Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Rzuć kamieniem w Monisię xD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rzuć kamieniem w Monisię xD 21 Ankieta - średnia ocena: 4,0021 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Big Grin Rzuć kamieniem w Monisię xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dosyć mam plotek które krążą o mnie na tym forum i wśród graczy. Ludzi którzy obgadują mnie po kątach. Masz mi coś do zarzucenia, zapraszam wyżyj się Smile

EDIT:

Może i masz rację Tongue

p.s. to pewnie mój ostatni post pod tym nickiem bo troszkę narozrabiałam XD

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Monisia-: 20-10-2008 05:24.

20-10-2008 05:16 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może to nie moja sprawa... ale radzę z zimną głową przemyśleć, czy chce się takie sprawy wyciągać na widok publiczny.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

20-10-2008 05:22 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Męczennika chcesz z Siebie zrobić ?

Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

20-10-2008 06:56 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Monisia-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o niczym innym nie marzę Big Grin

__________________


20-10-2008 08:09 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moze jakas fota abym wiedział kogo mam obmawiać Wink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
20-10-2008 12:39 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
ShakriKhul
Newbie


images/avatars/avatar-11251.jpg

Data rejestracji: 16-10-2008
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[rzut] tylko krzyknij, kiedy doleci do głowy Tongue

__________________
"Śmierć to stara dzi... Puszcza się z każdym"

Thomas Izaak
20-10-2008 13:09 ShakriKhul jest offline Szukaj postów użytkownika: ShakriKhul Dodaj ShakriKhul do Listy kontaktów
nokia
Full Member


images/avatars/avatar-6845.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Muzeum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KAMIENIE SPRZEDAJĘ!!! KAMIEEENIE!!
Duże otoczaki - 5 złotych
Paczka żwiru - 2,50

Na zamówienia specjalne, oczekiwanie do 20 minut na czas dowozu z kamieniołomów.

__________________
Nokia
TYP MUZEALNY. PROSZĘ OBEJRZEĆ, NIE DOTYKAĆ.
GG:1362209

20-10-2008 13:10 nokia jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia Dodaj nokia do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O, nowa gra forumowa? Wink

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
20-10-2008 13:28 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WYPRZEDASZ

Sprzedaje katapulty po 2000zł/szt.
Przebija się wszystko.

UWAGA! PROMOCJA!
Do KAŻDEJ maszyny 3 pociski gratis!

Dostępna jest także amunicja typu "grad" (czyli wersje "obsyp żwirem")

pozdrawiam i zapraszam do kupna

Happy

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
20-10-2008 13:41 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
Forumowy Lisek
Full Member


images/avatars/avatar-10601.jpg

Data rejestracji: 27-08-2008
Postów: 68
Klan: _Vendetta_
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: masz mój numer ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SPRZEDAJĘ PROCE, Coś pomiędzy Rzutem ręką, a katapultą. Już dzisiaj paczka kamyków GRATIS !!! :3

A tak w ogóle, to sam nie będę rzucać :3
20-10-2008 13:54 Forumowy Lisek jest offline Strona domowa Forumowy Lisek Szukaj postów użytkownika: Forumowy Lisek Dodaj Forumowy Lisek do Listy kontaktów AIM Screen Name of Forumowy Lisek: charliekitsune YIM Account Name of Forumowy Lisek: charliekitsune Zobacz profil MSN Forumowy Lisek
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Męczennika chcesz z Siebie zrobić ?


cytat:
o niczym innym nie marzę Big Grin


eeeeeejjjj !!!!!!!! nie kradnij mojej fuchy !! Mad - to moja rola Tongue



cytat:
Paczka żwiru - 2,50

biorę! rotfl

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 20-10-2008 14:23.

20-10-2008 14:08 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra to zorganizuje wyprzedasz sprzetu na ciebie tez xD

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
20-10-2008 14:20 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam sobie z miotacza postrzelamTongue Tongue

Ps.A kto takie plotki rozsyłaTongue
20-10-2008 14:44 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziewczyno, po co chcesz zrobić z siebie ofiarę ?
naprawdę jest Ci aż tak to do życia potrzebne?

moim zdaniem zastanowienie się nad swoim postępowaniem będzie najlepsze, a "robienie szopki" na forum raczej nikomu nie pomoże, a wręcz może zaszkodzić.

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


20-10-2008 16:41 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Cię lubiłem dopóki źle się o Pudelku nie wypowiadałaś Mad

__________________

20-10-2008 17:10 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jinnn napisał(a)
Ja Cię lubiłem dopóki źle się o Pudelku nie wypowiadałaś Mad



rotfl rotfl rotfl


MSPANC

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
20-10-2008 17:12 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

RE: Rzuć kamieniem w Monisię xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
Dosyć mam plotek które krążą o mnie na tym forum i wśród graczy. Ludzi którzy obgadują mnie po kątach. Masz mi coś do zarzucenia, zapraszam wyżyj się Smile

EDIT:

Może i masz rację Tongue

p.s. to pewnie mój ostatni post pod tym nickiem bo troszkę narozrabiałam XD


Mam Ci do zarzucenia zakładanie idiotycznych tematów. Wyżyłem się.
20-10-2008 17:25 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"nikt mnie nie lubi, rzuć we mnie kamieniem" Shocked

Emo-odmiana mesjanizmu chytry

osobiście cie nie znam i nic do Ciebie nie mam ale widziałem twoją kandydaturę do teamu...takimi tematami to o przychylność będzie ci trudno..

__________________
Big Grin

20-10-2008 17:55 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żóciłem ale hyba nie doleć bo mam żeźa i nie ómiem pjsaci

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
20-10-2008 18:05 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Monisia-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co założyłam ten temat ? a po to żeby mieć pompę z ludzi którzy potraktują go poważnie Smile

a podanie do teamu to było dawno i nie prawda Big Grin

__________________


20-10-2008 18:41 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
a po to żeby mieć pompę z ludzi którzy potraktują go poważnie Smile


a kto traktuje tu ten temat powaznie? rotfl

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
20-10-2008 18:43 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję przenieść do Pola Bitew....

__________________

20-10-2008 19:15 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no baa i zaliczyc jako expedycje rotfl

bw vs -Monisia-

rotfl

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
20-10-2008 19:32 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
nokia
Full Member


images/avatars/avatar-6845.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Muzeum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://pl.youtube.com/watch?v=hsVAYFSEBrA

polecam ;]

__________________
Nokia
TYP MUZEALNY. PROSZĘ OBEJRZEĆ, NIE DOTYKAĆ.
GG:1362209

20-10-2008 19:48 nokia jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia Dodaj nokia do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
po co założyłam ten temat ? a po to żeby mieć pompę z ludzi którzy potraktują go poważnie Smile



to świadczy o Tobie, czy tego chcesz czy nie.


cytat:
kitten napisał(a)
moim zdaniem zastanowienie się nad swoim postępowaniem będzie najlepsze, a "robienie szopki" na forum raczej nikomu nie pomoże, a wręcz może zaszkodzić.

cytat:
Vilku napisał(a)
"nikt mnie nie lubi, rzuć we mnie kamieniem" Shocked
Emo-odmiana mesjanizmu chytry


Tak jak mówili poprzednicy. Weź kobieto przemyśl swe zachowanie, nie rób z siebie ofiary. tyle odemnie



ps. osobiście do tej pory nic do Ciebie nie miałam ;p

__________________

21-10-2008 14:16 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Monisia-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jakiej ofiary, o czym Wy mówicie, wrzućcie na luz o_O coraz bardziej się przekonuje że tylko dziwni ludzie grają w tą grę Tongue


EDIT:


LITOŚCI


co wy możecie mieć do mnie, przecież mnie nawet nie znacie o_O

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Monisia-: 21-10-2008 14:47.

21-10-2008 14:45 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
ale jakiej ofiary, o czym Wy mówicie, wrzućcie na luz o_O coraz bardziej się przekonuje że tylko dziwni ludzie grają w tą grę Tongue


sama jesteś dziwna, że takie tematy zakładasz, jak już tak chcesz żeby cię wyzywali i obrzucali błotem, to se na ogame takie tematy rób, bo tutaj nie ma dzieci neo, których szukasz Tongue

__________________

21-10-2008 14:48 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Monisia-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tak, nie ma nolifów ani dzieci neo, wszyscy jesteśmy poważni i dorośli tak jak ja xD

bardzo nudno się zrobiło Big Grin może ktoś zamknie ten temat Big Grin

__________________


21-10-2008 15:01 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehhh... wszyscy gadaja i nie widza ze ten temat to podpucha zeby zrobic temat Tongue

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
21-10-2008 15:02 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
-Nothing-
Double Ace


images/avatars/avatar-11105.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 123
Klan: The Cursed | Dream_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Wziął się LOL ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Monisia- napisał(a)
tak tak, nie ma nolifów ani dzieci neo, wszyscy jesteśmy poważni i dorośli tak jak ja xD

bardzo nudno się zrobiło Big Grin może ktoś zamknie ten temat Big Grin


Nabroilas to masz o sobie opinie a jak cos Ci nie pasuje to ktos kaze Ci tu byc ?

__________________
Elite Spamer

Mrrrrrrr... Kotki RULEZ



My END: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=489055
21-10-2008 15:04 -Nothing- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Nothing- Dodaj -Nothing- do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Rzuć kamieniem w Monisię xD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH