Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA CR by Elvyn » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony CR by Elvyn 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

CR by Elvyn Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno tutaj nie zakładałem tematów, więc postanowiłem to zmienić.

Jako że bardzo mało walczę zasadzek, to głównie pokażę tutaj ekspedycje. Ale i też znajdzie się jedna walka ;] A więc zaczynamy:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0c4a41f427

Możliwe, że najmniejszy lvl na udanej, sfinksowej ekspie ;P

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=06357c207d

No i tak jak obiecałem, zasadzka ;P

Ostatnie:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b997b3a604

Duża bestia się trafiła. Dark kazał mi się ubrać pod 170 zwinki, ubrałem się właśnie pod tyle - 2 zwinki od diamentu (jeśli bierze się pod uwagę, to - 2.5 bo 25% od każdej przez katanę) tak więc byłem pod 168 albo 167.5 - ile wypadło, sami zobaczcie ;P

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=81c12aab96

Obleg gorący, troszeczkę przegięliśmy. Ale można przeglądnąć i porównać obrażenia zadane przez wsparcie z 500+ punktami a moje.



Od razu odpowiadam na pytanie: 'dlaczego taka słaba broń?'
Ze względu na to, że czekam na coś porządnego - nie wydaję kamyków na zębate maczugi.

'Dlaczego takie słabe stats?'
Patrz wyżej - zbieram kamienie, nie stać mnie na wydawanie/ulepszanie. Ale ostatnio wymieniłem kamizelkę siewcy na płytową pelkę siewcy. Zadowolony jestem z tej zmiany bardzo Wink


Pozdro dla graczy z Podkarpacia, szczególnie bliskich (dosłownie i przenośni) mi CRów, którzy najprawdopodobniej wiedzą kim są ;P

@EDIT: Swoją drogą, Dębica zaczyna słynąć z CRów xP Oprócz moich rl znajomych, wszyscy jakich znam z Dębicy i okolic, to CRowie. A więc następna reklama opon:
'Dębica, fabryka opon i CRów' ;P

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Elvynnel: 27-09-2008 15:59.

21-09-2008 22:00 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie nie ma kto na sfinksa zabrać Crying to niesprawiedliwe... xDD

swoją drogą to nieźle Ci idzie ekspy niezłe zwłaszcza przegrany złotyBig Grin a było bardzo bliskoWink

ale ja pamiętam jak Cię raz pokonałem.. Big Grin ale to dość dawno.. Wink

sam kiedyś miałem CR'a ale go skasowałem bo za nudny już się dla mnie zrobił.. Wink

ale ja nie o tym miałem.. ekspy klasy najwyższej CR'ży dostali niezłego kopa dzięki tym legendarnym bronią.

co do zbierania na coś pożądnego.. jeżeli Ci to wychodzi to gratulujeBig Grin

ja oszczędzam też ale kamienie jakoś tak się ulatniają.. xDD

wróce jeszcze do ekspy na złotym: pobić we dwójke złotego to dostalibyście dość dużo doświadczeniaWink

a ja daje za całokształt.. 10/10Wink

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

21-09-2008 22:46 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
RohenPower
Forum Ace


images/avatars/avatar-11003.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 86
Klan: moze kiedys
Kraina: Necropolia
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsze to jak we 2 feniksa ubiliscie a zloty smok prawie padl Tongue Zasadzka srednio mi sie podobala

__________________

R1 : RohenMysticOfGodaxxa
ID : 108911
R2 : RohenPower
ID : 72498

cytat:
Jestes zwyklym poronionym nabijaczem postuw


Dziękuje że we mnie wierzysz...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RohenPower: 24-09-2008 17:51.

21-09-2008 23:01 RohenPower jest offline Szukaj postów użytkownika: RohenPower Dodaj RohenPower do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ale z tym złotym to byliście bardzo blisko Big Grin i ta obronka też niezła Tongue daję 10/10 Big Grin

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


21-09-2008 23:08 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

RE: CR by Elvyn Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka ze złotym była najlepsza - ale to moja skromna opinia Wink

sfinks - hm... to prawda, najmniejszy lvl w grze (Chyba) na sfinksie ale to tylko tyle

a co do zasadzki - mógłbyś wkleić lepszą bo Cie na to stać ;]


cytat:
Elvynnel napisał(a)
Pozdro dla graczy z Podkarpacia, szczególnie bliskich (dosłownie i przenośni) mi CRów, którzy najprawdopodobniej wiedzą kim są ;P

@EDIT: Swoją drogą, Dębica zaczyna słynąć z CRów xP Oprócz moich rl znajomych, wszyscy jakich znam z Dębicy i okolic, to CRowie. A więc następna reklama opon:
'Dębica, fabryka opon i CRów' ;P



jako gospodarz postawisz kiedyś piwko (za znajomość i nie tylko) Big Grin

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

21-09-2008 23:10 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Ducu1337
Triple Ace


images/avatars/avatar-10953.jpg

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 165
Klan: Nie oglądam
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RohenPower napisał(a)
Najlepsze to jak we 2 sfinksa ubiliscie


... bardzo chętnie zobaczę taki raport Smile - ten kto pierwszy tego dokona zasłuży na miano GURU BW

co do walk - mało jest osob które na twoim lvl idą we 2 na fenixa... wiadomka ze mi sie to podoba a raczej exp mi sie podoba

co do zasadzki - pobiegł do ciebie PALNIAK i do tego gorzej opancerzony od ciebie Smile - powinieneś go zmielić naturalnie

Atak: (zadane obrażenia: 1182 punktów życia)
(R:1) Elvynnel używa arkana Żar Krwi, Sfinks zostaje zraniony za 330 PKT ŻYCIA.
(R:1) Elvynnel atakuje bronią Zębaty Miecz dwuręczny Krwiopijcy (+3), Sfinks unika ciosu.
(R:1) Elvynnel zadaje cios krytyczny z broni Zębaty Miecz dwuręczny Krwiopijcy (+3), Sfinks zostaje zraniony za 192 PKT ŻYCIA.
(R:2) Elvynnel używa arkana Żar Krwi, Sfinks zostaje zraniony za 330 PKT ŻYCIA.
(R:2) Elvynnel atakuje bronią Zębaty Miecz dwuręczny Krwiopijcy (+3), Sfinks unika ciosu.
(R:2) Elvynnel atakuje bronią Zębaty Miecz dwuręczny Krwiopijcy (+3), Sfinks unika ciosu.
(R:3) Elvynnel używa arkana Żar Krwi, Sfinks zostaje zraniony za 330 PKT ŻYCIA.
(R:3) Elvynnel atakuje bronią Zębaty Miecz dwuręczny Krwiopijcy (+3), Sfinks unika ciosu.
(R:3) Elvynnel atakuje bronią Zębaty Miecz dwuręczny Krwiopijcy (+3), Sfinks unika ciosu.

kazdy potrafi załozyc bunkier i żar krwi Smile (prawie kazdy Tongue )


cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)

a co do zasadzki - mógłbyś wkleić lepszą bo Cie na to stać ;]


znamy sie nie od dzis i to shitowa zasadzka w porownaniu to co mozesz zrobic z legendą i robiłes czasem przed patchem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ducu1337: 22-09-2008 01:45.

22-09-2008 01:45 Ducu1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu1337 Dodaj Ducu1337 do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7a60cc9ee1

chyle czołaBig Grin

wogóle nie umiem sobie poradzić z CR'ami i z xXx ReakcjiBig Grin

katana miażdży wszystko i wszystkich (na twoim i troche wyżej poziomieBig Grin )

ale wiesz ścisłej topki mógłbyś nie pokonać ale cała reszta jest w twoim zasięguWink

Edit:Następnym razem zaatakuje w pełnym sprzęcie bo teraz to czapki nie miałem.. Big Grin

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fly: 22-09-2008 15:37.

22-09-2008 15:25 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Elvynnel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Fly: A no, z kamieniami się udaje Tongue Jakby zamienić wszystko na kd (tzn. zmienić walutę, w zdrowych proporcjach a nie ze Studni), to mam około 8-9k kk. Dodam, że kupiłem (ulepiłem) płytową pelerynę siewcy śmierci parę dni temu ;P

@Rohen: Chyba feniksa ;P Bo sfinks to szedłem tylko dla towarzystwa.

@Master: Tak, byliśmy blisko. To miał być fenk! Crying

@Grzesiu: To piwko mooże kiedyś xP... Na pewno będzie okazja Wink

@Ducu: Nie wiem co Wy się tak uparliście, na tą zasadzę, że mogłaby być lepsza. Otóż mówię, że w danej chwili mnie nie stać - bo nie mam sprzętu ani pod wpływy, ani pod charyzmę. Skupiam się na tym, co daje mi najwięcej doświadczenia: czyli ekspy.
Sfinks jak już pisałem, to dla towarzystwa. Chodziło głównie o to, że chyba 'niewiele' (nie znam innego xP) jest wampirków, którzy przed 60 lvlem mieli by na swoim koncie sfinksa. Może kiedyś się zdarzyło, że poszło jakieś mięsko, ale nie sądzę.
A co do feniksa, to też jestem z tego dumny: taki mały awansik - przed dołączeniem do PSD chodziliśmy w 4 i nie zawsze się udawało ^^. Tutaj, fenk we 2 to standard, ale przyznaję, że nie zawsze się udaje - szczególnie, jak wypada golem 3 razy z rzędu...
Ale staram się Wink Powoli będę się przymierzał do hydr we 3 ale na to jeszcze przyjdzie czas.

@Fly: Przesadzasz zdecydowanie ;P Topka? Buehue można pomarzyć. Poza tym, miałeś mniejszy level także to chyba normalne że wygrałem. A z kolejną wizytą wpadaj jak chcesz, byle nie wtedy, kiedy robię wyprawki - jak to w zwyczaju ma pewien osobnik (który mam nadzieję to czyta: atakuje tylko i wyłącznie wtedy - lecą szpiegi też - kiedy nie mam eq na sobie) i do tego unika walk przy 90% szansy na nią =.=

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
22-09-2008 16:40 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak juz to mowilem CR gora Big Grin Jak widac w Debicy sie rodza dzieci z powolaniem do bycia CR'em Tongue Legendrana Dobra katana nie jest zla i z zarem ladnie wychodzi Ci sfinx
walki dla mnie 10/10
22-09-2008 16:52 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta, ktoś się mnie raz pytał, gdzie ja się podziewałem jak ludzie z Dębicy opanowali serwer Smile Czy tak było to nie wiem ale można to powtórzyć =P

Wracając do tematu to ładne expy Smile żebym ja jeszcze kiedyś doczekał sfinksa. ^^

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ry513k: 22-09-2008 17:21.

22-09-2008 17:20 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elvynnel napisał(a)
@Fly: A no, z kamieniami się udaje Tongue Jakby zamienić wszystko na kd (tzn. zmienić walutę, w zdrowych proporcjach a nie ze Studni), to mam około 8-9k kk. Dodam, że kupiłem (ulepiłem) płytową pelerynę siewcy śmierci parę dni temu ;P

@Rohen: Chyba feniksa ;P Bo sfinks to szedłem tylko dla towarzystwa.

@Master: Tak, byliśmy blisko. To miał być fenk! Crying

@Grzesiu: To piwko mooże kiedyś xP... Na pewno będzie okazja Wink

@Ducu: Nie wiem co Wy się tak uparliście, na tą zasadzę, że mogłaby być lepsza. Otóż mówię, że w danej chwili mnie nie stać - bo nie mam sprzętu ani pod wpływy, ani pod charyzmę. Skupiam się na tym, co daje mi najwięcej doświadczenia: czyli ekspy.
Sfinks jak już pisałem, to dla towarzystwa. Chodziło głównie o to, że chyba 'niewiele' (nie znam innego xP) jest wampirków, którzy przed 60 lvlem mieli by na swoim koncie sfinksa. Może kiedyś się zdarzyło, że poszło jakieś mięsko, ale nie sądzę.
A co do feniksa, to też jestem z tego dumny: taki mały awansik - przed dołączeniem do PSD chodziliśmy w 4 i nie zawsze się udawało ^^. Tutaj, fenk we 2 to standard, ale przyznaję, że nie zawsze się udaje - szczególnie, jak wypada golem 3 razy z rzędu...
Ale staram się Wink Powoli będę się przymierzał do hydr we 3 ale na to jeszcze przyjdzie czas.

@Fly: Przesadzasz zdecydowanie ;P Topka? Buehue można pomarzyć. Poza tym, miałeś mniejszy level także to chyba normalne że wygrałem. A z kolejną wizytą wpadaj jak chcesz, byle nie wtedy, kiedy robię wyprawki - jak to w zwyczaju ma pewien osobnik (który mam nadzieję to czyta: atakuje tylko i wyłącznie wtedy - lecą szpiegi też - kiedy nie mam eq na sobie) i do tego unika walk przy 90% szansy na nią =.=



puszcze przed walką szpiegaTongue żeby powalczyć jak Jesteś w sprzęcie bojowymTongue jak Cię pokonam to będe miał bardzo dużą satysfakcje bo dobry żeś jestWink

sam też kiedyś byłem cr'em ale mi się znudził.. co prawda w nieodpowiednim momencie bo dwa dni po zmianie weszedł patch 1.1 a ja miałem WZ'ta więc 4 ataki.. byłoby nieźleBig Grin

ale nie ma co gdybaćTongue

co do tych kamieni to wiesz co???? dużo ich masz.. Big Grin
ja mam tyle że nawet na porządną broń mnie nie stać Crying

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

22-09-2008 17:48 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
ShaKe
Full Member


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WgW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajne expy daje 10/10

____________________________
NicK w GrzE WiKtor3Q rotfl
22-09-2008 19:47 ShaKe jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaKe Dodaj ShaKe do Listy kontaktów
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie tego nie zdradzisz, ale warto zapytać Smile
Napisaleś, że ulepiłeś pelerynke siewcy...Jakie są tego składniki?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kabal_1: 23-09-2008 09:40.

23-09-2008 09:40 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
RohenPower
Forum Ace


images/avatars/avatar-11003.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 86
Klan: moze kiedys
Kraina: Necropolia
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
... bardzo chętnie zobaczę taki raport Smile - ten kto pierwszy tego dokona zasłuży na miano GURU BW


skad wziales moj cytat ? zobacz moj post pisze feniksa a nie sfinksa nie no grats dla ciebie

__________________

R1 : RohenMysticOfGodaxxa
ID : 108911
R2 : RohenPower
ID : 72498

cytat:
Jestes zwyklym poronionym nabijaczem postuw


Dziękuje że we mnie wierzysz...
24-09-2008 17:57 RohenPower jest offline Szukaj postów użytkownika: RohenPower Dodaj RohenPower do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RohenPower: Dzisiaj, 17:51.


Był napisany sfinks Smile Sam widziałem i potwierdzam... Teraz nie rób z nas idiotów bo nikt nie jest tak ciemny jak Ci się zdaje

Edit: orty i literówki

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ry513k: 24-09-2008 18:26.

24-09-2008 18:25 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
RohenPower
Forum Ace


images/avatars/avatar-11003.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 86
Klan: moze kiedys
Kraina: Necropolia
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Był napisany sfinks Smile Sam widziałem i potwierdzam... Teraz nie rób z nas idiotów bo nikt nie jest tak ciemny jak Ci się zdaje



Czy ty probujesz mnie obrazic ?

__________________

R1 : RohenMysticOfGodaxxa
ID : 108911
R2 : RohenPower
ID : 72498

cytat:
Jestes zwyklym poronionym nabijaczem postuw


Dziękuje że we mnie wierzysz...
25-09-2008 15:14 RohenPower jest offline Szukaj postów użytkownika: RohenPower Dodaj RohenPower do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rownież moge potwierdzić ,że było napisane sfinks Pleased
Poprostu rpzyznaj sie do błedu . to nic strasznego ;]

@Topic:

Walki świetne.
Lubie oglądać CR'ow w akcji.
Tylko szkoda ,że usunąłes raporty (ale został z zasadzka)[pozatym widziałem tamte xD]

Świetnie ;]

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





25-09-2008 16:02 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
RohenPower
Forum Ace


images/avatars/avatar-11003.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 86
Klan: moze kiedys
Kraina: Necropolia
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tam zrobilem edit bo bylo napisane najhepsze wiec nie wiem o co wam chodzi ale nie chce dostac kolejnego warna wiec przestane juz sie tym przejmowac

__________________

R1 : RohenMysticOfGodaxxa
ID : 108911
R2 : RohenPower
ID : 72498

cytat:
Jestes zwyklym poronionym nabijaczem postuw


Dziękuje że we mnie wierzysz...
25-09-2008 16:12 RohenPower jest offline Szukaj postów użytkownika: RohenPower Dodaj RohenPower do Listy kontaktów
Ducu1337
Triple Ace


images/avatars/avatar-10953.jpg

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 165
Klan: Nie oglądam
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości.


dorzuc cos albo skasuj link

Wez ktos zwarnuj RohenPower za debilizm i próbe ściągnięcia do swojego poziomu paru innych osób a PRZEDE WSZYSTKIM za spam -.-
25-09-2008 18:02 Ducu1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu1337 Dodaj Ducu1337 do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Elvynnel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam za mała przerwę i wykasowanie części raportów, ale ostatnio nie uczestniczę w ekspach bo poszukuję repa... A więc 2 raporciki - nie takie super, ale zawsze ;P - obleg i ekspa.

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b997b3a604

Duża bestia się trafiła. Dark kazał mi się ubrać pod 170 zwinki, ubrałem się właśnie pod tyle - 2 zwinki od diamentu (jeśli bierze się pod uwagę, to - 2.5 bo 25% od każdej przez katanę) tak więc byłem pod 168 albo 167.5 - ile wypadło, sami zobaczcie ;P

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=81c12aab96

Obleg gorący, troszeczkę przegięliśmy. Ale można przeglądnąć i porównać obrażenia zadane przez wsparcie z 500+ punktami a moje.

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
27-09-2008 15:59 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tego oblega z Troy nie musiałeś wstawiać bo to była totalna porażka xDD

Ogólnie jako CR'owi dobrze Ci idzie. Podziwiam ludzi, którzy mają własny pomysł na grę. Big Grin Dlatego lubie wszystkich CR'ów w topce Big Grin

Ekspy bardzo ładnie Ci wychodzą Big Grin

10/10
27-09-2008 19:22 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Edward Acki napisał(a)
Podziwiam ludzi, którzy mają własny pomysł na grę. Big Grin Dlatego lubie wszystkich CR'ów w topce Big Grin


Mysle z enie tylko CR'rzy np zabojcow tez jest bardzo malo w topce.Szkode tej ekspy na szlachetnego, gdyby nie kula ognia moze by sie udalo a tak exp w tyl Tongue za nowe walki tez 10/10 xD
27-09-2008 19:28 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Elvynnel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki. I do topki mi daleko ;P Nawet bardzo. Właściwie, to w ścisłej topce jedynym CRem jest Mukarito. Ale przyznaję, będę do tego dążył, ale póki co nadal jestem bez reputacji ;/ W sumie, to ewentualnie, korzystając z tego że są tutaj jakieś osoby które to czytają: chętnie bym wpadł na obleg jutro Tongue

A tak ogólnie, to postaram się, by następne walki były ładniejsze, a przede wszystkim wygrane ;P

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
27-09-2008 22:47 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę że nie próżnujesz Wink kiedyś jeszcze mogliśmy rywalizować teraz... no ale efek urlopowania. Cr to piękna klasa. oczywiście 10. powodzenia w dalszym rozwoju!

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
02-10-2008 20:25 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
tomek1919
Lord


images/avatars/avatar-9417.jpg

Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 395
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Knurów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Większość linków skasowana, ostrzeżenie dla autora i zamykam temat.

__________________
R14 - Phatty
09-10-2008 15:51 tomek1919 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek1919 Dodaj tomek1919 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA CR by Elvyn

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH