Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Rzuć kamieniem w Monisię xD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rzuć kamieniem w Monisię xD 21 Ankieta - średnia ocena: 4,0021 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak coś to mam jeszcze karabin snajperski, moherowy pistolet i kibel zemsty Big Grin Big Grin

__________________

21-10-2008 22:24 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BARBEL napisał(a)
Monika - a ja jednak miałam nadzieję, że jesteś inna, tylko tak udajesz. Ale po Twojej ostatniej wiadomości - bardzo mnie zawiodłaś. Przecież to nie kto inny, jak właśnie TY założłaś ten temat na forum, a teraz ignorujesz ludzi piszac, że nie chce Ci sie tego czytać. Przykro mi to pisać - ale jak dla mnie w tym momencie straciłaś wiele.
PS. powstrzymuję się, żeby nie napisać czegoś, czego będę żałowała.

Nie krępuj się, szkoda sznurka Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

21-10-2008 22:26 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Monisia-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o lol, macie prędkość lepszą niż światło Big Grin

przyznam szczerze że temat przerósł moje najśmielsze oczekiwania, a historię napisaliście sobie sami Smile

EDIT :

o jej no dobrze przeczytam, ale kurcze, jestem już tak (nie) sławna że nie wiem czy powinnam w ogóle cokolwiek odpisywać Big Grin

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Monisia-: 21-10-2008 22:28.

21-10-2008 22:26 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
o jej no dobrze przeczytam, ale kurcze, jestem już tak (nie) sławna że nie wiem czy powinnam w ogóle cokolwiek odpisywać Big Grin


Zamknij się w pokoju bez drzwi i okien rotfl i przemyśl wszystko na spokojnie,każdego posta z tego tematu^!

__________________

21-10-2008 22:31 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat:
BARBEL napisał(a)
Nie znam Monisi, acz kolwiek widziałam dziewczyne na fotkach ze zlotow BW. Nie ja to powinnam pisac, ale jest na kim oko zawiesic. Takiego zdania jest pewnie większa część widowni płci męskiej




Otóż nie, generalizujesz Z ciekawości zapytałem google, co o tym sądzi - po jakichś 20tu sekundach juz miałem fotkę (ze zlotu) i powiem tylko tyle: dziewczyna jak dziewczyna...


Jak to się mówi: jedni lubia ogórki a drudzy, ogrodnika córki. Nie mniej jednak Monika zawładnęła większością płci męskiej na BW, więc o czymś to świadczy.




cytat:
o jej no dobrze przeczytam, ale kurcze, jestem już tak (nie) sławna że nie wiem czy powinnam w ogóle cokolwiek odpisywać

sławę zawdzięczasz sobie samej - zakładając ten temat na forum. Wcześniej (oprócz fotki) nie wiedziałam, że taka Monika istnieje. Smile

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
21-10-2008 22:36 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
raszu1 napisał(a)
cytat:
-Monisia- napisał(a)
o jej no dobrze przeczytam, ale kurcze, jestem już tak (nie) sławna że nie wiem czy powinnam w ogóle cokolwiek odpisywać Big Grin


Zamknij się w pokoju bez drzwi i okien rotfl i przemyśl wszystko na spokojnie,każdego posta z tego tematu^!

I tematów o Antykoncepcji i tych tematów z rzucania kamieniami w innych. I wogóle wszystko na swój temat Big Grin

A jak już raz przemyślisz, to przemyśl ponownie Big Grin I tak przez 20 lat rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

21-10-2008 22:36 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Monisia-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może przeczytaj każdego mojego posta z tego tematu i to przemyśl Big Grin

__________________


21-10-2008 22:36 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
jasiox
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 0

RE: Rzuć kamieniem w Monisię xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
Dosyć mam plotek które krążą o mnie na tym forum i wśród graczy. Ludzi którzy obgadują mnie po kątach. Masz mi coś do zarzucenia, zapraszam wyżyj się Smile

EDIT:

Może i masz rację Tongue

p.s. to pewnie mój ostatni post pod tym nickiem bo troszkę narozrabiałam XD




łoł !!! kim jest ten żałosny nieszczęśnik, sierota życiowa robiąca ci koło pióra ? Smile pewnie wygląda jak facet - jest tylko trochę mniejszy i bez jaj. żałosne jest ze jakis dupek takie sprawy wywleka na forum. takie czas - facetów niewiele - a cipa grochowa za kazdym rogiem. pozdro.

ps. przegrywać tez trzeba umieć, pokulić ogon i jeszcze z twarzą sie cicho oddalić.

__________________
nowy graczSmile
21-10-2008 22:39 jasiox jest offline Szukaj postów użytkownika: jasiox Dodaj jasiox do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
A jak już raz przemyślisz, to przemyśl ponownie Big Grin I tak przez 20 lat rotfl rotfl rotfl


I w końcu nie będzie miała siły stukac po klawiaturze. rotfl
A o antykoncepcji ktoś inny powinien pomyślec..Kto zgadnie o kogo chodzi ma ode mnie siedmiu krasnoludków na usługi rotfl

__________________

21-10-2008 22:41 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
a może przeczytaj każdego mojego posta z tego tematu i to przemyśl Big Grin

Nie ma nad czym myśleć, bo każdy kolejny post był jeszcze bardziej żałosny niż poprzedni rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

21-10-2008 22:42 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
A my chcemy więcej gofrów! Big Grin

dołączam się! rotfl

I więcej lodów!
"Doda, Doda Doda!" xDD

Edit
O kurdę, nie zauważyłem że temat zamknięty...wybacz mi Kasiu :*

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

21-10-2008 22:44 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam spamerzy Tongue

Edit: wybaczam Wink

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

21-10-2008 22:48 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Rzuć kamieniem w Monisię xD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH