Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH 12.11.2008 urodziny Keiry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 12.11.2008 urodziny Keiry 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja także spóźniony no ale co zrobić:

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ I SPEŁNIENIA WSZELKICH MARZEN Happy

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
13-11-2008 13:11 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
keira
Junior Member


images/avatars/avatar-10449.gif

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Slay xD To kiedy to dziecko ?chytry

Sege już Ci ładnie podziękowałam ale chętnie zrobię to jeszcze raz Big Grin Dzięeeeeeeeekuuuuujęęeeee :* I oby ta pozytywna energia o której mi napisałeś się znalazła Big Grin

__________________
"Bądź aktorem i twórcą, a nie tylko widzem własnego życia"
13-11-2008 16:23 keira jest offline Szukaj postów użytkownika: keira Dodaj keira do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH 12.11.2008 urodziny Keiry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH