Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO zamienilismy sie, i po paru dniuch nie mam konta! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony zamienilismy sie, i po paru dniuch nie mam konta! 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

zamienilismy sie, i po paru dniuch nie mam konta! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lub r2 albo r4. super postac. 160pkt

Nie wiem o co chodzi. Zamienilismy, sie, po 1 dniu mialem bana na 2 dni za wycofanie z KT, po 2 dniach chce wejsc na konto.. i ? oczywiscie błędne hasło....
Proszę o wyjaśnienia

ten typ od poczatku kombinowal. Nie owiedzial mi o pr'kach ktore musze oddac, po zamieanie ( to bylo 15,5 k ) wiec nie tak malo... ktore musialem oddac w ... jedną noc...

Prosze, o zwrocenie mi konta na r3 lub r4. a Jego konto zablokowanie i zeby nie gral juz w BW, bo gra tylko cierpi na takich uzytkownikach...!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez VladTepes_r3: 26-09-2008 19:06.

26-09-2008 18:49 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę skorzystać z przypomnienia hasła na swoim koncie lub zgłosić się do operatora serwera. Konto Sadeczek zostało zablokowane

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-09-2008 21:42 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Ivellos
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 21
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh spoko tylko ze ja nie mialem z tym nic wspolnego bo nawet tam nie był moj e-mail nie mialem dostepu do konta dzis od godziny 9 rano a poresztya koles chciał wymusic na mnie 20 zł w doładowaniach

wiec prosze o odblokowanie konta sadeczek a pan VladTepes_R3 niech sobie wraca na r3

i niby ja kreciłem hehe ta gra naprawde traci na wartosc ale tylko przez takich noobow jak VladTepes

nie mam zamiaru zeby jakis łebek mnie oczerniał
26-09-2008 23:26 Ivellos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivellos Dodaj Ivellos do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak użytkownika o podanym adresie e-mail.


Zmienił maila. Proszę o podanie hasła na PW .
27-09-2008 10:27 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
Ivellos
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 21
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stary jak sobie meila nie umiesz zmienic to twoj problem ktos zabrał Ci konto twoj problem ale nie oskarzaj mnie o to bo ja nie mialem z tym nic wspolnego


jestem Ciekawy jak by ktos mnie rabna postac a ty nie miałbys z tym nic wspolnego i bym Cie oto posadzał co bys zrobił i jak bys sie czuł

Prosze pana Szeszeja o odblokowanie konta SadeczeK wtedy oddam konto panu Vladowi na r3 a sam bede probowal odzyskac hasła na r4 do Sadeczka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ivellos: 27-09-2008 12:16.

27-09-2008 12:03 Ivellos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivellos Dodaj Ivellos do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sluchaj. Wiesz, mi ze nie chciałem Cie oskarazac, ale KTO INNY?!
Z Toba sie zamienialem a wiec tylko Ty miales dostap do konta. Podaj ma passy do konta na r3, to pogadamy z panem administratorem o zniesienie bana, ale chce moje konto!

reasumujac podaj passy na VladTepes'a i wtedy zobaczymy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez VladTepes_r3: 27-09-2008 13:36.

27-09-2008 13:34 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
Ivellos
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 21
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jak odblokujecie Sadeczka ???? musze miec pewnosc to oddam panu vladowi konto na r3 chciaz moge zostac bo nic nie mam z tym wpolnego ale szkoda mi konta Sadeczek tyle włozyłem w jego rozwoj czasu i kasy na premium ze az sie lakac chce jak zablokowany jest niech Szeszej potwierdzi ze odblokował Sadeczka i przez pw podam passy do VladaTepes
27-09-2008 18:57 Ivellos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivellos Dodaj Ivellos do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TY MUSISZ MIEC PEWNOSC?! Jak nie dasz mi ich to pisze do C47, otrzemam passy i nie bd mial Sedeczka! chce to zrobic przyjaznie. podaj mi passy na pw i pogadamy z Adminem.
28-09-2008 09:37 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
Ivellos
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 21
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisałem na pw niech szeszej potwierdzi ze sie zgadza na odblokowanie sadzeczka

poreszta i tak jak go odzyskam to zajmie mi troche zanim odzyskam hasło
28-09-2008 12:35 Ivellos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivellos Dodaj Ivellos do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podaj jeszcze passy. ja juz sie zaopiekuje miom konetm a ty wtedy swoje odzyskasz ;p
28-09-2008 12:38 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BioWare
Ivellos

ban na forum
używanie dwóch kont jednocześnie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-09-2008 18:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za szybką interwencje!

Ce i Szeszej, jestescie wielcy!
28-09-2008 19:39 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli passy na r3 zostaną podanę konto sadeczek może zostać odblokowane

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

28-09-2008 22:27 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
swk
Newbie


Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

passy podałem na pw prosze teraz o odblokowanie Sadeczka
28-09-2008 23:25 swk jest offline Szukaj postów użytkownika: swk Dodaj swk do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 problem.
To nie on mi je podal a C47 przesunał zmane maila. Dopiero już po odzyskaniu konta otrzymałem passy. Sam zadecyduj, ale myslie ze mozesz mu odpuscic.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez VladTepes_r3: 29-09-2008 16:08.

29-09-2008 15:30 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
swk
Newbie


Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a to nie wiedziałem nic o tym
podałem passy jak tylko zobaczyłem wiadomosc Szeszeja
29-09-2008 16:22 swk jest offline Szukaj postów użytkownika: swk Dodaj swk do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poczytaj w skargi r3 . Szeszej, myle, ze mozesz odblokowac, chyba ze masz jakies ale to mów Wink
29-09-2008 16:31 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
swk
Newbie


Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zagladałem na skargi r3 ale passy wysłałem jak obiecałem wiec prosze o odblokowanie sadeczka
29-09-2008 16:36 swk jest offline Szukaj postów użytkownika: swk Dodaj swk do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto odblokowane

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-09-2008 17:49 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
VladTepes_r3
Junior Member


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 14
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: knurów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez VladTepes_r3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki za wszysko, jednek przestrzegam właściciela Sadeczka. Jeżeli kiedykolwiek to sie powtorzy to nie skonczy się to tak jak teraz!


Pozdrawiam

Vlad
29-09-2008 18:03 VladTepes_r3 jest offline Szukaj postów użytkownika: VladTepes_r3 Dodaj VladTepes_r3 do Listy kontaktów
swk
Newbie


Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki bardzo za odblokowanie
29-09-2008 19:44 swk jest offline Szukaj postów użytkownika: swk Dodaj swk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO zamienilismy sie, i po paru dniuch nie mam konta!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH