Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wojna wojenka na r1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wojna wojenka na r1 24 Ankieta - średnia ocena: 5,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Wojna wojenka na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tym razem na poważnie ktoś musi zacząć - kilka miesięcy temu była ostatnia totalna wojna na r1 - po niej zostały zgliszcza.

Może czas na rekonstrukcję jakiegoś klanu który by był przeciwwagą dla date.

Od razu mówię że oczywiście piszę się na przejscie do takiego klanu - muszę przyznać że ostatnie 5 miesięcy własciwie nie grałem.

Koncepcja jest nstępująca moja - w tym temacie wpisywać by się mogli zdeterminowani gracze którzy by chętnie wsparli taki projekt - oczywiście podając staty bojowe w własnym sprzęcie (noże też byc na PW do mnie na forum).

Chcę ocenić czy wogóle spokój date mozna by zabużyć.

Wiem że może to wszystkim wydawać się dziwne bo sam jestem z tego klanu, ale znacie mnie i mojego wiecznego ducha niepokoju serwerowego.

A więc zaczynamy.

Ja ze wzgledów róznych postanowiłem w nowej wojnie wystapic jako palniak z max spostem - legendarne doskonałe nagniacze 78 sposta plus arkana - w zależności od szmana 87-89 (na datowskim).

Listy nie będzie bo częśc ludzi jest tu incognito - wpisuję tylko mającychrealna wartośc bojową:

Stan osobowy na chwilę obecną 4 - trzy kurtki i palniak - all top Smile

Aha - wojna jak najbardziej na powaznie o dominacje nad 3 strefą - jak to u mnie Big Grin

Edit - w przypadku gdy zainteresowanie będzie ogólnoserwerowe to roważam jeszcze wariant wojny date kontra serwer - o wszystko Big Grin - ludzie tu sie nic nie dzieje Big Grin

Edit - proszę wpisywać się tylko jak ktoś chce wziąc udział - nie spamować mi tu.

Temat ma być dla miernikiem tego czy R1 juz całkiem skapcaniało - czy ma potencjał wojenny i tyle.

Co do ludzi którzy do walk podchodzą emocjonalnie to powiem tak - ie o to mi w tym chodzi - tylko o sprawdzenie co się zmieniło po wejściu aktu 2

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 17-10-2008 21:40.

17-10-2008 21:02 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Czas
Forum Ace


images/avatars/avatar-23552.gif

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 83
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Długa krwawa historia.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witaj Okrutniku Ty Happy pewnie sie pisze... o ile bedzie sie nam chcialo =>


edit:
No ale nam sie nie chce =]

__________________

Blood Fire Death


Ghost

=]


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Czas: 17-10-2008 21:35.

17-10-2008 21:17 Czas jest offline Szukaj postów użytkownika: Czas Dodaj Czas do Listy kontaktów
Arthu_r
Lord


images/avatars/avatar-9376.gif

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 274
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arthur, ŁM, na chwilę obecną 495 pktów.
Broń biała , 6 ataków
Na oblegach : 139 zwinności, 62 sposta, bez arkan


ale senność ogarnia mnie, nie wiadomo czy mi się chce ...
editka:
Jak projekt się rozpocznie to dam znać czy jestem chętny w 100 %.
17-10-2008 21:22 Arthu_r jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthu_r Dodaj Arthu_r do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arthu_r
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja przy tej zacnej okazji skladam petycję do administracji gry.......o darmowe premium dla wodza wszechczasów.....fanfary.... Big Grin .....znowu wam krzywa statystyczna wzrośnie........a serwery sie zagotują....... rotfl ......Okrutniku.......duch pazurzastej bedzie z Tobą......a moze i cialo wskrzeszone będzie........

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
17-10-2008 21:24 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o dzieki łaskawco, ale ja podziekuje.

__________________
R1 n00b id 131272
17-10-2008 21:33 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umieść w tytule tematu że dotyczy R1. Bo zobaczysz co się z tym tematem stanie "spamowisko"

Poza tym jeżeli to będzie tak wyglądać jak ta ustalona wojenka co była wcześniej, że powpisywali się krzykacze i dupochromy, a faktyczny udział wzięła cześć to pożal się boże.

Co do 3 stref to co przejmujemy i palimy w cholerę.

Hm... Ciekawi mnie czy naprawdę chodzi o zebranie ludzi na wojnę czy sprawdzenie kto był by w stanie walczyć przeciwko Date.

A może chodzi o to że Date nie ma jak reputacji zdobywać, bo wypady po repa wiążą się z polowaniem na nich.


Cóż nie ważne.
Jak dojdzie, co do czego to się piszę. Ekwipunek + staty na PW wyślę.

Tak nie wypali znając życie.

Teraz jestem zajęty przejęcia kontroli nad innym serwerem wraz z szajbusami.

Czy chce mi się czy nie, nie wiem, ale zastanowię się.

edit: literówki

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 17-10-2008 21:59.

17-10-2008 21:36 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na PW poszły staty. Chętnie wezmę udział nie dla s3, a dla dobrej zabawy.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
17-10-2008 21:38 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A w sumie dawno mnie nie bylo na solidniejszym oblegu wiec dlaczego nie Wink
staty na pw ida Smile
17-10-2008 22:35 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Cressi
Forum Ace


images/avatars/avatar-2456.gif

Data rejestracji: 24-11-2006
Postów: 77
Klan: DEJT
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja nie wiem....jak Zły Mistis się przyłączy i jeszcze Gorsza Gniewica, i Radikal-Nup i w ogóle to i ja pomyślę Big Grin

Staty moje znasz,i mój biedny ekwip też , więc jak coś to daj znać Big Grin
17-10-2008 22:40 Cressi jest offline Strona domowa Cressi Szukaj postów użytkownika: Cressi Dodaj Cressi do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszę się na to jak zobaczę kto chce sie jeszcze w to bawić i czy warto na to czas poświęcić .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez STRAD: 18-10-2008 08:19.

18-10-2008 07:06 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
Cyr
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 211
Klan: Khorn / HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wy podacie staty i sprzet a potem DATE bedzie ich werbowac do siebie i odkupywac sprzet

tak jak napisal intel :'

cytat:
inteligo napisał(a)
o dzieki łaskawco, ale ja podziekuje.


__________________
Cyrax


18-10-2008 10:49 Cyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr Dodaj Cyr do Listy kontaktów
beatunia
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wypowiem sie poki co ze Cyrax i Intel maja racje

ale temat bede obserwowala bo nie wiezy mi sie w to aby tak było jak dla mnie zwykła podpucha ze strony okrutnika jak i zagrywka ze strony DATE Wink oni luia tanie i frajer**** zagrywki
18-10-2008 11:08
Baned
Forum Ace


Data rejestracji: 25-08-2007
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cuz moze Okrutnik sciemnia chcac poznac sily przeciw date
ale moze tez mowi prawde w co chcialbym wierzyc

zawsze mozna sie zdeklarowac jak sie cos wyklaruje mozna zapodac dokladniejsze info

Ja sie wstepnie wpisuje, chce sie bawic a nie siedziec i nudnawo klikac

ale rozumiem nie posiadajacych czasu na zabawe
18-10-2008 12:00 Baned jest offline Szukaj postów użytkownika: Baned Dodaj Baned do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cyr napisał(a)
A wy podacie staty i sprzet a potem DATE bedzie ich werbowac do siebie i odkupywac sprzet

tak jak napisal intel :'

cytat:
inteligo napisał(a)
o dzieki łaskawco, ale ja podziekuje.



Tak jakby Date nie wiedziało kto z dobrych zawodników jaki ma sprzęt....
Walczcie ludzie....
Cyrax pokaz klase w walce z silnymi, masz potencjał.

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
18-10-2008 12:11 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cyr napisał(a)
A wy podacie staty i sprzet a potem DATE bedzie ich werbowac do siebie


Jakbysmy w klanie mieli miejsce... zal.pl

jak na chwile obecna na Necro nie ma takiego składu ktory by zagrozil w jakikolwiek sposob Date w skladzie w jakim jest teraz. Oczywiscie gdy polowa wymiataczy takich jak Zły Mistis i jeszcze Gorsza Gniewica czy Halcy-Nup pojdzie walczyc przeciw swoim to sytuacja moze sie odwrocic Wink

Jak dla mnie Orkutny mozesz odpuscic szukanie ekipy wszak nie bedziemy walczyc o dominacje nad czyms nad czym juz dominujemy Wink

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
18-10-2008 12:14 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

omg.... <łapie się za głowe>

okrutny, odpuść se... chcesz z siebie robić gwiazde i taktyka po raz kolejny, czy po prostu się strasznie nudzisz?

Jak dla mnie, to takie formowanie skłądu anty-date to po prostu syzyfowa robota, i wysiłek godny pożałowania...


rozumiem okrutny, że chcesz dokonać puczu, i odwrócić całe nekro o 360 stopni, powodując, że wszystko się powywraca, zakręci, i w końcu stanie tak, jak stało wcześniej. Gdzie tu jest sens? ;]


P.s. jak co, to również "podziękuje" jak to podziękował intel

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 18-10-2008 12:29.

18-10-2008 12:28 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Gdzie tu jest sens? ;]

Fun ! Jaki cel moze byc bardziej na miejscu w grze ktora ma bawic? Big Grin
18-10-2008 12:29 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
WARIOR
Member


Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sie pisze 56 LVL Bialas Preko , szyblosc, db msciwy , db elfy , db demon zemsty i dsk demon miecz Smile
Albo palniak Big Grin ..
Ale cos tu nie gra Pleased .. P.Kasiu nie zabradzo pani szaleje Tongue Big Grin ?

__________________
Orin

18-10-2008 12:58 WARIOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WARIOR Dodaj WARIOR do Listy kontaktów
Cyr
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 211
Klan: Khorn / HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
radikal napisał(a)
cytat:
Cyr napisał(a)
A wy podacie staty i sprzet a potem DATE bedzie ich werbowac do siebie


Jakbysmy w klanie mieli miejsce... zal.pl

jak na chwile obecna na Necro nie ma takiego składu ktory by zagrozil w jakikolwiek sposob Date w skladzie w jakim jest teraz. Oczywiscie gdy polowa wymiataczy takich jak Zły Mistis i jeszcze Gorsza Gniewica czy Halcy-Nup pojdzie walczyc przeciw swoim to sytuacja moze sie odwrocic Wink

Jak dla mnie Orkutny mozesz odpuscic szukanie ekipy wszak nie bedziemy walczyc o dominacje nad czyms nad czym juz dominujemy Wink



nie jeden byl taki pewny siebie jak Ty teraz Wink

i coś jeszcze Ci powiem i zanim cos napsizesz przeczytaj to:

Zawsze w mniejszym czy wiekszym stopniu dominacja obarczona jest pewnym błedem i niedokładnościa

__________________
Cyrax


18-10-2008 13:54 Cyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr Dodaj Cyr do Listy kontaktów
M0rdeRca
Lord


images/avatars/avatar-12490.jpg

Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 364
Klan: Z deklaracją
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Z deklaracją

RE: Wojna wojenka na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm ja tam nie chcialem sie wypowiadac ale jak tak czytam to wszystko to cche mi sie smiac ;D naprawde ! Smile

napisze tak :

co do ekipy przeciwko date ... znalazla by sie napewno dobra , mocna , zgrana paczka ... ale niestety zajelo by to wieki zanim oni by wyrazili zgode i chec ;D

teraz na r1 wieje ciszą ...

ale moim zdaniem trzeba poczekac jeszcze jakis czas i moze wszystko sie powywraca Smile

dla jednych siedzenie i klikanie ejst nudne dla innych jest moze interesujace i zabawne ;D

ale co do tej wojny na teraz nie ma takich opcji aby cos sie stalo Smile

nie da sie i juz Wink

dlatego ja tak samo jak intel napisal : nie pisze sie ;D


i pozdrawiam tych ktorzy naleza do " AnTy DaTe " tak walsnie Smile rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________

18-10-2008 16:30 M0rdeRca jest offline Strona domowa M0rdeRca Szukaj postów użytkownika: M0rdeRca Dodaj M0rdeRca do Listy kontaktów AIM Screen Name of M0rdeRca: Z deklaracją YIM Account Name of M0rdeRca: Z deklaracją Zobacz profil MSN M0rdeRca
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up - 23 dobre zgłoszenia mam już

__________________
Okrutnik r5
18-10-2008 23:30 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może na DATE ekipa się nie zbierze ale na HTC napewno. mało jest na serwerze osób które nawet nie powąchają klocka na s.3 a HTC ma dość sporo takowych klocków.

Następująca sytuacja zebrał się skład na DATE, okazuje się żę nawet super klan okrutnika nie jest w stanie zagrozić DATE. I nagle ktoś zakłada oblęzęnie na HTC. I co wtedy się stanie??? odowłacie takowy obleg bo przecież HTC to nie DATE ale s.3 w zasięgu ręki????

Na razie wyrażam zaniepokojenie takowym projektem gdyż mam wrażenie że większość osób ktore się zgłoszą zrobią to nie z czystej ciekawości sprawdzenia DATE ale z chęci zdobycia s.3 z jakiego klanu to już nieważne...

__________________

19-10-2008 10:32 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to skopią wam tyłki i tyle. Zresztą wątpliwe jesli ludzie z Htc pójdą do Okrutnika to raczej swych nie ruszą.

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
19-10-2008 11:45 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no chyba że okrutnik zrobi "drugie extreme" i zacznie pajacować z oblegami jak swego czasu babcia, że 5godzinne drugie fazy i "partyzantka" na 5 strefach...
To wtedy może być problem ;]

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
19-10-2008 11:53 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
radikal napisał
jak na chwile obecna na Necro nie ma takiego składu ktory by zagrozil w jakikolwiek sposob Date w skladzie w jakim jest teraz. Oczywiscie gdy polowa wymiataczy takich jak Zły Mistis i jeszcze Gorsza Gniewica czy Halcy-Nup pojdzie walczyc przeciw swoim to sytuacja moze sie odwrocic Wink

Jak dla mnie Orkutny mozesz odpuscic szukanie ekipy wszak nie bedziemy walczyc o dominacje nad czyms nad czym juz dominujemy Wink





Zabiles mnie tym.................................................................. Crying

w ogole serwer nazwij nekrodata bedzie najlepiej.... Nie komentuje takich wypowiedzi, wypowiedzi na poziomie ryby niskoglebinowej Roll Eyes

Boze, widzisz i nie grzmisz...

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bruce_lee: 19-10-2008 12:26.

19-10-2008 12:24 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł ze strony Okrutnika lecz troszkę owszem nierealny.

ja chętnie wezmę, jak tylko sobie załatwię jakieś lepsze konto.

Okrutnik napisał:

"Edit - proszę wpisywać się tylko jak ktoś chce wziąc udział - nie spamować mi tu."

do pisania że nie dołączą niech sobie cholerni spamerzy założą własny temat.

w Misz - Masz nie ma do jasnej cholery moderatora?
19-10-2008 12:40 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co tam dopisze sie, bo ostatnio powalczyłem tydzień może w klanach Rava i klany rozwiązali

WZ 119 zwinki, 60 sposta, 7 ataków szybkimi

Tylko proszę o ustosunkowanie sie do tego co martinnes pisze.
Bo np. w pomyśle Rava było jasne, 2 klany, oblegamy się tylko między sobą itd.

A nie wiem czy bym chciał się na to pisać, gdyby okazało się że z Date to jednak niebardzo, ale jak już jesteśmy, to połupimy troche inne klany, bo sojuszy żadnych nie mamy itd.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
19-10-2008 13:01 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra miski moderator wrocil ze zlotu nie zgubil sie Kubusiu Wink odtad wszelkie spamposty, prowokacje i napinki beda karane

edit: radikal oboje dobrze wiemy ze gdyby nie Twoj post nie byloby tego spamu dalej Wink

bruce_lee ostrzezenie ustne za offence
19-10-2008 16:05 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Dobra miski moderator wrocil ze zlotu nie zgubil sie Kubusiu Wink odtad wszelkie spamposty, prowokoacje i napinki vide radikal beda karane


Jakos nie bardzo widze w moim poscie napinki, a w kulku ponizej owszem... podobnie jak obraze.
Wiec skoncz czytac wybiorczo jak to masz w zwyczaju.


Martwi mnie troche wypowiedz martinsss'a... Ale mysle ze spoko... damy rade z Date i HTC zrobic 2 klany nie do ruszenia ;P o ile oczywiscie bedzie taka koniecznosc.
Gorszym wariantem jest przepowiednia partyzantki skryhulla bo po 2 czy 3 tygodniach takiej zabawy 1 czy 2 klocki moga poleciec, tak jak polecial kwadrat Exika.

No ale nic... pozyjemy zobaczymy ;DD
Jak narazie 23 osoby to zdecydowanie za mało Wink

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
19-10-2008 17:13 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
martinsss napisał(a)
Może na DATE ekipa się nie zbierze ale na HTC napewno. mało jest na serwerze osób które nawet nie powąchają klocka na s.3 a HTC ma dość sporo takowych klocków.

Następująca sytuacja zebrał się skład na DATE, okazuje się żę nawet super klan okrutnika nie jest w stanie zagrozić DATE. I nagle ktoś zakłada oblęzęnie na HTC. I co wtedy się stanie??? odowłacie takowy obleg bo przecież HTC to nie DATE ale s.3 w zasięgu ręki????

Na razie wyrażam zaniepokojenie takowym projektem gdyż mam wrażenie że większość osób ktore się zgłoszą zrobią to nie z czystej ciekawości sprawdzenia DATE ale z chęci zdobycia s.3 z jakiego klanu to już nieważne...


ojej no to bedziecie musieli bronic, albo poznacie smak wymianek, na r1 wieje nuda skoro juz nawet datowcy wychodza z inicjatywa klanu antydate, koniec siedzenia w cieplym *****dolku trza sie brac za walke, for fun bo o to tu chodzi.

Ja sie oczywiscie pisze, jesli bojowo nie dam rady to zawsze chetnie wystapie jako bunkier z groza, byle by sie cos zaczelo dziac;]

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
19-10-2008 17:33 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wojna wojenka na r1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH