Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Czy ktoś jest z Bydgoszczy/Torunia? ;] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czy ktoś jest z Bydgoszczy/Torunia? ;]
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Amadea Amadea
Member


images/avatars/avatar-11440.jpg

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 30
Klan: Przedwieczni
Kraina: Necropolia

Czy ktoś jest z Bydgoszczy/Torunia? ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej!

Zastanawiam się ile osób i czy w ogóle są jakieś z Bydgoszczy/Torunia ;] Myślę nad ewentualnym spotkaniem, wiec wolę zrobić wcześniejszy wywiad Smile

Ja nie jestem co prawda z Bydgoszczy ano Torunia, ale studiuję w tym pierwszym mieście na uczelni toruńskiej Big Grin , więc co za tym idzie i mieszkam Smile

__________________
Amadea 106706 Necropolia
24-10-2008 08:08 Amadea Amadea jest offline Szukaj postów użytkownika: Amadea Amadea Dodaj Amadea Amadea do Listy kontaktów
VIOLATOR
Newbie


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem z okolic Bydgoszczy, w Bydzi mieszkalem 30 lat i sie wychowalem,pozdrawiam wszysrkich z Bydzi i Piernikowa . Wink
20-11-2008 22:07 VIOLATOR jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR Dodaj VIOLATOR do Listy kontaktów
Narcio
Full Member


images/avatars/avatar-9660.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 64
Klan: Cygański TaboRR
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Włocławek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem z Włocławka, to niedaleko Torunia i chętnie bym spotkam z ludźmi co też grają.
Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

__________________


R13: MasterKoala
22-11-2008 17:34 Narcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Narcio Dodaj Narcio do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem że Ślesina do BDG jeżdze do szkoły Tongue

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Turlacz: 22-11-2008 20:40.

22-11-2008 20:39 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak już ustalicie termin to na zlocie chetnie sie pojawie

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
25-11-2008 21:59 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
michupotwor
Junior Member


Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 21
Kraina: Moria II
Skąd: tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też jestem z Bydgoszczy Wink


Tu mieszkam i pracuje Smile


czekam na termin zlotu Tongue
25-11-2008 22:49 michupotwor jest offline Szukaj postów użytkownika: michupotwor Dodaj michupotwor do Listy kontaktów
rSk
Double Ace


Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 105
Klan: Saints
Kraina: Necropolia
Skąd: Ukraine/bw.ru

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alex Kuj. Smile obecnie na zesłaniu w Wawie Wink ale w domu czasem bywam Tongue
Jak coś skminicie to turlacza i desa wyiagne Wink

__________________
Głupich nie sieją, sami się rodzą...
26-11-2008 21:23 rSk jest offline Szukaj postów użytkownika: rSk Dodaj rSk do Listy kontaktów
brox
Double Ace


images/avatars/avatar-13051.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 109
Klan: r1-BK / r4-BFG
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jam Poznaniak, ale mógłbym się na zlocie pojawić Big Grin
i od razu proponuje u mojej kumpeli w Yakizie na Podolskiej rotfl rotfl rotfl

__________________
tempiem gupote na foróm o.O

28-11-2008 09:25 brox jest offline Szukaj postów użytkownika: brox Dodaj brox do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jak mówił Terecha to i ja mogę się pojawić mimo, że już nie gram Tongue

__________________
R7 - Desmodontidae
28-11-2008 11:24 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Julka
Junior Member


images/avatars/avatar-6944.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 23
Klan: Castle; Demoniczne Bobaski
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Tbg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja z Bydgoszczy choć aktualnie okupuje Tarnobrzeg Smile
Ale może kiedyś jak będzie termin i akurat będę w Bdg to się pojawię Smile

ps. a może tak koło 18 grudnia bo zamierzam zjechać do domku ?Big Grin

__________________
nick w grze:
R1-Julka
28-11-2008 22:29 Julka jest offline Szukaj postów użytkownika: Julka Dodaj Julka do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

RE: Czy ktoś jest z Bydgoszczy/Torunia? ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czesc Julciu Wink
ja jestem z pod bydgoszczy(powiedzmy ze rzut beretem)
pozdrawiam i mam nadzieje ze jak przylece 21/12 to moze cos w koncu wypali w bydgoszczy
pozdrawiam

__________________
sygna by my self
07-12-2008 00:49 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
Julka
Junior Member


images/avatars/avatar-6944.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 23
Klan: Castle; Demoniczne Bobaski
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Tbg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sfinkss Smile
ja też będę wtedy w Bydgoszczy Smile to może na piwko jakieś skoczymy ?:>Big Grin

__________________
nick w grze:
R1-Julka
07-12-2008 19:43 Julka jest offline Szukaj postów użytkownika: Julka Dodaj Julka do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Julka
Sfinkss Smile
ja też będę wtedy w Bydgoszczy Smile to może na piwko jakieś skoczymy ?:>Big Grin


pozstaram sie byc Big Grin
ale wiesz ze mam synka w drodze na swieta Smile
jakby co mozemy sie ustawic, mam nadzieje ze wpadniesz z nicolasem Wink
napisz na priv
dogadamy sie

__________________
sygna by my self
09-12-2008 23:48 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie z Bydgoszczy ani Torunia, ale Toruń zawsze chętnie odwiedzam ^^ Więc jak będzie zlocisko to postaram się przybyć Wink
11-12-2008 09:27 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
PrezesStrzykawa
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2008
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toronto rotfl

__________________
k2k
11-12-2008 17:22 PrezesStrzykawa jest offline Szukaj postów użytkownika: PrezesStrzykawa Dodaj PrezesStrzykawa do Listy kontaktów
Maciej013
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja z Bydzi też jestem Tongue
Necropolia IV r6
nick w grze: cz0pek
21-12-2008 11:41 Maciej013 jest offline Szukaj postów użytkownika: Maciej013 Dodaj Maciej013 do Listy kontaktów
LoQ
Double Ace


Data rejestracji: 14-04-2008
Postów: 124
Kraina: Moria II
Skąd: TORUŃ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No w koncu coś się dziejeSmile
Jestem z TORUNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin Big Grin Big Grin

mimo studiowania w Trójmiejskim syfie:/

__________________
Jeżeli chcesz wspomóc LoQ'a kliknij

TEMAT LoQ: POMYSŁ ARENY
26-12-2008 18:08 LoQ jest offline Szukaj postów użytkownika: LoQ Dodaj LoQ do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bdg- tuchola
18-01-2009 10:18 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
fache
Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 32

RE: Czy ktoś jest z Bydgoszczy/Torunia? ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

okolice Bydgoszczy - jak coś to chetnie sie spotkamSmile
Pifffko dobra rzeczBig Grin szczególnie w doborowym towarzystwieSmile
19-01-2009 18:42 fache jest offline Szukaj postów użytkownika: fache Dodaj fache do Listy kontaktów
bombi1981
Newbie


Data rejestracji: 27-07-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bydgoszcz w weekend a tak Gdynia

__________________
ID r1 - 99171
ID r10 - 68451
ID r14 - 115


24-01-2009 00:09 bombi1981 jest offline Szukaj postów użytkownika: bombi1981 Dodaj bombi1981 do Listy kontaktów
Czarny13
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bydgoszcz
04-04-2009 22:17 Czarny13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Czarny13 Dodaj Czarny13 do Listy kontaktów
santoria
Newbie


images/avatars/avatar-13814.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 9
Klan: adf
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bydgoszcz Smile hmm... Za zlotem jestem jak najbardziejTongue
Pozdrawiam Smile

__________________
R13-Santin

19-04-2009 13:22 santoria jest offline Szukaj postów użytkownika: santoria Dodaj santoria do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brox napisał(a)
jam Poznaniak, ale mógłbym się na zlocie pojawić Big Grin
i od razu proponuje u mojej kumpeli w Yakizie na Podolskiej rotfl rotfl rotfl



yakiza, to w 100% popieram.. 2 alternatywa moze byc estrada Smile

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

21-04-2009 14:03 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Kryszna
Full Member


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 53
Klan: Tam, gdzie znajomi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bygoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bydgoszcz Yakiza ciekawie xD
29-04-2009 14:42 Kryszna jest offline Szukaj postów użytkownika: Kryszna Dodaj Kryszna do Listy kontaktów
Pharao
Full Member


images/avatars/avatar-3637.jpg

Data rejestracji: 12-06-2007
Postów: 56
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Toruń Hellgate

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem Toruniakiem... : )

__________________
Nick: Pharao
Id: 45796





Ekspedycja - Srebrny Smok
04-05-2009 17:43 Pharao jest offline Szukaj postów użytkownika: Pharao Dodaj Pharao do Listy kontaktów
santoria
Newbie


images/avatars/avatar-13814.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 9
Klan: adf
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm.... coś planujecie odnośnie spotkania, czy nie?
Yakiza hmm... to taki syf trochę....

__________________
R13-Santin

11-05-2009 22:44 santoria jest offline Szukaj postów użytkownika: santoria Dodaj santoria do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
santoria napisał(a)
Hmm.... coś planujecie odnośnie spotkania, czy nie?
Yakiza hmm... to taki syf trochę....


syf ? co ty gadasz... to najlepszy klub na tz. posiadówe Wink miła atmosfera, brak nawalonych małolatek i nieprzyjemnego towarzystwa.


tu wogole ktos ogarnia ? sa wakacje, wiec ???

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

07-07-2009 01:42 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
VIOLATOR1974r
Newbie


Data rejestracji: 26-02-2009
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Bydgoszcz,okolice.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jakby co proponuje Estrade Smile .tam sa dobre klimaty rockowo depeszowskie ,zadnej gownianej muzyki tam sie nie uslyszy Smile
11-07-2009 12:21 VIOLATOR1974r jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR1974r Dodaj VIOLATOR1974r do Listy kontaktów
brox
Double Ace


images/avatars/avatar-13051.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 109
Klan: r1-BK / r4-BFG
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
santoria napisał(a)
Hmm.... coś planujecie odnośnie spotkania, czy nie?
Yakiza hmm... to taki syf trochę....

milcz Big Grin
sam dostałem kiedyś miotełkę i zaiwaniałem po klubie \o/
a o spaniu tam wczesną jesienią przytulonym do kuchenki elektrycznej nie wspomnę xD
jak dla mnie szeraton xD

__________________
tempiem gupote na foróm o.O

11-07-2009 18:02 brox jest offline Szukaj postów użytkownika: brox Dodaj brox do Listy kontaktów
VamosBarca
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2009
Postów: 22
Klan: <bezradny>
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: SŁUPY :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szubin k/bdg Smile

__________________
VeB

Patrico

Bo król moze byc tylko jeden -Ja Big Grin
22-08-2009 14:58 VamosBarca jest offline Szukaj postów użytkownika: VamosBarca Dodaj VamosBarca do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Czy ktoś jest z Bydgoszczy/Torunia? ;]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH