Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Legendarny rewolwerowiec przeciw legendarnemu CRowi + inne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny rewolwerowiec przeciw legendarnemu CRowi + inne 7 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Legendarny rewolwerowiec przeciw legendarnemu CRowi + inne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9b8e45051b

Myślę, że warto obejrzeć Smile
Pozdrawiam przeciwnika i następnym razem uprzedź to też kupię jednorazówkę Tongue

EDIT 1:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d28c0ace63

Jak widać czasami w tym głupim evencie ma się fuksa, przegranych walk nie wklejałem bo usuwałem (Vivend, Khorne czy inni cwaniaki z karą Big Grin )

+

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7d024fb9f8

Troche lepszy wynik z mojej strony z Vivendem

EDIT 2:
Rayneven:
a) http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e08ada5b34
b) http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=64f56ebe2d

Bac:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2a0dcd7ab0

Galahad:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=646bf307ec

Dandżer Smile
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9f99b9b319

tak o, pierwsza moja wygrana z Rayem Big Grin

EDIT 3:
Dionizos:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=93400ba4cc

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

15-10-2008 07:27 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

RE: Legendarny rewolwerowiec przeciw legendarnemu CRowi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xD Smile swietna walkaBig Grin ta legenda 2h jest znakomitaWink a te krytykiBig Grin heh co shoot to krytWink 10/10 ;] swietna obrona Mukarito;]
15-10-2008 10:47 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
kobold
Member


images/avatars/avatar-5785.jpg

Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 46
Klan: NIOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Czermna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mukarito zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Dobry Zabójczy Topór dwuręczny (+4), Vivend_Greyhawk zostaje zraniony za 1017 PKT ŻYCIA.,


to mnie rozwaliło... taka prośba Mukarito:

mógłbyś wstawić statystyki tego toporka??

i jakie masz eq??

nie gram na morii dlatego z chęcią zobaczęSmile

nie ma co obrona z tych fajniejszychSmile

jak dla mnie 10 / 10 Big Grin

__________________
Ciemnosc pozera moje kredki...
15-10-2008 13:10 kobold jest offline Szukaj postów użytkownika: kobold Dodaj kobold do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu wszyscy gratz Mukarito.Tak wiem wygrał tą walke gratuluje mu, ale rozwież gratuluje vivendowi za:odwage i prawie pokonaj mukarito mimo lekkiej roznicy poziomow i 36 hp mial wiecej vivend + to co zostalo mukarito czyli 7 daje nam 43 czyli troche dmg albo obronki i mukarito zostanie pokonany czyli gratulacje vivendowi sie należa - to moja opinia ;] a walka bardzo ciekawa i dam 10/10 chętnie zobacze następną Tongue
15-10-2008 19:13 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka ogólnie ładna tylko mało szczęścia u Vivenda (przy 25% na kryta weszło tylko 9) i ten 1 unik, który zaważył o wszystkim.

Jednak bardzo podoba mi się, że cr wreszcie ma szanse na normalną grę w a2 Wink

__________________

15-10-2008 19:17 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i rewo tez wkoncu zaczal sie liczyc bo bez legend ten gatunek tatoo by juz calkiem wyginal Tongue
15-10-2008 19:24 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ah.. ten CR.
Pozazdroscic Smile
Ta broń ma niezłe te krytyki Wink )

Chciałbym zobaczyć co byś robił z takim Toporkiem gdyby był Legendarny Zabójczy Samobójcy - chociaż to mogłoby zakłócić cały twój build .Crying

No ale to może w przyszłości Wink

Wstawiaj częsciej walki jeśli możesz. Dobrze sie je oglada Wink
Samo zycie CR'a jest ciekawe Wink

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tenistis: 15-10-2008 20:54.

15-10-2008 20:45 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiu:)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Samobójcy? Gdybym miał takie cacko to bym od razu zmieniał tatuaż na berka Wink
A walki hm... pomyślę ale będą głównie w obronie bo atakować mi się nie chce (tylko po krew)

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

15-10-2008 20:54 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładnie ... ten toporek to istne cacko Big Grin Big Grin az milo popatrzec na to co dobry Cr moze zrobić

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
15-10-2008 22:54 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiu:)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodałem 2 walki ;]

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

16-10-2008 20:34 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Micho92
Lord


images/avatars/avatar-10989.jpeg

Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 350
Klan: Feniks
Kraina: Moria
Skąd: się tu wziąłem? ;]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten raport ma już troche czasu ale i tak obrazuje mniej wiecej eq Mukarito:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d3655d5d54

a co do walk, to ta pierwsza chyba najładniejsza Big Grin
przeciwnik z jednorazówką a i tak wygrana z całymi 7 hp ;p

__________________


Sygnatura by //Athalyse\\

Mów mi Micho Wink
17-10-2008 16:22 Micho92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Micho92 Dodaj Micho92 do Listy kontaktów
lukasz91
Triple Ace


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 204

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 walka

same crytyki z 2h bardzo ładnie def wyszedł i sporo defa ma taki z 2h bronią Big Grin ładne pomimo tego że w 1 ruńdzie nie atakował Smile 10/10

2 walka hehehe 1 potężny atak i nie ma potępionego niźle 9/10 jednak osoby z 2h na palników najskuteczniejsi Big Grin

3 walka

przeciwnik ten sam co w 1 walce ale teraz owiele więcej hp zostało ci poprawiony wynik heheh także 10/10

__________________

17-10-2008 16:27 lukasz91 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz91 Dodaj lukasz91 do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiu:)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodałem walki z Rayem Tongue + pare innych

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

18-10-2008 17:56 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vivend_Greyhawk zadaje cios krytyczny z broni Legendarne Doskonałe Uzi, Mukarito zostaje zraniony za 264 PKT ŻYCIA

no to nic dodac nic ujac xDDDD zebys jeszcze jakies uniki do tego wprowadzil czy cos^^ ale w pierwszej wale z legen 2h 3k hp zabial Smile ) lepszy kwadrat xDDD i Twoja wygrana xD

__________________




14-11-2008 21:43 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszedłem na forum, może coś będzie ciekawego? No i musze przyznać, że 1 walka bardzo interesująca, zawsze biała 2h młóciła palną. A tutaj Mukarito został z 7 hp. Moje wielkie gratulacje dla Vivenda - piękna walka. Nie wiem jak teraz sytuacja wygląda, ale wiem, że przed A2 Palna musiała się trzymać z daleko od białej 2h, a teraz przy dobrym przygotowaniu może próbować.

Co do reszty walk: Wielkie gratulacje dla ciebie GrzesiuWink Przed A2 CR nie grywalny, a teraz z tego co widzę nie odstajesz za bardzo od innych, a nawet ich przewyższasz.

~-~

cytat:
Chciałbym zobaczyć co byś robił z takim Toporkiem gdyby był Legendarny Zabójczy Samobójcy - chociaż to mogłoby zakłócić cały twój build .


Chyba ci się tatki pomyliły Wink

~-~

Pozdrawiam i życze powodzenia
Szyszkojad
14-11-2008 22:34 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
Samobójcy? Gdybym miał takie cacko to bym od razu zmieniał tatuaż na berka Wink



szyszkojad - czytaj uważnie bo odpowiedz jest u góry.

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ry513k: 14-11-2008 22:46.

14-11-2008 22:44 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytam uważnie, ale jak dla mnie to o temat jest o CR, nie o berku. I oglądam te walki bo właśnie walczy w nich CR i do tego Rewo - trudne, rzadko spotykane tatki - bynajmiej przed A2. Jakbym chciał sobie pooglądać berków to jest tego mnóstwo. Jak dla mnie GrzesiuWink zawsze był CR i dobrze, gdyby zmienił tatek na Berka to nie chciałoby by mi się oglądać jego walk nawet gdyby mial Legendarną Maczuge anty-Rayneven. No i pozatym:

cytat:
Chciałbym zobaczyć co byś robił z takim Toporkiem gdyby był Legendarny Zabójczy Samobójcy - chociaż to mogłoby zakłócić cały twój build .


Mogłoby? Jakby gracz, który to napisał poświęcił troche więcej na poczytanie informacji o grze zamiast spamować na forum to wiedziałby, że CR nie może nosić Samobójcy/Zemsty z działającym tatkiem.

Może dla niektórych nie robi to różnicy czy CR czy Berek, ale dla mnie robi ogromną.

Pozdrawiam
Szyszkojad
15-11-2008 19:42 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Legendarny rewolwerowiec przeciw legendarnemu CRowi + inne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH