Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA Prawie go mieliśmy... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Prawie go mieliśmy... 9 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
malutka666
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2008
Postów: 5

Prawie go mieliśmy... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomimo krytyków, demonów i ogromnej ilości siły użytej jako arkan prawie nam się udało...


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=db20c9d30a
13-10-2008 19:08 malutka666 jest offline Szukaj postów użytkownika: malutka666 Dodaj malutka666 do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<lol>

fenio gdzies uciekl chytry chytry ?

szkoda wielka bo taka kupa szliscie ze feniu musial wiac i kolege wystawil na pierwszy ogienTongue
za pecha dam 4/10

choc tutaj tylko wlasnie pecha mozna oceniacTongue

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

13-10-2008 19:12 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Flagg
Forum Ace


Data rejestracji: 26-10-2006
Postów: 86
Klan: D.A.T.E.
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma co oceniac
fakt przeciwnik silny ale ledwo draśnięty nie ma czym sie tu chwalic a to "prawie" do tej ekspy nie pasuje Wink 1/10

__________________
R1 - Emeryturka
Nick: Mef

Nie ponosze odpowiedzialnosci za działania jakie zostały, bądź zostaną wyprowadzone z postaci na pozostałych serwerach poza wymienionym. Zbierzność nick-ów przypadkowa.
13-10-2008 20:17 Flagg jest offline Szukaj postów użytkownika: Flagg Dodaj Flagg do Listy kontaktów
Tukaram
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 20
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no fenek może by padł ...

ale na golema to jeszcze za wcześnie Tongue

3/10 za podrapanie golema Wink
13-10-2008 20:46 Tukaram jest offline Szukaj postów użytkownika: Tukaram Dodaj Tukaram do Listy kontaktów
PaxiFixi
Forum Ace


images/avatars/avatar-13627.gif

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 79
Kraina: Necropolia; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ze jestem specjalista ale slyszalem ze na takie bambusy chodzi sie z palna bronia. dam 2/10 gdyz nie pokazaliscie nic specjalnego Frown

__________________
R11: Vitaly


13-10-2008 22:15 PaxiFixi jest offline Szukaj postów użytkownika: PaxiFixi Dodaj PaxiFixi do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie ekspa jak wiele innych, ale uśmiałem się samym sposobem przedstawienia jej w sposób "prawie go mieliśmy" Tongue

10/10
13-10-2008 22:32 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
M0rdeRca
Lord


images/avatars/avatar-12490.jpg

Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 364
Klan: Z deklaracją
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Z deklaracją

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawie go mieliscie ? ;] wogole napisze tak : slabe bylo wszystko ... cala expa byla totalna miazga ze strony golema miazdrzyl was jak chcial Smile

nie wiem po co wystawiac takie cos jak nie mielsicie nawet 1% szans na wygrana Smile dla mnie bez sensu 1/10

__________________

13-10-2008 22:49 M0rdeRca jest offline Strona domowa M0rdeRca Szukaj postów użytkownika: M0rdeRca Dodaj M0rdeRca do Listy kontaktów AIM Screen Name of M0rdeRca: Z deklaracją YIM Account Name of M0rdeRca: Z deklaracją Zobacz profil MSN M0rdeRca
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekspa jak każda na fenka, podczas któej wypada golem - dostaliśta po dupach. ale za opis daje maxa Big Grin

__________________

14-10-2008 08:47 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez dam 10/10 usmialem sie strasznie, jak zobaczylem wynik walki i te 2 krytyki z piki po 4dmgBig Grin Big Grin
dobrze zatytuowany temat rotfl
podoba mi sie , ale nie zmienia to tego ze jeszcze musicie troszke poczekac, a fenio na pewno by padl, pozdro

__________________
R10= Meren_re
14-10-2008 19:51 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
NARUT0
Junior Member


Data rejestracji: 13-05-2008
Postów: 17
Klan: Akademia_Templars
Kraina: Necropolia
Skąd: Chmielnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opis fajny Big Grin . No i te krytyki były dość śmieszne Big Grin Nie poddawajcie się i fenio wypadnie

__________________
Mój nick na r1: Cornelius
24-10-2008 19:12 NARUT0 jest offline Szukaj postów użytkownika: NARUT0 Dodaj NARUT0 do Listy kontaktów
XR12-yV
Double Ace


images/avatars/avatar-10330.gif

Data rejestracji: 06-08-2008
Postów: 113
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja sie z feńkiem męczyłem z 5 razy ;/// ale jest dość łatwym gadem do ubicia na golema to nawet nie ma sie co porywać bez d szybkosc jak widac i ds demonków Big Grin

__________________
r1 Bruce Lee
24-10-2008 19:51 XR12-yV jest offline Szukaj postów użytkownika: XR12-yV Dodaj XR12-yV do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA Prawie go mieliśmy...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH