Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Uwaga! Attention! Achtung! Przyszłość BW na włosku! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Uwaga! Attention! Achtung! Przyszłość BW na włosku! 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Al-Azif
Double Ace


images/avatars/avatar-4093.gif

Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia
Skąd: San Costerina

Attention Uwaga! Attention! Achtung! Przyszłość BW na włosku! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziś (2 października roku 2008 ) klan Konglomerat Wschodni otrzymał szokującą wiadomość. Pomimo wyboistej drogi przez czas, trzymaliśmy się razem.
Tą grupę w ryzach jednoczyła jedna tylko osoba - WATERKA.

Dziś stało się coś niesłychanego...

Otóż otrzymaliśmy straszną wiadomość. Waterka chce zakończyć grę.

Nie daje się przekonać do namysłu, do zmiany zdania. Niektórzy uważają, że to tylko jesienne przesilenie... Inni, myślą, że to zapowiedź końca Świata...

Może wspólnymi siłami uda nam się to powstrzymać? Niech zjednoczą się wszyscy gracze BW, ci którzy przestali już grać, ci co tylko obserwują poczynania na forum. Przemawiam także do tych mniej lubianych przez większość - operatorów.

Każdy (a przynajmniej większość) z nas ją zna Waterkę i nie chce, aby zakończyła swoją przygodę z Blood Wars.

Dlatego proszę - w imieniu całego Konglomeratu Wschodniego o wsparcie. Wspomóżcie nas, na tym forum, w tym temacie, w przemówieniu Waterce do rozsądku.

Podawajcie swoje argumenty, aby otworzyć Jej oczy i odwrócić Ją od złudniej, mrocznej drogi... Drogi Świata bez BW.

Z poważaniem w imieniu Konglomeratu Wschodniego - Al-Azif

ps. Aniu - nie opuszczaj nas!! :*
ps2. Bo Tobie ładnie w różowym Smile
ps3. Nie mówcie Jej o tym temacie. Niech sama go znajdzie. Wink

__________________
r1 39281

02-10-2008 21:28 Al-Azif jest offline Strona domowa Al-Azif Szukaj postów użytkownika: Al-Azif Dodaj Al-Azif do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Waterko nie opuszczaj nas, bez Ciebie nie damy sobie rady Crying

Prosimy, przemysl to jeszcze bo bw bez Water to jak.... jak morze bez wody Crying

Bez Waterki nie bedzie sensu juz grac Crying

:*:*

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tutth: 02-10-2008 21:33.

02-10-2008 21:32 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
rOc
Newbie


Data rejestracji: 17-03-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Wiater, weź nie odpertalaj szopek, bo roc Cię znajdzie i nakopie do pupy. ^^ Co masz zamiar robic, stac sie stara baba, była wampirzyca i drzec sie z okna na dzieciaków grających w piłkę mimo zakazu?

Nie piesz też, że trzeba się uczyc, pracowac i inne cuda, to sie wszytsko da pogodzic.

Bez takich mi tu więc.

Powiadzial...
rOc

__________________
Nick w grze: riffi
02-10-2008 21:33 rOc jest offline Szukaj postów użytkownika: rOc Dodaj rOc do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm, co tu duzo mowic, moze z Waterka mialem na samym poczatku mocny zatarg o szamana ( Wasserko, pamietasz?Smile ), ale okazalas sie godna zaufania i chetna podania reki kiedy cos trzeba bylo zalatwic.

zal byloby, gdyby Twoja osoba nie goscila na bw, znamy sie kilka ladnych miechow i powiem Ci kur%^$^ graj, ze dalej pipo jednaTongue

jestem za pisaniem petycji i zbierania glosow na to, zebys siedziala na dupsku przed kompem, grala w bw i czasem usta na gg otworzylaSmile


Ale propo rozsadku... jest tez druga strona, jezeli masz prywatne sprawy to rzuc w pizdziet te gre, bo to jak sama nazwa wskazuje bw jest gra, a gra to nie zycie.

wolalbym jednak, zeby nie odchodzila nastepna osoba, ktora jest wporzadku bo juz coraz wieksza grupe graczy na bw stanowia nupy, kretacze i zlodzieje, wiec nie oslabiaj dobrej strony bw i zostan dalej w grze.


tyle ode mnie, trzymaj sie Wasserko i wracaj do zdrowia.... znaczy do gryBig Grin


apostleSmile

__________________

Sygnatura by Olsz4k

02-10-2008 21:36 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
kdudek
Triple Ace


Data rejestracji: 05-03-2007
Postów: 247
Klan: PLAGUE
Kraina: Necropolia IV
Skąd: malbork/birmingham

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o zesz TY w morde !!!!! Pewnie znowu ma OKRES Tongue

Masz zostac i tyle !!!

ZADYM byly lecz aktywny.... Tongue

PO EDYCJI.

a kto bedzie krzyczal na te rozwrzeszczane bachory? Kto bedzie sie podniecał z klazelka ogladajac moje zdjecia? Kto bedzie wiedzial wszystko najlepiej ?? Kto bedzie pisal na koncu klanowki "udanych dropow WATERKA" i " ot co !!!" ???

tak byc nie moze i nie bedzie. Az mi sie łza kreci.... Crying

i tak uwazam ze jestes najlepszym szefem na CALYM BW.

a jak skonczysz to odwiedze CIe w tej aptece i bede tam chodzil tylko dla CIEBIE, a jak Cie tam nie spotkam to zapytam "gdzie ta ladna dzierlatka?" jak powiedza ze zrezygnowala to odloze towar i wyjde z zalem w oczach.......

KOCHANA ANIU TAK SIE NIE ROBI !!!

__________________
Trade Masturbator - wszystkie przypadki masturbacji prosze zgłaszać do mnie na PW


ZADYM

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kdudek: 03-10-2008 13:58.

02-10-2008 22:16 kdudek jest offline Szukaj postów użytkownika: kdudek Dodaj kdudek do Listy kontaktów
klazel
Forum Ace


images/avatars/avatar-5951.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 99
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ze kego? Shocked


Nie Aniu nie mozesz odejsc, bo ja bez Ciebie umre Crying Crying Crying przeciez wiesz o tym Crying



jak mozesz opuscic swoja kobiete? no jak?
matko... ja nie chcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Crying Crying Crying Crying Crying

__________________
moje id: 13014
nick: Klazel

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klazel: 03-10-2008 00:05.

03-10-2008 00:04 klazel jest offline Szukaj postów użytkownika: klazel Dodaj klazel do Listy kontaktów
swiety1
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 0
Skąd: Edynburg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostan chciaz z sentymentuSmile ))
03-10-2008 07:35 swiety1 jest offline Szukaj postów użytkownika: swiety1 Dodaj swiety1 do Listy kontaktów
NewOrder
Lord


Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 373
Klan: HTC
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

waterSmile ja powiem takSmile już jesteś maluniaBig Grin a jak wpadniemy z ekipą i urwiemy Ci za takie głupie pomysły główkę to będziesz co najmniej głupio wyglądaćSmile więc przestań się mazać, wygoń ten okres/przesilenie/durne pomysły itd i grajBig Grin
p.s.
do administracjiSmile
"urwać głowę" jest pisane w przenośni i nie dotyczy życia realnegoSmile to tak na wszelki słuczaj jakby ktoś chciał to interpretować inaczejBig Grin

__________________
czytaj ze zrozumieniem, uprościsz sobie i innym życie

R9 Hermann vonRuhaufest

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NewOrder: 03-10-2008 13:50.

03-10-2008 13:48 NewOrder jest offline Szukaj postów użytkownika: NewOrder Dodaj NewOrder do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oo

powariowali?

Misiaki moje...
Oo
W szoku jestem...

Dziekuje...
ale to naprawde nie potrzebne..

Nie utrudniajcie mi prosze decyzji...

Formalnie poki co jestem...

Al-Azif Wariacie:*

Tutthek dacie sobie radeSmile

rOc Smile

Apostle nupku Tongue

Zadym Oo
To zem doznala szoku Oo
Juz nie apteka ;]
Biuro rachunkowe;]

I wcale nie jestem najlepszym szefem na bw

Klazelko ma, my i tak zawsze razem bedziemy:*

Watlusz, sentyment mam...do tej herbatki z Toba

Diesel - urwac głowke? czekam Smile

Jak juz powiedzialam formalnie jestem...
Do czasu zakonczenia wszystkich operacji gospodarczych Smile

Kochani jestescie, ale temat naprawde niepotrzebny..

Przerazajaca ilosc pw po temacie mnie wykonczyla

Eh

Frown

__________________
Maleństwo \O/ Wink


04-10-2008 09:12 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Painhead
Newbie


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraina Gwiazd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętasz co mi kiedyś powiedziałaś??
"Ustaw urlop, poczekaj, minie trochę czasu i wrócisz do gry".
Stwierdziłem, że to bez sensu, że takie granie absolutnie do niczego nie prowadzi i nie ma na dłuższą metę racji bytu.
No i co?
Gram od nowa po paru miechach. Co było źle to za mną i rzeczywiście warto było posłuchać Twojej mokrej rady.
Mało tego, na R1 gram głównie dlatego, że tu jest Konglomerat i Ty. A bez Ciebie to już nie to samo. Po prostu musisz z nami być i już.

A podsumowując powiem krótko (to cytat kumpla z pracy, który tak prezesowi odpowiedział, kiedy ów chciał go zwolnić):

Nie wyrażam zgody.
04-10-2008 09:32 Painhead jest offline Szukaj postów użytkownika: Painhead Dodaj Painhead do Listy kontaktów
Lulian
Forum Ace


Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 97
Klan: czasem lubie ogladać ;p
Skąd: Z naprzeciwka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

waterko : )

odpoczniesz sobie chwile,
i wroc do nas Smile Tongue
klan jak widac stoi Smile opiekujemy sie soba wzajemnie ;p
zapraszamy po urlopie Smile
04-10-2008 09:44 Lulian jest offline Szukaj postów użytkownika: Lulian Dodaj Lulian do Listy kontaktów
Qn666
Member


images/avatars/avatar-4246.jpg

Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 25
Kraina: Necropolia
Skąd: z Odchłani piekieł

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba zwariowałaś Tongue Razem z Tobą grę zakończy pół konglomeratu Wink a ich chyba nie chcesz mieć na sumieniu ^^


Urlop to ostateczna ostateczność Wink

__________________
R1 - QnQ

04-10-2008 12:12 Qn666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Qn666 Dodaj Qn666 do Listy kontaktów
Masay
Newbie


images/avatars/avatar-3100.gif

Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 9
Klan: Vampiria
Kraina: Necropolia
Skąd: z garderoby

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech, równie dobrze Ce może odłączyć servery Tongue A my wszyscy spoważnieć Big Grin A przeca to impossible!!! Wink

Zgadzam się z tym, że urlop to jedyna ewentualność. Mnie urlopy zawsze pomagały Tongue

Waterciu, zostań z nami!!

ŁI LAW JU!!!!!!!!


EDIT:

PS. Ale jeśli zdecydujesz się mimo wszystko odejść, oczywiście uszanuję to jak najbardziej Smile Ale pamiętaj, że i tak dołożę starań, żeby zaciągnąć Cię nawet za nogę, tam gdzie Cię mam zaciągnąć Big Grin

__________________
Nefren (r4)
Sibir (r2)
Nefren (r13)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Masay: 04-10-2008 13:30.

04-10-2008 13:12 Masay jest offline Szukaj postów użytkownika: Masay Dodaj Masay do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak Waterki na BW ;/
To jak brak rosy o poranku ;D
komu bede grać na nerwach ;*

__________________

04-10-2008 23:14 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
Jimmy_red
Newbie


Data rejestracji: 20-06-2007
Postów: 5
Klan: [hunter]
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I co tu dopisać? Ja zwykły pionek mogę skończyć ale nie ty Wink jak już ktoś wyżej napisał po tobie skończy pół klanu! Przesilenie jesienne Wink he he urlop i może za kilka tygodni się coś zmieni...pozdrawiam cały H O T
05-10-2008 10:19 Jimmy_red jest offline Szukaj postów użytkownika: Jimmy_red Dodaj Jimmy_red do Listy kontaktów
Athalyse
Double Ace


images/avatars/avatar-10906.jpg

Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 114
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: z ziemi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja Kochana Nawilżona Mokra Waterciu :*

przyjedź no tylko do Poznania to Ci to z głowy skutecznie wybiję.

Albo, niech tylko Cie dorwe na gg Smile
05-10-2008 11:51 Athalyse jest offline Strona domowa Athalyse Szukaj postów użytkownika: Athalyse Dodaj Athalyse do Listy kontaktów YIM Account Name of Athalyse: athalyse
Master1024
Viking


images/avatars/avatar-1659.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 616
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
water napisał(a)
Przerazajaca ilosc pw po temacie mnie wykonczyla


Teraz wiedz jak ja sie czułem, gdy oprócz powyższej przerażajacej masy pw dołączyła jeszcze waterka, która ustąpić nie chciała, bym nie uciekł od tego strasznego, niszczącego, ochydnego, obrzydliwego nałogu Big Grin Wraz z Kasią przekonałyście mnie, bym został i dałem się nieco na to namówić, a Ty teraz uciekasz? No proszę Cię... Smile

__________________
PuppyLuv.
06-10-2008 16:55 Master1024 jest offline Szukaj postów użytkownika: Master1024 Dodaj Master1024 do Listy kontaktów
piccolo123
Member


images/avatars/avatar-14407.gif

Data rejestracji: 24-11-2006
Postów: 47
Klan: gdzie popadnie
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


w jednego nupka mniej bedzie ;];];]


choc troche szkoda ;] rotfl rotfl rotfl

__________________

grafika by sypher

cytat:
yankees napisał(a)
Bo ja go na serio chciałem najeb... i mało brakowało ale filozofia "olewaj go , olewaj go"

08-10-2008 20:39 piccolo123 jest offline Szukaj postów użytkownika: piccolo123 Dodaj piccolo123 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Uwaga! Attention! Achtung! Przyszłość BW na włosku!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH