Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Dlaczego zacząłeś grać na r8? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dlaczego zacząłeś grać na r8? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gemol
Full Member


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 72
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jawor

Dlaczego zacząłeś grać na r8? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co sprawiło ze chcesz wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze żeby pograć sobie na r8? rotfl rotfl



Chciałem zobaczyć jak wygląda gra na serwerze który dopiero został utworzony

__________________
Piłeś?

Nie pisz na forum!



R3: gemol



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gemol: 23-10-2008 17:46.

23-10-2008 17:46 gemol jest offline Szukaj postów użytkownika: gemol Dodaj gemol do Listy kontaktów
Mr.Rx
Newbie


Data rejestracji: 15-09-2008
Postów: 7
Kraina: Necropolia III

RE: Dlaczego zacząłeś grać na r8? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ to nowy serw i ma się szansę na bycie najlepszym. A wie ktoś kiedy zostaną utworzone na forum działy kupna, sprzedarzy itp.

__________________
Nick R4: Rantrex
23-10-2008 17:50 Mr.Rx jest offline Szukaj postów użytkownika: Mr.Rx Dodaj Mr.Rx do Listy kontaktów
nEri
Triple Ace


images/avatars/avatar-15019.gif

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 215
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pewnie beda... przecierz nie bedziemy w misz maszu ciagle pisac...hehe

ja takze zaczolem grac na serie zeby sie przkonac jak to jest od poczatku i mam szanse na bycie top;]

p.s zaatakowanie kogos graniczy z cudem na poczatku;d

__________________

MadeBy: Zbyś

IT'S JUST FUN


Absens Carens
23-10-2008 17:53 nEri jest offline Szukaj postów użytkownika: nEri Dodaj nEri do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja byłem już nie raz TOP, więc to nie to. Skusiłem się, bo to nowy serwer z handlem. A w dodatku moje kochane Immuchy tam grać będą ;p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

23-10-2008 17:59 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja jeszcze inaczej.
Skusilem sie dlatego ze... hmm po pierwsze dlatego, zeby zobaczyc jak to jest.
pograc "na legalu' i miec szanse na top, ponadto zaczalem grac po prostu z czystej ciekawosci.
Szkoda tylko, ze premium jest koniczne.
To na pewno odstraszy sporo osob Smile

__________________

23-10-2008 18:06 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
gemol
Full Member


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 72
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jawor

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gemol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawie jak handel bedzie wygladal na poczatku?? jezeli ktos cos fajnego dropnie, bedzie chcial to sprzedac za pare set k, Skad sie wezma wtedy pr rotfl rotfl

__________________
Piłeś?

Nie pisz na forum!



R3: gemol



23-10-2008 18:07 gemol jest offline Szukaj postów użytkownika: gemol Dodaj gemol do Listy kontaktów
Ra_XXX_or
Full Member


images/avatars/avatar-11273.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 56
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego żebym bana tam dostał nie wiem za co ale napewno dostane a tak na serio to chyba po to by kase wydawać

__________________
Elite Spamer




Jestem RaXXXor
23-10-2008 18:10 Ra_XXX_or jest offline Szukaj postów użytkownika: Ra_XXX_or Dodaj Ra_XXX_or do Listy kontaktów
Nike_Tiempo
Double Ace


images/avatars/avatar-21950.jpg

Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 109
Klan: KATUWERYYYyyyyyyyyyy
Kraina: Necropolia IX
Skąd: GRB/MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze nowy serv chciałem zobaczyć jak tu jest, po drugie koledzy tu grają no to co ja będę gorszy i po trzecie szansa na top Tongue Big Grin Happy

__________________

23-10-2008 18:13 Nike_Tiempo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nike_Tiempo Dodaj Nike_Tiempo do Listy kontaktów
wlatcamoch
Junior Member


images/avatars/avatar-11480.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 14
Klan: Next_Generation II,kiedyś Rose
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.Ja nigdy nie grałem na necro...2 dni temu zaczełem grać na R6 ale nudnie...nikt nikogo nie atakuję...2. szanasa na top Big Grin Big Grin

__________________
rotfl
Tenacious D - The Final Showdown

23-10-2008 18:18 wlatcamoch jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatcamoch Dodaj wlatcamoch do Listy kontaktów
FrontLine
Member


images/avatars/avatar-507.gif

Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 39
Klan: Monastyr
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Nidzica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyscy wiedzą że zaczeliście tam grać bo multikonta i pushing są dozwolone poprostu się przyznajcie Pleased
Ja tam niemam zamiaru grać bo niemam pieniędzy na 5 multikont bo niema szans bez multi na top

__________________

***DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE***



R1>Frontline1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FrontLine: 23-10-2008 18:31.

23-10-2008 18:29 FrontLine jest offline Szukaj postów użytkownika: FrontLine Dodaj FrontLine do Listy kontaktów
Boski_Wiatr
Newbie


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zaczolem grac poniewaz to jest jak r1 +r7 a gralem juz na tych 2 swiatach i chce sprobowac MIXA xD
a pozatym to tak dla zabawy Smile

__________________
R1 Godfather
23-10-2008 19:58 Boski_Wiatr jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Wiatr Dodaj Boski_Wiatr do Listy kontaktów
ROBOL
Zbanowany

images/avatars/avatar-11400.gif

Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 230
Klan: Virtual GaminG
Kraina: Necropolia
Skąd: Brać na piwo ???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA zaczolem, bo przez przypadek wszedlem na BW i zobaczylem ze nowy serer to się skusilem i jak widac warto.... Juz mam jastrzebi amulet Tongue P

__________________
Glory Glory Man United !!!


R8: DoT
GG: 173172
Paula Kocham Cię !!

23-10-2008 20:11 ROBOL jest offline Szukaj postów użytkownika: ROBOL Dodaj ROBOL do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo nie zauwazyłem startu francuskiej morii ;|
i na hardcorze zamierzam grać uczciwie xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Solmyr: 23-10-2008 20:14.

23-10-2008 20:14 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Dlaczego zacząłeś grać na r8?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH