Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » OBLĘŻENIE ..:: WALKA NA SZCZYCIE ::.. - SAINTS vs MONSTERASS » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ..:: WALKA NA SZCZYCIE ::.. - SAINTS vs MONSTERASS 25 Ankieta - średnia ocena: 7,4825 Ankieta - średnia ocena: 7,48
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Archimond
Member


images/avatars/avatar-14612.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 37
Klan: TBW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gdynia

Arrow ..:: WALKA NA SZCZYCIE ::.. - SAINTS vs MONSTERASS Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega Steco jest nieugięty i ma zamiar wysadzić 1/2 serwera na pustynie Big Grin

Jak widać zapału mu nie brakuje Wink



Zamieszczam linki do oblegów i dziekuję obu klanom za świetną walkę.


Obleg pierwszy


Obleg drugi



a teraz ze złości kolega Steco zrobi 3 obleg rotfl



pozdrawiam

__________________
R4 - Archimond - konto skasowane - emeryturka
R12 - Seth - konto oddane
________________________________________________
24-09-2008 21:12 Archimond jest offline Szukaj postów użytkownika: Archimond Dodaj Archimond do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No No oblegi bardzo ładne. Widać ze obydwa klany są pardzo dobrze przygotowane do walki. Początek drugiego oblega to tylko 3 ciosy od was ale optem daliście rade.Moje gratulacjie jedna topka nie zawsze musi wygrywac
24-09-2008 21:37 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe czy mosterki dali by rade gdyby nie laczyli 10 klanow Big Grin i nie szukali eq po calym serwie hehehe
tak jakiedys to bylo z op Smile
nic specjalnego Big Grin

__________________

R10 Bounty_Hunter

24-09-2008 21:44 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie Ty widzisz Stec0 ? Big Grin
ja jakbym nie patrzył nigdzie nie widzę gracza o nicku Stec0 Tongue
a co do oblegow..cóż
gratuluję organizacji

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adam_4d4m: 24-09-2008 21:49.

24-09-2008 21:48 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wlasnie ze obleg bardzo ciekawy bo pokazuje przewage palnej broni na oblegach w stosunku do bialej 1h.MONSTERASS byli dobrze przygotowani nie perfekcyjnie ale dobrze Big Grin .Za to Saintsi bardzo kiepsko ,znajac dobrze przeciwnikow zly dobor eq i arkan Tongue

Bounty a Tobie sie chyba historia powszechna bw pomylila bo to wlasnie Saintsi zebarli wtedy topke na OP Evil

Mimo wszystko dobrac eq odpowiednie do palnych przeciwnikow i przewaga palnej zniwelowana,a podstawowa przewaga bialej czyli wieksza incjatywa zostanie.

Poza tym 2 dobrych graczy Saints (Kontek i zona Big Grin ) sa na urlopie a ich udzial by duzo zmienil Wink


Mimo wszystko gratuluje Koalicji Antyrzadowej sukcesu Happy
24-09-2008 21:59 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
LUCJUS
Junior Member


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko Saints na tym serwie walczy własnym sprzętem i bez pomocy innych klanów Big Grin
cała reszta żebra o sprzęt i ludzi w OP i gdzie popadnie
24-09-2008 22:05 LUCJUS jest offline Szukaj postów użytkownika: LUCJUS Dodaj LUCJUS do Listy kontaktów
Belteszassar
Lord


images/avatars/avatar-24639.gif

Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 322
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WarsavVampire napisał(a)
A wlasnie ze obleg bardzo ciekawy bo pokazuje przewage palnej broni na oblegach w stosunku do bialej 1h.MONSTERASS byli dobrze przygotowani nie perfekcyjnie ale dobrze Big Grin .Za to Saintsi bardzo kiepsko ,znajac dobrze przeciwnikow zly dobor eq i arkan Tongue

Bounty a Tobie sie chyba historia powszechna bw pomylila bo to wlasnie Saintsi zebarli wtedy topke na OP Evil

Mimo wszystko dobrac eq odpowiednie do palnych przeciwnikow i przewaga palnej zniwelowana,a podstawowa przewaga bialej czyli wieksza incjatywa zostanie.

Poza tym 2 dobrych graczy Saints (Kontek i zona Big Grin ) sa na urlopie a ich udzial by duzo zmienil Wink


Mimo wszystko gratuluje Koalicji Antyrzadowej sukcesu Happy


A tu sie z Panem zgodze, a po określeniu "Koalicji Antyrzadowej" kilka minut lezałem pod stołem Smile

A oblegi fajne, ale Saints stac zdecydowanie na więcej ;P nas tezTongue dawno chyba nie bylo takiego oblegu, od czasów jak to Ekipa (polaczone BK z Saints ? hmm dziwne to prawda, szczególnie że teraz 90% MonsterASS to BK i Ballance - dawne BKS, BK2) walczyło z OP (o zgrozo, obecnego ich sojusznika Smile ) , no nic obleg 9/10 bo mogło byc ciekawiej Smile

__________________
Zawsze można się trochę potargować ;-) r16>Rhodesia!
24-09-2008 22:08 Belteszassar jest offline Strona domowa Belteszassar Szukaj postów użytkownika: Belteszassar Dodaj Belteszassar do Listy kontaktów
ltcrx
Double Ace


images/avatars/avatar-7831.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 136
Klan: Shadow Light 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brak kontka i Bandziorka faktycznie widoczny Smile ...ale w takim przygotowaniu Saints i tak by nie wygralo Smile

gratki dla Monsterkow Smile

a co do pozyczania sprzetu to tez pare pozyczonych rzeczy widze w Saints.... Smile

obleg-9/10

__________________
Nick w grze:
R2:LTCRX
R4:LTCRX Big Grin
R7:Ltceerka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ltcrx: 24-09-2008 22:17.

24-09-2008 22:16 ltcrx jest offline Szukaj postów użytkownika: ltcrx Dodaj ltcrx do Listy kontaktów
rSk
Double Ace


Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 105
Klan: Saints
Kraina: Necropolia
Skąd: Ukraine/bw.ru

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyle czoła za organizacje Ass. Oblegi naprawde dobre, i mam nadzieje, ze po tych dwoch porazkach powiedzonko: "do trzech razy sztuka" bedzie wdrozone w zycie Wink Jeszcze sie pobawimy, a jak to sie mowi, kazda porazka czegos uczy, a madry ten kto z takiej porazki wyciaga wnioski.

Mam nadzieje, ze leniwe po wakacjach Saints w koncu sie ogarnie + wroca wazne osoby dla klanu Wink i wtedy bedzie walka naprawde wyrownana, na co licze. Cieszy mnie jednocześnie, że mamy na tyle godnego przeciwnika, który podejmuje walke i mam nadzieje, że będzie w dalszym ciągu podejmował.

Lucjusz, kazdy pozycza sprzet, ale u nas na palcach jednej reki mozesz zliczyc osoby ktore pozyczyly sprzet + te osoby ktore przyszly z pomoca i wniosly cos do oblega. Wezmy jeszcze pod uwage, ze u was jest mix twix najlepszych ludzi i sprzetu z 3-4 klanow zebranych w jednym miejscu. Zapewne w tym czasie reszta kolegow z poszczegolnych klanow siedziala w polowie nago Wink No ale coz pozostaje rzec: to jest wlasnie organizacja.

Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

PS. WALL_E swoje tanie docinki prosze schowaj na inna okazje. Moze w ten sposob bedziesz mogl zartowac w klanie Wink

I jako ostatnie slowa napisze:
miala być sielanka, a bedzie napier....ka Big Grin
good luck, and have fun

__________________
Głupich nie sieją, sami się rodzą...
24-09-2008 22:20 rSk jest offline Szukaj postów użytkownika: rSk Dodaj rSk do Listy kontaktów
jarzabekq
Triple Ace


images/avatars/avatar-12051.gif

Data rejestracji: 07-11-2007
Postów: 173
Klan: Ekipa
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: 100lica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg był bardzo sympatycznySmile dawno nie czuło się takich emocji w klikaniu.
Przewaga broni palnej była po waszej stronieSmile mam nadzieję, że wkrótce nastąpi seria rewanży i zdrowa rywalizacja spowoduje, że gra nie zostanie pozbawiona emocji. Gratuluję postawy Przeciwnikom i czekam na dlasze emocjeWink

__________________
Soli najwiekszy donosiciel na BW
Sprzeda kazdego Big Grin
Precz z donosicielstwem i maźgimi typu Soli!

24-09-2008 22:23 jarzabekq jest offline Szukaj postów użytkownika: jarzabekq Dodaj jarzabekq do Listy kontaktów
Pat
Forum Ace


images/avatars/avatar-7494.gif

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 88
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg bardzo ładny ... organizacja i pozyczanie sprzetu + ludzi w obydwu przypadkach jest widoczne i prosze mi nie pisac ze tylko z jednej strony ... a ze organizacja rozna to co innego ... w obydwu klanach brakuje graczy z podstawowego składu , wiec nie jest tak kolorowo jak ktos tam wyzej napisal .. ze 2 osoby by wszystko odmienily ...
9/10 ... z zaznaczeniem ze 2 oble to obrona Smile

__________________
Monster ASS
---= PONAD WSZYSTKO =---

FENIKS - na zawsze w mej pamięci
24-09-2008 22:44 Pat jest offline Strona domowa Pat Szukaj postów użytkownika: Pat Dodaj Pat do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh, jak to zawsze jest przy oblężeniach są wypominki że ktoś pożycza eq i że jak tak można etc.

Cel uświęca środki jak się to mówi Smile


Oblężenia bardzo ładne i gratuluję wygranej (cieszy oko) Big Grin
24-09-2008 22:52 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co kogo interesuje pozyczanie gratow?

Oblezenie to oblezenie, robisz wszystko aby wygrac. Prawda? Smile

To tak jak by kazdy wypominal polowie serwa ze ataki robi pojedyncze tylkow w gratach z ZK.

Pare poprawek w ASS i Saints niestety ale zdetronizowane bedzie.
Punkty nie maja tutaj zasadniczego znaczenia - graty graty i jeszcze raz graty.

Powodzenia w zabawie. A moze podskocze sie tez pobawic Big Grin

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

24-09-2008 22:57 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
zbanowanynick
Forum Ace


images/avatars/avatar-10941.jpeg

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 98
Klan: THE LEMMINGS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia V
Skąd: Garwolin k. Wwa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piekne oblegi Big Grin wszyscy ladnie przygotowani, kazdy obleg powinien tak wygladac Big Grin a w oblegach wlasnie chodzi o jak najlepsze przygotowanie nie wazne skad jaki i gdzie wazne ze jest Big Grin daje 10/10

__________________

Avek i Sygna by Athalyse Big Grin
R6 = USZAQ

24-09-2008 23:27 zbanowanynick jest offline Szukaj postów użytkownika: zbanowanynick Dodaj zbanowanynick do Listy kontaktów
Gavio
Double Ace


images/avatars/avatar-10669.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 126
Klan: Symetrical
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pat napisał(a)
... w obydwu klanach brakuje graczy z podstawowego składu , wiec nie jest tak kolorowo jak ktos tam wyzej napisal .. ze 2 osoby by wszystko odmienily ...


Mnie brakło ale jestem za dużym nupem i wyszedłem aby miejsca ustąpić Wink ale co z resztą to nie wiem, wymianki? Big Grin fakt, paru z ASS brakło, tak jak i z Saints Smile A oblegi? Pierwszy to tylko namiastka, w sumie nic ciekawego, po 3/5 z każdego klanu, jeszcze Kosą jakąś oberwałem kryta Smile A drugi pokazał na co stać ASS i mimo małych niedociagnięć i tak pokazaliście klase i miło się to ogląda Smile 10/10 za nie poddanie się i wspaniałą walkę, jak widać morale znacznie wzrosły Smile

__________________
R4 - Gavio
24-09-2008 23:54 Gavio jest offline Strona domowa Gavio Szukaj postów użytkownika: Gavio Dodaj Gavio do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Saints nigdy nie pożyczało jakoś masowo sprzętu, a już na pewno nie tak na co dzień;]
basior... co ty chcesz tam poprawiać.. poprawić to się jedynie S mogą;d przede wszystkim frekwencjęchytry
oblegi 10/10 oceniam i liczę na kolejny obleg
tym razem z sukcesemBig Grin

__________________
;_)
25-09-2008 01:11 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
songoku98
Triple Ace


images/avatars/avatar-10937.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w pierwszym oblegu nie ma nic fajnego.. prawie wszyscy olali obleg co widać gołym okiem

w drugim no cóz, należa się gratulacje.. "wielkie" Saints pokonane z kretesem...

na razie to jest przed smak tego co będzie niedługo :< cisza przed burza xd

__________________
Kupie: Dobra Runiczna Bandana/Obręcz (r4 Drag0n)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez songoku98: 25-09-2008 20:28.

25-09-2008 07:26 songoku98 jest offline Szukaj postów użytkownika: songoku98 Dodaj songoku98 do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: ..:: WALKA NA SZCZYCIE ::.. - SAINTS vs MONSTERASS Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze nie pożyczałem sprzętu od nikogo i jeszcze mi rep wpadł normalnie się nie spodziewałem

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross
25-09-2008 09:15 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie mi jakieś konto bo Tesco sobie nie radzi Tongue - Ty nupie jeden!!! a zorganizuje taką rozpierduchę jakiej świat nie widział, - sprzęt to nie wszystko, ważna jest taktyka, organizacja i sojusznicy Tongue (zawsze to powtarzałem) - gdzie byli ludzie i sprzęt OP ??Wink - oblegi 10/10 może to w końcu pokaże, że swoja siłę trzeba udowodnić czynami a nie słowamiTongue Tongue Terecha to, że zostawiłem Tobie na koncie tyle repa nie znaczy, że masz go tak szybko stracić będąc marnym bunkrem rotfl


Powodzenia i czekam na dalsze raporty z walkTongue i zaraz opr na kom będzie Wink

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Desmodontidae: 25-09-2008 09:33.

25-09-2008 09:32 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Desmodontidae napisał(a)
Dajcie mi jakieś konto bo Tesco sobie nie radzi Tongue - Ty nupie jeden!!! a zorganizuje taką rozpierduchę jakiej świat nie widział, - sprzęt to nie wszystko, ważna jest taktyka, organizacja i sojusznicy Tongue (zawsze to powtarzałem) - gdzie byli ludzie i sprzęt OP ??Wink - oblegi 10/10 może to w końcu pokaże, że swoja siłę trzeba udowodnić czynami a nie słowamiTongue Tongue Terecha to, że zostawiłem Tobie na koncie tyle repa nie znaczy, że masz go tak szybko stracić będąc marnym bunkrem rotfl


Powodzenia i czekam na dalsze raporty z walkTongue i zaraz opr na kom będzie Wink



Nio jak widac Saints wypieło sie na dotychczasowych sojuszników Big Grin

A oblegi cud ,miód palce lizac 10/10
25-09-2008 09:48
sarmat_war
Double Ace


images/avatars/avatar-14633.jpg

Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 122
Klan: Siewcy Śmierci
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładne starciaSmile Szczególnie to drugie mnie ucieszyło rotfl
Ps.niestety byłem w swoim sprzęcieSmile
Obelgi 10/10

Pozdrawiam wszystkich Tongue
25-09-2008 10:06 sarmat_war jest offline Szukaj postów użytkownika: sarmat_war Dodaj sarmat_war do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc po pierwsze gratuluje MONSTERASS za zebranie się i napier### nam napewno się to przyda i da pożądane efekty rotfl

1 obleg to można powiedzieć że bez przyszłości Wink
w drugim jednak beznadziejna strategia i itp itd spowodowała totalną klęske Tongue

Patrząc na skład to nie wiem jak w Monsterass ale w Saint brakło chyba 5-6 osób ;a to myśle wiele zmieniłoby Wink

A więc czas igrzyska zacząć Happy

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak
25-09-2008 10:14 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
Agnieszka!
Triple Ace


images/avatars/avatar-10816.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 161
Kraina: Necropolia III
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I "Wielkie Monster" Upadło na kolana przed byłą Akademią Wink

Co do oblężenia vs Saints. Ładnie.
nie daliście im słowa powiedzieć. Ale wpadki się zdażająWink

__________________

Konto Siostry, do swojego nie mam passow
Nabór do SAINTS r4
r1- barx_
Mikun oddany

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Agnieszka!: 25-09-2008 17:27.

25-09-2008 16:26 Agnieszka! jest offline Szukaj postów użytkownika: Agnieszka! Dodaj Agnieszka! do Listy kontaktów
Archimond
Member


images/avatars/avatar-14612.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 37
Klan: TBW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gdynia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Archimond
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to ktoś napisał wcześniej brak organizacji i widać efekty Evil

Obleg przegrany ale z drugiej strony to może i dobrze bo morale w Crosbar wzrosły i może przestaniecie oddawać klocki za free Big Grin

Obleg 9/10




Gratuluję wygranej i do następnego Tongue




ps. ws_442 te płaskie teksty to zachowaj dla siebie Evil

__________________
R4 - Archimond - konto skasowane - emeryturka
R12 - Seth - konto oddane
________________________________________________
25-09-2008 16:55 Archimond jest offline Szukaj postów użytkownika: Archimond Dodaj Archimond do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No trzeba przyznac ze Crobar ładnie dało rade.Ale Saints wam pomogło(bo akademia)

Kosiarz i Agnieszka! pokazali klase na oblegu.No to są walki w topce.Licze jednak ze Wall_e i spółka nie odpuszcząBig Grin 10/10

Ps.Słabsza taktyka i organizacja w 3 oblegu

ed:literka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 25-09-2008 17:16.

25-09-2008 17:15 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Belteszassar
Lord


images/avatars/avatar-24639.gif

Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 322
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Agnieszka! napisał(a)
I "Wielkie Monster" Upadło na kolana przed byłą Akademią Wink

Co do oblężenia vs Saints. Ładnie.
nie daliście im słowa powiedzieć. Ale wpadki się zdażająWink


http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=93d63edd6e

no to dziś mamy 1:1 Smile

__________________
Zawsze można się trochę potargować ;-) r16>Rhodesia!
25-09-2008 18:03 Belteszassar jest offline Strona domowa Belteszassar Szukaj postów użytkownika: Belteszassar Dodaj Belteszassar do Listy kontaktów
sarmat_war
Double Ace


images/avatars/avatar-14633.jpg

Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 122
Klan: Siewcy Śmierci
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SiewcyBig Grin Big Grin Big Grin Wspaniali gracze i kochana szefowaTongue
Obelg oczywiście 10/10
Przeciwnicy zaskoczyliSmile

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Big Grin
25-09-2008 18:23 sarmat_war jest offline Szukaj postów użytkownika: sarmat_war Dodaj sarmat_war do Listy kontaktów
Glodzilla
Member


images/avatars/avatar-10738.gif

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 47
Klan: Last BK
Kraina: Necropolia V
Skąd: thecrims.com

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, moze i ja sie wypowiem apropos oblegow.

Po pierwsze primo Big Grin

cytat:
Archimond napisał(a)
Kolega Steco jest nieugięty i ma zamiar wysadzić 1/2 serwera na pustynie Big Grin

Jak widać zapału mu nie brakuje Wink

a teraz ze złości kolega Steco zrobi 3 obleg rotfl


Nie ze zlosci tylko by powalczyc Smile przynajmniej stac nas na to by probowac bo Wy pewni siebie nawet kontry nie umiecie zalozyc. a poza tym odpowiem Ci jeszcze w Twoim stylu:
cytat:
Archimond napisał(a)
ps. ws_442 te płaskie teksty to zachowaj dla siebie Evil


cytat:
LUCJUS napisał(a)
Tylko Saints na tym serwie walczy własnym sprzętem i bez pomocy innych klanów Big Grin
cała reszta żebra o sprzęt i ludzi w OP i gdzie popadnie


Bardzo duzo w tym prawdy, poza tym mamy wlasny pelny sklad a nie ze przed oblegiem nagle pojawia sie 10 osob, prawda walle? aktualnie mamy kilka na urlopie m.in kontka i baske co bylo dosc istotnym pkt. 1 osoba odeszla ze wzgl osobistych 1 jest na chorobowym, wiec doszlo kilka osob na drugi obleg ale nie dobralismy tyle zeby bylo po rowno co tez odegralo kluczowa role.


cytat:
Belteszassar napisał(a)
cytat:
WarsavVampire napisał(a)
Mimo wszystko gratuluje Koalicji Antyrzadowej sukcesu Happy


A tu sie z Panem zgodze, a po określeniu "Koalicji Antyrzadowej" kilka minut lezałem pod stołem Smile

A oblegi fajne, ale Saints stac zdecydowanie na więcej ;P nas tezTongue dawno chyba nie bylo takiego oblegu, od czasów jak to Ekipa (polaczone BK z Saints ? hmm dziwne to prawda, szczególnie że teraz 90% MonsterASS to BK i Ballance - dawne BKS, BK2) walczyło z OP (o zgrozo, obecnego ich sojusznika Smile ) , no nic obleg 9/10 bo mogło byc ciekawiej Smile


Nas stac na wiecej, przynajmniej na zmiane konfiguracji, was juz raczej na niewiele wiecej stac no moze jeszcze cos tam sl4 wam podrzuci.
Nie wiem czemu macie nam za zle zmiane sojusznika? Skoro mielismy takiego co nam miny podrzucal to niestety poszedl w odstawke, a dopiero teraz pokazuje pazury, i ku powszechnemu zdziwieniu ostre Big Grin co widac po oblegu nr 2 bo pierwszy to zlewka nasza (nie spodziewal sie nikt ze jednak wbijecie)


cytat:
rSk napisał(a)
Chyle czoła za organizacje Ass. Oblegi naprawde dobre, i mam nadzieje, ze po tych dwoch porazkach powiedzonko: "do trzech razy sztuka" bedzie wdrozone w zycie Wink Jeszcze sie pobawimy, a jak to sie mowi, kazda porazka czegos uczy, a madry ten kto z takiej porazki wyciaga wnioski.

Mam nadzieje, ze leniwe po wakacjach Saints w koncu sie ogarnie + wroca wazne osoby dla klanu Wink i wtedy bedzie walka naprawde wyrownana, na co licze. Cieszy mnie jednocześnie, że mamy na tyle godnego przeciwnika, który podejmuje walke i mam nadzieje, że będzie w dalszym ciągu podejmował.

Lucjusz, kazdy pozycza sprzet, ale u nas na palcach jednej reki mozesz zliczyc osoby ktore pozyczyly sprzet + te osoby ktore przyszly z pomoca i wniosly cos do oblega. Wezmy jeszcze pod uwage, ze u was jest mix twix najlepszych ludzi i sprzetu z 3-4 klanow zebranych w jednym miejscu. Zapewne w tym czasie reszta kolegow z poszczegolnych klanow siedziala w polowie nago Wink No ale coz pozostaje rzec: to jest wlasnie organizacja.

Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

PS. WALL_E swoje tanie docinki prosze schowaj na inna okazje. Moze w ten sposob bedziesz mogl zartowac w klanie Wink

I jako ostatnie slowa napisze:
miala być sielanka, a bedzie napier....ka Big Grin
good luck, and have fun


rSk dobrze to ujal Smile porazek nam potrzeba tak samo jak na poczaztku z OP a pozniej jak bylo kazdy widzial i zakladam podobny scenariusz Smile

cytat:
basior napisał(a)
a co kogo interesuje pozyczanie gratow?

Oblezenie to oblezenie, robisz wszystko aby wygrac. Prawda? Smile

To tak jak by kazdy wypominal polowie serwa ze ataki robi pojedyncze tylkow w gratach z ZK.

Pare poprawek w ASS i Saints niestety ale zdetronizowane bedzie.
Punkty nie maja tutaj zasadniczego znaczenia - graty graty i jeszcze raz graty.


Powodzenia w zabawie. A moze podskocze sie tez pobawic Big Grin


czytam basiora i rotfl czytam dalej i rotfl rotfl no nie moge pisac 5 minut przerwy Big Grin

Graty graty i jeszcze raz graty, no tak pozyczone graty ale kogo to obchodzi nie? rotfl

Pare poprawek i bedzie twarde ladowanie na wielkim tyłku na wielkim pustkowiu wielkiej pupy, albo inaczej kop w wielka pupe i pustynia...

cytat:
tekjow napisał(a)
Saints nigdy nie pożyczało jakoś masowo sprzętu, a już na pewno nie tak na co dzień;]
basior... co ty chcesz tam poprawiać.. poprawić to się jedynie S mogą;d przede wszystkim frekwencjęchytry
oblegi 10/10 oceniam i liczę na kolejny obleg
tym razem z sukcesemBig Grin


widze ze nie tylko mnie kolega basior bujna fantazja i niewielkim pojeciem o sytuacji rozbawia Big Grin



Podsumuje krotko, bedzie 3ci obleg i 4ty i 5ty i zobaczymy te wasze dyrdymaly czy tacy silni jestescie sprzetowo i organizacyjnie, bo Saints to Saints marka sprawdzona i zapewne co potrafia nalepiej czyli dadza kopa w wielka pupe...

__________________
Pakt pokojowy z Femme Smile
Saints sie bawi Big Grin
25-09-2008 19:04 Glodzilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Glodzilla Dodaj Glodzilla do Listy kontaktów
Evan
Full Member


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 60
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Steco sorry ale robisz się nudny.
Ciągle tylko groźby i groźby - wszystkich byś na pustynie powysadzał bo ci sie nie udało :/ - mania wielkości.

Bo już nie można normalnie grać a postawić sie boskiemu steco czy corso czy jak ci tam to broń panie bo zaraz grozisz wystawieniem na pustaki.
Bo powinniśmy z wami grzecznie przegrać wtedy byś sie chełpił jak to skopałeś "wielką pupę"

A brak kontry ??
No cóż nie wszyscy są zawzieci i muszą udowadniać swoje ego "uprzyjemniając" grę innym.

A takimi tekstami tylko udowadniasz jaki jesteś ....


Rany co z ciebie za człowiek ?? (dzieciak ?? )

Współczuje wszystkim którzy muszą z tobą obcować i tu i w realu.


Obleg ładny z dobrą organizacją.
Pokazał ze można nawet "wszechmogących" saintsów zaskoczyc.
I się przed nimi obronic.

10/10 i gratki

__________________
Nick w grze : R4 BlueSpirit
25-09-2008 19:31 Evan jest offline Szukaj postów użytkownika: Evan Dodaj Evan do Listy kontaktów
Daemon
Newbie


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stec0 szczerze sie dziwie ludziom ktorzy Cie sluchaja, naprawde sie dziwie Smile
Jeszcze zebys cos soba reprezentowal, to tak,ale ....

Bez OP jestescie hmm niezbyt mocni na serwie, dlatego wlazisz im w tylek Smile proste Smile powodzenia w smarowaniu Smile

A kto wygra to jeszcze zobaczymy, bo na razie to dostajecie baty jak siemasz Smile
Wiec zacznijcie walczyc jak Saints, a nie jak top 0 Smile

Jesli liczyliscie na to ze BK nie polaczy sil to chyba jednak sie pomyliliscie Smile

A najbardziej mnie zastanawia, co bedzie jak OP zerwie sojusz z Wami i podbisze z ASS Big Grin Zrezygnujesz z gry ? Big Grin

Aaaa i jeszcze dziekuje wszystkim kolegom, ktorzy to poszli pomagac Saints w walce z OP Smile Pamietasz jak nam lizales tylek o pomoc ?
Dzieki koledzy, ze teraz walczycie przeciwko swojemu macierzystemu klanowi Smile

//Toothy

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Daemon: 25-09-2008 19:50.

25-09-2008 19:43 Daemon jest offline Szukaj postów użytkownika: Daemon Dodaj Daemon do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » OBLĘŻENIE ..:: WALKA NA SZCZYCIE ::.. - SAINTS vs MONSTERASS

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH