Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Chce da jakiegoś klanu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Chce da jakiegoś klanu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kenziro
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 19
Kraina: Necropolia
Skąd: Nakło nad Notecią

Shocked Chce da jakiegoś klanu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam 5 punktów i chce do jakiegoś klanu ,,,, prosze napisać tutaj kto by mnie wzioł do klanu



_______________________________________________________

GG 7470585

__________________
W grze nazywam sie Valerino
GG 6855074 ;P
17-12-2006 20:15 Kenziro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kenziro Dodaj Kenziro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Kenziro
QSY
Full Member


images/avatars/avatar-1003.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 50
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapraszam do klanu TREMERE nick w grze QSY!

__________________
R14 - Exiled - ID 83185

Tylko Krytyk nie krytykuje swojej krytyki.......
18-12-2006 16:28 QSY jest offline Szukaj postów użytkownika: QSY Dodaj QSY do Listy kontaktów
Talarus
Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 38
Klan: Leaf-Jounins
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Zadupie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a JA ZAPRASZAM DO KLANU L-F
PRZYWóDCA Sakura
Smile Smile Smile Smile Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
"Oszczędzaj łez dzieciom swym, by miały czym płakać nad grobem twym"
18-12-2006 16:46 Talarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Talarus Dodaj Talarus do Listy kontaktów
Suture
Junior Member


images/avatars/avatar-7690.jpg

Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 17
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wpadnij do klanu KK Smile

__________________
R7/R12 Isengrim
18-12-2006 17:14 Suture jest offline Szukaj postów użytkownika: Suture Dodaj Suture do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wpadaj do wyrzutków lider: ja Big Grin Big Grin Big Grin nick ten sma itd.
18-12-2006 21:11 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeczytaj opis pod działem, to dowiesz sie czemu masz ostrzeżenie

__________________
Gram na r9.
18-12-2006 21:43 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Chce da jakiegoś klanu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH