Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR rzućcie kamieniem w C. Elizabeth:) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony rzućcie kamieniem w C. Elizabeth:) 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

rzućcie kamieniem w C. Elizabeth:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto się dopisze?
tyle warnów sprzedaje, że trza bunt zrobićBig Grin Big Grin Big Grin
22-10-2008 21:56 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Ra_XXX_or
Full Member


images/avatars/avatar-11273.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 56
Kraina: Necropolia II

RE: rzućcie kamieniem w C. Elizabeth:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie rzucam ale sprzedaje

sprzedaję żwir 50 gr za 10 ziaren za worek 1 kg 5 zł
jeden kamien 1 zł
proca i kamień 10 zł
cegła 3 żl
pustak 4,50 zł
żelka 2.22

__________________
Elite Spamer




Jestem RaXXXor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ra_XXX_or: 23-10-2008 17:04.

22-10-2008 21:57 Ra_XXX_or jest offline Szukaj postów użytkownika: Ra_XXX_or Dodaj Ra_XXX_or do Listy kontaktów
gemol
Full Member


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 72
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jawor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz jest taki temat...

__________________
Piłeś?

Nie pisz na forum!



R3: gemol



22-10-2008 22:02 gemol jest offline Szukaj postów użytkownika: gemol Dodaj gemol do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drugi też się przydaTongue
PS. Nawet nie zauważyłemSmile
22-10-2008 22:03 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja rzucam dała mi 2 warny w 2 dni Tongue

<kamień lekko wyrzucony, trafia ją w twarz>

__________________

22-10-2008 22:04 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żwir liczony w workach, czy za jedno ziarenko 50 gr?

Edyta:
cytat:
gemol napisał(a)
juz jest taki temat...

Jak jest jak nie ma? Jest: rzuć kamieniem w moderatora, ale w Kasię z imienia nie ma Tongue

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 22-10-2008 22:09.

22-10-2008 22:07 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja przyjmuje wszystkie kamienie za nią Tongue jestem jej bodyguardem ;D

Kasiu ... oni i tak mają zeza więc nawet we mnie nie trafią :> ;*

__________________
r1 - Koni
22-10-2008 22:42 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potoczcie Wasze głazy gdzie indziej. Jak dostaliście warny to zapewne zasłużyliście ;]

Polecam regulaminy wszelkiego rodzaju.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-10-2008 22:47 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie sobie spokój.Jak dostaliście warny, to na 100 % zasłużyliście.
Jakbyście przeczytali Regulamin, to warnów by nie było.

A poza tym nie wiem po co te głupie tematy o_O.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 22-10-2008 22:52.

22-10-2008 22:51 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze skoro chcesz rzucać kamieniami w kobietę to świadczy o twoim szacunku do płci pięknej.

Po drugie Catherine Elizabeth wykonuję swoją pracę solidnie.

Po trzecie skoro dostałeś warma za spam to *** z Ciebie a nie spamer. skoro chcesz spamować to się najpierw naucz, a nie *** jakąś manianę i myślisz że jesteś fajny.


Po czwarte nawet się nie pyszcz bo Ci nie odpowiem.
Po piąte proponuje się rozpędzić, naprzeciwko Ciebie jest ściana, pierdyknij barana.

Po szóste zamknijcie ten żałosny temat.

edit: do posta niżej : nie mam dziś nastroju, a głupie tematy zasługują na krytykę

Caen: +1 za wulgaryzmy i offence

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 22-10-2008 23:12.

22-10-2008 23:04 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raziel, odróżniasz jajca od rzucania kamieniem na serio? Przecież każdy wie że Catherine Elizabeth jest fajna Tongue

Edyta: i że właśnie wykonuje tylko swoje obowiązki
EdytaII: i że każdy kto dostał poprosił o tego warna Tongue
EdytaIII: i że ja nie rzucam, tylko pytałem się po ile żwir, bo zastanawiam się nad kupnem rybek rotfl
EdytaIV do edit'a Raziela: jak nie masz nastroju to idź na piwo i nie psuj nastroju innym rotfl rotfl
EdytaV: Reszta smutasów też niech lepiej idzie na piwo(albo Colę jak nie chcecie/możecie pić alkoholuTongue ) ty fioletowy też Big Grin

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 22-10-2008 23:33.

22-10-2008 23:09 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

rozwaliliscie mnie tym xD

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

22-10-2008 23:20 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo -Kostucha-, zgodnie z obietnicą (kogo jeszcze rzucić kamieniem ?xD) warn za założenie tak oryginalnego i twórczego tematu. Nie mam pojęcia w jakim celu założyłeś ten ambitny wątek, ale wiem, że mi podpadłeś ;] Gratuluję.

Raziel, przykro mi z powodu Twojego ostrzeżenia.

cytat:
mefistoooo napisał(a)
Kasiu ... oni i tak mają zeza więc nawet we mnie nie trafią :> ;*

Ale na wszelki wypadek zamknę temat Wink

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

23-10-2008 23:24 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR rzućcie kamieniem w C. Elizabeth:)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH