Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Kultek jaki tatuaż? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kultek jaki tatuaż?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mati007
Junior Member


images/avatars/avatar-11198.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 18
Klan: O.Z.M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Kultek jaki tatuaż? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisaj zaczołem grać, ale mam spore doświadczenie z r3 (137ptk obecnie ;]) i nie wiem jaki tatuaż wybrać? Lubię się bawić bronią białą, zwłaszcza 2h no ale palna przyda się na ekspy, no i właśnie nie wiem jaki tatuaż wybrać, więc prosze was o pomoc

Z góry dzięki Wink

__________________

Sygna by edrian11

Kupie db/dsk biżuterie koncentracji, najlepiej z jakimś prefiksem Wink
11-11-2008 23:06 Mati007 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mati007 Dodaj Mati007 do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tatuaż zacznij robić jak nabijesz jakiś 35 - 40 lvl, wcześniej się nie opłaca... Tatek Czarny Rycerz polecam, zdecydowanie najlepszy do białej 2h. Odznaki zdobędziesz z karabinem snajperskim + jakimiś śmieciami do palnej, potem będziesz chodzić z białą ^^

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rikku: 11-11-2008 23:21.

11-11-2008 23:20 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Mati007
Junior Member


images/avatars/avatar-11198.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 18
Klan: O.Z.M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mati007
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dzięki za rady Wink Taże myślałem o Czarnym Rycerzu tylko nie wiedziałem jak bedzie z ekspami. Dzięki za wypowiedzenie się. Może ktoś jeszcze?

__________________

Sygna by edrian11

Kupie db/dsk biżuterie koncentracji, najlepiej z jakimś prefiksem Wink
12-11-2008 00:00 Mati007 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mati007 Dodaj Mati007 do Listy kontaktów
RaSTus
Lord


images/avatars/avatar-13182.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 290
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Palna to na początku na białe i czarne smoki, ale feniksy to już będziesz z 2h białej klepał i skoro chcesz 2h białą to zdecydowanie CR!

__________________
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Były TMod.

12-11-2008 10:48 RaSTus jest offline Szukaj postów użytkownika: RaSTus Dodaj RaSTus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Kultek jaki tatuaż?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH