Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Ban na r8 !!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ban na r8 !!! 6 Ankieta - średnia ocena: 3,676 Ankieta - średnia ocena: 3,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DoT'a.
Full Member


images/avatars/avatar-23837.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia IX
Skąd: się biorą dzieci?

Ban na r8 !!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej przeciez ja dostałem bana na r8 bez zasad ! tam mozna miec 2 konta z 1 ip !!

A ja za to dostałem BANA !

Proszę to wyjaśnić !!!
cytat:
Orginal Posted by Corosie Napisał
CR-7 (DoT)

Recydywa na forum.
Dwa zbanowane konta (używane jednocześnie) - DoT. i robol

3 dni


Chyba ze chodzi o forum ze te 2 konta... ale i tak co ma formu do Serwera !! ??


jak gralem na r1 to mialem chyba 2 lub 3 konta na forum i wszystkich uzywałem i bana nie dostałem !!

Proszę Operatora r8 o odbanowanie Frown ( <placze> Frown ( !!

__________________
w grze:
R6PL: Jacob206
R18PL: Jacob 206
KLIKNIJ WE MNIE !!!

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez DoT'a.: 27-10-2008 18:41.

27-10-2008 18:34 DoT'a. jest offline Szukaj postów użytkownika: DoT'a. Dodaj DoT'a. do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie możesz mieć najwyżej zwiększoną karę do 14 dni za 4 konta zamiast za 2

przeczytaj ogłoszenia i regulamin forum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-10-2008 19:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
DoT'a.
Full Member


images/avatars/avatar-23837.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia IX
Skąd: się biorą dzieci?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DoT'a.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to było dawno temu... Tongue Panie C47 prosze o umozenie kary chociaz do 24h

Teraz jaest okres rozkwitu an r8 daj i mi się rozwinąc Frown

ale gdy dostałem bana na forum to dlaczego tez w grze ?? :/

__________________
w grze:
R6PL: Jacob206
R18PL: Jacob 206
KLIKNIJ WE MNIE !!!

27-10-2008 21:18 DoT'a. jest offline Szukaj postów użytkownika: DoT'a. Dodaj DoT'a. do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tabela kar

3 d) w części o Forum

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




28-10-2008 15:07 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
bart
Full Member


Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 60
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Tabela kar

3 d) w części o Forum



jezeli moge... bo tez chce miec czysta sytuacje...

# używanie kilku kont przez jednego użytkownika - blokada kont
# recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) - blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego (2: 3 dni, 3: 7 , 4: 14 , 5: 30 , 6: 60 , 7..: stały)


jest 8 serverow.... i do kazdego z nich mozna miec 1 konto na forum ? czy nie ?

bo juz zglupialem....

bo troche glupio gdyby grac na 8 sevach i na 2 dostac bana.... co uniemozliwi gre na pozostalych 6....

__________________
id - 7348
Nick na NecropoliaIV - GuzikTheGreat
dla klanowiczów 10% zniżki od wylicytowanej ilości PR
04-11-2008 12:24 bart jest offline Szukaj postów użytkownika: bart Dodaj bart do Listy kontaktów
Corosie
Ex Team


Data rejestracji: 30-09-2008
Postów: 196

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owszem, jest 8 serwerów, ale forum tylko jedno.
Dlatego też na forum można mieć TYLKO JEDNO konto.
05-11-2008 11:51 Corosie jest offline Szukaj postów użytkownika: Corosie Dodaj Corosie do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Ban na r8 !!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH