Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necro Hardcore (R8) » Iloma postaciami grasz? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Iloma postaciami grasz? 14 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jstn
Member


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 31
Kraina: Necropolia V
Skąd: Łomża->Białystok

Iloma postaciami grasz? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podajemy rasę i przeznaczenie postaci.

__________________
r6 Rory
27-10-2008 11:02 jstn jest offline Szukaj postów użytkownika: jstn Dodaj jstn do Listy kontaktów
SilverBlade31
Double Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 145
Klan: Dark Shadow
Kraina: Necropolia IV

RE: Iloma postaciami grasz? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram jedna łapacz mysli nick nukenBig Grin

__________________
Nick w grze NoSound R10
27-10-2008 14:31 SilverBlade31 jest offline Szukaj postów użytkownika: SilverBlade31 Dodaj SilverBlade31 do Listy kontaktów
Red_Dragon_
Member


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 35
Kraina: Necropolia IV

RE: Iloma postaciami grasz? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1!!!! i nie mam zamiaru wiecej..!!! to ma słuzyc nie <ciach>sie <ciach>modow rodem ze stalinowskich obozów pracy i nadajacych sie na klawiszy do Wronek a nie do gry w wspołczesnej grze do wymian jakie mi pasuja z członkami klanu i zaprzyjaznionymi graczami...to co zwykło to bydło komuszokonradowskie okreslac mianem pushu....ja was w <ciach>!!!!!!!

__________________
nick hungerek
27-10-2008 23:01 Red_Dragon_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Red_Dragon_ Dodaj Red_Dragon_ do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

RE: Iloma postaciami grasz? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Red_Dragon_ napisał(a)
1!!!! i nie mam zamiaru wiecej..!!! to ma słuzyc nie <ciach>sie <ciach>modow rodem ze stalinowskich obozów pracy i nadajacych sie na klawiszy do Wronek a nie do gry w wspołczesnej grze do wymian jakie mi pasuja z członkami klanu i zaprzyjaznionymi graczami...to co zwykło to bydło komuszokonradowskie okreslac mianem pushu....ja was w anusa pushuje qwy!!!!!!!


+ 1 za spam.

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


27-10-2008 23:10 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylka jedna, zal mi kasy na dwa premium :/

nick Manson łapacz

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez .Manson.: 27-10-2008 23:13.

27-10-2008 23:13 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
PheoniX
Forum Ace


images/avatars/avatar-6440.gif

Data rejestracji: 11-09-2007
Postów: 79
Klan: Sraints (Walcze za repa ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąść kase na premium :X ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA gram kultkiem jedno konto, bo nie bede tramolic kasy na ppremium xd
nick oUpolak (Kultek)

__________________
r4 - jabol79
r10 - kartezjusz
cytat:

SPRZEDAM: Dobry Runiczny Kilt Twojej Starej
KT= Wsyp Yamune i kogo się da
cytat:
Soli napisał(a)
KT

27-10-2008 23:31 PheoniX jest offline Szukaj postów użytkownika: PheoniX Dodaj PheoniX do Listy kontaktów
Speefa
Member


images/avatars/avatar-11431.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 43
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również gram jedną postacią szkoda kasy na prema Tongue
28-10-2008 06:13 Speefa jest offline Szukaj postów użytkownika: Speefa Dodaj Speefa do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również jedną Wink brak czasu na 2
28-10-2008 15:31 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
DementoR
Lord


images/avatars/avatar-24139.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 453
Kraina: Moria; Necropolia IX
Skąd: Ty SIĘ urwałeś ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedną Gram.
Nie ma czasu na grę dwoma postaciami
i szkoda mi trochę kasy.
28-10-2008 15:42 DementoR jest offline Strona domowa DementoR Szukaj postów użytkownika: DementoR Dodaj DementoR do Listy kontaktów
DoT'a.
Full Member


images/avatars/avatar-23837.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia IX
Skąd: się biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA 4 Tongue !!!

DoT, DOTKA, D_RaC, MeSiaSh? Smile ))

__________________
w grze:
R6PL: Jacob206
R18PL: Jacob 206
KLIKNIJ WE MNIE !!!

28-10-2008 15:43 DoT'a. jest offline Szukaj postów użytkownika: DoT'a. Dodaj DoT'a. do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedna. I tak zajmuje mi wystarczająco dużo czasu.
28-10-2008 16:07 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
StoprocenT06
Member


images/avatars/avatar-11046.jpeg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dot.. zaskakujesz mnie... pewnie masz z 11 lat i tak marnotrawisz kasę rodzicow ?
ciekawe co będzie jak się dowiedzą... żalosne, 1konto, lapacz

__________________
ja yeti,
28-10-2008 16:46 StoprocenT06 jest offline Szukaj postów użytkownika: StoprocenT06 Dodaj StoprocenT06 do Listy kontaktów
Zasuriel
Double Ace


images/avatars/avatar-9736.jpg

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 108
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie zaczalem grac na r8 (wiec odpowiedz na tytulowe pytanie 0 Tongue )

Konto premium w BW kosztuje grosze wiec to nie byl czynnik brany pod uwage.

A osobiscie uwazam ze bez 6 postaci mozecie zapomniec o tym zeby kiedykolwiek topke zobaczyc.

I 6 postaci w poczatowej grze by zajelo tylko odrobine wiecej czasu niz dwie jesli by sie gralo na 2 komputerach i na obu uzywalo zarówno IE jak firefoxa i opery. (ja nie mam czasu nawet na dwie postacie, ledwo sie z jedna wyraniam Tongue )

Gdybym mial czas gralbym minimum 9 postaciami. Jak grac w gre online to nie po to zeby byc na szarym koncu.

__________________
We've taken a liking to mayhem and fighting.
28-10-2008 17:07 Zasuriel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zasuriel Dodaj Zasuriel do Listy kontaktów
DoT'a.
Full Member


images/avatars/avatar-23837.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia IX
Skąd: się biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
StoprocenT06 Napisał(a) Dot.. zaskakujesz mnie... pewnie masz z 11 lat i tak marnotrawisz kasę rodzicow ? ciekawe co będzie jak się dowiedzą... żalosne, 1konto, lapacz


nie 11 tylko 18 i mam swoją kase a nie Tongue P rodzicuf Tongue P


Edit: i Czy wy zawsze musicie sie czegoś czepiać ?

__________________
w grze:
R6PL: Jacob206
R18PL: Jacob 206
KLIKNIJ WE MNIE !!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DoT'a.: 28-10-2008 21:17.

28-10-2008 21:17 DoT'a. jest offline Szukaj postów użytkownika: DoT'a. Dodaj DoT'a. do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DoT troche dziwne...na gg w katalogu publicznym masz Q-ba 13lat Huta...

Zeby niebylo spamu: Gram jedną jedyną postacią Smile
10-11-2008 14:51 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram 1 postacią -- ŁM Tongue

i po h** sie go czepiacie, a nawet jakby to była kasa rodziców to tez nie powinno was obchodzic, moze rodzice sami mu dają kase Smile )

'

__________________

10-11-2008 15:13 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
filemonka
Forum Ace


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 81
Klan: a różnie;)
Kraina: Moria II

RE: Iloma postaciami grasz? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jstn napisał(a)
Podajemy rasę i przeznaczenie postaci.





taki jest cel tego tematu i proszę się tego trzymać jeżeli pojawi się jeszcze jeden komentarz dotyczący czyjejś ilości postaci bez ceregieli zamknę temat bo on nieco podchodzi pod spam


cytat:
i po h** sie go czepiacie, a nawet jakby to była kasa rodziców to tez nie powinno was obchodzic, moze rodzice sami mu dają kase )


dla pana wyżej WARN wykropkowanie wulgaryzmu i tak nic nie daje


__________________
R 1 - Wojak_Szwejk
10-11-2008 15:43 filemonka jest offline Szukaj postów użytkownika: filemonka Dodaj filemonka do Listy kontaktów
patas15
Double Ace


images/avatars/avatar-10566.jpg

Data rejestracji: 24-04-2007
Postów: 114
Klan: Toreadors
Kraina: Necropolia; Necro Hardcore
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram dwoma postaciami ale niedługo będzie już tylko jedna ;]
obie to łm tylko że kobita i męczyzna ;]
10-11-2008 15:43 patas15 jest offline Szukaj postów użytkownika: patas15 Dodaj patas15 do Listy kontaktów
Zbanowany_Ridick
King


images/avatars/avatar-14539.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 816
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2
ssak kobieta- ataki
lm facet - wyprawySmile

__________________

R3:Marie

10-11-2008 16:22 Zbanowany_Ridick jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Ridick Dodaj Zbanowany_Ridick do Listy kontaktów
Darkex
Full Member


images/avatars/avatar-11915.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 63
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Z necropoli

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 na 2 szkoda mi kasy Smile

__________________
Na r8: Mervin i Dropiasz_xD
Na r6:WiKtor3Q



http://pl.youtube.com/watch?v=99JvBzLCSBY&feature=related
10-11-2008 22:27 Darkex jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkex Dodaj Darkex do Listy kontaktów
izunia2
Double Ace


Data rejestracji: 30-10-2007
Postów: 135

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram 4 postaciami

od razu pisze o pelnoletnosci i swoich traconych pieniazkach Wink

1 kultek + 3 dropiacych lapaczy Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez izunia2: 10-11-2008 23:25.

10-11-2008 23:25 izunia2 jest offline Szukaj postów użytkownika: izunia2 Dodaj izunia2 do Listy kontaktów
mgacek
Forum Ace


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 76
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja skromnie: łapacz myśli i tyle ;]

nick mgacek
11-11-2008 19:36 mgacek jest offline Szukaj postów użytkownika: mgacek Dodaj mgacek do Listy kontaktów
ichiro
Member


images/avatars/avatar-9423.jpg

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 38
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 tylko
14-11-2008 06:43 ichiro jest offline Szukaj postów użytkownika: ichiro Dodaj ichiro do Listy kontaktów
Ventrue
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2007
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 postacie

__________________
Nick w grze:
r8 Branor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ventrue: 21-11-2008 16:13.

17-11-2008 19:45 Ventrue jest offline Szukaj postów użytkownika: Ventrue Dodaj Ventrue do Listy kontaktów
pyjak
Junior Member


Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 23
Klan: [DS] DarkSite
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X
Skąd: R16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 postacie:
Kultek i ŁM, chciałem sprawdzić czy te +5 więcej lucka się nada, i wychodzi lipa na razie ;p Jak sienic nie zmieni to będzie tylko Kultek Wink
17-11-2008 21:19 pyjak jest offline Szukaj postów użytkownika: pyjak Dodaj pyjak do Listy kontaktów
zolka1820
Member


Data rejestracji: 27-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

ja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko jedna bo na dwie zal kasy Tongue . ssak .

r8: kolega_poldka
19-11-2008 13:51 zolka1820 jest offline Szukaj postów użytkownika: zolka1820 Dodaj zolka1820 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedną i nie zamierzam tego zmieniać. Kultek - i na wyprawy i na ataki Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
19-11-2008 13:56 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
XxXPilniczekXxX
Triple Ace


images/avatars/avatar-16253.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden Łapacz myśli walka palne / zasięgowe i kultysta 2h/ białas , głównie do dropienia

__________________

20-11-2008 15:09 XxXPilniczekXxX jest offline Szukaj postów użytkownika: XxXPilniczekXxX Dodaj XxXPilniczekXxX do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zasuriel napisał(a)
Ja nie zaczalem grac na r8 (wiec odpowiedz na tytulowe pytanie 0 Tongue )

Konto premium w BW kosztuje grosze wiec to nie byl czynnik brany pod uwage.

A osobiscie uwazam ze bez 6 postaci mozecie zapomniec o tym zeby kiedykolwiek topke zobaczyc.

I 6 postaci w poczatowej grze by zajelo tylko odrobine wiecej czasu niz dwie jesli by sie gralo na 2 komputerach i na obu uzywalo zarówno IE jak firefoxa i opery. (ja nie mam czasu nawet na dwie postacie, ledwo sie z jedna wyraniam Tongue )

Gdybym mial czas gralbym minimum 9 postaciami. Jak grac w gre online to nie po to zeby byc na szarym koncu.


2+ jedno zona weic w sumie 3

do kolegi ktorego zacytowałem Pleased mozna miec 6-10 przegladarek Wink jes ich naprawde bardzo duzo ;] i mozna grac naqwet 10 naraz a co do tego ze nie zobaczy sie topki ... to znam kolesia w top 10 i gra jedna postac bye bye

__________________
R18-Kacperek
21-11-2008 01:52 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
ShaKe ^^
Triple Ace


images/avatars/avatar-11620.png

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 215
Klan: ...
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: WgW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam mam na 3 premium ale gram tylko 1 Smile
ShaKe Smile

__________________
r8 ShaKe
r6 Jenni13


21-11-2008 21:07 ShaKe ^^ jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaKe ^^ Dodaj ShaKe ^^ do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necro Hardcore (R8) » Iloma postaciami grasz?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH