Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza. 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Born2kill
Double Ace


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 144
Klan: HeadHunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Obraza. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nick Dess
Lnik do zapisanej wiadomosci http://r4.bloodwars.interia.pl/index.php...42229447&type=2
Fakt,to nie wulgaryzm,ale taki tekst jest gorszym niz nazwaniem kogos ch**em.
Nie zycze sobie takich slow w stosunku do mnie,a z tego co mi wiadomo jest to recydywista,moze powinno sie troche inaczej reagowac w tego typu wypadkach?Tak jak jest w prawie.
26-10-2008 14:17 Born2kill jest offline Szukaj postów użytkownika: Born2kill Dodaj Born2kill do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

24H

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

27-10-2008 01:45 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Born2kill
Double Ace


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 144
Klan: HeadHunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Born2kill
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby niewiele,ale dla kazdego nolife'a to ciezka proba,24h bez BWBig Grin ok,dzieki.
Mozna zamknac.
27-10-2008 09:12 Born2kill jest offline Szukaj postów użytkownika: Born2kill Dodaj Born2kill do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje Szerzeju za bana - serio należał się Big Grin (Jak ja wytrzymam ten jeden dzień bez BWu :rotlfSmile - jestem wulgalrnym chamem przyznaje się. Born2kill dalej twierdze, że jesteś ........ i takie tam inne - a recydywa to nie jest bo nie zostałem jak dotąd wczesniej skazany za takie przewinienie więc zmien informatora albo poczytaj co oznacza słowo recydywa i nie sugeruj jak się powinno reagować jak nie masz pojęcia o czym mówisz.


dziękuje za uwagę


ps Born może powklejaj swoje wiadomości do mnie Wink - ciekawe jak je Szerzej oceni Wink i pamietaj to tylko gra nadal przypominam Tongue

ps2 Szerzej czuje się obrażony stwierdzeniem nolife, pracuje, studiuje, mam swoje prywatne życie a BWu jest dodatkiem do niego więc upomnij pana powyżej bo piszę bzdury na mój temat i stanowczo się temu sprzeciwiam Big Grin , on uwłacza mojej osobie Big Grin Big Grin

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Desmodontidae: 27-10-2008 10:51.

27-10-2008 10:46 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Entropia
Double Ace


images/avatars/avatar-7954.jpg

Data rejestracji: 15-03-2007
Postów: 119
Klan: BlD / Saints
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja proszę o bana dla pana born2killa, poniewaz w wiadomosci http://r4.bloodwars.interia.pl/index.php...42337297&type=1
zasugerowal ze gram (podobnie jak reszta klanu) nieuczciwie. Wczesniej w wiadomosci bezposrednio do mnie stwierdzil ze go atakuję poniewaz "moje zycie jest nudne". Skoro byle uwaga do pana born2killa traktowana jest jako obraza to proszę dokonac podobnej interpretacji jego wypocin w stosunku do naszego klanu. Osobiście czuję się obrażona posądzeniem mnie o posiadanie multikont itp.

__________________
Looks at you with an evil gleam in her eye.

ID r4:1033 Emerytka
Ofki można składać gdzie się chce, czas aukcji wg regulaminu
27-10-2008 19:15 Entropia jest offline Szukaj postów użytkownika: Entropia Dodaj Entropia do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH