Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Hellsing Zaprasza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Hellsing Zaprasza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Smile Hellsing Zaprasza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam!! Szukasz klanu, który cię wesprze w razie ataku i nie podkuli ogona i nie ucieknie z krzykiem zapraszam do nas do HELLSING. Oferujemy wsparcie w czasie oblężeń i obrony, rodzinną atmosferęWink , dużo przygód, handel z klanowiczami oraz wiele innych spraw, jeśli chcesz więcej napisz do szefa klanu KROPY. Może będziesz ta osoba, która będzie miała szczęście i zostanie przyjęta??

Wymagania:
-minimum 10 pkt
-uczestnictwo w oblężeniach

__________________

19-12-2006 17:52 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
likaon
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klan klasa zawsze broni i nie ucieka w czasie oblężeń . Jestem zadowolony z rozwoju naszego klanu idzie nam to bardzo szybko . Byle tak dalej a cały świat wmpirów będzie nasz . Pozdro dla wsystkich i czekamy na nowych członków.

JeSli czegoś potrzebujesz to tylko Hellsing.
19-12-2006 18:04 likaon jest offline Szukaj postów użytkownika: likaon Dodaj likaon do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to co napisal likaon to szczera prawda niewierzycie przekonajcie sie i przystapcie do klanu

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 19-12-2006 23:34.

19-12-2006 22:28 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cichy szept przerwał twoje rozmyślania
- Witam- powiedziała odziana na czarno postać.
- Kim jesteś?? - to pytanie mimowolnie wyrwało się z twoich ust.
- Posłańcem i poszukiwaczem - cicho odpowiedział nieznajomy
- Szukam młodych i zdolnych wampirów chętnych do przystąpienia do mojego klanu? Potraktuj to jako zaproszenie i pospiesz się czas na decyzje ucieka...
Rozmowę przerwał odgłos strzału. Gdy twoja twarz powrotem zwróciła się w kierunku rozmówcy jego już tam nie było
- Jakiego klanu mam szukać?!- Twój krzyk niósł się miedzy uliczkami miasta.
- Hellsing - odpowiedział Ci bezcielesny głos...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 20-12-2006 20:25.

20-12-2006 16:25 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
yezuss
Member


images/avatars/avatar-364.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 26
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Land of the Dead

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja dorzucę swoich kilka groszy Wink

Byłem w tym klanie dość długo ... musiałem odejść bo założyłem swój ...

Muszę powiedzieć, że odwlekałem zakładanie klanu jak długo to było możliwe. Ale dałem słowo graczom, którzy na Hellsing są za słabi ... tak więc odszedłem ... z ciężkim sercem.

A teraz konkrety. Tak to u nich wygląda:

1. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
2. Nie ma ostrzeżeń bez powodu i wyrzucania z klanu jeśli ktoś na to nie zasłużył.
3. Ludzie są naprawdę fajni. Klan składa się po prostu z rozsądnych i fajnych ludzi.

To tyle ode mnie.

Yezuss

__________________
Mój nick w grze jest taki sam jak na forum.

Kupie Dobrą Antyczną/Demoniczną Kosę
21-12-2006 13:27 yezuss jest offline Szukaj postów użytkownika: yezuss Dodaj yezuss do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up ik

__________________

28-12-2006 20:06 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Władca Marionetek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle ci powiem.
W tym temacie się nie upuje.
28-12-2006 20:32
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Hellsing Zaprasza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH