Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy serwer » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy serwer
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Piotr85
Double Ace


images/avatars/avatar-22692.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 134
Klan: Fort Pułaski [Rebell]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Nowy serwer Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy w tym roku jest planowane dodanie jakiegoś nowego serwera bo nie wiem czy warto zainwestować w premium i jeżeli tak to na ile. Jak tylko się pojawi nowy serwer chcę założyć postać a nie chcę posiadać postaci na dwóch "światach" równocześnie bo zbyt dużo to czasu zaiera i stąd moje pytanie.

__________________
"Ta historia powinna więc zostać opowiedziana, zanim kapłani Chrystusa zatrą pamięć o niej żywotami własnych świętych i swoimi legendami."
(Morgiana o Legendzie Artura- "Mgły Avalonu")
01-10-2008 16:43 Piotr85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Piotr85 Dodaj Piotr85 do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh chciałbym o dokładnie to sami spytac

__________________
Nick :Naadir
r14
01-10-2008 16:45 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
_Sasuke_
Lord


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 254
Klan: Saints
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytajcie w nowościach. BW Roadmap.
I połowa października
- Start serwera hardcore

__________________

W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Legendarny Karabin snajperski (+1))
:
cytat:
kilus napisał(a)
Co jak za taki Karabin wiele bym dał


Big Grin Big Grin Big Grin
01-10-2008 16:53 _Sasuke_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Sasuke_ Dodaj _Sasuke_ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy serwer

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH