Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Regulamin a dyktatura » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Regulamin a dyktatura
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
`Mroczny_lord
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 24

Text Regulamin a dyktatura Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co sądzicie o operatorach, a dokładniej o ich zachowaniu niby gra ma swój regulamin lecz to nie jest tak do końca w polskim prawie jest domniemanie niewinności a tutaj jest dyktatura , dlaczego gracz pierw nie może się wytłumaczyć , tylko najpierw kara a dopiero tłumaczenie, później uczciwi gracze denerwują się że np: dostaną bana a są nie winni (np 1 ip sieć osiedlowa) trafi się "przelogowanie i to już poszlaka która prowadzi do bana, w dużej części przypadków jest ban, dopiero później tłumaczenie"
Przestudiowałem kilka działów pręgierza i mnie to irytuję chciałbym poznać wasze opinie wywrzeć dyskusję a nie chcę spamu zbanowanych.
Proszę o nie zamykanie tego tematu , mam prawo do własnej opinii i szerzenia poglądów , które są zgodne z prawem w państwie w którym mieszkam
Dziękuję

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
(...) uzyskania przez to ostrzeżenia, ale to się zdarza sporadycznie głównie ze względu na pełnię księżyca lub pustą butelke

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez `Mroczny_lord: 01-11-2008 21:12.

01-11-2008 21:11 `Mroczny_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: `Mroczny_lord Dodaj `Mroczny_lord do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mroczny nie przesadzaj ile procent graczy dostaje banany 1% może nawet

mniej, nie widzę jakoś złej woli operatorów i banowanie nie słusznie, wiele

jest tematów że po wytłumaczeniu są skracane lub anulowane...

Jak dla mnie jeśli ktoś chce wałki robić to niech robi to z głową sam kilka

przewałek zrobiłem i zostały nie wykryte a jak ktoś robi bezmyślnie to

już trudno. Najczęściej bany są przez niewiedzę która nie chroni jednakże

przed bananem.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
01-11-2008 21:30 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo prawo polskie to prawo polskie, a tu obowiązuje prawo wampirze Smile czyli najpierw jesteś winny a potem idź i udowadniaj, że to nie Ty jesteś niedźwiedziem.

I moim zdaniem to nie szerzenie poglądów, tylko próba "odkucia" się za bana Smile

__________________
OUT OF ORDER

01-11-2008 21:35 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
`Mroczny_lord
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 24

Autor tematu Temat rozpoczęty przez `Mroczny_lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodzi mi o złą wole tylko o tzw błąd systemu banowania nawet jak by to było 00,7 % wszystkich graczy , chodzi mi o system a nie o ilość wałków itd.
Nie mówie ,nie banujcie za złamanie regulaminu, banujcie ale róbcie to z głową.
Gracz też człowiek , wyróżnia nas tylko 1 rzecz, Operator ma władze my jesteśmy graczami gra jest świetna dlatego przez operatora nie odchodzimy, lecz moim zdaniem jest coś nie tak.
Ban na 2 dni to nic , mam swoje życie, gra jest tylko hobby , przyjemnością .
Dobrze że zostałem zbanowany bo złamałem regulamin , lecz teraz nie mówie o swoim przypadku....

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
(...) uzyskania przez to ostrzeżenia, ale to się zdarza sporadycznie głównie ze względu na pełnię księżyca lub pustą butelke

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez `Mroczny_lord: 01-11-2008 21:40.

01-11-2008 21:38 `Mroczny_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: `Mroczny_lord Dodaj `Mroczny_lord do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl w prawie karnym jest domniemanie niewinności, w prawie rodzinnym, cywilnym itp. itd. gdzie jeszcze są jakieś procesy, ale widzisz, tu nie ma żadnych procesów i takie domniemanie niewinności nie ma racji bytu, jest dowód (cytat z Regulamin oraz Warunki Umowy:
cytat:
Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera
jest kara.
Rejestrując się na którymś z serwerów niejako podpisałeś umowę akceptując ten regulamin Tongue więc wielkiego pola do dyskusji nie ma Wink . Słowem dałeś swoje przyzwolenie na taki system Wink .

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

01-11-2008 21:40 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
`Mroczny_lord
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 24

Autor tematu Temat rozpoczęty przez `Mroczny_lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam zamiaru dyskutować, z administratorami bo to nie ma sensu ich gra ich zasady.
Lecz rozmawiam z "nami" graczami by pokazać że nie każdemu to pasuje.

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
(...) uzyskania przez to ostrzeżenia, ale to się zdarza sporadycznie głównie ze względu na pełnię księżyca lub pustą butelke

01-11-2008 21:42 `Mroczny_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: `Mroczny_lord Dodaj `Mroczny_lord do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mroczny zawsze w każdym układzie jest władza, pytania tylko na ile

jednostronna czy też jak kto woli skorumpowana, tutaj na BW nie widzę

przegięcia, jest kilkunastu gracze którzy poprzez popieranie się róznymi

aktami prawnymi próbują udowodnić jakieś tam swoje racje ale i tak wiem

że większość graczy jest zadowlona z BW Teamu, a że 0,07% graczy robi

szumu jakby ich było 50% to już tak jest z krzykaczami niestety..

grasz uczciwie lub nieuczciwe ale przemyślanie nie masz się czego obawiać

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
01-11-2008 21:43 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
`Mroczny_lord napisał(a)
Nie mam zamiaru dyskutować, z administratorami bo to nie ma sensu ich gra ich zasady.
Lecz rozmawiam z "nami" graczami by pokazać że nie każdemu to pasuje.

Lol. Skoro nie chcesz rozmawiać z administratorami, to po co wątek w tonie, jakoby byli tym co najgorsze na świecie (no może poza operatorami, którzy są jeszcze gorsi, bo szafują banami na lewo i prawo) Big Grin
A jeśli potraktujesz ten wątek jak manifest, że "nie podoba mi się to, to, to i to", to czego się spodziewasz?? Że Ci wszyscy będziemy brawo bić?? I narazimy się na złamanie punktu regulaminu odnośnie spamu?? I dostaniemy warna/bana?? I będziemy musieli potem udowadniać swoją niewinność?? rotfl rotfl rotfl
Close, close, close rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

01-11-2008 21:59 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
`Mroczny_lord
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 24

Autor tematu Temat rozpoczęty przez `Mroczny_lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę zamknij , wtedy wyjdzię zakaz wyznawanie swoich poglądów co jest niezgodne z polskim prawem, wtedy nie ma już mowy o prawie bloodwars i ich twórców tylko o złamaniu polskiego prawa i konstytucji.

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
(...) uzyskania przez to ostrzeżenia, ale to się zdarza sporadycznie głównie ze względu na pełnię księżyca lub pustą butelke

01-11-2008 22:03 `Mroczny_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: `Mroczny_lord Dodaj `Mroczny_lord do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl

Proszę - umieszczaj swoje poglądy, ale wtedy nie w MiszMaszu Smile A jak chcesz dyskusji, to na ten temat, bo regulamin, który zaakceptowałeś nie zostawia wiele miejsca na dyskusję Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

01-11-2008 22:05 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
`Mroczny_lord
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 24

Autor tematu Temat rozpoczęty przez `Mroczny_lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokaż mi punkt w regulaminie , który mówi że nie mam prawa do wyrażania swoich poglądów wtedy ustąpie.

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
(...) uzyskania przez to ostrzeżenia, ale to się zdarza sporadycznie głównie ze względu na pełnię księżyca lub pustą butelke

01-11-2008 22:09 `Mroczny_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: `Mroczny_lord Dodaj `Mroczny_lord do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ależ mi nie o to chodzi Big Grin Wyraziłeś swój pogląd, super, możemy zamknąć wątek, bo czuję, że zaczynamy powoli podpadać pod punkt o spamie. A mi się do warnów nie spieszy Big Grin Tak więc - wyraziłeś swój pogląd, dziękujemy za wpis w naszej księdze wniosków i zażaleń, niech ktoś zamknie Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

01-11-2008 22:27 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielu dostało bana, wielu płakało, ale nie wielu jest takich co nie potrafią godnie odejść, proponuje założyć fundację pokrzywdzonych i tam sie gromadzić i wspierać w bólu Smile

Taką ironią chciałem dobić temat. Zapraszam na HARDCORE Tongue

__________________
Big Grin

01-11-2008 22:43 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
`Mroczny_lord
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 24

Autor tematu Temat rozpoczęty przez `Mroczny_lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekam aż się wyrobi top powłamuję się i dostane bana więc hardcore to nie jest do końca rozwiązanie "ironia"

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
(...) uzyskania przez to ostrzeżenia, ale to się zdarza sporadycznie głównie ze względu na pełnię księżyca lub pustą butelke

01-11-2008 22:58 `Mroczny_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: `Mroczny_lord Dodaj `Mroczny_lord do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
`Mroczny_lord napisał(a)
proszę zamknij , wtedy wyjdzię zakaz wyznawanie swoich poglądów co jest niezgodne z polskim prawem, wtedy nie ma już mowy o prawie bloodwars i ich twórców tylko o złamaniu polskiego prawa i konstytucji.


rotfl

Tak? to patrz: ZAMYKAM!

Pozwij mnie Wink

Ale najpierw zapoznaj się dobrze z "Polskim Prawem" zanim znowu będziesz głosił herezje(mała podpowiedź- zacznij od konstytucji), a jeszcze wcześniej - skończ 18 lat Wink

ps. Takich tematów było na pęczki, wszystkie kończyły się tak samo, więc ten jeden raz sobie daruję Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




01-11-2008 23:04 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Regulamin a dyktatura

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH