Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » 106 palnik 1,4hp vs 33 bialas 900hp - udalo sie obronic :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 106 palnik 1,4hp vs 33 bialas 900hp - udalo sie obronic :) 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

106 palnik 1,4hp vs 33 bialas 900hp - udalo sie obronic :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=812c3192e0
ah ten jeden unik i jeden niekrytyk Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

16-10-2008 18:49 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no gdyby nie ten 1 unik Big Grin .Fart niezly ;P.Akurat ze kryta nie walną to wiadomo ze nie bedzie full krytow a jak dla mnie taki lvl to juz na loozie 2-strzalowa snajpe powinien miec ;] walka 10/10 bo mi sie podoba i tyle Wink
16-10-2008 19:20 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
pimpekiusz
Double Ace


images/avatars/avatar-11972.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 105
Klan: SpiritualExecutioner
Kraina: Moria
Skąd: Przejmę konto na r1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

snajpiak strasznie początkujący ;/ na tym lvl 1 atak to jednak za mało i do tego 71 sposta Roll Eyes ja na 35lvl na r5 tyle miałem

ale walka ładna masz strasznie duzo zwiny ale przydałoby sie poswęcic troche dla dmg ...

10/10

EDIT
ja np wolełem walke ze mną gdzie poszłeś zamiast jednego antyka z przyjacielem
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=06ebc12b04

ale jakby ten przyjaciel miał dobry suf albo wogóle zamiast uzyc cos ciekawego do hp byłoby bardzo ładnie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pimpekiusz: 16-10-2008 20:23.

16-10-2008 20:20 pimpekiusz jest offline Szukaj postów użytkownika: pimpekiusz Dodaj pimpekiusz do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no przeciwnik naprawde lipny xDD ale za to Twoje dosBig Grin pogratulowac jeszcze mial wiecej hp to teraz Ty zrob z niego farme;]

__________________




14-11-2008 21:47 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zal...Chyba pisze ze to palniak.Ma 2 razy dziennie na 30% wchodzic.No jak Ty masz takie szczescie to GZ.A tak wogole to mozesz juz nie odkopywac tematow.Jak masz zeleglosci w postach to se spamuj w misz-maszu ;]
14-11-2008 22:12 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » 106 palnik 1,4hp vs 33 bialas 900hp - udalo sie obronic :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH