Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » ZASADZKA Łeb w łeb, ekspa i 64 zwinki vs 83 zwinki i win » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Łeb w łeb, ekspa i 64 zwinki vs 83 zwinki i win
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
edek081
Lord


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 260
Klan: SAMURAI
Kraina: Necropolia III
Skąd: mam to wiedzieć

Łeb w łeb, ekspa i 64 zwinki vs 83 zwinki i win Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=34c1b70f00

szkoda że ostateczny hit tak późno, na szczęście nie nazbyt późno Tongue


i jeszcze ekspa jako bonusik, może nie ma powalającej liczby krytyków ale fenek już raczej dorosły i blacha przy 3 podejściu (przy 1 był czerwony a przy 2 mi ubili)

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ce94bb8be4



tak a propos do pana niżej: bez czarnego setu lecz w mściwym Big Grin


a tu jeszcze atak na słabszego bo brak przeciwników w s3 do ataku i tak od niechcenia słabszy ale różnica zwinki:

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=64aa14a8da

__________________
R4---->Arthas

SAMURAI

Wygrałeś coś lub ja coś wygrałem, składaj ofke, sprzedajesz to dawaj z 10 półki

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez edek081: 24-09-2008 20:29.

22-09-2008 21:12 edek081 jest offline Szukaj postów użytkownika: edek081 Dodaj edek081 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra walka Moc była z Tobą i zapewne Czarny Secik też 8/10

__________________
R1 : ID 21327


22-09-2008 23:22 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
The killer
Junior Member


Data rejestracji: 08-09-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem pod wrazeniem walka 10/10

__________________
Zablokowali juz mi 1 konto bo regulaminu nie przestrzegam tera już będę Smile
23-09-2008 11:50 The killer jest offline Szukaj postów użytkownika: The killer Dodaj The killer do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie komentujemy jednym zdaniem ;] przypominam Smile jak już chcecie nabić posta, to troszkę więcej z siebie dajce.

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


23-09-2008 12:30 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
kozuchajudoczka
Member


images/avatars/avatar-12183.jpg

Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przy ataku to przyfarciłeś drogi kolego ale trzeba przyznać ze bardzo ładnie poszło xD Jednak palniaki z 2h maja minimalne szanse bo jak już dobrze idzie to zawsze pojawi się kochany krytykBig Grin oczywiście walka zasługuje na 10/10

A co do expy Ładna bo ja tam jestem i zrobiłem większy dmg niż ty no ale wazne ze jest blacha a fenek był taki nawet xD 9/10
23-09-2008 12:39 kozuchajudoczka jest offline Szukaj postów użytkownika: kozuchajudoczka Dodaj kozuchajudoczka do Listy kontaktów
Baksio
Member


images/avatars/avatar-9953.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 35
Klan: Przedszkole Decados
Kraina: Necropolia
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa Walka Ekspa tez ;p troche sie zdziwilem jak wygrales walke XD ale to nic XD napewno czarny set miales XD i wygrales

10/10

__________________
R1 DeathNote
R3 Baksio
Jak Cos Wygralem Pisz W Grze


23-09-2008 20:51 Baksio jest offline Szukaj postów użytkownika: Baksio Dodaj Baksio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » ZASADZKA Łeb w łeb, ekspa i 64 zwinki vs 83 zwinki i win

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH