Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 22.11.2008 Lublin » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 22.11.2008 Lublin 8 Ankieta - średnia ocena: 7,138 Ankieta - średnia ocena: 7,13
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Licz
Member


images/avatars/avatar-10141.gif

Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 45
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Necropolia IV
Skąd: Piekło / Świdnik / Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bede ale na krotko Frown

__________________
____________________________


R3: Licz SSAK
R6: Licz KULTYSTA


Dla znajomych KT=CM

<500..1k)-50pkt
<1k..5k)-100pkt
<5k..10k)-500pkt
<10k..50k)-1k pkt

21-11-2008 23:02 Licz jest offline Szukaj postów użytkownika: Licz Dodaj Licz do Listy kontaktów
Piterek23
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nr kazdy ma jak cos dzwonic ja bede na miescie bo mam kaca juz i musze go naprawicSmile 513 496 613
22-11-2008 12:24
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wrócicie i zaczniecie wspominać to sobie przeczytajcie ten post.

mimo że nie mogliśmy się spotkać, miło było was usłyszeć Smile Piterek nie krzycz tak xD

dzięki Anika i Femme za telefon, oraz wszystkim dziękuje za pozdrowienia. Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

23-11-2008 00:20 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja glowa ... Aua Big Grin Ja wiedziałam, nie ma to jak luubelacyy, swiry Wink Unger jak chcesz zobaczyć swoją flaszkę to musisz najpierw wrzucić fotki Big Grin miło było ale sie skończyło Frown muszę wracać na wichure

__________________


23-11-2008 11:06 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
Piterek23
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahahh i po zlocieSmile
23-11-2008 14:58
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UNGER DAWAJ FOTY


__________________


25-11-2008 21:08 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
nokia
Full Member


images/avatars/avatar-6845.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Muzeum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahhahahahahahaha, no foty dawaj Big Grin

tak jest Big Grin

umieralem ze smiechu je przegladajac Big Grin

monisia generalnie b. ladnie powychodzila.
fotogeniczna, nawet jak nie wie ze sie ja fotografuje.


ech pijaki, ja jedyny trzezwy na tej imprezie ;p

__________________
Nokia
TYP MUZEALNY. PROSZĘ OBEJRZEĆ, NIE DOTYKAĆ.
GG:1362209

30-11-2008 01:09 nokia jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia Dodaj nokia do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OKI

zapodam w paczce te fotki

tutaj i na PW jak mam kogos w przyjaciolach Tongue Tongue Tongue

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

30-11-2008 06:40 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Morticion
Double Ace


Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 145
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja też proszę paczkęSmile
30-11-2008 16:02 Morticion jest offline Szukaj postów użytkownika: Morticion Dodaj Morticion do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK paczka gotowa
dzisiaj zaczne rozsylac
ale na PW, poniewaz niektorzy nie zycza sobie zamiaszczania na forum,
ja to uszanuje i powysylam linki do sciagniecia na PW, GG itp

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

01-12-2008 14:00 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Licz
Member


images/avatars/avatar-10141.gif

Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 45
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Necropolia IV
Skąd: Piekło / Świdnik / Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie nie wszyscy chca aby ktos ich zobaczyl Tongue

Najpierw sam z siebie chce sie posmiac Wink

__________________
____________________________


R3: Licz SSAK
R6: Licz KULTYSTA


Dla znajomych KT=CM

<500..1k)-50pkt
<1k..5k)-100pkt
<5k..10k)-500pkt
<10k..50k)-1k pkt

01-12-2008 14:35 Licz jest offline Szukaj postów użytkownika: Licz Dodaj Licz do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem wiem wszyscy sie pytaja gdzie sa zdjecia do ku... nedzy.'

Odpowiedz jest prosta:
Wszystkie zdjecia sa w rozdzielczosci 3088x2320
dlatego bardzo duzo zajmuja
prosze jeszcze o chwile cierpliwosci

przekonwertuje na mniejsze i wysle

ew jak ktos chce takie to zapodam takie

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

02-12-2008 23:17 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
DEVIL
Lord


images/avatars/avatar-423.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 360

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze jakis kolejny termin na male co niecoBig Grin

__________________
R14_KANE
03-12-2008 10:11 DEVIL jest offline Szukaj postów użytkownika: DEVIL Dodaj DEVIL do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy natomiast chcieliby zobaczyć co ich ominęłoBig Grin

__________________

03-12-2008 17:55 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli o mnie chodzi to co weekend aż do świąt jestem w Lublinie (stety lub nie xD ), na chlanie to się nie piszę, ale na jakieś kulturalne piwko mogę się wybrać Big Grin

Licz mój drogi ja już oddałam to konto na r7 wcześniej niż do mnie napisałeś Frown

__________________


04-12-2008 15:20 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdaje sie , ze wszyscy "uprawnieni do upowania"
maja juz swoje paczki zdjec

jak kogos pominalem to pisac, mam ostatnio spanachany leb.

-----
Pobierajcie z tego linku z sendspace'a bo to cos z chomika to wielka pomylka jakas Tongue Tongue

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

06-12-2008 23:13 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tajne przez poufne foty a tu osoby 3 cie je dostają -.-

Unger a Ty nie masz w aparacie opcji redukcji czerwonych oczu, bo faktycznie wyglądamy jak banda wampirów xD

__________________


06-12-2008 23:57 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
CzarnyMnich
Junior Member


images/avatars/avatar-12104.jpg

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 17
Klan: BaNaNaS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: LBN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cholera spóźniłem się Tongue a ja z Lublina i kurde nie wiedziałem że pijecie :/ powinno mnie na BW szybciej z powrotem wciągnąć to bym się załapał ale naszło mnie na powrót 2 dni temu w sumie Wink no nic może next time mi się uda Smile
09-12-2008 14:00 CzarnyMnich jest offline Strona domowa CzarnyMnich Szukaj postów użytkownika: CzarnyMnich Dodaj CzarnyMnich do Listy kontaktów
recha
Newbie


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 1
Kraina: Moria
Skąd: Lublin/N-ca Duża

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie ja też przegapiłem Crying za rzadko na forum wchodze a teraz kiedy coś planujecie??
13-12-2008 19:28 recha jest offline Szukaj postów użytkownika: recha Dodaj recha do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy powtórka ??

Z Biłgoraja do Lublina niedaleko, więc chętnie bym wpadł się spotkać Smile
Dajcie znać !
30-12-2008 10:30 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarlaxle napisał(a)
Kiedy powtórka ??


wiesz ze zlotami jest tak, że zakłada ktoś topic i chętni znajdują się samiWink dlatego próbuj i ty szczęściaWink zwykle robiłem to ja lub Piro;]

__________________

...WANDALZ...
30-12-2008 12:12 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 22.11.2008 Lublin

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH