Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » zamknijcie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zamknijcie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

zamknijcie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIe wiem czy ten dział wiec bez warna prosze.

Mam takie pytanie.

Pozyczyłem 25k do 16 października.Jeszcze mam troszke czasu ale wątpie zebym oddał w terminie.Co mam zrobic aby nie wyłapac bana?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 09-10-2008 19:23.

09-10-2008 15:57 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak już się dogadasz z tym kolesiem od którego pożyczyłeś to daj "zgłoś do operatora" i napisz tą sumke i za ile oddasz bo max to chyba 3 miechy

__________________
r1 - Koni
09-10-2008 16:03 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lexar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba mnie nie do konca zrozumiałeś.

Ja juz pożyczyłem 25k.I miałem oddac je do 16 października ale raczej nie uzbieram takiej sumy.Co mam wtedy zrobic?
09-10-2008 16:09 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
songoku98
Triple Ace


images/avatars/avatar-10937.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłosić to tak jak za pierwszym razem zrobiłeś.. tylko podać inny termin oddania.

__________________
Kupie: Dobra Runiczna Bandana/Obręcz (r4 Drag0n)
09-10-2008 17:45 songoku98 jest offline Szukaj postów użytkownika: songoku98 Dodaj songoku98 do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co mi świeci, ban jest dopiero od 4 tyg. spóźnienia, ale nie jestem pewien, nie chcę żeby było na mnie potem Tongue

__________________

09-10-2008 20:50 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właściwie to powinieneś w takim razie pożyczyć od kogoś innego na spłatę tamtego zadłużenia Tongue

Ale jedynej pewnej odpowiedzi udzieli Ci operator serwera, więc to do niego powinieneś uderzyć na PW.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

09-10-2008 23:09 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » zamknijcie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH