Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Łódź 15.XI » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (23): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Łódź 15.XI 15 Ankieta - średnia ocena: 8,8015 Ankieta - średnia ocena: 8,8015 Ankieta - średnia ocena: 8,8015 Ankieta - średnia ocena: 8,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Łódź 15.XI Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc po wstępnych konsultacjach zapraszamy na zlocik do Łodzi Big Grin data w topicu, lokalizacja pub Szafa (jak będzie dużo chętnych to zrobimy w Rolling Stonie jak poprzednio, w grę wchodzi też nowe Gniazdo Piratów). Knajpa fajna, jakieś zniżki się załatwi (Big Grin ).

EDIT (by kitten)


Rolling Stone - ul. Moniuszki 6.

Ciężko zauważyć wejście - duże, brązowe, niepozorne (jak na pub) drzwi i obok stosunkowo mała, czerwona tabliczka z nazwą pubu.
szukać.


będę w Rolling Stone od 19 i myślę, że to najlepsza pora aby zlot zacząć.





Impreza tam gdzie była w kwietniu - Rolling Stone, ul. Moniuszki 6. po naklejki zgłaszać się do mnie (mnie = kitten Tongue ).

1. Helpotus
2. Kitten + ktos extra ;p
3. Kr0pcio - wstępnie (zalezy jak wypadną zajęcia w tym czasie)
4. Vlad
5. młody/abstynent/krax
6. MarsELius (pozwolę sobie poprawić Tongue - to pisałam ja, bhokarala rotfl )
7. ADDy
8. bhokarala (i ślubuję Big Grin godnie reprezentować WZA - obecne cookie monsters Tongue )
9. Honda - nie da rady =/
10. Marimash - raczej
11. Midas - w sumie mam blisko
12. Nameless - Kuba Big Grin - o ile wcześniej nie wyjadę do Anglii.
13. BlacKate
14. Atha (50%)
15.marcingabrysiak (pepski)
16.HUNTER - RAZIEL_GARET
17.Nikt
18.NIESPODZIANKA
19. DarthYoda
20. Lay
21. pieprzota
22. Mts
23 Gerald_Tarrant ( na 50%)
24. BARBEL (ADZE)
25. tomek1919
26. Pizmak na 50 %
27. Trafik
28. Saliama (wstępnie Smile )
29. WHacko
30. Mroxxx
31. CarnageLink (wstępnie, bo coś tu ekipa z Śląska pisała iż jedzie więc zabiorę się z nimi xD_
32 i 33. Thorga +ktoś
34. McGreg
35. Grimjaw
36. Katatonia (Tremere)
37. Kuboq
38. rudi
39. CichyBob
40. Lashta
41. Lestate
42. alienq - Kłapouchy (20 min do Lodz Fabryczna)
43. Marianna
44. Dracus
45. Aelirenn
.
69. KruczoCzarny + Kruk + Wrona ;p

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

06-10-2008 20:17 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i zgodnie z ustaleniami wstepnie sie wpisuje Wink
1. Helpotus
2. Trafik
06-10-2008 20:18 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też się wpisuje Big Grin (zapewne z Michałem Smile )

1. Helpotus
2. Trafik
3. Kitten + ktos extra ;p

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


06-10-2008 20:23 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Kr0puś
Member


images/avatars/avatar-13396.gif

Data rejestracji: 22-08-2008
Postów: 46
Klan: Białe Smoczki Na Zawsze W Mej Pamięci :)
Skąd: się wziąłem?...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Helpotus
2. Trafik
3. Kitten + ktos extra ;p
4. Kr0pcio - wstępnie (zalezy jak wypadną zajęcia w tym czasie)


trza się jakoś rozerwać Smile

__________________

06-10-2008 20:27 Kr0puś jest offline Szukaj postów użytkownika: Kr0puś Dodaj Kr0puś do Listy kontaktów
Jolanta
Newbie


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajniutko,bo blisko mam,ale czemu tak odległy termin?

chociaż wizyta Trafika i jego hmm..spodni jest zawsze zachęcającaBig Grin Big Grin Big Grin
06-10-2008 20:57 Jolanta jest offline Szukaj postów użytkownika: Jolanta Dodaj Jolanta do Listy kontaktów
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Helpotus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

termin wlasnie po to, coby sie ludzie zorganizowali. no i knajpe trzeba z wyprzedzeniem zaklepac Smile
jesli beda naciski, mozemy przyspieszyc na 8.XI... ale diecezja musi byc do 10.X...
Trafik, znowu szykujesz zacne wdzianko? ;P

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

06-10-2008 21:01 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
Jolanta
Newbie


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

racja...to już rzeczywiście lepiej na 15

bo 8 jestem już zajętaSmile

a Trafik musi wyprać swoje zacne wdzianko rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jolanta: 06-10-2008 21:21.

06-10-2008 21:07 Jolanta jest offline Szukaj postów użytkownika: Jolanta Dodaj Jolanta do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko zalezy od pogody, nie mam zamiaru zmarznac bo potem nie bedzie kaloryfera rotfl
06-10-2008 21:13 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Jolanta
Newbie


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trafik napisał(a)
wszystko zalezy od pogody, nie mam zamiaru zmarznac bo potem nie bedzie kaloryfera rotfl


Szafa jest ogrzewanaBig Grin

Możesz też rozgrzać się od środka...

Założyć coś cieplejszego niż czerwony płaszcz...

Są miliony sposobów,więc nie marudźTongue Tongue Tongue

Kaloryfer musi być rotfl (skoro są żeberka) rotfl
06-10-2008 21:17 Jolanta jest offline Szukaj postów użytkownika: Jolanta Dodaj Jolanta do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Helpotus
2. Trafik
3. Kitten + ktos extra ;p
4. Kr0pcio - wstępnie (zalezy jak wypadną zajęcia w tym czasie)
5. Vlad

Wstępnie się wpisuję, ale to zależy od wielu czynników Smile

__________________
OUT OF ORDER

06-10-2008 23:16 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie da się jakoś tak mniej w środku tygodnia??

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
07-10-2008 00:30 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Midas zapewniam Cie, że 15 LISTOPAD to nie jest środek tygodnia Big Grin

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


07-10-2008 05:46 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Kr0puś
Member


images/avatars/avatar-13396.gif

Data rejestracji: 22-08-2008
Postów: 46
Klan: Białe Smoczki Na Zawsze W Mej Pamięci :)
Skąd: się wziąłem?...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dziwne by troche bylo jakby mialo byc w srodku tygodnia.. zwlaszcza ze wzgledu szkoły/pracy Smile tak więc don't worry Midas Wink

__________________

07-10-2008 19:47 Kr0puś jest offline Szukaj postów użytkownika: Kr0puś Dodaj Kr0puś do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Midas z mojego kalendarza wynika że to sobota Big Grin

podstawowe pytanie wpuszczają nieletnich Big Grin (regułka taka sama jak ostatnio)


jeśli wpuszczają (albo i przymkną oko) to chyba można mnie wpisać Wink

__________________
Mhael
07-10-2008 20:48 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łeee wy ten zlot dopiero za miesiąc robicie :o

Poczekam ze 3 tyg i wtedy najwyżej sie wpisze Big Grin Kupa czasu

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
07-10-2008 21:07 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Midas-grala napisał(a)
łeee wy ten zlot dopiero za miesiąc robicie :o

Poczekam ze 3 tyg i wtedy najwyżej sie wpisze Big Grin Kupa czasu


to zamierzasz się nie pojawić Tongue tylko spróbuj Big Grin

hym chyba muszę coś dopisać Smile



1. Helpotus
2. Trafik
3. Kitten + ktos extra ;p
4. Kr0pcio - wstępnie (zalezy jak wypadną zajęcia w tym czasie)
5. Vlad
6. młody/abstynent/krax Smile

__________________
Mhael

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krax12: 07-10-2008 21:25.

07-10-2008 21:21 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Helpotus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krax, żadnego problemu z wejściem nie będzie Wink

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

07-10-2008 21:49 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
Wompierz
Newbie


images/avatars/avatar-7508.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 0
Klan: Dom Uschurow
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ależ termin, eeehhhhh...

nie dość, że dość odległy to jeszcze TEN tydzień listopada.....
w dużą dozą prawdopodobieństwa nie będzie mnie w ogóle w krajuFrown

ale jakbym jednak miał być (plany długoterminowe lubią się omsknąć) to na pewno się pojawię

__________________
Nick w grze: Przedwieczny

jeśli nie złożę ofki w przeciągu 8h -> pisać do mnie w grze
07-10-2008 23:29 Wompierz jest offline Szukaj postów użytkownika: Wompierz Dodaj Wompierz do Listy kontaktów
emilnag
Newbie


Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko ze bede Wink ), bardzo sie ciesze ze zlotu w lodzi
08-10-2008 16:16 emilnag jest offline Szukaj postów użytkownika: emilnag Dodaj emilnag do Listy kontaktów
mtsior
Triple Ace


images/avatars/avatar-16729.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 208
Klan: ...
Kraina: Moria
Skąd: łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jeśli znajomi z r5 dopiszą to generalnie raczej chętny,tym bardziej że można rzec-jak w domu ;P

pozdrawiam Mts

__________________
You don't like me huh? it's allright, I like me...




everyday I die a little more inside...

08-10-2008 19:27 mtsior jest offline Szukaj postów użytkownika: mtsior Dodaj mtsior do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba przegapiliście jakieś pięć zlotów w Łodzi rotfl

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


08-10-2008 20:07 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Marimash
Lord


images/avatars/avatar-10735.jpg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 286
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kitten napisał(a)
ja też się wpisuje Big Grin (zapewne z Michałem Smile )

1. Helpotus
2. Trafik
3. Kitten + ktos extra ;p


ten ktos extra to ja, abyście byli świadomi ;D
Będę, o ile Kiciak mi powie coś więcej :>

__________________


08-10-2008 21:07 Marimash jest offline Szukaj postów użytkownika: Marimash Dodaj Marimash do Listy kontaktów
pepski
Triple Ace


images/avatars/avatar-25462.gif

Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 177
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź-moje miasto...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja będę również i postaram się namówić grimjawa i jeszcze kogoś...

__________________
aktywnie gram tylko na R1 - pepski
Trade moderator działów:
Sprzedam R10
Zgłoszenia R14

Regulamin Handlu
Regulamin zgłoszeń sprzedaży
Masz pytania? Nie krępuj się.

cytat:
C47 napisał(a)
xxx postać xxx
3 dni za 'włamanie' między dwa pośladki

09-10-2008 01:43 pepski jest offline Szukaj postów użytkownika: pepski Dodaj pepski do Listy kontaktów
pieprzota
Triple Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 176
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze i mnie uda się pojawić choć na chwile...

__________________
R3 ID:4356
09-10-2008 16:44 pieprzota jest offline Szukaj postów użytkownika: pieprzota Dodaj pieprzota do Listy kontaktów
grimjaw
Double Ace


Data rejestracji: 01-06-2007
Postów: 128

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez wstepnie sie pisze, choc jeszcze kupa czasu
09-10-2008 20:50 grimjaw jest offline Szukaj postów użytkownika: grimjaw Dodaj grimjaw do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a bedzie wodka ? Big Grin

__________________
gg : 10113142
09-10-2008 23:07 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Jolanta
Newbie


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
a bedzie wodka ? Big Grin


jak ty będziesz,to wódka pewnie też- takie magiczne przyciąganieBig Grin Big Grin D
09-10-2008 23:09 Jolanta jest offline Szukaj postów użytkownika: Jolanta Dodaj Jolanta do Listy kontaktów
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Helpotus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt, co Ty za dziwne pytania zadajesz... no przeca mnie zlecono ten zlot organizować... Big Grin

edit do postu poniżej. bo na piwo można sie umówic z tygodniowym wyprzedzeniem, na zorganizowanie ludzi i zlotu chwilki trzeba. a że po drodze 1.XI i długi listopadowy weekend...

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Helpotus: 09-10-2008 23:27.

09-10-2008 23:24 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
Tandetta
Member


images/avatars/avatar-420.jpg

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 42
Klan: Misiowy Garrison, Khorn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, ale dlaczego w listopadzie? Crying W pazdzierniku to jeszcze, do 25 mam czas. Wlasnie rozwazam, czy zalapie sie na KULT 24 pazdziernika Wink A moze ktos sie wybiera na ten koncert?

__________________


Skargi na moją działalność przyjmuje Sonszajn.

Każdy ma takiego t-moda na jakiego zasłużyl.

Wstąp do BWteam! Poznaj miłych, interesujących ludzi i zbanuj ich.

09-10-2008 23:24 Tandetta jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandetta Dodaj Tandetta do Listy kontaktów
Jolanta
Newbie


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tandetta napisał(a)
Ludzie, ale dlaczego w listopadzie? Crying W pazdzierniku to jeszcze, do 25 mam czas. Wlasnie rozwazam, czy zalapie sie na KULT 24 pazdziernika Wink A moze ktos sie wybiera na ten koncert?


ja myślałam o tym koncercie,ale cena biletów troszkę mnie odstrasza...
prędzej poczekam na jakieś juwenalia,na których Kult będzie grał
10-10-2008 00:47 Jolanta jest offline Szukaj postów użytkownika: Jolanta Dodaj Jolanta do Listy kontaktów
Strony (23): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Łódź 15.XI

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH