Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Szukam przyjaciół :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szukam przyjaciół :D 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Stefan_
Junior Member


images/avatars/avatar-11293.jpg

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Szukam przyjaciół :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy byłby ktoś miły i pożyczył mi itemki na ataki Big Grin Chodzi mi o to, że jakiś czas temu sprzedałem większość moich przedmiotów i wszystko poszło w trening Big Grin Aktualnie nie moge się dalej rozwijać i chciałem się z kimś umówić, żeby na godzinkę dziennie mi pożyczył set na ataki. A jeśli ktoś się boi, że ukradnę to zawsze można przez zk.

Możecie spamować, ale z umiarem.

__________________

30-10-2008 14:51 _Stefan_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Stefan_ Dodaj _Stefan_ do Listy kontaktów
kamis i ishe
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 189
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Chodaków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jaki dokładnie item na i na jakiej krainie???
r1? r3?
30-10-2008 15:02 kamis i ishe jest offline Strona domowa kamis i ishe Szukaj postów użytkownika: kamis i ishe Dodaj kamis i ishe do Listy kontaktów AIM Screen Name of kamis i ishe: ... YIM Account Name of kamis i ishe: ... Zobacz profil MSN kamis i ishe
Evermet
Double Ace


images/avatars/avatar-11419.jpeg

Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LoL, troche to glupie i egoistyczne...
Moglbys przynajmniej zaproponowac cos w zamian, ze ble ble itd.
30-10-2008 15:09 Evermet jest offline Szukaj postów użytkownika: Evermet Dodaj Evermet do Listy kontaktów
_Stefan_
Junior Member


images/avatars/avatar-11293.jpg

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Stefan_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evermet napisał(a)
LoL, troche to glupie i egoistyczne...
Moglbys przynajmniej zaproponowac cos w zamian, ze ble ble itd.


Tak, to jest głupie. Tak to jest egoistyczne. Ale co mam zaproponować w zamian??? Dobry Spaczony Pierścień??? Dobrą Kurtke Kobry???

Aktualnie z takim sprzętem nie jestem w stanie się jakkolwiek wybić w rankingu Frown Wszystko dobre poszło na sprzedaż. I wszystko poszło w trening. Chciałem się z kimś umówić, żeby np. na godzinkę dziennie ktoś sprzęt pożyczył. W takim stanie w szybkim czasie bym sobie poexpił i kupił jakiś sprzęt. I wtedy bym już dał spokój. Ale teraz nie jestem w stanie cokolwiek kupić.

cytat:
kamis i she napisał(a)
a jaki dokładnie item na i na jakiej krainie???
r1? r3?


R1. I nie chodzi mi o konkretny item tylko zestaw do ataków.

Uogólniając chodzi mi po prostu o pomoc w rozwoju :/

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Stefan_: 30-10-2008 15:55.

30-10-2008 15:55 _Stefan_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Stefan_ Dodaj _Stefan_ do Listy kontaktów
Rocho7
Junior Member


Data rejestracji: 02-11-2007
Postów: 23
Klan: O_of_PD
Skąd: HOW Stanica Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko zależy od:
-Preferowanej przez ciebie broni
-Poziomu na który ma to wdzianko pasować
-Ewentualnego zysku dla pożyczającego (np. sprzętu wyprawkowego na czas twoich ataków)
-Ewentualnego poręczenia majątkowego za wypożyczone mienie.

Np. JA mogłbym pożyczać znośny (nie jakiś super, ale idzie się pokazać na mieście) sprzęt na d.szybkie (jako wz na 45lvl jakoś sobię radzę), ale brakuje mi setu wyprawkowego i mógłbym się wymieniać prawie codziennie na jakieś 2h.

__________________
Nick w grze Rocho7
Wygralem coś - Proszę napisz,najlepiej w grze, a będzie szybciej.
30-10-2008 17:25 Rocho7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocho7 Dodaj Rocho7 do Listy kontaktów
_Stefan_
Junior Member


images/avatars/avatar-11293.jpg

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Stefan_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rocho7 napisał(a)
Wszystko zależy od:
-Preferowanej przez ciebie broni
-Poziomu na który ma to wdzianko pasować
-Ewentualnego zysku dla pożyczającego (np. sprzętu wyprawkowego na czas twoich ataków)
-Ewentualnego poręczenia majątkowego za wypożyczone mienie.

Np. JA mogłbym pożyczać znośny (nie jakiś super, ale idzie się pokazać na mieście) sprzęt na d.szybkie (jako wz na 45lvl jakoś sobię radzę), ale brakuje mi setu wyprawkowego i mógłbym się wymieniać prawie codziennie na jakieś 2h.


A jaki sprzęt(mógłbyś doprecyzować???) I razem z d.szybkimi, czy osobno??? Sprzętu wyprawkowego nie mam. No i nic wartościowego nie mam :/ Mam może z 5k itemki warte :/

__________________

30-10-2008 17:29 _Stefan_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Stefan_ Dodaj _Stefan_ do Listy kontaktów
lukasz91
Triple Ace


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 204

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmmm powiem tak kup może sobie takie coś:
jeżeli jesteś wz to :
d.szybkie bronie
d.kobre masz
d.rogaty
mściwy może być albo lewitke
i spodnie do zwinki i raczej w tym poekspisz a na r1 to raczej nie jest drogie już

a jak palnik to
d.wieszcz albo coś takiego jest tanie jak widziałem
d.ak albo coś innego
mściwy/diamenty
na klate nawet ta kobra do dmg dodaje i tak


coś takiego i poexpisz myślisz że jak inni się rozwijali ?? tak samo a miałeś pr to mogłeś inwestować w eq a nie staty pierw bo staty zawsze zrobisz a eq tylko jak dropisz dobrze albo masz z czego trzepać pr

__________________

30-10-2008 17:50 lukasz91 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz91 Dodaj lukasz91 do Listy kontaktów
_Stefan_
Junior Member


images/avatars/avatar-11293.jpg

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Stefan_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lukasz91 napisał(a)
Hmmmm powiem tak kup może sobie takie coś:
jeżeli jesteś wz to :
d.szybkie bronie
d.kobre masz
d.rogaty
mściwy może być albo lewitke
i spodnie do zwinki i raczej w tym poekspisz a na r1 to raczej nie jest drogie już

a jak palnik to
d.wieszcz albo coś takiego jest tanie jak widziałem
d.ak albo coś innego
mściwy/diamenty
na klate nawet ta kobra do dmg dodaje i tak


coś takiego i poexpisz myślisz że jak inni się rozwijali ?? tak samo a miałeś pr to mogłeś inwestować w eq a nie staty pierw bo staty zawsze zrobisz a eq tylko jak dropisz dobrze albo masz z czego trzepać pr


Miałem o wiele lepszy eq Big Grin I uwierz mi, z takimi rzeczami to na tym poziomie nie poexpie. Z jednej strony mogłbym nową postać założyć i od początku się rozwijać. Ale uważam że nie warto, ponieważ lepiej gdybym pożyczył od kogoś i sam sobie uzbierał na taki sam, czy nawet lepszy eq Big Grin

__________________

30-10-2008 17:58 _Stefan_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Stefan_ Dodaj _Stefan_ do Listy kontaktów
_SuChY_
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 278
Klan: R1 Z_D | R7 NOOB
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yyy pomylka xD

__________________
R1 - SuChY
R7 - emen
R10 - nupek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _SuChY_: 30-10-2008 18:03.

30-10-2008 18:00 _SuChY_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _SuChY_ Dodaj _SuChY_ do Listy kontaktów
Rocho7
Junior Member


Data rejestracji: 02-11-2007
Postów: 23
Klan: O_of_PD
Skąd: HOW Stanica Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam do udostępnienia praktycznie cały set bojowy, łącznie z bronię, tylko potrzebuję czegoś w zamian, bo nago nie chcę siedzieć (za duż omiewam surowców, a i takim altruistą nie jestem, żeby podkładać się pod ataki tylko dla radochy czynienia dobra dla ludzi ktorzy nie poradzili sobie z bulidem postaci.

Podstawowy sprzęt bojowy (jeśli nie oczekujesz cudownej jakości) to kosztuje stosunkowo niewiele (rogacz 200pr, kobrę masz, d.ciche ruchy ok.500pr, msciwy ok. 6-7k), a jesli rzeczywiście masz dobre staty (w końcu w coś inwestowałeś) to dasz sobie radę. A jeśli masz wyższe wymaganie co do sprzętu to proszę bardzo: na R1 jest sporo banków PRów i myślę ze pozyczając z 10k (oddasz max 12k) i sprzedając swój własny sprzęt (poza kobrą) masz szanse wyjść na prostą ze sprzętem.

__________________
Nick w grze Rocho7
Wygralem coś - Proszę napisz,najlepiej w grze, a będzie szybciej.
30-10-2008 18:05 Rocho7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocho7 Dodaj Rocho7 do Listy kontaktów
Baned
Forum Ace


Data rejestracji: 25-08-2007
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odezwij sie na nick AnoRex Big Grin
31-10-2008 08:57 Baned jest offline Szukaj postów użytkownika: Baned Dodaj Baned do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm... pomoc w rozwoju? Mógłbym zaproponować skromne usługi mej wypożyczalni... Albo też (4free of korz) pomóc ci w opracowaniu planu "kariery" i taktyki pod ataki, itd...

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
31-10-2008 22:51 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
NaughtyBoy_
Member


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 49

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej moge czasami pozyczyc :
Db Preko
Db ZB Orchy
Dsk Msciwy , Db Diami Geniuszu
Db Pancerne
Dsk Ak

Zestaw lucka +62
i Bunkra + 220 defa Pleased

__________________
C47 - On tylko wykonuje swoja prace to jego zarobek na zycie Big Grin

01-11-2008 19:13 NaughtyBoy_ jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoy_ Dodaj NaughtyBoy_ do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zadziwiajace ilu sie oferuje na przyjaciol z top Big Grin

chyba zaloze kontr topic rotfl rotfl rotfl


ja Ci moge Db zdrade pozyczac jak bede on line:p

__________________

01-11-2008 20:01 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Szukam przyjaciół :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH