Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Pomoc - Winamp » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pomoc - Winamp
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kolisek
Triple Ace


images/avatars/avatar-11328.jpg

Data rejestracji: 09-08-2007
Postów: 168
Kraina: Moria; Moria IV
Skąd: mam to wiedzieć?

Pomoc - Winamp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odtwarzacz : Winamp 5.54
Opis Problemu : Zmienia mi się wartosć głosu. Raz jest ciszej a raz głosniej, nic nie zmieniam w tym czasie po prostu samo się robi ; O Jak bałagan. TO jest jakaś niestabilna wersja Winampa czy coś jak zwykle jest pozamieniane?

__________________

Polski konkurs Bikini
Nick R9 : KoLiS
Powracam by podbić OffTopic!
19-10-2008 15:50 Kolisek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kolisek Dodaj Kolisek do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tak mam gdy, zapominam "odkliknac" winampa i staram się rolka przewinąć w dól jakaś stronę. Głupie, ale może masz to u siebie Big Grin
19-10-2008 16:08 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yyy tez mam tego winampa i przydarza mi się cos podobnego.Najpierw jest jakis trzask w głośnikach i nagle jest ciszej.Potem włączam od nowa winampa i chodzi normalnie.

Ps.Ta wersja jakas głupia jest bo z innymi tak nie miałem
19-10-2008 18:18 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam troche starszą wersje i chodzi dobrze mi się troche głośniki psują i trudno ustawić tą gałką od głośności rzeby albo niebyło cicho albo trzeszczało

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
19-10-2008 18:40 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Pomoc - Winamp

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH