Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy ktoś wie po jakim czasie ... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy ktoś wie po jakim czasie ...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MERCUR'Y
Member


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 29
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Czy ktoś wie po jakim czasie ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... od zablokowania stałego, kasowane jest konto na serwerze ???

Szukałem wszędzie ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.
26-10-2008 01:16 MERCUR'Y jest offline Szukaj postów użytkownika: MERCUR'Y Dodaj MERCUR'Y do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś słabo szukałeś, bo mówione to już było setki razy.

minimalnie po 45 dniach od upłynięcia premium. Kiedy dokładnie?- zależy od potrzeb. Skrypt sam czyści stare konta jeśli potrzeba miejsca dla nowych graczy

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




26-10-2008 01:19 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Nello
Forum Ace


images/avatars/avatar-11757.jpg

Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 88
Klan: AN_K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jeśli ktoś dostał np: stałke bo kolega niechcący zapodał złe kamyki w zły przedmiot i poszkodowany jest bez potrzeby ten co nic nie zrobił tzn ze bd można odwołać się do unbana po upłynięciu 30 dni? Big Grin

__________________
Lubie Placki rotfl
Gram na:
R2:Nello ID: 49032

R1:Nello ID: 113588

GyGy: 9493160

całe życie na zaraz wracam Smile piszcie jeżeli coś wygrałem kupiłem albo jak jest jakaś sprawa do mnie Wink

ErraRe HumanUm EST
26-10-2008 02:46 Nello jest offline Strona domowa Nello Szukaj postów użytkownika: Nello Dodaj Nello do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy dobrze zrozumiałem kolegę wyżej ale zawsze po 30 dniach

można się odwołać Happy

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
26-10-2008 03:10 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy ktoś wie po jakim czasie ...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH