Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Konto premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Konto premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Konto premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem po co w ogóle komu konto premium. jedyne zalety to to że:
-Czas odnawiania wypraw +1 wyprawa / godzinę
-Maksymalna liczba odnowionych wypraw 24
-Czas odnawiania ataków +1 atak / 90 minut
-Maksymalna ilość odnowionych ataków 16
-Odstęp czasowy pomiędzy wypowiadanymi oblężeniami 24 godziny
Tylko dla tych powodów warto kupować konto premium

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
27-09-2006 10:22 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
Yaotzin
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 37
Skąd: Wrocek ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodaj do tego
-Możliwośc założenia własnego klanu
-5x większa skrzynka
-Lista przyjaciół
-Wysyłanie wiadomości do wszystkich przyjaciół
-Wysyłanie wiadomości do swojego klanu co 30 min
-Wyświetlanie szans na udane testy
-Wyświetlenie szans na udane szpiegowanie
-Pokazywanie uczestników którzy zdążyli już dołączyć do danego oblężenia
-Pokazywanie, za ile czasu może być ponownie zaatakowany dany gracz w profilu i przy próbie ataku

To są przydatne rzeczy, więc nie ma co narzekac ;].

__________________

27-09-2006 10:31 Yaotzin jest offline Szukaj postów użytkownika: Yaotzin Dodaj Yaotzin do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sandos
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja podaje tylko najważniejsze a nie takie bzdety

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
27-09-2006 10:32 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jakie jeszcze inne powody chciałbyś zobaczyć? Darmowy zestaw big maca?

Najważniejszy powód jest taki że wspierasz w ten sposób ludzi którzy poświęcili kilka miesięcy swojego życia i dalej to robią, tylko po to żebyś mógł sobie pograć w tą grę.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-09-2006 12:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jakos musi sie przeciez server utrzymac myslisz ze za darmo oni ta gre wrzucili w neta Tongue

__________________
r1 - Źdźbło

27-09-2006 20:47 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Omixu
Double Ace


Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 141
Skąd: z Piekła !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.... Wiesz co , jak Ci się nie podoba to nie kupuj premium Big Grin Więcej zostanie dla innych. A może by wprowadzić GOLD PREMIUM dodawałoby ono naprzykład kase i ludzi oczywiście kosztowało by drożej :rotfl:

__________________
:rotfl2: Mój Humor: POZYTYWNY
27-09-2006 20:50 Omixu jest offline Szukaj postów użytkownika: Omixu Dodaj Omixu do Listy kontaktów
Yaotzin
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 37
Skąd: Wrocek ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat za tą grę opłaca się płacic, tutaj widze że admini odwalają porządną robotę. Za tydzien wpłacam kasę, i wpłaciłbym ją nawet jakby nie było żadnego konta premium.

__________________

27-09-2006 21:06 Yaotzin jest offline Szukaj postów użytkownika: Yaotzin Dodaj Yaotzin do Listy kontaktów
Omixu
Double Ace


Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 141
Skąd: z Piekła !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie ! Każda złotówka się liczy ! Jak w fundacji danonków i tvn ,, nie jesteś sam,, to prawda .. nie jesteśmy sami 11859 w necropoli... kiedy ja zacząłem grać było 7568 Big Grin W niecały miesiąć 4 tysiące graczy Big Grin

__________________
:rotfl2: Mój Humor: POZYTYWNY
27-09-2006 21:24 Omixu jest offline Szukaj postów użytkownika: Omixu Dodaj Omixu do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za moich czasów było niecałe 700 jeżeli dobrze pamiętam, a dołączyłem półtora miecha temu. Konto premium bardzo pomaga i nie rozumiem co to za narzekania. Nie podoba się - nie graj. Odowiązku nie ma.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
27-09-2006 22:20 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Majo
Forum Ace


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, to najprostsza odpowiedź w tym kraju - 'nie podoba sie - to won'

owszem, nie podoba mi się, że to gra dla bogatych
kiedy ktoś jest tylko uczniem i nie ma własnych pieniedzy (mam kraść, żeby miec premium ??), to dawanie większych możliwości innym, tylko dlatego że zapłacili, a ja nie, nie wydaje mi się zbyt uczciwe...

ale czego ja oczekuję ? uczciwości ? nad Wisłą ?

__________________


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.

29-09-2006 17:52 Majo jest offline Szukaj postów użytkownika: Majo Dodaj Majo do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz internet? Starzy za niego płacą? I nie mozesz skołować 30PLN? Ohh PLIZ. Toć to majątek.
Za tyle to możesz nawet komuś odrobić pracę domową. Toć to majątek.

Ps. Napisz jeszcze do Blizzarda czenu za WoW trzeba miesiecznie płacić ponad 50PLN, bo inaczej wogóle nie można grać.
Ps2. Jest tu wielu graczy grających bez premium i nie narzekają!!!!!!!!!!!!

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
29-09-2006 17:59 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem biednym studentem, kupiłem Premium SMS-em. 11 zł za 35 dni to bardzo mało w porównaniu z innnymi grami tego typu. Dlatego zdecydowałem się dać te kilka złotych (to dla mnie 5 duzych jogurtów, czyli 1 jogurt mniej tygodniowo :wink: ). Policz ile batonów mniej musisz zjeść przez miesiąć, żeby uzbierać na Premium. I nie ma problemu.

Teraz będę płacił przelewem, jeszcze taniej wyjdzie.

Pozdrawiam,
Nedian

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
29-09-2006 18:40 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
Uthar
Newbie


Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto premium zbyt bardzo pomaga :p. Szkoda, że bez konta premimium zostaje sie w tyle bo jest mało wypraw.
29-09-2006 20:14 Uthar jest offline Szukaj postów użytkownika: Uthar Dodaj Uthar do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam jestem uczniem i z finansowaniem nie mam problemu. DLaczego? Bo starzy mają dwie, praktycznie nieużywane, abonamentowe komórki i muszą kasę wytracać z konta, żeby jej nie stracić. Żadna filozofia, a za 30 zł masz konto na pół roku, więc pogadaj ze starymi, żeby Ci odpalili tyle, to wychodzi jakieś 5 zł na miecha.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
29-09-2006 21:16 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sandos
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra już dobra spokojnie ludzie. Nie obrzucajcie mnie pomidorami. Gra jest super. :rotfl2: (uff ale kaszana(hahaha jak sobie pościelesz tak się wyśpisz-Matthews(;-)))

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
30-09-2006 10:24 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
Majo
Forum Ace


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GrafAir - nawet nie chodzi o same pieniądze (może dla Ciebie to nie majątek) tylko o ideę, szkoda że nie zrozumiałeś/aś - widocznie do Ciebie przemawiają TYLKO pieniądze (napisz poradnik- "Jak zdobyć, skołować, załatwić, 30 zł na BW" - zapewne zbijesz na tym kasę - ale o to przeciez Ci chodzi, nieprawdaż ?)

W WOW nie gram, bo po pierwsze niezbyt mi pasuje, a po drugie trzeba płacić abonament, jest tyle innych, fajnych bezpłatnych gier, że spokojnie obejde się bez WOW.

Ci którzy grają bez premium nie narzekają ? Proszę Cię, nie obrazaj swojej inteligencji...
Napisz do kogokolwiek, kto nie ma premium i zapytaj dlaczego nie ma (może ankietę założ na forum ?) a potem porozmawiamy....
Patrzysz na wszystko przez pryzmat pieniądza, to smutne. Nie widzisz innych możliwości. Przecież co to za problem 'skołować' 30 zł ? Ale ja nie chcę ich 'kołować'. Nie chcę, aby pieniądze decydowały o moich szansach w życiu. I w jakiejkolwiek grze również. Liczą się moje umiejętności a nie kasa. Trudne do zrozumienia? Chyba tak, sądząc po Twojej poprzedniej wypowiedzi...
Niestety większość podziela Twój punkt widzenia i to jest dopiero przykre. Bez pieniędzy nie ma życia, nie masz kasy (nie możesz 'skołować') - to jesteś nikim.
I jak ma być dobrze w tym kraju nad Wisłą...

PS.
Życzę 'szczęście +10' w życiu, bo kasa może się kiedyś skończyć....

__________________


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.

02-10-2006 09:24 Majo jest offline Szukaj postów użytkownika: Majo Dodaj Majo do Listy kontaktów
Jarzebinka
Double Ace


images/avatars/avatar-150.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 101
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Majo, wiesz dla mnie jak na ucznia to jestes malo zaradny a moze tak bys komus zaproponowal np wyniesienie smieci za kase albo jakies porzadki domowe nam tez kasa nie spada z nieba wiec przestan sie urzalac nad swoim losem ja tez kiedys bylam uczennica i nigdy nie narzekalam na brak kasy i nie z tego powodu ze mialam bogatych rodziców bo wrecz przeciwnie ale umialam sobie znalez jakoms prace zeby miec na swoje wydatki wiec moze pokombinuj a nie mow ze gra jest dla bogaczy bo podejrzewam ze miesiecznie od rodeziców wyciagasz wiecej kasy na rozne inne duperele niz np te 30zł na premium Pozdrawiam

__________________
Starcy we wszystko wierzą, dorośli we wszystko wątpią, młodzi wszystko wiedzą.
02-10-2006 09:44 Jarzebinka jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarzebinka Dodaj Jarzebinka do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Majo

dawanie większych możliwości innym, tylko dlatego że zapłacili, a ja nie, nie wydaje mi się zbyt uczciwe...

Tak, bo wbrew pozorom stworzenie takiej gry też kosztuje, samo utrzymanie serwera to majątek podejżewam, że dla ciebie nie wyobrażalny. Więc pokaż mi grę przeglądarkową w której tworcy nie wprowadzili płatnej opcji.
cytat:
Original von Majo

Napisz do kogokolwiek, kto nie ma premium i zapytaj dlaczego nie ma

Znam ludzi któży nie kupóją premium z braku czasu na intensywną grę. A jak byś przejrzał forum znalazłbyś pare wypowiedzi bezPremiumowców. Nie każdy chce być w czołówce, niektórym wystarcza przyjemność z gry.
cytat:
Original von Majo

zapewne zbijesz na tym kasę - ale o to przeciez Ci chodzi, nieprawdaż ?)

Skąd wywnioskowałeś, że chodzi mi o zbicie kasy ma poradniku, poprostu dałem ci przykład, że jak się chce to można. Porada była całkowicie gratis.
cytat:
Original von Majo

Nie chcę, aby pieniądze decydowały o moich szansach w życiu.

I nie decydują. Naucz się odróżniać real od virtuala.
cytat:
Original von Majo

jest tyle innych, fajnych bezpłatnych gier

Jeśli mówisz o grach przedlądarkowych (to osobiście nie znam żadnej, ale możliwe).
Jeśli mówisz o komputerowych, to faktycznie są takie produkcje i znam pare które miodnością biją nie jedną gre płatną. Ale z regóły to są małe gry (wyjątek np. ET) które nie trafiają do wiekszego grona graczy i powstają na zasadzie "ja też potrafię" lub "mam pomysł". Ale tu autor zrobi grę i zapomina o niej, nie płaci za jej utrzymanie.
cytat:
Original von Majo

I jak ma być dobrze w tym kraju nad Wisłą...

Fakt. Ludzie nie doceniają twojej pracy i chcą wszystko za darmo. Idż do piekarni i powiedz, że to nie fair, że musisz płacić za chleb skoro piekarz wstał o 2 rano i go wypiekł, a tobie sie nie chce kołować to mogli by dać ci jeden bohenek. Wkońcu czemu wszyscy mają płacić.

Pozdrawiam. I nie kołój odpowiedzi. Przecież niewarto kołować.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
02-10-2006 10:00 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Majo

I jak ma być dobrze w tym kraju nad Wisłą...

No właśnie. Jak ma być dobrze jak każdy chce wszystko za darmo i myśli że kasa na utrzymanie serwera i reklamy spada nam z nieba. Oj długa droga Majo przed Tobą ku dorosłości, długa.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-10-2006 11:39 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sandos
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a takie pytanko. gdzieś przeczytałem nie pamiętam gdzie że pierwasz wyprawa to test na zwinność. a ja miałem na
1. cisza i spokuj
2. zwinnośc
2.cisza i spokuj :roll:

[ Dodano: Pon Paź 02, 2006 11:46 ]
echh ja śpie miałem napisać że pierwsza na trundjer

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
02-10-2006 11:44 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Omg, 30 zł na pół roku to taaaaki majątek... jak masz 60 zł na ROK, podczas gdy na innych gracg masz tyle na MIESIĄC to tak dużo? Ja mam 15 lat (chyba już tu o tym pisałem) i nie zarabiam zbyt dużo, czasem mi się w sezonie trafi robota na ogródkach u ciotki i 60 zł to moja dniówka. I wiesz co? W jeden dzień zarabiam na 365 dni dalszej gry... Jak się nie potrafisz za kasą zakręcić to masz problem... Bo i młodsi ode mnie potrafią a wątpię abyś do nich należał...

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
02-10-2006 11:55 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sandos, chyba nie ten wątek. Poza tym poczytaj tutorial o wyprawach.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-10-2006 11:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
RooB
Double Ace


images/avatars/avatar-799.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 120
Skąd: Mc'Donald

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wykupienie konta premium:

30zł podzielić przez 180 dni. co daje (po zaokrągleniu w górę) 17gr.

Czy 17gr. to dużo?? Zastaw za butelkę coca-coli kosztuje 40gr. Wystarczy że niewyślesz jednego sms'a do kolegi\koleżanki i już masz na dwa dni grania. Ja zapalę jednego papieroska mniej i mam na grę Smile

__________________
Nekropolia: ZeroTolerancji

Nekropolia IV: ZeroTolerancji
02-10-2006 11:55 RooB jest offline Szukaj postów użytkownika: RooB Dodaj RooB do Listy kontaktów
aarseth
Junior Member


Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm... niestety taka jest rzeczywistosc. Wątpie aby kogoś kogo stać na internet (nawet na Neostrade z promocji za 1zl) nie bylo stac na wykupienie premium. Osobiscie kupuje konto premium za 6zl + Vat. Mam za to 21 dni pieknej gry w dodatku szybkiej i spokojnej.
Poza tym, zawsze znajda sie marudy - sam taki bylem, po czesci jestem.
Rozumiem ta druga, w cale nie gorsza, strone. Coz poczac... tak ten swiat jest stworzony, zawsze sa dwie strony medalu, a niekiedy trzy a nawet piec.
Zycie...

__________________
Are You angry because I know how to harm You?
:twisted:
02-10-2006 12:53 aarseth jest offline Szukaj postów użytkownika: aarseth Dodaj aarseth do Listy kontaktów
Jasperc
Newbie


images/avatars/avatar-334.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 6
Klan: mały
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że według większości tutaj piszących, problemem dla Majo, jest brak pieniędzy albo wysokośc opłaty. Dla Was skołować kasę, bez względu na sposób i źródło, to nie problem.
Tacy jesteście zaradni - i dajecie tyle dobrych rad :rotfl:

Ale ze zrozumieniem tekstu czytanego u Was nie najlepiej.

Jemu nie chodzi o płacenie 5 czy 10 zł, chodzi o różnice, między kontem bezpłatnym a premium, stawiającego gracza (nie płacącego) na gorszej pozycji już na starcie (np. ilość wypraw mniejsza o 50%). To może taki gracz powinien nazywać się DEMO, zarejestruje się, popatrzy, poklika, zobaczy że nie ma szans na znalezienie się w rankingu.
I wykupi normalne konto, które juz dłużej nie będzie się musiało nazywać Premium, tylko Standard.

PS1. Mam premium, ale uważam że Majo i inni podobni mają rację.
PS2. Który z graczy, znajdujący się w TOP100, nie ma konta premium? :mrgreen:
02-10-2006 14:05 Jasperc jest offline Szukaj postów użytkownika: Jasperc Dodaj Jasperc do Listy kontaktów
Majo
Forum Ace


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GrafAir - odpowiadasz w punktach, jak na koputerowca przystało, rzeczowo i na temat (każdego słowa z osobna, a gdzie tu sens i myśl całej wypowiedzi ?)
Odróżniam real od virtuala. W wypadku virtuala (czyt. BloodWars) pieniądze DECYDUJĄ o moich szansach wobec innych. Spróbuj zaprzeczyć ....

Chcesz przykładu, proszę: choćby znane ogólnie oGame. Nie jest płatne.
Większość osób zapewne wie, że można wykupić 'Komandora' ale NIE DAJE on dodatkowych możliwości zwiększających moje szanse w grze a jedynie ułatwia przeglądanie i organizację. Ale nie ZWIĘKSZA szans za pieniądze. A sama gra utrzymuje się z reklam. Jest DARMOWA dla zwykłych użytkowników. Spróbuj zaprzeczyć ....

To nie komuna, ani żadna sekta, żeby dostawać wszystko za darmo. Ale można stworzyć inne źródła finansowania samej gry, utrzymania serwerów i płacy informatyków. "Porada była całkowicie gratis." "Jak się chce to można".

Spróbuj zrozumieć - chodzi o zasady. Nie o kasę.

__________________


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.

02-10-2006 14:17 Majo jest offline Szukaj postów użytkownika: Majo Dodaj Majo do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zobacz sobie jak długo istnieje ogame, ile ma serwerów i graczy. Nie porównuj nas do nich. Po drugie ta sama firma wydała 10 innych gier typowo służących do nabijania kasy - kupowanie buteleczek za smsy itp.

Wierz mi że ogame nie utrzymuje się z samych reklam. Poznaj najpierw realia - koszta reklamy i serwerów dedykowanych, koszta zrobienia gry, grafiki itd, a potem wyciągaj wnioski bo na razie to, za przeproszeniem, widać że nie masz zielonego pojęcia o czym w ogóle piszesz.

Temat był wałkowany do znudzenia i już mi się głupio robi pisząc po raz kolejny to że jakby nie gracze premium to łącznie graczy byłoby 2000 a nie 13k i pewnie już dawno ta gra by nie istniała.
A że mają dodatkowe opcje i większe możliwości? Sponsorują ci grę - masz jeszcze coś do dodania?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-10-2006 14:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Majo

Spróbuj zrozumieć - chodzi o zasady. Nie o kasę.


Zasady są jasne, podoba Ci się gra to wspomagasz Twórców, za to oni w prezencie dają Ci parę buzerów w stylu statystyki i szybsze odnawianie. Ale przymusu nie ma wersja bez premium działa kompletnie i można smiało w to grać tak dla zasady.

__________________
rotfl
02-10-2006 14:24 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co mam cytować całość, że by odpowiedź zajeła 3 arkusze A4? Wiesz na jaki zarzut ci odpowiadam i wszyscy którzy śledzą dyskusję i są choć odrobine dociekliwi
cytat:
Original von Majo

W wypadku virtuala (czyt. BloodWars) pieniądze DECYDUJĄ o moich szansach wobec innych. Spróbuj zaprzeczyć ....

Spróbuje. Możesz nie mieć premium i znaleść dobre przedmioty i jechać wampiry o wiele wyżej w rankingu. Na przykład mnie, bo mimo, że mam premium to szczęścia do dropu nie mam.
cytat:
Original von Majo

Jest DARMOWA [chodzi o oGame]dla zwykłych użytkowników. Spróbuj zaprzeczyć ....

Nie zaprzecze.
BloodWars są darmowe dla zwykłych użytkowników. Spróbuj zaprzeczyć...

Ps:Zdefiniuj "zwykły" :arrow: taki jak ty, ja, kelm czy kto.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
02-10-2006 14:41 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Darx
Double Ace


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 145
Klan: ODF-Omled Di Fromarz
Kraina: Necropolia
Skąd: Tak śmierdzi?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Omixu

kiedy ja zacząłem grać było 7568


Hehe... Kie ja zacząlem grać było niecale 2 tysiące wampirów Smile


Mam propozycje do konta PREMIUM... Mianowicie zrobić listę działań jakich się podejmujemy... Chodzi mi o to, że powiedzmy jesteśmy na wyprawie i chcemy zaplanować napad na innego wampira... Dodać to wydarzenie do listy i automatycznie po wyprawie postać wykonałaby napad...

Co admini na to?

__________________
Zastrzegam sobie prawo do odwołania oferty, gdyż często licytuję na innych aukcjach

ID: 2570
listen

02-10-2006 15:22 Darx jest offline Szukaj postów użytkownika: Darx Dodaj Darx do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Konto premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH