Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH ......Dzięki za wspólną grę/walkę......HEROS..R6.... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ......Dzięki za wspólną grę/walkę......HEROS..R6.... 9 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kitkas1
Emperor


images/avatars/avatar-12526.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 1.183
Klan: <White Dragons>
Kraina: Necropolia
Skąd: KOSZALIN...bonin...

......Dzięki za wspólną grę/walkę......HEROS..R6.... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pragnę podziękować wszystkim osobą które zemną grały ,współpracowały
lub walczyły ,na przeciw lub u mego boku.
Wymieniać nicków nie będę żeby nie urazić osób których bym pominąłSmile
Dlaczego odszedłem ?...powiem tak miałem jedno wyjście zrezygnować z BW lub ograniczyć poprzez usunięcie postaci na poniektórych serwerach.

Nie mniej jednak oddałem postać na r6 osobie którą znam od początku,czyli jak działałem
na r1 i wiem jedno idealnie się nadaje na to konto Wink

Dziękuje wszystkim jeszcze raz Smile


__________________

04-11-2008 15:45 kitkas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: kitkas1 Dodaj kitkas1 do Listy kontaktów
executioner
Member


images/avatars/avatar-9772.jpg

Data rejestracji: 04-07-2008
Postów: 34
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

RE: ......Dzięki za wspólną grę/walkę......HEROS..R6.... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3maj sie miszczu ^^ :*

__________________



~Puta Madre~

r3: executioner
r6: Hypershock
04-11-2008 15:48 executioner jest offline Szukaj postów użytkownika: executioner Dodaj executioner do Listy kontaktów
DEVIL
Lord


images/avatars/avatar-423.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 360

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heheh jeden z pierwszych ZSowcow którego LUBIŁEM Smile zawsze pomocny ZIOM Smile
Szkoda trochę ze odchodzisz bo nie będę miał motywacjiSmile

Jak to mówią u nas AVE NUPIE ( zasługuje na miano NUPA ) i powodzenia w realu Smile

__________________
R14_KANE
04-11-2008 15:49 DEVIL jest offline Szukaj postów użytkownika: DEVIL Dodaj DEVIL do Listy kontaktów
lokietek
Niezarejestrowany
RE: ......Dzięki za wspólną grę/walkę......HEROS..R6.... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żal :|

szkoda, tracimy dobrego gracza i swietnego chlopaka... :|

to wszystko przez wojtka, on popsuł klimat tego serwa ;/

ale HEROS życze powodzenia w real, dzieki za gre, dzieki za pomoc jaką służyłes kiedy tylko mogłes, zawsze można było na Ciebie liczyć mimo ze zawsze staliśmy po innych stronach barykady... mam nadzieje ze nie zerwiemy kontaktu

REST IN PEACE !

:/
04-11-2008 15:52
Oxion
Member


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 36
Klan: Rabbits
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wioska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki również za dobrą grę i czajenie się po atakach Tongue

__________________

Logiczne myślenie ma przyszłość ... Albo i nie ma Big Grin
04-11-2008 15:53 Oxion jest offline Szukaj postów użytkownika: Oxion Dodaj Oxion do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh nupie a mnie Seth namawiał na powrót na R6, a ty odszedłeś Tongue

cóż ja tam nie wróciłem Smile Ale co tam mam Cie na R3 ^^

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

04-11-2008 15:58 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech... i jam Ci to zostal po czesci sprawca zamieszania... dzieki wielkie za zaufanie...
korzenie zobowiazuja...Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Immort: 04-11-2008 19:27.

04-11-2008 16:03 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że odchodzisz z r6 Frown
Fajnie się z Tobą walczyło Smile
Pozdrawiam

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


04-11-2008 16:04 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
lilith_o_fire
Member


images/avatars/avatar-12252.jpg

Data rejestracji: 03-06-2007
Postów: 34
Klan: Sierota po FAfikach / złe DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha pod Krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szefik eh o malo zawalu nie dostalam bo nie przeczytałam tego r6 ... uf ... dobrze ze to r6 Big Grin

__________________


przy sygnie majstrowal kochany Sejanek :*

Nocne rozmowy z Broxikiem : nie wkurzaj mnie, bo Cię serio przelecę !

04-11-2008 17:02 lilith_o_fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith_o_fire Dodaj lilith_o_fire do Listy kontaktów
Versalis
Member


images/avatars/avatar-10527.jpg

Data rejestracji: 30-09-2007
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I do kogo ja teraz będę wydzwaniał rano lub w nocy??
Dobrze że zostało Nam R3 ;p
Podjołeś mądrą i odważną decyzję która może i mnie uwolni od tego "chorego" serwera.
Podobnie jak Ty nie czuje klimatu na tym serwie Smile
Dzięki za wspólne chwile i do zobaczenia na nowym serwerze nr.997 ;p

__________________

05-11-2008 04:15 Versalis jest offline Szukaj postów użytkownika: Versalis Dodaj Versalis do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się. Wink Dałem Ci specjalnego pożegnalnego warna. Tongue

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

05-11-2008 13:23 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
shadowangel22
Member


Data rejestracji: 18-04-2008
Postów: 35
Kraina: Necropolia X
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No HEROSIK widze ze odszedles przedemna Smile mi juz tez duzo czasu nie zostalo na r6 i na innych serwerach :/ 2 lata juz gram w ta gre i jak kazda gra w ktora gralem mi sie nudzi powoli wiec niedlugo tez pwnie zawitam w tej rubryce Tongue

3 maj sie ale przeciez i tak bedziemy dalej grac na r4 jeszcze wiec nie ma co sie za bradzo zegnac Wink

__________________
Alucard
05-11-2008 23:22 shadowangel22 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadowangel22 Dodaj shadowangel22 do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie ze zostajesz przy 1 serwie Smile na wielu to tylko nołlajfy grają Smile

__________________
gg : 10113142
14-11-2008 21:51 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH ......Dzięki za wspólną grę/walkę......HEROS..R6....

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH