Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 Łapacz myśli : dystansowa czy biała ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Łapacz myśli : dystansowa czy biała ??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Łapacz myśli : dystansowa czy biała ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałem się spytać czy walczyć dystansową czy białą ponieważ dropłem dzisiaj doskonałą demoniczną pałkę i nie wiem czy przerobić się na białą ??

Moje Eq:
Dobra Rogata Kominiarka Zmysłów

Koszulka Siewcy Śmierci

Dobry Spaczony Amulet Władzy

Spaczony Pierścień

Spaczony Pierścień

Dobre Giętkie Szorty Przemytnika

Doskonały Oszczep

proszę o porade czy się zmienić czy zostać przy dystansie ?? a może sprzedać pałke i w palną ?? jeśli już walczyć białą to co sprzedać a co zostawić ??


PS: Posiadam 25k pr

PS2: sorry że nie w temat ale ile mniej więcej warta ta pałka ??

__________________


03-11-2008 17:14 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łapacz na palną, przecie nei ma bonusu do siłyi zwinki ;p
sprzedaj! xD i ciesz się dsk akaczem O_o...
potem preko i jedziesz chytry

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

03-11-2008 18:09 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up niech się jeszcze ktoś wypowie

__________________


04-11-2008 07:27 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

__________________


04-11-2008 14:41 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt mi nie pomoże ??

tak sobie myśle nad dokupieniem dobrego demonicznego xxx i słonecznego setu ??
a może szybki i lewitacja
a może jeszcze szybki i nietoperze

prosze niech się ktoś wypowie

__________________


04-11-2008 18:04 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Running Wild
Forum Ace


Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 79
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łapacza masz więc w białą nie idz Big Grin
Sprzedaj wszystko i Kup coś dla palnej...nie wiem ile za wszystko dostaniesz Big Grin

Może takie coś...nie wiem Tongue :


Kup sobie Dsk Ak i sprzecik jakis do niego...Big Grin

__________________
R4 : Running_Wild


Moje Staty
04-11-2008 18:23 Running Wild jest offline Szukaj postów użytkownika: Running Wild Dodaj Running Wild do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jak już mam iść w palną to co zostawić co sprzedać i co za ile kupić ??

__________________


05-11-2008 07:30 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Xanobw
Forum Ace


Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedaj palke

kup sloneczny idobre ak

__________________
GG 4680420
R1_Lestat_

jak cosk upilem/sprzedalem prosze o info w grze


Kupie xxx szybkosci
05-11-2008 12:29 Xanobw jest offline Szukaj postów użytkownika: Xanobw Dodaj Xanobw do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dużo mi pomogliście baardzo dużo Mad
może ktoś jeszcze się wypowie tylko prosze bez postów :
palna lepsza
akacz
itp.
jak nie macie czasu napisać czegoś więcej to nie piszcie
prosze kogoś doświadczonego co nosić co zostawić co kupić i za ile ??
I CZY NA PEWNO NIE CHODZIĆ Z DEMONAMI I SŁONECZNYM (mściwym) SETEM ??

__________________


05-11-2008 14:13 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

__________________


05-11-2008 16:56 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yyy nie bardzo łapacz nadaje sie na biala z 4 atakami:/ musialbys miec szybkosc i dopiero wtedy mozesz bawic sie demonamiWink Do Łapacza mysli najlepsza jest bron palnaWink Co do EQWink

Preko - pozniej dobre prekoWink
orcha - jesli Cie stac to na dobraWink
setSmile spaczony nadaje sie do oblegow bo dodaje zwinkeWink i jest uniwersalnym setem do atakow i obrony Wink
spodnie - cos ze zwinka lub duzym defemSmile
dsk aka - najlepsze rozwiazanieWink

co sprzedac : napewno siewce smierci i mozesz to rogata zmyslowWink spodnie mozesz zostawicWink oszczep watpie ze ktos kupiTongue Smile Mam nadzieje ze pomoglemTongue
05-11-2008 18:07 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra to jak sprzedam powinienem mieć coś koło 100k i co kupić ??:
1)db fnfal
słoneczny set
db łowiecka
2)db aka
db preko
orcha
3)sami wymyślcie Tongue


co według was lepsze ??

PS: na dsk aka mnie nie będzie stać (nie wiem w jakim świecie żyjecie ale na r7 dsk aka chodzi 150-200k ) a dsk fnfala nie założe, a nawet gdyby to nie kupie se nawet łowiecki i słonecznego seciku

__________________


05-11-2008 19:12 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja możee coś doradzę

na głowę dsk wieszcz / dobre preko

na klatę orcha

biżuteria słoneczny set

na tyłek może być te spodenki co masz

i 2x dobre Mp5

edit : literówki

Edit : dobre i to, jak będziesz miał trochę prków to do sposty dodasz

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez :Aureliusz:: 05-11-2008 19:37.

05-11-2008 19:29 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez JelenMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a do mpięcieków (mp5k) nie lepszy na głowe to co mam ?? albo jak zostanie troche pr( w co wątpie ) to dobry rogaty wieszcz

EDIT: ale mp5k jest słabe ;/ chodzi 7k a wali tylko 4 dmg więcej od uzi które ma tyle samo ataków a chodzi po 200 pr !! to ja już chyba kupie se tego fnfala

__________________


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez JelenMaster: 05-11-2008 19:47.

05-11-2008 19:36 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 Łapacz myśli : dystansowa czy biała ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH