Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA Pebrat ; unnamed19832 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pebrat ; unnamed19832 51 Ankieta - średnia ocena: 7,3551 Ankieta - średnia ocena: 7,35
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Pebrat ; unnamed19832 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pebrat
Postać Pebrat
unnamed19832
Postać Babcia_Samo_Zlo

multikonto
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-10-2008 12:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba sobie jaja robisz rotfl

Ze niby ja jestem multikontem Pebrata, czy on moim ? rotfl rotfl


Wspolne IP bylo zglaszane prawie poltora roku temu, to raz.
Jesli zgloszenie sie gdzies "zagubilo", to chetnie Ci podrzuce screena chytry

Dwa, ze nie zawsze gralismy na tym samym ip chytry
Nawet w te wakacje ja i moj brat logowalismy sie z roznych... jak mial jakis wyjazd, to czasem do niego dzwonilam, zeby postaral sie wejsc do gry (o ile dobrze pamietam, to we wrzesniu byl chyba w Katowicach i Poznaniu kilka dni i sie troche natrudzil, zeby wejsc na chwile na BW... wiec chyba musialabym sie teleportowac na poludnie Polski, zeby wejsc na jego konto Tongue ).
Jesli juz logowal sie w domu, to NIGDY nie pozwalalam mu wchodzic wtedy, kiedy sama bylam zalogowana.

Trzy - od kiedy dostal dostal konto, nie bylo miedzy nami nawet jednej wymiany handlowej. Jak cos potrzebowal, to sam pisal do tych, ktorych zna, zeby mu pozyczyli Big Grin

Cztery - przy okazji jakiegos zlotu w Warszawie (chyba z maja albo kwietnia) 2 osoby z klanu byly u mnie w domu na chwile i moga poswiadczyc, ze Pebrat gra w BW, bo kilka minut z nim rozmawiali (Hungor i Hunter1972) - juz nie mowiac o tym, ze przez telefon bardzo czesto mieli z nim kontakt (rowniez gracz KayanaDark).
A moze przez telefon to ja udawalam mezczyzne ? lol
Bo sama jestem kobieta, kilka osob zaswiadczy, ze mam cycki Big Grin


Po poltora roku logowan z tego samego komputera nagle ktos doszedl do wniosku, ze te 2 konta to multi ? Big Grin
Nie dochodzilo nawet do zasiadania (dlatego czasem sie musial logowac, jak byl poza Warszawa).

Wiec skad sie wziely te bany ? Big Grin
Propunuje sobie przesledzic logowania od czerwa albo lipca 2007r. chytry

__________________
Babcia_Samo_Zlo

28-10-2008 18:43 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to będzie moja ostania szansa ale ja musze, ja musze xD

ONA MA CYCKI !! ;D jej brat nie ma Big Grin

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

28-10-2008 19:16 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam nie wnikam co ma jej brat, ale potwierdzam BABCIA MA CYCKI !!

__________________

Koalicja anty-różowa.
28-10-2008 19:17 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Czas
Forum Ace


images/avatars/avatar-23552.gif

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 83
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Długa krwawa historia.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak by to ujac - nie dam foty!!! ;->

__________________

Blood Fire Death


Ghost

=]


28-10-2008 19:51 Czas jest offline Szukaj postów użytkownika: Czas Dodaj Czas do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o boshe ja z pewnością mogę potwierdzić że Dorotka ma piersi rotfl rotfl rotfl

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

28-10-2008 20:12 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w ciągu dwóch miesięcy tylko raz było inne IP
Mon Sep 29 15:35:49 CEST 2008

inne niż normalnie, ale i tak to samo na obu kontach
i przypadkowo skasowały się też cookies

i o jakiej grze brata można mówić? logowania co kilka dni by zrobić wyprawy które nic nie dadzą
robienie oblężeń by kwadrat został u "swoich" i żadnej innej gry

przelogowania między dwoma kontami występowały zawsze

poza tym to co było na wakacje nie ma znaczenia, za multikonto jest uznane teraz. możliwe że wtedy grały dwie osoby, teraz wszystko wskazuje na to że loguje się jedna

osoby które będą spamowac (jak posty wyżej) po tym poście będą karane dwukrotnym ostrzeżeniem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-10-2008 20:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Pitrek46
Full Member


images/avatars/avatar-7801.gif

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 52
Klan: eXtreme revoluti0n
Kraina: Necropolia
Skąd: Dębica / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce, nie pierwszy raz sie tak zdarza, doprowadzasz do takich sytuacji w których ludziom odechciewa się grać, a grali uczciwie, ja ręcze za babcie jest to osoba, która jako jedyna którą znam tak angażuje się w gre.., wszystko dosłownie wszystko ogarnia, co tylko mozliwe, zarowno o klan jak i całą reszte, i po co takiej osobie byłoby multi?...

Ale nie, Ty musisz uwalić kogoś bo pewnie z góry dali Ci taki limit, pare stałych dziennie pare 30 dniowych bo nie bedzie wyplaty, a te osoby które banujesz, caly czas opłacają premium, za które jest potem Twoja wypłata, a co za tym idzie chlebek bez którego tak trudno się obejść.

Założę się , że nie sprawdziłeś czy zgłaszane było granie z jednego ip, oraz to że nie sprawdziłeś poprzednich logowań, a nawet jak napiszesz , że to zrobiłeś, to i tak w to nie uwierze bo nie takie rzeczy się tu działy.

Pozatym , siedzę tu już trochę, i zaraz walniesz focha, i poleci kazdemu warnik, ale przecież tak jest super :*, sprawdź logowania topy, i daj bana KAŻDEMU kto zalogował się będąc na przykład w domu na weekend ze studiów, czy gdziekolwiek w pracy na przykład. DAJ BO TO PRZECIEŻ BĘDZIE ZASIADANIE!? zasiada na krześle nie przy swoim komputerze, mało tego ! kliknął coś w czasie gdy nie był zalogowany gdzie indziej !Red Face OOOO szał macicy w piaskownicy...

Dla mnie poprostu olewasz sprawę zamiast pozytywnie wyjaśnić ją do końca, może nie tak , aby obiektywnie ją wyjaśnić, już nie mówię że tak jest zawsze ale w połowie tematów jakie zakładałeś tutaj w pręgierzu, chodzi mi o długo grających graczy, olewałeś temat i było tylko "STAŁY" a jak ktoś miał wytłumaczenie, mało tego poparte dowodami to zbywałeś i każdemu po warnie , żeby serduszku ulżyło, znając życie mnie też dasz, w sumie leje na to , ale nie zakładaj z gory że ktoś jest winny jeśli nie przeprowadzisz sprawy do końca a przecież za to Ci płacą, Tyle z mojej strony

Pozdro dzieki za warn:F:*

__________________
Gadu-Gadu: 3643806

R3 = Szarlejek
R1 = Hunter1972



Ofki po zakupie składać na te nicki w grze Smile
28-10-2008 20:49 Pitrek46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitrek46 Dodaj Pitrek46 do Listy kontaktów
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie tez była zgłaszana gra z jednego IP na dwa kontaSmile ongiśSmile przed banicjąSmile . Witam w klubie BabciuSmile .

__________________

Duke
28-10-2008 20:53 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
w ciągu dwóch miesięcy tylko raz było inne IP
Mon Sep 29 15:35:49 CEST 2008

To teraz mi powiedz ile moj brat byl w ciagu ostatnich 2 miesiecy na urlopie ;]
Ma sie codziennie logowac bedac na urlopie, bo TY tak chcesz?
Jak ktos ma male dziecko i pracuje caly dzien, to czasem moze nie miec czasu na gre, prawda ? Happy


cytat:
inne niż normalnie, ale i tak to samo na obu kontach
i przypadkowo skasowały się też cookies

nie nie nie chytry
IP moglo byc inne, bo mamy neostrade, a cookies raz na jakies czas chyba kazdy usuwa chytry ale zapewniam, ze komputer byl na pewno ten sam.
Oprocz domowego NIGDY nie logowalismy sie na wspolnym ip chytry
(ja osobiscie przez poltora roku logowalam sie tylko u chyba dwojki znajomych, wczesniej w pracy i z komorki).

cytat:
i o jakiej grze brata można mówić? logowania co kilka dni by zrobić wyprawy które nic nie dadzą
robienie oblężeń by kwadrat został u "swoich" i żadnej innej gry

Bo moj brat od kilku miesiecy nie mial czasu grac, wiec raz na jakis czas robil ochrony,kiedy mogl, a ostatnio poprosilismy, zeby wzial urlop z kwadratem w 3 strefie, bo nie mial go kto pilnowac Happy
Poza tym konto dostal PUSTE (bylo na nim chyba kilka sztuk uzi). Zebral troche sprzetu i jakis czas temu mial sie zresetowac, ale po prostu na to nie mial czasu.

cytat:
przelogowania między dwoma kontami występowały zawsze

nie nie, skarbie
juz napisalam, ze nie pozwalam mu sie logowac w tym czasie, co sama gralam
a jesli twierdzisz, ze bylo inaczej, to poprosze logi z ostatniego polrocza (tu albo na pw) - na ktorych bedzie widoczne, ze logowalismy sie kilka minut po sobie.
A zapewniam cie, ze takich logow nie znajdziesz.
Teoretycznie wszystkich, ktorzy maja zgloszana wspolna gre, mozesz wziac za multi - bo jedna osoba sie wyloguje,a 2 h pozniej zaloguje sie druga i masz "przelogowanie" ;]

cytat:
poza tym to co było na wakacje nie ma znaczenia, za multikonto jest uznane teraz. możliwe że wtedy grały dwie osoby, teraz wszystko wskazuje na to że loguje się jedna

To poprosze dowody, ktore wskazuja na to, ze loguje sie jedna chytry


Oswiadczam, ze na konto Pebrat zalogowalam sie 1 RAZ - poltora roku temu, kiedy to konto moj brat dostal od gracza, ktory gre zakonczyl. I zalogowalam sie tylko po to, zeby sprawdzic co na nim jest.


Ps1: prosze bez spamu
Ps2: zgadzam sie na podanie publicznie mojego ip... zebys sie nie wykrecal, ze nie mozesz chytry najlepiej z calego roku chytry

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 28-10-2008 21:05.

28-10-2008 20:55 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
Jak ktos ma male dziecko i pracuje caly dzien, to czasem moze nie miec czasu na gre, prawda ? Happy

jak ktoś pracuje cały dzień i ma małe dziecko to nie włącza urlopu na 2 dni tylko albo włącza całkiem albo kasuje postać z braku czasu

cytat:
IP moglo byc inne, bo mamy neostrade, a cookies raz na jakies czas chyba kazdy usuwa chytry ale zapewniam, ze komputer byl na pewno ten sam. Oprocz domowego NIGDY nie logowalismy sie na wspolnym ip chytry

ja wiem jak wygląda IP neostrady, gdyby mi chodziło o każdą różnicę to bym napisał że było setki zmian, ale podałem jedną podanej daty nie z neostrady na OBU kontach

cytat:
cytat:
przelogowania między dwoma kontami występowały zawsze

nie nie, skarbie
juz napisalam, ze nie pozwalam mu sie logowac w tym czasie, co sama gralam
a jesli twierdzisz, ze bylo inaczej, to poprosze logi z ostatniego polrocza (tu albo na pw) - na ktorych bedzie widoczne, ze logowalismy sie kilka minut po sobie.

gdzie napisałem że były kilka minut po sobie? jest przelogowanie, wylogowanie z jednego i logowanie na drugie po jakimś czasie
nie ma logowań na pebrat w dni kiedy nie było by logowania na drugie konto

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-10-2008 21:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
jak ktoś pracuje cały dzień i ma małe dziecko to nie włącza urlopu na 2 dni tylko albo włącza całkiem albo kasuje postać z braku czasu

A w jakim okresie niby moj brat mial urlop 2 dni ?
Bo prosilismy go, zeby wlaczal na 2 tygodnie - i zawsze dawal komus znac, zeby zalatwic ochrone, bo od wakacji byl w 3 strefie - o ile mi wiadomo, to nie zdejmowal urlopu bez wiedzy mojej albo lidera klanu chytry

cytat:
ja wiem jak wygląda IP neostrady, gdyby mi chodziło o każdą różnicę to bym napisał że było setki zmian, ale podałem jedną podanej daty nie z neostrady na OBU kontach

To ja prosze o podanie tego IP, bo powtarzam, ze oprocz domowego NIGDY nie logowalismy sie na tym samym komputerze. Nic mi tez nei wiadomo o tym, zeby moj brat logowal sie z MOJEJ komorki, a tym bardziej z pracy... znajomych u ktorych ja sie logowalam on nie zna, wiec jest to fizycznie niemozliwe - dlatego screen z dowodem poprosze chytry

cytat:
[quote]gdzie napisałem że były kilka minut po sobie? jest przelogowanie, wylogowanie z jednego i logowanie na drugie po jakimś czasie
nie ma logowań na pebrat w dni kiedy nie było by logowania na drugie konto

Czy Ty czasem czytasz, co piszesz ? chytry
Wlasnie potwierdziles, ze nie wystepowaly przelogowania od razu jedna osoba po drugiej.


A najbardziej mnie rozbawilo zdanie "nie ma logowań na pebrat w dni kiedy nie było by logowania na drugie konto"

No wiec oswiadczam, ze jestem uzalezniona od BW i od minimum roku NIE BYLO DNIA, W KTORYM BYL SIE NIE LOGOWALA MINIMUM RAZ DZIENNIE rotfl
Nie mialam nawet 1 dnia przerwy rotfl (wiem, to chore).
Nie pamietam, kiedy ostatnio na r1 mialam urlop... chyba w zeszle wakacje xDDD


Powtarzam, ze czekam na screeny z tymi "przelogowaniami" (ale nie z takimi, gdzie ja np poszlam : do pracy, sklepu, kolezanki, kolegi, babci, fryzjera, na piwo - a w tym czasie moj brat sie zalogowal). ale z takimi, ktore potwierdza, ze na tych kontach gra jedna (slownie JEDNA) osoba chytry


edit : chyba masz jakies dowody na to, skoro nas zabanowales ? chytry
no bo tak bez dowodow... ? chytry

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 28-10-2008 21:26.

28-10-2008 21:21 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
losiu
Triple Ace


Data rejestracji: 14-12-2006
Postów: 218

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adikab napisał(a)


ONA MA CYCKI !! ;D jej brat nie ma Big Grin


poprosze o dowody, najlepiej na zdjeciach, inaczej nie uwierze Big Grin

__________________
Nabijaczom postów mówimy NIE !!!

R1- Muad_Dib

R7 - Adr
28-10-2008 21:24 losiu jest offline Szukaj postów użytkownika: losiu Dodaj losiu do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mon Sep 29 15:35:49 CEST 2008 50542 - 195.189.142.58

Mon Sep 29 23:37:49 CEST 2008 28766 - 195.189.142.58

hmm, czyżby to samo IP i inne niż neo?

cytat:
To teraz mi powiedz ile moj brat byl w ciagu ostatnich 2 miesiecy na urlopie ;]
Ma sie codziennie logowac bedac na urlopie, bo TY tak chcesz?


cytat:
prosilismy go, zeby wlaczal na 2 tygodnie - i zawsze dawal komus znac, zeby zalatwic ochrone, bo od wakacji byl w 3 strefie - o ile mi wiadomo, to nie zdejmowal urlopu bez wiedzy mojej albo lidera klanu


a ja napisałem, że logowania były co kilka dni
czasem 2, czasem 5 itp
więc nie można tego nazwać grą

i czemu on się nie wypowiada? dlatego, że od roku nie wchodzi na forum?

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-10-2008 21:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Mon Sep 29 15:35:49 CEST 2008 50542 - 195.189.142.58

Mon Sep 29 23:37:49 CEST 2008 28766 - 195.189.142.58

hmm, czyżby to samo IP i inne niż neo?

Czy Ty probujesz ze mnie idiotke zrobic ? chytry
Podajesz mi PROXY MINI OPERY ?
Dodam tylko, ze proxy, ktore za kazdym razem jest przy logowaniu inne, a o ile mi wiadomo, to dla wszystkich sieci jest przydzielona ta sama pula - wytlumacz mi wiec w jaki sposob ktos sie przelogowal z jednego konta na drugie i proxy sie nie zmienilo ? chytry (z tego, co podajesz, to w odstepach 8 h)

screena z tymi logowaniami poprosze, bo ktos chyba zaczyna nieczysto pogrywac chytry
skopiowac i wkleic, to i ja sobie moge chytry

cytat:
a ja napisałem, że logowania były co kilka dni
czasem 2, czasem 5 itp
więc nie można tego nazwać grą

i czemu on się nie wypowiada? dlatego, że od roku nie wchodzi na forum?

A gdzie jest napisane, ze KAZDY GRACZ MA SIE LOGOWAC CODZIENNIE ? chytry
Czy wszyscy, ktorzy sie loguja nieregularnie, dostana bana ? Tongue

A czemu sie nie wypowiada, to nie Twoj interes chytry
Za ok 2 dni wroci do domu, to sie wypowia, mozesz byc tego pewny chytry
Konta na forum kiedys zakladal i to nie jedno, ale o ile sobie przypominam, to nie mogl nic z nich pisac, co na jego prosbe zglaszalam ze swojego konta ktoremus z moderatorow chytry



edit - skarbie, troche sie pomeczylam i sprawdzilam z kims chytry
ja na plusie, druga osoba na orange chytry
z jednej i drugiej sieci byly przydzielane proxy z tej samej puli, a raczej dwoch : 195.189.142.xxx i 91.203.96.xxx, a wszystkie byly do siebie podobne (raz trafilo sie to samo na ok 25 prob)... wiec wymysl cos lepszego chytry

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 28-10-2008 23:19.

28-10-2008 22:22 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
edit - skarbie, troche sie pomeczylam i sprawdzilam z kims chytry
ja na plusie, druga osoba na orange chytry
z jednej i drugiej sieci byly przydzielane proxy z tej samej puli, a raczej dwoch : 195.189.142.xxx i 91.203.96.xxx, a wszystkie byly do siebie podobne (raz trafilo sie to samo na ok 25 prob)... wiec wymysl cos lepszego chytry


rotfl

jedyne takie IP (z tej grupy) w ciągu miesiąca i tego samego dnia przypadkiem trafiło się na dwóch powiązanych ze sobą kontach to samo rotfl
195.189.142.0 - 195.189.143.255 taka jest pula adresów
500 numerów, szansa takiego przypadkowego trafu jest praktycznie zerowa

tym postem potwierdzasz tylko, że ban jest słuszny
szczególnie, że najpierw nie wierzysz, że popełniłaś ten błąd i nastąpiło logowanie na tym samym innym ip a później sama tłumaczysz dlaczego było to samo ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-10-2008 23:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

cytat:
C47 napisał(a)

jedyne takie IP (z tej grupy) w ciągu miesiąca i tego samego dnia przypadkiem trafiło się na dwóch powiązanych ze sobą kontach to samo rotfl
195.189.142.0 - 195.189.143.255 taka jest pula adresów
500 numerów, szansa takiego przypadkowego trafu jest praktycznie zerowa

Napisalam wyzej, ze teraz na 25 prob (z 2 telefonow w ciagu kilkunastu minut) 2 razy sie trafil nam ten sam adres proxy chytry
Jesli uzywasz komorki, to proponuje kilka razy sie rozlaczyc i polaczyc ponownie sprawdzajac przy okazji real ip i proxy ip (nawet moge Ci podac strone na ktorej to sprawdzisz :*)
to raz

Dwa - poprosze IP mojego operatora, a nie proxy nimi opery chytry
Bo na pewno IP tez Wam sie wyswietla chytry
I wtedy sie okaze, ze ja zawsze loguje sie z Plusa... a moj brat nawet, jesli kiedykolwiek wszedl na BW z komorki, to z Orange albo Ery, bo on akurat telefonu w sieci Plus najzwyczajniej w swiecie nie ma chytry

Trzy - prosze w takim razie o sprawdzenie wszystkich serwerow - moge sie zalozyc, ze nawet tego samego dnia jeszcze kilka osob trafilo na to samo proxy Tongue z noz widelec nam udowodnisz, ze na r6 mamy kilkanaset kont rotfl

cytat:
tym postem potwierdzasz tylko, że ban jest słuszny
szczególnie, że najpierw nie wierzysz, że popełniłaś ten błąd i nastąpiło logowanie na tym samym innym ip a później sama tłumaczysz dlaczego było to samo ;]


I w ktorym miejscu potwierdzilam, ze ban jest sluszny ? chytry
Bo jak na razie, to sie osmieszyles twierdzac, ze ja i moj brat to multikonto, bo ja sie loguje codziennie, a on raz sie zaloguje, a raz nie Tongue i do tego wredna menda czasem nie robi wszystkich wypraw !!! O urlopach juz nie wspomne... za to powinna byc wieksza kara, niz ban !

Naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo na poczatku poprzedniego posta napisalam, ze adres proxy przy kazdym polaczeniu jest inny, a dla wszystkich sieci jest przydzielany z tej samej puli (CO LATWO MOZESZ SOBIE SPRAWDZIC SAM - ale chyba lepiej, zeby sprawdzil to ktos, kto powinien sie na tym znac... administrator gry na ten przyklad, ktory mam nadzieje sie wypowie w tym temacie Wink )

__________________
Babcia_Samo_Zlo

29-10-2008 00:23 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mając na uwadze fakt, że na pebrat w ciągu miesiąca nie było żadnych innych logowań z innego ip niż neo oraz szansę, że tego samego dnia dwie różne osoby zalogowały się z tego samego IP i na dodatek grające normalnie z jednego IP jak pisałem wyżej jest praktycznie zerowa

poczekamy na brata...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-10-2008 09:54 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Adurax
Full Member


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 53
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IV
Skąd: z katu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce niechcialbym dostac warna ale czy niemoglbys zapodac screenow ?? Bo wiesz

Mon Sep 29 15:35:49 CEST 2008 666- 66.600.666.00

Mon Sep 29 25:37:49 CEST 2008 696 - 66.600.666.00

Legenda:
666-C47
696-Szeszej

Macie multi !!

Thx za warna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

__________________
cytat:
Originally posted by Killing_Joke
tez cie kocham :*


cytat:
Originally posted by Cean
Wycena nie była zawyżona/zaniżona, była po prostu bzdurna


r6- Adura
r1- Yekinus
29-10-2008 10:26 Adurax jest offline Szukaj postów użytkownika: Adurax Dodaj Adurax do Listy kontaktów
StoprocenT06
Member


images/avatars/avatar-11046.jpeg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta Big Grin Ce ma multi i pushuje ;P

__________________
ja yeti,
29-10-2008 17:53 StoprocenT06 jest offline Szukaj postów użytkownika: StoprocenT06 Dodaj StoprocenT06 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
mając na uwadze fakt, że na pebrat w ciągu miesiąca nie było żadnych innych logowań z innego ip niż neo

No tak, w sumie po to sie zglasza wspolne IP, zeby 1 osoba grala w domu, a druga chodzila do znajomych czy do kawiarenki internetowej.
Ale ja jestem glupia, no sama na to nie wpadlam. Dziekuje, ze mnie uswiadomiles po co sie zglasza wspolna gre :* Big Grin
Uswiadom teraz reszte graczy i zabanuj kazdego, kto choc raz zalogowal sie na tym samym komputerze,co druga osoba Big Grin
rotfl rotfl

cytat:
oraz szansę, że tego samego dnia dwie różne osoby zalogowały się z tego samego IP i na dodatek grające normalnie z jednego IP jak pisałem wyżej jest praktycznie zerowa

Ja nie wiem, czy pisze po chinsku i nikt mnie nie rozumie, czy tylko do Ciebie to nie dociera. Napisze tym razem duzymi literkami, moze zrozumiesz :

195.189.142.58 - to nie jest IP mojego operatora, tylko adres proxy przegladarki. Niewazne z jakiej sieci sie ktos loguje - jesli uzywa Mini Opery (a malo jest osob, ktore jej nie uzywaja), bedzie mial adresy przydzielane z tej samej puli (czyli rozniace sie tylko ostatnia liczna od 0 do 255).
cytat:
jedyne takie IP (z tej grupy) w ciągu miesiąca i tego samego dnia przypadkiem trafiło się na dwóch powiązanych ze sobą kontach to samo
195.189.142.0 - 195.189.143.255 taka jest pula adresów
500 numerów, szansa takiego przypadkowego trafu jest praktycznie zerowa

Zerowa szansa to jest na to, ze kilkaset osob logujacych sie codziennie z komorek nie trafila na ten sam adres, dlatego poprosze screen z logowania - ale prosze, zeby go wkleil administrator, a nie Ty (teraz to juz nie tylko ja podejrzewam, ze jestes, delikatnie mowiac, nieuczciwy)

Sam stwierdziles, ze adresow tych jest ok 500 - biorac pod uwage, ze sama sie czesto loguje w pracy ok 20-30 razy z komorki (z racji tego, ze bateria przy otwartej przegladarce pada mi w godzine) - proponuje sie zastanowic ile z tych 500 liczb mi sie trafia w ciagu 1 dnia.
Przypominam rowniez, ze przy kazdym uruchomieniu przegladarki adres ten sie ZMIENIA.


Sam sobie udowodniles, ze zerowa szansa jest na to, ze nikt oprocz nas nie trafil na te same numerki Tongue
Wyglada na to, ze na rachunku prawdopodobienstwa znam sie duzo lepiej, niz Ty (a dodam, ze nie znam sie na tym w ogole).

Tak wiec rusz 4 litery i sprawdz IP mojego OPERATORA (zeby Ci ulatwic zadanie - Plus) oraz operatora mojego brata (jak sie od niego dowiedzialam, kiedys wszedl z telefonu Orange - i pewnie o to logowanie chodzi).


Moj brat wraca z wyjazdu w piatek lub sobote, a ja nie mam zamiaru czekac do tej pory, bo ktos wykonuje swoja prace nierzetelnie lub po prostu dal bana przez swoje widzimi sie.
W tej chwili nie ma technicznej mozliwosci, zeby wejsc na forum.



Prosze nas jak najszybciej odbanowac, bo jak do tej pory udowodniles, ze jestesmy multikontem poniewaz :

1. Ja logowalam sie codziennie, a moj brat nie.

2. Ja robilam wyprawy i ataki, a moj brat raz robil, a raz nie. Za to dodatkowo proponuje dac kare chlosty, bo niedopuszczalne jest, zeby ktos zmarnowal chociaz 1 wyprawe dziennie ! O_O

3. Stwierdziles, ze nie bylo logowan na Pebrata, kiedy nie bylo logowan na moje konto. No wiec juz napisalam, ze od ok roku nie mialam nawet 1 dnia przerwy w grze. Jesli mielibysmy sie logowac na zmiane - jednego dnia on, a drugiego ja, to dostalibysmy bany za pkt. 1 i 2 rotfl


4. "Przelogowania" z jednego konta na drugie nastepowaly "po jakims czasie", jak to ujales. A jaki czas w/g ciebie jest dozwolony (tzn. jaka przerwa) ?
2 dni?
tydzien ?
miesiac ?
I znow wracamy do punktu wyjscia - ban za pkt 1 i 2 Big Grin

5. Osoby, ktore nie maja czasu na gre, powinny sie kasowac. Moj brat od ok 2 miesiecy siedzial na urlopie. Bandyta niedobry ! A powinien sie skasowac juz dawno !
Dodatkowo sklamales, ze Pebrat wlaczal urlopy na 2 dni - czemu dzis w rozmowie ze mna zaprzeczyl. I potwierdzil to, ze urlopy bral na maksymalny mozliwy czas (bedac w 3s - 2 tygodnie).
Mozesz wyjasnic skad Ci sie wziely 2 dni ? Sklamales, czy po prostu nie sprawdziles ?

6. Wspolne IP zglasza sie po to, zebyscie mieli wiecej zgloszen. Nie po to, zeby 2 lub wiecej osob mogly grac z jednego komputera/sieci.
Jak przeczytalam cyt. : "mając na uwadze fakt, że na pebrat w ciągu miesiąca nie było żadnych innych logowań z innego ip niż neo", to o malo co sie nie zadlawilam ze smiechu... biorac pod uwage pkt. 5 (czyli ze od 2 miesiecy siedzial na urlopie i w ciagu tego miesiaca zalogowal sie pewnie ze 2-3 razy rotfl rotfl )

7. Jesli po mimo moich kilku prosb nie dostalam screena z naszymi logowaniami z 29.09.08r. oraz nie potrafiles mi podac nawet z jakich sieci sie logowalismy, to wlasnie udowodniles, ze bany rozdajecie na prawo i lewo, wedlug zachcianek oraz ze nie macie technicznej mozliwosci sprawdzic kto i skad sie logowal ;]
Jesli jest inaczej, to poprosze wreszcie DOWODY.
No chyba, ze sobie w paint-cie te dowody rysujesz... to moge zaczekac jeszcze kilka dni rotfl

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 29-10-2008 19:40.

29-10-2008 19:37 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Hungor
Full Member


Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 64
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Babcia prosila mnie abym sie nie wtracal, widzac co tu sie wypisuje, nie moglem sie powstrzymac, ale z calym szacunkiem C47, jestes w bledzie.

Jak byl zlot w marcu w Warszawie, mialem okazje poznac i zobaczyc brata Doroty, owszem sa podobni ale od razu zeby byli multikontem? Big Grin
Dlatego to mi sie wydaje dziwne, kierujac oskarzenia w jej strone.
Okolo 2 badz 3 tygodnie temu, dzwonilem do niego i przypomnialem o wlaczeniu urlopu, nie moglem sie z Dorota skontaktowac, wiec logiczne ze zadzwonilem do niego. Jako ze jestem wodzem klanu, mam z klanowiczami kontakty telefoniczne, szczegolnie z tymi co sa w 3s, aby w razie amnezji pamieciowej, przypomneic to i owo, aby nie stracic 3s.

Tyle z mojej strony.

__________________
R1 login: Hungor
ID: 32675

R4 login: Kapusta
ID: 37644

Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon, tak długo nasza Wisła, zwyciężać będzie wciąż!



29-10-2008 21:31 Hungor jest offline Szukaj postów użytkownika: Hungor Dodaj Hungor do Listy kontaktów
Hunter1972
Junior Member


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ze swojej strony chcialbym dodac ze potwierdzam slowa Hungora bo bylismy razem u babci w dniu zlotu i jej brat istnieje.
Wiec uwazam ze nie slusznie babcie i jej brata zbanowales drogi C47. Wink
Pozdrawiam i mysle ze szybko zostana odbanowani. Big Grin
30-10-2008 05:39 Hunter1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hunter1972 Dodaj Hunter1972 do Listy kontaktów
krzyk1976
Triple Ace


images/avatars/avatar-9815.jpg

Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: z bardzo daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahaha ,,, ja też nie dam foty !! Wink
brawo C

__________________
R1: Shadow
31-10-2008 10:29 krzyk1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzyk1976 Dodaj krzyk1976 do Listy kontaktów
rutka
Junior Member


images/avatars/avatar-7159.gif

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
i o jakiej grze brata można mówić? logowania co kilka dni by zrobić wyprawy które nic nie dadzą
robienie oblężeń by kwadrat został u "swoich" i żadnej innej gry


A od kiedy malo aktywna gra jest zabroniona?? Sama tez tak ostanio robie,moze i ja powinnam dostac bana?? Mad

__________________
Wygrales/as? Zloz ofe w grze...

Nick w grze: Vidugaria
31-10-2008 12:07 rutka jest offline Szukaj postów użytkownika: rutka Dodaj rutka do Listy kontaktów
Hungor
Full Member


Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 64
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pebrat wlasnie do mnie dzwonil, ze nie moze sie wypowiedziec na forum, bo wyswietla mu sie,ze dostep do strony zostal zabroniony.

__________________
R1 login: Hungor
ID: 32675

R4 login: Kapusta
ID: 37644

Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon, tak długo nasza Wisła, zwyciężać będzie wciąż!



31-10-2008 20:19 Hungor jest offline Szukaj postów użytkownika: Hungor Dodaj Hungor do Listy kontaktów
rk.wwa
Newbie


Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postaram sęi napisać grzecznie.Proszę o wyjasnienie dlaczego zostalismy zablokowani!Co kogoś obchodzi kiedy sie logujemy i czy w ogóle się logujemy?????
Jak będę chciał to będę się logował i raz na pół roku,a dopóki kupuje premium co wam do tego????Może jeszcze mi będziecie mówić kiedy mam iść do kibla się wysr...??Wystarczająco dużo czasu zajeło mi logowanie się na forum bo za każdym razem pojawiało się że mam zablokowany dostep!!!!
albo może powiecie mi skąd mam się zalogować??Nie mozna było od razu napisać że 2 osoby nie mogą grać na 1 komputerze?grał bym na innym serwerzee!ale lepiej banować bez powodu??
Nigdy nie wchodziłem na konto mojej siostry ani ona na moje,ale wielokrotnie byłem zalogowany z innych komputerów niz domowy kiedy nie było mnie w domu.Na pewno wiele razy było tak,że razem bylismy zalogowani z różnych miejsc.I proszę mi nie pisać że powinienem był skasować postać jeśli nie mam czasu grac,a jak wam coś nie pasuje to skasujcie sobie tą gre.
PROSZĘ NAS NATYCHMIAST ODBLOKOWAC,BO NIE MAM CZASU SIE KłóCIć Z JAKIMS DURNIEM!!!!!
PEBRAT
31-10-2008 20:33 rk.wwa jest offline Szukaj postów użytkownika: rk.wwa Dodaj rk.wwa do Listy kontaktów
rk.wwa
Newbie


Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co do osóob wyżej to proponuje się zając własnymi cyckami
31-10-2008 20:35 rk.wwa jest offline Szukaj postów użytkownika: rk.wwa Dodaj rk.wwa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rk.wwa napisał(a)
Nigdy nie wchodziłem na konto mojej siostry ani ona na moje

tak? z postów wyżej można wyczytac co innego ;]

cytat:
wielokrotnie byłem zalogowany z innych komputerów niz domowy kiedy nie było mnie w domu.Na pewno wiele razy było tak,że razem bylismy zalogowani z różnych miejsc.

akurat nie było ani jednej takiej sytuacji w ciagu 3 miesięcy

nadal wszystko wskazuje na grę jednej osoby, łącznie z postem wyżej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-10-2008 21:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
rk.wwa napisał(a)
Nigdy nie wchodziłem na konto mojej siostry ani ona na moje

tak? z postów wyżej można wyczytac co innego ;]

Z jakich postow ? chytry
Przyznalam sie,ze weszlam na jego konto raz poltora roku temu chytry
Chcesz mi powiedziec,ze za to mamy bana stalego ? chytry

cytat:
wielokrotnie byłem zalogowany z innych komputerów niz domowy kiedy nie było mnie w domu.Na pewno wiele razy było tak,że razem bylismy zalogowani z różnych miejsc.

akurat nie było ani jednej takiej sytuacji w ciagu 3 miesięcy

nadal wszystko wskazuje na grę jednej osoby, łącznie z postem wyżej[/quote]
Nie klam, bo wiem ile razy go prosilam, zeby sie zalogowal, kiedy go nie bylo w domu Happy
I co niby w poscie wyzej wskazuje na gre jednej osoby ? rotfl


edit - skoncz wreszcie ten cyrk i nas odbanuj ;]

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 31-10-2008 22:20.

31-10-2008 22:16 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA Pebrat ; unnamed19832

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH