Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Nuda??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nuda??? 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Nuda??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

timonek16 http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=214169d0ca
biala http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bcbc078521
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5160e85f61
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=63baf99035

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Spartakus_Back: 13-11-2008 19:51.

09-11-2008 20:51 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

RE: Nuda??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrozumiesz kiedyś że 2h zawsze pokona snajpera ??
pokaż walke z jakimś berkiem/zabójcą z bronią białą ;/

__________________
Coś, kiedyś
09-11-2008 21:12 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Wongusen
Lord


images/avatars/avatar-25636.jpg

Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 477
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Człowieku -.- nie kapujesz że CR zawsze PALNIAKA ubije??? Czy musisz się chwalić tym co oczywiste??? Napadnij białasa tak jak kumpel wyżej napisam a nie palniaków -.- 0/10
0 za dobre chęci
09-11-2008 21:56 Wongusen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wongusen Dodaj Wongusen do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walki się niezbyt nadają do pół bitew, raczej do sali trofeum Wink , wszystkie co do jednej wbite na 30%, snajperzy byli bez jakiejś broni nadającej się do walki PvP(strzelba, Ak-47 itp ustawione na obrażenia) a takich CR zawsze zmłóci. Jakbyś pokazał jakąś obronę przed porządnym przeciwnikiem, to by było warto dawać jakieś oceny Wink

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

09-11-2008 22:26 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak juz masz taka ochote zakladac te tematy to chociaz zrob cos na wzor tego Kolejna część z cyklu "Życie Elvyna"
A nie ciagle tych palniakow napadach.Tak, tak wiemy juz ze palniak przegra z 2h biala, ale masz i tak farta za przy 30% dam Ci 2/10 bo przynajmniej nie zakladasz juz 3 tematow zeby w nich pokazac 3 walki ...
09-11-2008 22:28 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spartakus_Back
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh ...
Nie wiem zdobycz punktow dostwiadczenia fuksy w hp i odwaga zeby atakowac 200puntkowce
10-11-2008 09:50 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to za mało na pola bitew ;/
wstaw walke w której fartem wygrywasz z jakimś serkiem a nie ty tylko chwalisz sie doświadczeniem
narazie nie oceniam
wstaw walke z 1h białą ,nawet taki lvl jak ty, to wtedy ocenimy, mam nadzieje, dobrą walke
pozdro

__________________
Coś, kiedyś
10-11-2008 09:55 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Roxadrim
Forum Ace


Data rejestracji: 23-07-2008
Postów: 84
Klan: Red Sparta
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma tu nic ciekawego bron palna z CR nie ma szans jeśli cel nie ma 300 p defa Big Grin

__________________
Kiedys - Red Sparta
10-11-2008 10:00 Roxadrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Roxadrim Dodaj Roxadrim do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spartakus_Back
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9af18d4f54 teraz nie palna ;D
10-11-2008 10:55 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wchodzenie na 30% do snajperow bez obrazen :|
I teraz atak na jakiegos...dystansa?...:| normalny dystans zdjąby Ci te 800 hp w pierwszej rundzie nie wyprowadzajac kompletu atakow z latwoscia.

1/10 ta "1" za wyszukiwanie "odpowiednich" przeciwnikow...
10-11-2008 11:54 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2/10 za pokaz siły dość przeciętnego CR-a
choć w trzeciej walce niewiele brakło a byś padł - jeden krytyk więcej, albo brak jednego "pudła", albo... jakbyś to ty przypadkiem nie trafił, lub nie wyprowadził krytyka - wróg by pożył dłużej, i zrobił swoje

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
10-11-2008 12:59 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak popatrzyłem na Ciebie i postanowiłem porównać Twoje walki z moimi z mniej więcej Twojego lvla. Pokaż jakieś oblegi lub ekspedycje, bo zasadzki rzadko wyglądają efektownie przy CRze, bo albo nie trafia białasów, albo z góry wygrywa.

Tutaj dla porównania:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bb971627ce
Miał być czarny

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c7d94311b6
Z białą na czarnego, bez odznaki

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6562bb1ff2
Obleg...


Takich mogło by być znacznie więcej. Postaraj się, bo i tak ewidentnie Twoja postać ma większy potencjał niż moja miała.

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
10-11-2008 14:51 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fakt pokonujesz ludzi sporo lv wyzej tylko czemu palniakow? I to nie bunkry?? pokaz walka z jakims nozownikiem Big Grin a i poprosze na mnie atak Blade69 w grze nick takrze i zobaczymy wtedy;p ja tez palniak jestem narne 57 lv jakies1,2-1,3 k hp przy obronie sprawdzimy cos ;p
a tak przy okazji dawno dawno temu jak bylem w 5 strefie to cie bilem z mysliwca.. Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 10-11-2008 16:02.

10-11-2008 16:00 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spartakus_Back
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=214169d0ca
tu timonek16 ;D
11-11-2008 18:54 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy się nie zmieniąBig Grin Może to i lepiejBig Grin nie wiemBig Grin

W każdym razie nic ciekawego w tych walkach nie ma.

Edit:
A tak nawiasem to poczekaj, aż na lepszy kwadrat przejdeBig Grin I udowodnie Ci, że palna może bić CR'a Tongue

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lord_AtTaMaNn: 11-11-2008 19:09.

11-11-2008 19:06 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nic nie znaczy, po prostu dobierasz sobie przeciwnikow tak, by pokazac siłę swojej broni, a w przypadku graczy walczących palną to nie jest problem, te walki ktore zamieszczasz nie mają niczego w sobie, z dystansem poszło ci ledwo ledwo, pokaż się walcząc z białasami, wtedy może będzie co oceniac, oczywiście bez urazy ale 1/10

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

11-11-2008 19:11 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie kolejna walka ze snajperem bez szans;p a ja dalej czekam na atak na mnie Big Grin
hheh 2/10 ;p i odpowiedz na pytanie w temacie ;p nuda??? tak ;p
11-11-2008 19:22 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Timonek__16
Triple Ace


images/avatars/avatar-9420.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 199
Klan: -X-
Kraina: Moria III; Moria V
Skąd: Scotland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z Attamanem Pleased

Zobacz ile mam HP Smile jestem snajperem od może miesiąca dwóch Pleased Mam mało wpływów marny kwadrat i mało obrony, zwykłe 250 obrony by wystarczyło na znaczne zmniejszenie twoich ataków Tongue (jedynie taxi na 4 poziomie)

Fakt jestem dobrą farmą dla niskolvlowców Tongue na expa Tongue ale to dopiero początki Pleased

__________________
***
11-11-2008 19:57 Timonek__16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Timonek__16 Dodaj Timonek__16 do Listy kontaktów YIM Account Name of Timonek__16: Timonek1990
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Timonek__16 napisał(a)
Zgadzam się z Attamanem Pleased

Zobacz ile mam HP Smile jestem snajperem od może miesiąca dwóch Pleased Mam mało wpływów marny kwadrat i mało obrony, zwykłe 250 obrony by wystarczyło na znaczne zmniejszenie twoich ataków Tongue (jedynie taxi na 4 poziomie)

Fakt jestem dobrą farmą dla niskolvlowców Tongue na expa Tongue ale to dopiero początki Pleased


Ja się tylko na lepszy kwadrat przeniose to wrzuce jakieś walki.... bo dziś musze przyznać, ze wtopiłem, ale mu akurat krytyki siadły, a ja ledwo 1000 hp mam... ale przy odrobinie szczęścia może nawet na tym kwadracie się uda wygrać...
Jak coś będzie to wrzuceWink

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
11-11-2008 20:01 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedynie co tu jest ciekawego to : Spartakus wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 187 pkt doświadczenia.

__________________




12-11-2008 23:31 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spartakus_Back
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bcbc078521
o to wam chodzilo na bialego he ?
zapraszam do akademi PSD zalozyciel spartakus
Przeciwnik przewaga pz sposta zwinki

NEW http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5160e85f61

wiecie co sie stalo ze trafiam przeciwnika ???

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Spartakus_Back: 13-11-2008 18:55.

13-11-2008 18:47 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wreszcie biala i od razu nie ma tak miazdzacej roznicy lv Big Grin a co do trafienia to domyslam sie jakiegos helmu i tatkow cra ;p teraz moge powiedziec ze jest calkiem niezle ;p mozna sie przyczepic tylko do tych 30% na zasadzke...
13-11-2008 18:59 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spartakus_Back
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez sie dziwie czemu mialem 30% na kogos kto mial 44sposta

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=63baf99035

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Spartakus_Back: 13-11-2008 19:17.

13-11-2008 19:02 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Noo, na to czekalismy.Walka z porzadnym - 6 atakowym bialasem.To juz jest cos i za cos takiego dam 10/10 ;]
13-11-2008 19:22 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spartakus_Back
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f31b4e6575 znow palniak ladny exp Smile i popis krytykow
13-11-2008 19:49 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spróbuj ze mnąTongue chociaż.. ze mną byś wygrał bo mam wogóle kwadrat do dupyTongue

ogólnie to ten "popis krytyków to 2/5 to rzeczywiście popis xD"

wpływami się nie trzeba przejmować.. większość Cr'ów z zabójczymi tak ma Pleased

walki no to.. nawet ładne... chytry

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

13-11-2008 19:56 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spartakus_Back napisał(a)
ja tez sie dziwie czemu mialem 30% na kogos kto mial 44sposta


no i tu widac ze jeszcze nie jestes obyty;p jak chcesz miec 90% to musisz miec wiecej wplywow niz przeciwnik sposta Big Grin a co do walki z tarmodem no coz wiekszy lv i mniej zniwnki... a po za tym troszeczke go znam bo kiedys bylismy w jednym klanie i on malo gra i olewa to sobie troszku ze tak powiem;p no ale coz trzeba sobie wyszukiwac farmy ;p
13-11-2008 19:56 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Mexu
Triple Ace


Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 218
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Cze-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dokladnie z wplywami i spustem jest tak: max 90% min 30%.Bazowe to 70%.Kazda roznica 1 miedzy spustem a wplywami to 5% wiecej lub mniej.Jeszcze szczescie na to wplywa.Ale nie wiem jakie ze szczesciem sa procenty ;].A nowa walka jak z kazdym palniakiem.Ale liczy sie exp ^^
13-11-2008 20:19 Mexu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexu Dodaj Mexu do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fly napisał(a)
spróbuj ze mnąTongue chociaż.. ze mną byś wygrał bo mam wogóle kwadrat do dupyTongue

ogólnie to ten "popis krytyków to 2/5 to rzeczywiście popis xD"

wpływami się nie trzeba przejmować.. większość Cr'ów z zabójczymi tak ma Pleased

walki no to.. nawet ładne... chytry





Bo większość CR'ów grać nie umie... Przecież Ci już podawałem przykłady buildów z dużą ilością zwinki i wpływów jednocześnie, nieprawdaż?
Da się z CR'a dużo więcej wycisnąć.

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
13-11-2008 20:24 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spartakus_Back napisał(a)
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bcbc078521
o to wam chodzilo na bialego he ?
zapraszam do akademi PSD zalozyciel spartakus
Przeciwnik przewaga pz sposta zwinki

NEW http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5160e85f61

wiecie co sie stalo ze trafiam przeciwnika ???

Przeciwników z bardziej kulawymi obrażeniami to już nie mogłeś znaleźć (72 maksymalnie w sali tronowej i marny krytyk Big Grin ), wklej może to oblężenie na kwadrat, co Cię czeka niedługo xD jak je wygrasz z pomocą PSD którego akademię prowadzisz, to masz dychę rotfl rotfl rotfl

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

13-11-2008 20:32 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Nuda???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH