje nei gramy sami i serwer nasz nie jest. jednak nasze klany stanowia najwieksza sile i sa uciemiezeniem slabszych bo wypracowali sobei taka wlasnei pozycje.

cytat:
basior napisał(a)
Takie pakty usmiercaja serwer - to raz.
Nie ma zdrowej rywalizacji miedzy klanami - to dwa.

Trzy - serwer szybko stanie sie bardzo nudny i zostana tylko Ci co dropia bo dobrze "siedza". Reszta skasuje/odda postacie.

Ale to tylko moj skromny punkt widzenia.


nie to zebym sie jakos chwalil czy cos, ale i tak jest nudno i nikt z nami nie chcial walczyc, a jak chcial to szybko przegrywal i dalej nie walczyl co sprowadza sie do nudy. wiec teraz bedzie oprocz tego ze nudno to przynajmiej wygodnie.


cytat:
Evan napisał(a)
No na to wygląda że jaśnie nam panujący saints z jaśnie nam panującym steco mówi hop i wszyscy skaczą Big Grin
Tak ma być i nijak inaczej Smile


no wlasnie - swiete slowa Smile

cytat:
Evan napisał(a)
Klany z topki cos tam ustaliły między sobą a my albo możemy sie zgodzić albo będziemy lani i wysadzani na pustaki Big Grin


czy tylko o pustakach mowa? komu chce sie klocki kasowac? my mamy najlepsze masa zlomu i prkow wpakowana i mamy isc na pustaka zeby wam klocka skasowac? moze jakis nupkow sie wezmie na kilka osob ktorych nie lubimy i basta.

cytat:
Evan napisał(a) I ponieważ praktycznie wszystkie wieksze klany z topki mają być w tym "sojuszu" to cała reszta będzie skazana bo nikt im nie pomoże Smile - no bo jak tu walczyć przeciwko "swoim"


nikt innym lepszym nie kaze leciec do topki moga zrobic alternatywe, skoro tylu tu krzykaczy co tylko paplac jezorami potrafia zamiast cos robic jest jak jest i dopoki sie zbuntowani nie zorganizuja tak juz zostanie.

cytat:
Evan napisał(a)Heh cała gra traci swój urok i piękno, bo ktoś tam cierpi na przerost ambicji i ma ochote porządzić rotfl
sa inne na pewno ciekawsze serwery, gra tutaj jest dobrowolna

cytat:
Evan napisał(a)A btw - steco ma ochote wysadzic kilka osób na pustaki i "uprzyjemnić" im gre na serwerze i nie chce zeby inne klany mu w tym przeszkadzały Big Grin tym bardziej że ostatnio pokazaliśmy że umiemy się zebrać i postawić Tongue
Stąd "piękna" idea sojuszu chytry

chwala wam za to zescie sie zebrali, szkoda ze do kontry juz wam sil nie starczylo... jak to mowia raz na rok to i mucha...

cytat:
Evan napisał(a)Steco - tak nie za tym nie po tym, co ty masz do BK , ponoć byliście naszymi sojusznikami - a raczej my waszymi bo wy korzystaliście a my dostawaliśmy po karku Smile

mowilem juz kilku osobom od was wiec powtorze: moi klanowicze sa priorytetem nr 1 dla mnie i oni sie skarzyli ze BK podsyla najemnikow do klanow przeciwnych, ze nie ma porozumienia o pozyczenie sprzetu itp itd. skoro wzrosla ilosc skarg i wspolpraca upadla, upadl takze i sojusz.


cytat:
Evan napisał(a)I ciekawi mnie kto jako kolejny wyleci z sojuszu i dostanie bilet na pustynię - bo powód sie zawsze znajdzie - choćby cichy chód po ulicy rotfl


moze wy sie kierujecia takimi blahymi sposobami

cytat:
Evan napisał(a)Chociaż nasz głos ma tu małe znaczenie to jednak wyrażam swój sprzeciw za ustawianiem serwera pod dyktando.

A wy sobie róbcie co chcecie bo jak widać pozostali nie mają tu nic do powiedzenia.
I tak wszystko postanowione z góry Big Grin

"Jezeli ktorys z zainteresowanych klanow niechce przystapic do sojuszu nikt go nie zmusza"


dzieki za swoja opinie Smile

cytat:
BARBEL napisał(a)
To nie ja mowie o ukladzie Jagoda, tylko WY. I wcale nie ciesze sie, ze Siewcow wzial ktos pod skrzydla, bo nawet nikt nas nie pytal czy tego chcemy. Siewcy nie sa b. silnym klanem, ale potrafimy walczyc. Sojusze, ktore mielismy do tej pory, zupelnie nam wystarczaly zeby sie zebrac i wspolnie obronic swoje klocki, nawet przed SAINTS, jak to mialo ostatnim razem. Z tego co piszesz to powinnismy sie klaniac WAM w pas, ze zechcieliscie nas uwzglednic w swoich planach i najlepiej nic tutaj nie pisac, a jesli pisac, to WAM przytakiwac.


nie oparliscie sie Saints bo to niemozliwe mowiac skromnie Big Grin to byla nasza swiezo powstala akademia i sami sie nie obroniliscie tylko z rzesza najemnikow, a moze sie myle? a w akademi bylo kilka osob z Saints co jest faktem.
powracajac do sedna, skoro nie chcecie partycypowac w tym pakcie nie musicie,
skoro nie chcecie byc pod skrzydlami - nawet lepiej bo chetnych do bicia was nie brakuje i nasze glowy beda spokojniejsze ze nie trzeba sie o was troszczyc. nikomu nie musicie sie klaniac etc. wystarczy napisac: nie chcemy paktu ani z sl4 ani z op i nie chcemy zeby nas ktos ochranial bral pod skrzydelko itp i damy wam w tej kwestii spokoj.

poki co tyle mego na tym spamowisku.

__________________
Pakt pokojowy z Femme Smile
Saints sie bawi Big Grin

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Glodzilla: 12-09-2008 12:56.

12-09-2008 12:26 Glodzilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Glodzilla Dodaj Glodzilla do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

Takie gadki jak powyzej Glodzilla - sklaniaja mnie do wiekszych rozmyslen nad tym czy sie skasowac.

Czlowieku ty mowisz jak jakis guru tego serwera.

Serwer zostanie z 156 graczami i tyle tego bedzie Smile

A alternatywa prosta:

Tworzy sie klan z najlepszych graczy OP, BK, LE, 300, Samurai, Rune czy kto tam jeszcze - i wielkie SAINTS plynie na 5 strefe.

Tylko na razie nie znalazla sie osoba ktora miala by na tyle czasu - a co wazniejsze odwagi aby taki klan zorganizowac.

Spokojna glowa - na r1 tez byl taki klanik - SEX sie nazywal. Panowal nieublaganie.

Zebral sie 2 i 3 klan na serwerze. Znalazlo sie pare osob ktore to zorganizowalo.
Byla wielka wojenka. Dobre 36 oblezen. SEX juz nie istnieje.

Tego zycze sobie i Wam. Aby taka sytuacja zdazyla sie na R4. Bo wowczas byloby atrakcyjnie czkeac na koniec oblezenia, planowac inne tkatyki.

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

12-09-2008 13:28 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
Glodzilla
Member


images/avatars/avatar-10738.gif

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 47
Klan: Last BK
Kraina: Necropolia V
Skąd: thecrims.com

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WarsavVampire napisał(a)
Widze ze jak zwykle wszyscy sa na nie Big Grin
Wojna nie
Pokoj nie
Sojusz nie


a do tego steco jest Be Big Grin Big Grin Big Grin

glownie dlatego ze miesza na r4 kasuje innym klocki ma najsilniejszy klan itd

rotfl

dobrze wiec skoro tak wam wszystko nie pasuje, czekam na alternatywne pomysly bo na razie nie widze nic ciekawego Tongue

cytat:
basior napisał(a)

A alternatywa prosta:

Tworzy sie klan z najlepszych graczy OP, BK, LE, 300, Samurai, Rune czy kto tam jeszcze - i wielkie SAINTS plynie na 5 strefe.

Tylko na razie nie znalazla sie osoba ktora miala by na tyle czasu - a co wazniejsze odwagi aby taki klan zorganizowac.

Spokojna glowa - na r1 tez byl taki klanik - SEX sie nazywal. Panowal nieublaganie.

Zebral sie 2 i 3 klan na serwerze. Znalazlo sie pare osob ktore to zorganizowalo.
Byla wielka wojenka. Dobre 36 oblezen. SEX juz nie istnieje.

Tego zycze sobie i Wam. Aby taka sytuacja zdazyla sie na R4. Bo wowczas byloby atrakcyjnie czkeac na koniec oblezenia, planowac inne tkatyki.


czlowiek byk powiada ze to takie banalne i w ogole Big Grin

czy ja komus bronie cos organzowac? znajdzie sobei czas odwage i kogos co ma sporo pod kopulka i nas zdetronizujcie prosze bardzo.

poza tym r1 to nieco inna bajka a tak nawiasem mowiac polowa top50 to saints a Ci z nizszym rankiem i tak maja wypas sprzet. Bo u nas ciezko policzyc juz ile jest szybkosci a SL4 ciezko jakas znalezc...

__________________
Pakt pokojowy z Femme Smile
Saints sie bawi Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Glodzilla: 12-09-2008 13:55.

12-09-2008 13:51 Glodzilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Glodzilla Dodaj Glodzilla do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Glodzilla napisał(a)
dobrze wiec skoro tak wam wszystko nie pasuje, czekam na alternatywne pomysly bo na razie nie widze nic ciekawego Tongue


Balans serwera.
Minimum 2 klany o przeciwnych pogladach - aby byly walki Smile
Plus cala reszta klanow - majaca szanse zdobycia 3 strefy - oczywiste gwarancja rozwoju dla nich.

Majac 2 przeciwne sily w miare zbalansowane - zapewnia wystarczajaca rozrywke na serwerze. Po X oblezen dziennie.

Rotacje w klanach, szukanie taktyki, sprzetu. To nazywa sie zabawa.

cytat:
Glodzilla napisał(a)

poza tym r1 to nieco inna bajka a tak nawiasem mowiac polowa top50 to saints a Ci z nizszym rankiem i tak maja wypas sprzet. Bo u nas ciezko policzyc juz ile jest szybkosci a SL4 ciezko jakas znalezc...


Prosze bardzo. Zobacz na sklad Saints i odpowiedz mi na pytanie ile z obecnych graczy byla od poczatkow w klanie?

Pare osob przeszlo do Saints tylko dlatego ze balo sie stracic klocki / lub pokusa sprzetu.
Nie bede z imienia wymienial osob - ktore tworzyly wczesniej trzon innych klanow.
Prawda jest ze najlepszy sprzet powedrowal do was.
Co niestety nie daje wam jeszcze gwarancji wyzszosci.

Przyklad:
OP posiada kilku pro players (widze atakujac ich)
BK tak samo
L_E widze bo chodze z nimi na ekspedycje
RUNE - ds szybkosc
SIEWCY - znalazloby sie tez paru godnych towarzyszy broni.
SL4
Samurai
300

Uwierz mi Smile sielanke taka mozna zebrac ze odechce Ci sie pisac takich glupot "wielki Saints". Ok wielki - bo top1. Ale nie koniecznie najsilniejszy i nie pokonany.

Tylko wlasnie.... trzeba by takiego WV za dupsko wziasc albo Bulika i postawic na nich klan i zrobic mala selekcje wsrod sojusznikow. (Samantha za duzy wariat na lidera).

Tylke ode mnie.
bawcie sie w pakciki. Mnie jest to obojetne czy bede w 2, 3 , 4 czy 5 strefie. Dla mnie liczy sie zabawa. Smile dlatego to sie nazywa gra.

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez basior: 12-09-2008 14:07.

12-09-2008 13:57 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
Glodzilla
Member


images/avatars/avatar-10738.gif

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 47
Klan: Last BK
Kraina: Necropolia V
Skąd: thecrims.com

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
basior napisał(a)
cytat:
Glodzilla napisał(a)
dobrze wiec skoro tak wam wszystko nie pasuje, czekam na alternatywne pomysly bo na razie nie widze nic ciekawego Tongue


Balans serwera.
Minimum 2 klany o przeciwnych pogladach - aby byly walki Smile
Plus cala reszta klanow - majaca szanse zdobycia 3 strefy - oczywiste gwarancja rozwoju dla nich.

Majac 2 przeciwne sily w miare zbalansowane - zapewnia wystarczajaca rozrywke na serwerze. Po X oblezen dziennie.

Rotacje w klanach, szukanie taktyki, sprzetu. To nazywa sie zabawa.


Rozumiem ze zajmiesz sie realizacja tego projektu od zaraz zeby zniszczyc lub chociaz przeciwstawic potege naszej powidzmy poddanej w watpliwosc publicznie potedze tak? Czy moze niestety skonczy sie na slowach bo nie masz czasu albo czegostam innego co jest potrzebne do realizacji? Na razie to ciekawie zlepiony zbior ogolnikow rzucony na wiatr, ale gdzie konkrety? gdzie szczegoly?

__________________
Pakt pokojowy z Femme Smile
Saints sie bawi Big Grin
12-09-2008 14:06 Glodzilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Glodzilla Dodaj Glodzilla do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
basior napisał(a)

Majac 2 przeciwne sily w miare zbalansowane - zapewnia wystarczajaca rozrywke na serwerze. Po X oblezen dziennie.

Rotacje w klanach, szukanie taktyki, sprzetu. To nazywa sie zabawa.


A może nam już sie nie chce walczyć ? Evil A tak będą sparingi np Op vs Saint po 12-15 osobników i rozrywka będzie Tongue

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak
12-09-2008 14:08 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R4:SOJUSZE,PAKTY i inne-dyskusja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH