Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA 10 Ankieta - średnia ocena: 7,9010 Ankieta - średnia ocena: 7,9010 Ankieta - średnia ocena: 7,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BARBEL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli chcecie zebym skasowała swoja postac to wstawcie te foty Frown (((((
Więcej NIC nie napisze tutaj.
Obejzałam je.
OK - mam dystans do siebie, ale NIE pozwalam umieszczac tych fotek.


Temat zamykam

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
27-11-2008 18:08 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja otwieram Big Grin


Dawac Foty Basi w szparce rotfl
27-11-2008 19:50 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No kochani kiedy nastepne spotkanko? Ostatnio mi sie zapomnialo, ok 24 przypomnialam sobie ze jest zlocik =( A zdjecia super, widac, ze zabawa byla udana.

WYrazy wspolczucia dla kolegi ze zlamana nozka, pewnie niedlugo beda gipsik zejmowac bo 8 tyg to chyba niedlugo mija...
Pzdr

__________________
R4 - Honda
08-12-2008 15:57 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
bhokarala
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX
Skąd: Stol(n)ica :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma jak refleks szachisty...więc dopiero teraz i ja dwa słowa o zlocie.

1) Barbel to kawał fantastycznej kobity! Mua! Cieszę się, że dane mi było Cię poznać :* Pleased

Ale, ale, Kochani...uszanujmy jej wolę (ostatnią? :tongueSmile i odpuśćmy temat fot...nawiasem mówiąc: czy ktokolwiek z balujących w Szparce równie mocno dopytywał się panów: WarsavVampire i ROBERTO o jakikolwiek materiał dowodowy Big Grin z czasu i miejsca, w które odeszli razem...po pożegnaniu z innymi wampirami? Tongue rotfl

2) No dobra, rzuciłam okiem na nr 1 na serwie...po chwili rzuciłam obydwoma nawet Big Grin , bom się w zadziwieniu nie mogła pohamować Big Grin Big Grin Big Grin i cóż? Ano, aż się cieplej na serduchu zrobiło, bo takie to...niewinne i uśmiechnięte stworzenie Big Grin Big Grin Big Grin
...a tu zgrywa krwiopijcę naczelnego rotfl rotfl rotfl

3) ROBERTO...o ho ho...to jest dopiero wampir! Wink Alem się ciut przywstydziła i nie śmiałam rzucać okiem i ehem...tego...<buraczek>....<burak gigant>...<plantacja buraków na policzkach bho>

4) Astaroth (tym razem w lepszej formie niż w Łodzi, bo wyspany :tongueSmile - coś ciepło-uroczo-romantycznego, a miał być z piekła rodem ...hyhyhy...akurat.... Big Grin

5) kaszmir2 - jak zwykle klasa sama w sobie <zupełnie nie wiem czemu tak na mnie działa Evil że ani pieprznym dowcipem nie rzucę, ani podwiązka przy nim nie strzelę... Tongue )

6) Mahakala...noooo...nie wiedziałam, że Szefu (Cookie monsters) jest takim miłym, szalonym, kreatywnym itp., itd....<słoik wazeliny> Wink ...facetem...no, no Wink

7) Nie ma to jak wpaść na zlocie na kogoś, komu się z przyjemnością nabiło guzów...i leczyło te od niego ;P Strzałka, Cwanir, równy gość z Ciebie :*

8) Saymoon - nawet pewnie nie wiesz, że ja to ja...czekaj, jeszcze Ci wleję <grozi paluszkiem, śmiejąc się>

9) Miło, że zlocik się odbył, ale najchętniej poszłabym z Wami gdzieś potańczyć Wink

__________________
r4-bhokarala; r14-Mezla

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bhokarala: 09-12-2008 22:23.

09-12-2008 22:22 bhokarala jest offline Szukaj postów użytkownika: bhokarala Dodaj bhokarala do Listy kontaktów
MERFI24
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 19
Kraina: Necropolia III
Skąd: brać kasę na browary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bhokarala - az tak zle chyba nie bylo z tymi buraczkami Tongue
oj mozna powtorzyc Big Grin

Honda wiec next time mozna zorganizowac Big Grin
a tym razem trzeba tobie przypomniec Wink

poza tym Browar przyjezdza wiec mozemy zorganozowac sie i bedzie zarabista imprezka (pamietam jak pierwsza wygladala)
WV moze cos otej mprezie powiedziec Tongue
choc zenskiego towarzystwa nie bylo Frown a szkoda

__________________

Wygrałem lub Sprzedałem coś niech kupujący/sprzedający złoży offke w grze

r4 japko88
r16 JonaK
gg 8348022

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MERFI24: 09-12-2008 23:15.

09-12-2008 23:12 MERFI24 jest offline Szukaj postów użytkownika: MERFI24 Dodaj MERFI24 do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tak tak.. ja sie musze na kolezanke poskarzyc bo miala dzwonic i przypominac i zapomniala pasqda jedna o mnie! Groze paluszkiem kochana! Wink


Roberto, jak bedzie sie zlocik lub skromne spotkanko piwkowe szykowac to bardzo chetnie sie pisze i dla odmiany podam telefon wiecej niz jednej osobie z prosba o przypomnienie o nim Wink
Pozdrawiam serdecznie Smile ))

A moze uda sie cosik jeszcze przed Swietami wymyslec? Widze ze ktos cos organizuje 13 w sobote... Happy

__________________
R4 - Honda

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Honda: 11-12-2008 18:33.

11-12-2008 18:31 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH