Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » krew » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony krew 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nelek
Forum Ace


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 95
Kraina: Necropolia

Question krew Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam kończąc gre jakąs 1 godzine temu mialem 1l krwi nawet nie wiem dlaczego chodzilem tylko na pielgrzymki teraz przychodze patrze mam znowu 1 l krwi a po chwili 0l co jest?? krew mam na +85l

zaatakował mnie kolo i zabrał mi tylko 19l krwi

może ktoś mi to wytłumaczyć??

edit;
a i jeszcze zaatakowałem kolesia dał mi 4006 litrów krwi

a mam Krew 3 663 l
może jakiś podatek jest czy co?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nelek: 12-10-2008 15:29.

12-10-2008 15:24 nelek jest offline Szukaj postów użytkownika: nelek Dodaj nelek do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi... Ale o ile się nie mylę, to pewnie użyłeś arkan i jakaś część krwi poszła na zregenerowanie pkt krwi.

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

12-10-2008 16:05 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
nelek
Forum Ace


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 95
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nelek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi mi oto ze przez godzine nic sie nie załadowalo a powino 85l ;/

__________________

12-10-2008 16:14 nelek jest offline Szukaj postów użytkownika: nelek Dodaj nelek do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krew zużywana jest do regeneracji Hp i pkt. Krwi... Polecam tutka.Wink
12-10-2008 16:19 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
-Nothing-
Double Ace


images/avatars/avatar-11105.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 123
Klan: The Cursed | Dream_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Wziął się LOL ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zabil cie to HP musialo Ci sie zregenerowac i pkt.krwi Wink

@UP SZYBSZY Big Grin

__________________
Elite Spamer

Mrrrrrrr... Kotki RULEZ



My END: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=489055

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Nothing-: 12-10-2008 16:20.

12-10-2008 16:20 -Nothing- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Nothing- Dodaj -Nothing- do Listy kontaktów
Led
Member


images/avatars/avatar-10163.gif

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 33
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Katowice/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze masz coś na sobie co Ci "pożera" krew? np coś opiekuńczego? (to taka uwaga jeżeli powyższe odp Ci nie pasują)

__________________
r11
12-10-2008 16:52 Led jest offline Szukaj postów użytkownika: Led Dodaj Led do Listy kontaktów
Arthu_r
Lord


images/avatars/avatar-9376.gif

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 274
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Krew

Określana w litrach. Jest używana do odnawiania punktów życia oraz punktów krwi, a także rozbudowy niektórych budynków. Zdobyć ją można na wyprawach, zagarnąć innym graczom podczas ataku, a także "wyprodukować" w specjalnie do tego celu przeznaczonych budynkach. Nie należy mylić krwi z punktami krwi. "

Powód przez który występuje to zjawisko wytłuściłem Smile

Temat wyczerpany, do zamknięcia Smile Pozdrawiam

Zachęcam :

http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...odWars_Tutorial
12-10-2008 17:45 Arthu_r jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthu_r Dodaj Arthu_r do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arthu_r
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » krew

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH