Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » do zamkniecia :( » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony do zamkniecia :( 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Shocked do zamkniecia :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcialbym utworzyc klan, ktory skladalby sie tylko i wylacznie z ludzi polujacych na repke, wracajacych do klanu i urobiacych ekspy Big Grin
Cos na wzor i podobienstwo straego dobrego CASTLE

Narazie sa 3 osoby chetne i to nie byle kto Big Grin

mam nadzieje zobaczyc tu kilkoro chetnych i poznac ogolne zdanie na tema w/w pomyslu.

w razie wyrazenia checi uczestniczenia w w/w zarysie klanu
prosze o wiadomosci na pw (mile widziane staty)

klan mialby powstac w sobote 8/11/2008 Big Grin

__________________
sygna by my self

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sfinkss: 09-11-2008 18:10.

31-10-2008 20:59 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
luk80
Newbie


images/avatars/avatar-9663.jpg

Data rejestracji: 29-08-2007
Postów: 9
Klan: Kraina Potępionych
Kraina: Moria V

RE: klan typowo najemny na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja jestem chętny Big Grin
mój nick w grze to Exodus , sprawdź czy się nadaje Wink Big Grin

__________________
Exodus zadaje cios krytyczny z broni Dobra Antyczna Kosa, xxxx zostaje zraniony za 700 PKT ŻYCIA.
31-10-2008 21:02 luk80 jest offline Szukaj postów użytkownika: luk80 Dodaj luk80 do Listy kontaktów
Red_Witch
Member


images/avatars/avatar-1234.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 36
Klan: DECADOS
Kraina: Necropolia
Skąd: Wyłoniła się z mgły ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty wiesz ze takie pomysły od zawsze mi sie podobały Smile

popieram wszystkimi czterema kończynami Smile

__________________

NICK W GRZE - RED_WITCH
PROFIL- KLIKNIJ

ID R1 - 28478


31-10-2008 21:13 Red_Witch jest offline Szukaj postów użytkownika: Red_Witch Dodaj Red_Witch do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tak jak Red popieram pomysł wszystkimi pięcioma kończynami Wink

Czyli piszę się, resztę wyślę na pw

__________________



31-10-2008 21:34 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
RE: klan typowo najemny na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jest nas czworo Big Grin
mam nadzieje ze przyciagniemy rzesze wiernych idei najemnictwa Big Grin

__________________
sygna by my self
31-10-2008 23:46 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja narazie zadomowiłem się w "nowym" klanie, ale kto wie, może czasem się do was wybiore jak będzie okazja ;D

ja sie zapisuje jako najemnik "wrazie czego" Big Grin Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zarkhir: 01-11-2008 02:11.

01-11-2008 02:07 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
miriam
Member


Data rejestracji: 25-03-2007
Postów: 37
Klan: ARMAGEDON
Kraina: Necropolia
Skąd: niebo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no patrzcie a ja taki juz chcialam zalozycSmile Smile Smile
01-11-2008 08:46 miriam jest offline Szukaj postów użytkownika: miriam Dodaj miriam do Listy kontaktów
Iwrin
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 69
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja zawsze i wszeidzie nick Iwrin moze byc>>

__________________
nick : Scorpio



http://images14.fotosik.pl/41/61a7d59c158e88cc.gif
01-11-2008 09:35 Iwrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Iwrin Dodaj Iwrin do Listy kontaktów
krzyk1976
Triple Ace


images/avatars/avatar-9815.jpg

Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: z bardzo daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Seth .
Mnie zawsze masz po swojej stronie ,,, tylko wiesz jak to jest, sety bojowe te sprawy. Musiałbyś podać więcej danych Wink

__________________
R1: Shadow
01-11-2008 10:48 krzyk1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzyk1976 Dodaj krzyk1976 do Listy kontaktów
Cyr
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 211
Klan: Khorn / HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to i ja zapisze sie do zabawy zrobie klanik jak kedys na wzor co bylo w skladzie ja bezimienny beata lopezzo i chyba Okrutnik nie pamietam dokladnie + banda 50-60 punktowow i repke bedziemy robic na was a wy na nas

mysle ze pomysl przedni a pobawic sie trzeba Wink

pozdrawiam

__________________
Cyrax


01-11-2008 13:06 Cyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr Dodaj Cyr do Listy kontaktów
Mikel-Angelo
Triple Ace


images/avatars/avatar-8677.gif

Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 152
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od jakiegos czasu siedze bez klanu , wiec chetnie wezme udzial w czyms takim Tongue

__________________
"Władza nie słuzy konkretnemu celowi. Ona jest celem samym w sobie."

01-11-2008 13:14 Mikel-Angelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikel-Angelo Dodaj Mikel-Angelo do Listy kontaktów
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez bym sie pisal

nie jestem moze jakims wymiataczem ale troche zdzialac potrafie Tongue

zaraz wysle co wazniejsze statsy i eq na pw na forum

__________________
R18: GhostLBN
01-11-2008 13:20 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by krzyk1976
Seth .
Mnie zawsze masz po swojej stronie ,,, tylko wiesz jak to jest, sety bojowe te sprawy. Musiałbyś podać więcej danych Wink



nie jestem resetem Big Grin
mialem nick sfinks a teraz zmienilem sobie Big Grin


co do setow to standardzik Big Grin


widze ze temat cieszt sie powodzeniem wiec klan na pewno powstanie w sobote 8/11

do wszystkich zainteresowanych wysle oczywiscie zawiadomienie w chwili zalozenia klanu Big Grin

__________________
sygna by my self
01-11-2008 15:11 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
-Nothing-
Double Ace


images/avatars/avatar-11105.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 123
Klan: The Cursed | Dream_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Wziął się LOL ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi sie nudzi tez bede mogl polatac do Was czasem Tongue

__________________
Elite Spamer

Mrrrrrrr... Kotki RULEZ



My END: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=489055
01-11-2008 15:17 -Nothing- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Nothing- Dodaj -Nothing- do Listy kontaktów
nelek
Forum Ace


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 95
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mięso armatnie też może być?? rotfl

jak tak to ja się pisze mam 52pkt prawie 53 Big Grin

__________________

01-11-2008 16:02 nelek jest offline Szukaj postów użytkownika: nelek Dodaj nelek do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
RE: klan typowo najemny na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bedzie mogl dolaczyc kazdy chetny najemnik na r1
w miare mozliwosci rzecz jasna Big Grin

kazdy jest mile widziany, bez podzialu na byle klany czy cokolwiek innego Big Grin

mamy stworzyc machine produkujaca repe a co za tym idzie prki Big Grin

oraz stworzyc naprawde silny klan
mam na mysli minimum top 10

nie ukrywam ze licze na jakas wojne dla rozruszania r1
ale moze poprostu poprzemy kturas ze stron w wojence orutnika Big Grin

__________________
sygna by my self
01-11-2008 16:16 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
nelek
Forum Ace


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 95
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja sie pisze już wysyłam staty na pw i eq;p

__________________

01-11-2008 16:18 nelek jest offline Szukaj postów użytkownika: nelek Dodaj nelek do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co tam to ja teżBig Grin
Na razie statów nie wyślę bo jestem w trakcie kompletowania sprzętu pod białą.

Może wreszcie się coś rozruszaSmile

__________________

By Olsz4k

01-11-2008 18:22 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
badjarej
Full Member


images/avatars/avatar-11020.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 73
Klan: TOREADORS
Kraina: Necropolia
Skąd: SŁUPSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze i ja tez bym sie dolaczyl Big Grin
Nick JarejeK

__________________

...............JareJ...............


<+Sherem> BARDZO PRZEPRASZAM ŁASKAWEGO I WSPANIAŁEGO JAREJA

Made in IRC :p
01-11-2008 21:40 badjarej jest offline Szukaj postów użytkownika: badjarej Dodaj badjarej do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie lepiej zrobić klan złożony z graczy którzy oblegali by tylko klan DATE na r1..Najlepsi graczy Vs Klan TOP1..Tak dla zabawy..Ciekawe jak by to wyglądało..Był taki pomysł ale wyginał..Jak nie to się mogę pisać na ten klan najemny jak będe miał czas
Edit:Niestety nie mogę wziąść udziału..Przepraszam..okazało się że nie będe miał czasu tak wiele

__________________
Nick na R1: Kedul

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dawidmen: 02-11-2008 19:13.

01-11-2008 22:25 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to w takim razie ja też się na to pisze Big Grin
01-11-2008 23:10 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z czasu to i ja moge

nick thanatos
01-11-2008 23:15 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
ELenroK
Member


Data rejestracji: 02-11-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam a nie można było by szybciej utworzyć klanu??

nowe konto na forum stare to :nelek

__________________

02-11-2008 10:47 ELenroK jest offline Szukaj postów użytkownika: ELenroK Dodaj ELenroK do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by dawidmen
a nie lepiej zrobić klan złożony z graczy którzy oblegali by tylko klan DATE na r1..Najlepsi graczy Vs Klan TOP1..Tak dla zabawy..Ciekawe jak by to wyglądało..Był taki pomysł ale wyginał..Jak nie to się mogę pisaćnaten klan najmeny jak będe miał czas


to nie ma byc klan ktory ma pokaza date ze nie sa najlepsi na r1 Mad

to ma byc machina najemna !!!robiaca gory prkow i majaca szacunek calej nekropoli

klan ma doprowadzic do tego by profesja najemnikow nie ograniczala sie tylko do dzialu na forum pod tytulem najme/pozycze

__________________
sygna by my self
02-11-2008 11:29 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wielki lol... nie ma szans zbudowania takiego silnego klanuWink top 10? no moze top 20 jakimś cudem. Wogóle nastrój tego tematu jakby jakas rewolucja się szykowałaWink Tony repy? i co z Nią zrobisz?

A tak żeby spamu nie było:

1.To kto będzie leaderem?
2.Jaka nazwa?
3.To może juz zrobisz ten klan? bo w the_cursed mamy pełno a ktoś napewno by chciał dołączyć, więc po co ktoś ma miejsce zajmować skoro i tak pójdzie?

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
02-11-2008 14:38 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by DarkKing_Babilon
wielki lol... nie ma szans zbudowania takiego silnego klanuWink top 10? no moze top 20 jakimś cudem. Wogóle nastrój tego tematu jakby jakas rewolucja się szykowałaWink Tony repy? i co z Nią zrobisz?

A tak żeby spamu nie było:

1.To kto będzie leaderem?
2.Jaka nazwa?
3.To może juz zrobisz ten klan? bo w the_cursed mamy pełno a ktoś napewno by chciał dołączyć, więc po co ktoś ma miejsce zajmować skoro i tak pójdzie?



1. Liderem niestety bede ja
2.nazwa bedzie dosc prosta Big Grin Najemnicy
3.Klan powstanie zgodnie z zalozeniem poczatkowym, tzn. 8/11

a co do zajmowania miejsca w klanie to nie chcesz znac mojego punkttu widzenia Big Grin


A co do rewolucji- rewolucja to nie jest, bo w historii r1 bylo juz kilka takich klanow Tongue

co do miejsca w rankingu to tylko zalozenie i wszystko jest mozliwe i Ty powinienes to wiedziec najlepiej Big Grin

__________________
sygna by my self

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sfinkss: 02-11-2008 15:03.

02-11-2008 15:00 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
-Nothing-
Double Ace


images/avatars/avatar-11105.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 123
Klan: The Cursed | Dream_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Wziął się LOL ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1. Liderem niestety bede ja


Nieee

bedzie za mało miejsc zeby wejsc do klanu musi byc osoba 250 + pkt Smile

__________________
Elite Spamer

Mrrrrrrr... Kotki RULEZ



My END: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=489055
02-11-2008 15:06 -Nothing- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Nothing- Dodaj -Nothing- do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by -Nothing-
cytat:
1. Liderem niestety bede ja


Nieee

bedzie za mało miejsc zeby wejsc do klanu musi byc osoba 250 + pkt Smile



wiem ze masz racje Frown
ale potrzebowalbym chetnego na bycie liderem Frown

wiec osoby chetne na liderowanie w tak trudnym do utrzymania klanie MILE WIDZIANE


P.S
Ty chyba nie rezygnujesz tak jak napisales??
brak by nam bylo tyber'a Big Grin

__________________
sygna by my self
02-11-2008 15:10 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
-Nothing-
Double Ace


images/avatars/avatar-11105.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 123
Klan: The Cursed | Dream_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Wziął się LOL ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EEE... cos sie wymysli spokojnie Wink

Nie kasuj z listy Tongue

__________________
Elite Spamer

Mrrrrrrr... Kotki RULEZ



My END: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=489055
02-11-2008 15:20 -Nothing- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Nothing- Dodaj -Nothing- do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to może ja go założe mam 217 pkt wiec będzie trochę miejsca dla ludzi Big Grin Big Grin Big Grin nazwa tak jak pisał kolega wyżej Najemnicy ^^
02-11-2008 15:31 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » do zamkniecia :(

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH