Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nie jest to do końca jasne??!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie jest to do końca jasne??!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Iras
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 2

Nie jest to do końca jasne??!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mialem oblezenie i na koniec mialem takie podsumowanie:
Atak XXXX na XXXX zakończył się całkowitym sukcesem.
Jeszcze tego samego wieczoru zarządcy XXXXX zaczęli plądrować magazyny i sciągać daninę. Setki pracowników i niewolników zaprzężono do transportowania łupów.
Łączna suma łupów wyniosła: 327 PLN, 80 litrów krwi, 81 ludzi.
Na każdego uczestnika przypadło: 163 PLN, 40 litrów krwi, 40 ludzi.

wychodzi na to ze ten koles atakowal z kims jeszcze a nie jest w zadnym klanie. i tu moje pytanie czy mozna zrobic oblezenie z kims jeszcze nie bedac w klanie?? czytalem calego tutka i to jest dlamnie nie jasne z gory dzieki za odp
16-08-2006 16:07 Iras jest offline Szukaj postów użytkownika: Iras Dodaj Iras do Listy kontaktów
cauchy
Member


Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 42

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli nie jestes w klanie to oblezenia mozesz robic tylko i wylacznie samemu.

jezeli to bylo oblezenie na jednego gracza na drugiego, to caly lup przypadl dla niego, tyle ze podczas "rozliczania" lupow, pewna jego czesc idzie dla lidera oblezenia (tego ktory je rozpoczal) a nastepnie reszta rozdzielana pomiedzy pozostalych uczestnikow, teraz zobacz, on byl jeden, wiec byl zarazem liderem oblezenia, czyli dostal tyle ile przypadlo na kazdego uczestnika (to co tam jest napisane) a cala reszta poszla do lidera, czyli tez do niego. mam nadzieje ze jakos pomoglem ;]

__________________

acc: retired
opera users: IRC BW chan
16-08-2006 16:19 cauchy jest offline Szukaj postów użytkownika: cauchy Dodaj cauchy do Listy kontaktów
Iras
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 2

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Iras
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok dzieki za szybkie odp pomogles!! wszystko teraz jasne thx
16-08-2006 16:33 Iras jest offline Szukaj postów użytkownika: Iras Dodaj Iras do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla lidera oblężenia idą dwie "racje" z łupów, więc o co jest pokazane jest "racją", a ponieważ była tylo jedna osoba, to zgarnęła ona wszystko, czyli dwie racje. Chyba zawsze tak będzie pokazywać.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

17-08-2006 16:13 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

ojej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak wy duzo wiecie a ja tu sie tluke od 2 dni ciagle cos znajduje i itak nie kumam co z tym mam robic ale czego ja mam sie wlasciwie spodziewacv na 6 poziomie i nieruszonym normalnym poziomie mimo ze tak sie staram ale nie mam pojecia jak sie fdachowo zabrac do tego :oops: amatorka

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
17-08-2006 16:30 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma się czym przejmować, każdy kiedyś zaczyna Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




17-08-2006 16:37 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nie jest to do końca jasne??!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH